Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - OP IV. třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Vodáková Aneta2000TJ Sokol Klobouky u Brna C1141295.35%
2.Maněk Marek2003MSK Břeclav B1866592.96%
3.Šimon Peter1984Moravan Lednice D1655887.30%
4.Studýnka Antonín1959TJ Sokol Kobylí D1546786.79%
5.Furch František1958TJ Sokol Velké Němčice C1448885.71%
6.Zechmeister Jan1984Moravan Lednice D1442785.71%
7.Caban Peter1963TJ Pálava Mikulov B1241785.42%
8.Koberová Klára2003MSK Břeclav B1033782.50%
9.Gogolka Karel1952TJ Pálava Mikulov B15481280.00%
10.Miklík Pavel1974TJ Sokol Brumovice C12351176.09%
11.Smetana Jaroslav1959TJ Sokol Velké Němčice C17471575.81%
12.Gajan Pavel st.1965TJ Pálava Mikulov B15421672.41%
13.Mikulinec Roman1977TJ Pálava Mikulov B12331470.21%
14.Loukota Zdeněk ml.1985Moravan Lednice D20512368.92%
15.Hrnčiar Stanislav1948Moravan Lednice D20522666.67%
16.Cibulka Radek1991TJ Sokol Rakvice D18482466.67%
17.Straka Vlastimil1971TJ Sokol Rakvice D19452564.29%
18.Mrhal Zdeněk1948TJ Sokol Velké Němčice C18442861.11%
19.Němeček Radek2003MSK Břeclav B20483160.76%
20.Hrnčíř Leoš1956TJ Sokol Velké Němčice C20453456.96%
21.Kolínský Michal1973TJ Sokol Velké Hostěrádky B16362856.25%
22.Radkovič Zdeněk1960Sportovní klub Zaječí B13292355.77%
23.Sobota Luděk1978TJ Pálava Mikulov B14292454.72%
24.Nováček Jaroslav1956TJ Sokol Velké Hostěrádky B18373352.86%
25.Weiss Lukáš1982TJ Sokol Brumovice C11212347.73%
26.Mach Ludvík1974TJ Pálava Mikulov B13232646.94%
27.Dostál Dominik2002TJ Sokol Klobouky u Brna C14242846.15%
28.Zítka Karel1972TJ Sokol Brumovice C10182245.00%
29.Geier Jiří1974TJ Sokol Pouzdřany B20334542.31%
30.Dostál Daniel2002TJ Sokol Klobouky u Brna C13192741.30%
31.Barvíř Tomáš1974Sportovní klub Zaječí B20284041.18%
32.Halámek Radek ml.1999TJ Sokol Pouzdřany B16253740.32%
33.Klein Kamil1977Sportovní klub Zaječí B15233539.66%
34.Klenovec Ondřej2005MSK Břeclav B17264039.39%
35.Jarůšek Vladimír1973Sportovní klub Zaječí B17244037.50%
36.Čermák Ladislav1957TJ Sokol Velké Hostěrádky B18254237.31%
37.Hrnčíř Dominik1994TJ Sokol Velké Němčice C12162737.21%
38.Halámek Radek1972TJ Sokol Pouzdřany B12143031.82%
39.Krýsa Daniel1978TJ Sokol Velké Hostěrádky B13153530.00%
40.Straka Daniel1998TJ Sokol Rakvice D15153828.30%
41.Matějovič David2002TJ Sokol Kobylí D18195226.76%
42.Halámek Michal2003TJ Sokol Pouzdřany B15164426.67%
43.Létal Dušan1972Sportovní klub Zaječí B19154325.86%
44.Nevřivý Rudolf1999TJ Sokol Kobylí D15134622.03%
45.Lebloch Pavel1975Moravan Lednice D1373317.50%
46.Šišma Ondřej2006TJ Sokol Brumovice C144507.41%
47.Mrázek Petr2004TJ Sokol Kobylí D185657.14%
48.Geier Josef2005TJ Sokol Pouzdřany B133436.52%
Hráči, kteří odehráli méně než 40 zápasů
1.Matyáš Ivo1976TJ Sokol Klobouky u Brna C620483.33%
2.Páleník Jiří1969TJ Sokol Klobouky u Brna C617480.95%
3.Slabyhoudek Václav1972TJ Sokol Velké Hostěrádky B1028780.00%
4.Klímek Ondřej2003TJ Sokol Klobouky u Brna C821775.00%
5.Novák Jiří st.1973TJ Sokol Kobylí D10231167.65%
6.Blažek Petr1998TJ Sokol Klobouky u Brna C9231265.71%
7.Pyskatý Roman1971TJ Sokol Rakvice D9221461.11%
8.Blažek David1998TJ Sokol Klobouky u Brna C6121152.17%
9.Polák Milan1945TJ Sokol Brumovice C8122037.50%
10.Zlámal Vojtěch1998TJ Sokol Rakvice D9122235.29%
11.Hoch Miroslav1968TJ Sokol Kobylí D631715.00%
12.Janoušková Nikola2005MSK Břeclav B531715.00%
13.Šišma Marek2006TJ Sokol Brumovice C91313.13%
14.Šemora Stanislav1966TJ Sokol Brumovice C60200.00%
15.Zítka Lukáš2006TJ Sokol Brumovice C50200.00%
16.Miklík Pavel ml.2003TJ Sokol Brumovice C60220.00%
17.Janoušek Radek1968MSK Břeclav B70270.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 20 zápasů
1.Soukal Jiří ml.1996TJ Sokol Kobylí D140100.00%
2.Knappeová Aneta2004TJ Sokol Klobouky u Brna C140100.00%
3.Lesovský Tadeáš2003TJ Sokol Klobouky u Brna C413381.25%
4.Klaška Jaroslav1979TJ Sokol Velké Hostěrádky B26275.00%
5.Svoboda Bohuslav1968TJ Sokol Velké Hostěrádky B13175.00%
6.Pilát Ondřej2006TJ Sokol Klobouky u Brna C36366.67%
7.Radkovič Radek1967Sportovní klub Zaječí B37558.33%
8.Juras Oldřich1955Moravan Lednice D24357.14%
9.Sedláček Petr1949TJ Sokol Velké Němčice C33442.86%
10.Vlach Petr1969TJ Sokol Velké Hostěrádky B35741.67%
11.Šubík Lubomír1964TJ Sokol Klobouky u Brna C461037.50%
12.Vávra Tomáš1989TJ Sokol Velké Hostěrádky B11325.00%
13.Černý Mikuláš2001TJ Pálava Mikulov B11325.00%
14.Vymazal Vít2002TJ Sokol Rakvice D21712.50%
15.Haüsler Karel1951TJ Sokol Brumovice C31910.00%
16.Cibulka Tomáš1991TJ Sokol Rakvice D41127.69%
17.Krčka Matěj2002Sportovní klub Zaječí B1010.00%
18.Vlach Marcel1973MSK Břeclav B1020.00%
19.Hanák František2002Sportovní klub Zaječí B1030.00%
20.Křížek Tomáš2004TJ Sokol Pouzdřany B1040.00%
21.Kleinová Klára2002Sportovní klub Zaječí B1040.00%
22.Garčicová Karolína2005MSK Břeclav B1040.00%
23.Krásný Matěj2001TJ Sokol Rakvice D2050.00%
24.Kober Milan1975MSK Břeclav B2060.00%
25.Svoboda Robert1973TJ Sokol Pouzdřany B40120.00%
26.Pohanka Vojtěch2001TJ Sokol Rakvice D40130.00%
27.Geier David2008TJ Sokol Pouzdřany B40140.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy