Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - OP III. třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Mikuš Josef1975Moravan Lednice C2070297.22%
2.Ponížil David1976TJ Sokol Pouzdřany A1138392.68%
3.Lunzar Ladislav1967Moravan Lednice C1856788.89%
4.Frömmel Zdeněk1965TJ Sokol Velké Němčice B1552788.14%
5.Libenský Svatoslav1964TJ Sokol Velké Hostěrádky A18581085.29%
6.Goliáš Petr1955TJ Sokol Vranovice B17571183.82%
7.Šafařík Václav st.1951TJ Sokol Velké Němčice B17551183.33%
8.Hanák František1971Sportovní klub Zaječí A16511182.26%
9.Hlávka Stanislav1962TJ Sokol Velké Němčice B18541578.26%
10.Stávek Filip1978TJ SPORT Němčičky C14411277.36%
11.Klenovec Josef1946Moravan Lednice B16471575.81%
12.Slavík Ondřej2001Orel Šitbořice B14361669.23%
13.Hejmala Karel1952Moravan Lednice B20492368.06%
14.Suský Josef1955TJ SPORT Němčičky C19422067.74%
15.Blaško Květoslav1947TJ SPORT Němčičky C19502467.57%
16.Geier Ivo1975TJ Sokol Pouzdřany A19492467.12%
17.Zechmeister Jan1984Moravan Lednice C14351866.04%
18.Slabyhoudek Václav1972TJ Sokol Velké Hostěrádky A16382065.52%
19.Šťastný Pavel1958TJ Sokol Vranovice B16341964.15%
20.Průdek Filip1999TJ Sokol Rakvice C20473259.49%
21.Svoboda Bohuslav1968TJ Sokol Velké Hostěrádky A16342557.63%
22.Hruška Jaroslav st.1961TJ Sokol Velké Němčice B19433257.33%
23.Jelínek Jaromír1952Moravan Lednice B17342755.74%
24.Průdek Daniel1972TJ Sokol Rakvice C20403950.63%
25.Hruška Vlastimil1954Moravan Lednice B16313150.00%
26.Šlancar Zbyněk1972Sportovní klub Zaječí A16303446.88%
27.Stávek Josef1949TJ SPORT Němčičky C20324342.67%
28.Klaška Jaroslav1979TJ Sokol Velké Hostěrádky A15202841.67%
29.Kováč Josef1966Moravan Lednice C20253839.68%
30.Zmrzlík Pavel1996TJ Sokol Vranovice B14213537.50%
31.Gregor Miroslav1963Moravan Lednice C18173036.17%
32.Halasová Ludmila2003Orel Šitbořice B14203635.71%
33.Zhejbal Jiří1969Sportovní klub Zaječí A17244435.29%
34.Straka Dominik1995TJ Sokol Rakvice C11132732.50%
35.Vybíral Zdeněk1955TJ Sokol Pouzdřany A20235131.08%
36.Halámek Zdeněk1964TJ Sokol Pouzdřany A18204729.85%
37.Tomola Jaroslav1962TJ Jevišovka-Drnholec D19215328.38%
38.Vokál Radek1974Orel Šitbořice B14143727.45%
39.Hasilík Milan1959Sportovní klub Zaječí A19115317.19%
40.Radkovič Radek1967Sportovní klub Zaječí A1674513.46%
41.Veselá Pavlína1996TJ Sokol Vranovice B1464811.11%
42.Svoboda Zdeněk1984TJ Jevišovka-Drnholec D134477.84%
43.Tomolová Anna1963TJ Jevišovka-Drnholec D184675.63%
44.Tomola Vladimír1960TJ Jevišovka-Drnholec D201771.28%
Hráči, kteří odehráli méně než 40 zápasů
1.Hanuš Michal1993TJ Sokol Vranovice B517385.00%
2.Bílek Jan1971TJ Sokol Velké Hostěrádky A1029682.86%
3.Rišnovský Robert1981TJ Sokol Velké Hostěrádky A926974.29%
4.Lengál Ivo1967Orel Šitbořice B822970.97%
5.Vala Jaroslav1947TJ Sokol Rakvice C10201655.56%
6.Vodáková Aneta2000Orel Šitbořice B7151353.57%
7.Juras Oldřich1955Moravan Lednice B6101147.62%
8.Skála Marek2004Orel Šitbořice B571335.00%
9.Pyskatý Roman1971TJ Sokol Rakvice C791932.14%
10.Cibulka Radek1991TJ Sokol Rakvice C781732.00%
11.Straka Vlastimil1971TJ Sokol Rakvice C861430.00%
12.Janko Dominik1994Orel Šitbořice B962718.18%
13.Halámek Michal2003TJ Sokol Pouzdřany A741917.39%
14.Kovář Pavel1972TJ Jevišovka-Drnholec D81283.45%
15.Hyclová Pavlína1972TJ SPORT Němčičky C91332.94%
16.Halámek Radek ml.1999TJ Sokol Pouzdřany A60210.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 20 zápasů
1.Vacula Karel1958TJ Sokol Velké Hostěrádky A140100.00%
2.Furch František1958TJ Sokol Velké Němčice B411284.62%
3.Hrnčiar Stanislav1948Moravan Lednice B36275.00%
4.Šimon Peter1984Moravan Lednice B47463.64%
5.Hrnčíř Leoš1956TJ Sokol Velké Němčice B37558.33%
6.Drobilič Zdeněk1970Moravan Lednice C12250.00%
7.Loukota Zdeněk ml.1985Moravan Lednice B33350.00%
8.Mrkvica Aleš1993TJ Sokol Vranovice B12250.00%
9.Pavelka Daniel1996TJ Sokol Vranovice B44930.77%
10.Dostál Ladislav1955Moravan Lednice B33730.00%
11.Nováček Jaroslav1956TJ Sokol Velké Hostěrádky A11325.00%
12.Hrnčíř Dominik1994TJ Sokol Velké Němčice B11325.00%
13.Faron Roman1964TJ Sokol Vranovice B43925.00%
14.Smetana Jaroslav1959TJ Sokol Velké Němčice B321016.67%
15.Dvořáčková Nela1999TJ Sokol Vranovice B631516.67%
16.Pavelka Ondřej1997TJ Sokol Vranovice B421412.50%
17.Zlámal Vojtěch1998TJ Sokol Rakvice C1010.00%
18.Mrenica Ondřej1960TJ Jevišovka-Drnholec D1030.00%
19.Mrkvica Miloš1974TJ Sokol Rakvice C1040.00%
20.Klein Kamil1977Sportovní klub Zaječí A1040.00%
21.Jarůšek Vladimír1973Sportovní klub Zaječí A1040.00%
22.Létal Dušan1972Sportovní klub Zaječí A1040.00%
23.Halámek Radek1972TJ Sokol Pouzdřany A1040.00%
24.Mikulík Jan2003TJ Jevišovka-Drnholec D2080.00%
25.Halasová Anna1994Orel Šitbořice B2080.00%
26.Halas Pavel ml.1999Orel Šitbořice B40140.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy