Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Regionální přebor I muži
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Čelikovský Jakub1992SK Pedagog ČB C2281594.19%
2.Dvořák Rudolf1971SK Byňov A22761088.37%
3.Němeček Richard1952SK Pedagog ČB C20611283.56%
4.Smažík David2004SK Pedagog ČB C1342982.35%
5.Matějka Milan1962TJ Calofrig Borovany C19591381.94%
6.Kaisler Robert1975TJ Sokol České Budějovice D21631778.75%
7.Navara Václav1958SK Byňov A20552073.33%
8.Běhounek Petr1969TJ Sokol Lišov A16451772.58%
9.Vrzal Petr1967KST Orel ČB D17451970.31%
10.Charvát Karel1971TJ Slovan Černý Dub B22602669.77%
11.Pešl Miroslav1976TJ Slovan Černý Dub B22602868.18%
12.Kašparů Pavel1961TJ Sokol České Budějovice D21542766.67%
13.Pennerová Kamila1977TJ Sokol Kněžské Dvory A15392165.00%
14.Urbánek Dušan1954TJ Sokol Kněžské Dvory A22543163.53%
15.Mazur Jiří1947TJ Sokol České Budějovice D21502963.29%
16.Havlíčková Helena1964TJ Calofrig Borovany C17382461.29%
17.Sýkora Václav1961TJ Sokol Zliv A12291960.42%
18.Bruckmüller Josef1946SK Pedagog ČB C15322259.26%
19.Bašta Josef1970SK Byňov A19412958.57%
20.Zima Jiří1966TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C19423356.00%
21.Fanta Rudolf1954TJ Sokol Lišov A18373055.22%
22.Jindra Michal1983SK Byňov A15322655.17%
23.Heřmánková Andrea1998KST Orel ČB D20413851.90%
24.Bečvář Václav1954SKST Týn nad Vltavou C20403851.28%
25.Štěpán Pavel1967TJ Sokol Zliv A21434151.19%
26.Šašek Vladimír1960KST Orel ČB D16303050.00%
27.Dvořák Jan2000SK Byňov A17232448.94%
28.Volavková Kateřina1974TJ Sokol České Budějovice D22404348.19%
29.Hlávka Jiří1964TJ Sokol Kněžské Dvory A20384148.10%
30.Pazderová Klára2001TJ Sokol České Budějovice C14262947.27%
31.Fišer Vojtěch2000TJ Sokol České Budějovice C18314043.66%
32.Burda Ondřej1986TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C14243143.64%
33.Švestka Pavel1979TJ Slovan Černý Dub B14243242.86%
34.Mach Petr1965TJ Calofrig Borovany C14202940.82%
35.Nekovář Michal1971TJ Sokol Lišov A20324740.51%
36.Melounek Pavel1965SKST Týn nad Vltavou C16253740.32%
37.Pešel Martin st.1971TJ Sokol Lišov A14213239.62%
38.Nečasová Natálie2003KST Orel ČB D21325238.10%
39.Tenglová Jaroslava1958TJ Sokol České Budějovice C14162836.36%
40.Čipera Jiří1960TJ Sokol Zliv A13163134.04%
41.Tunka Tomáš1996TJ Sokol České Budějovice C20254933.78%
42.Vichérek Libor1953TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C13133427.66%
43.Vávra Václav1953TJ Sokol Lišov A15164227.59%
44.Sekyra Zbyněk1968TJ Slovan Černý Dub B22236526.14%
45.Hosnedl František1963TJ Calofrig Borovany C17135319.70%
46.Janda Vojtěch2002TJ Calofrig Borovany C15114718.97%
47.Michálek Jiří1951TJ Sokol Zliv A165568.20%
Hráči, kteří odehráli méně než 44 zápasů
1.Vojta František1973TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C130100.00%
2.Bravenec Vojtěch1998TJ Calofrig Borovany C110100.00%
3.Jan Jabůrek1982TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C828487.50%
4.Founě Jiří1975SK Pedagog ČB C620483.33%
5.Bonuš Petr1975TJ Sokol Kněžské Dvory A1031977.50%
6.Morávek Milan1966TJ Sokol České Budějovice C718675.00%
7.Blažek Bohumír1956KST Orel ČB D7181064.29%
8.Palivec Zdeněk1979TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C9211558.33%
9.Havránek Ladislav1960TJ Sokol České Budějovice D34357.14%
10.Zeman Tomáš1991TJ Sokol Kněžské Dvory A511955.00%
11.Hrdina Karel1975TJ Sokol Kněžské Dvory A12250.00%
12.Nedvěd Matyáš2001KST Orel ČB D12250.00%
13.Prskavec Petr1943SK Pedagog ČB C11150.00%
14.Hrůza Jan2002SKST Týn nad Vltavou C10192147.50%
15.Truhlář Jiří1951TJ Sokol České Budějovice C7111345.83%
16.Hrůza Pavel1971SKST Týn nad Vltavou C9162044.44%
17.Šimek Josef1950TJ Sokol Zliv A691340.91%
18.Čapek Petr1999TJ Sokol České Budějovice C10142337.84%
19.Vondrys Ondřej1999KST Orel ČB D34833.33%
20.Kučerová Barbora2000SK Pedagog ČB C671433.33%
21.Bartoš Stanislav1959SKST Týn nad Vltavou C561331.58%
22.Pešl Ladislav1941SK Pedagog ČB C451131.25%
23.Mikšátko Jan1964SKST Týn nad Vltavou C10122730.77%
24.Trávníček Miroslav1968TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C9102330.30%
25.Vik Daniel1977TJ Sokol Kněžské Dvory A33730.00%
26.Janoch Jiří1959TJ Calofrig Borovany C32528.57%
27.Šálený Zdeněk1971SKST Týn nad Vltavou C9102528.57%
28.Bicková Lucie1981TJ Sokol Lišov A11325.00%
29.Zeman Jan1967TJ Sokol Kněžské Dvory A11325.00%
30.Ludačka Josef1945TJ Slovan Černý Dub B11325.00%
31.Víta Jan1982TJ Sokol Lišov A11325.00%
32.Slepička Jan1950SKST Týn nad Vltavou C22625.00%
33.Varyš Milan1971TJ Slovan Černý Dub B661825.00%
34.Pečenka Pavel1986TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C541323.53%
35.Myler Matěj2004TJ Sokol České Budějovice C431121.43%
36.Moravcová Lucie1995SKST Týn nad Vltavou C651920.83%
37.Pršín Karel1961TJ Calofrig Borovany C21516.67%
38.Koiš David2000SK Byňov A621214.29%
39.Řeháková Vlasta1988TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C842513.79%
40.Ptáček Petr1963TJ Sokol Zliv A942712.90%
41.Sigmund Tomáš1998TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C21712.50%
42.Hovorka Zdeněk1943TJ Sokol Zliv A1353612.20%
43.Turek František1949TJ Calofrig Borovany C41127.69%
44.Burian Václav1937TJ Sokol Kněžské Dvory A41137.14%
45.Nestroj Jan1943SK Pedagog ČB C1020.00%
46.Tischler Petr1964TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C1030.00%
47.Šibřina Zdeněk1979TJ Sokol Lišov A1040.00%
48.Adam Václav1998SK Pedagog ČB C1040.00%
49.Adam Jan2001SK Pedagog ČB C1040.00%
50.Skaláková Denisa1995SKST Týn nad Vltavou C1040.00%
51.Vobr Václav1956TJ Sokol Zliv A2040.00%
52.Welser Jiří1949TJ Slovan Černý Dub B1040.00%
53.Lojka Ladislav1944SK Pedagog ČB C1040.00%
54.Šmejkalová Jana2001KST Orel ČB D1040.00%
55.Hučík Eduard1973TJ Sokol České Budějovice C1040.00%
56.Vazač Miloslav1955TJ Sokol České Budějovice D1040.00%
57.Mašek Rudolf1958TJ Sokol Kněžské Dvory A2050.00%
58.Zeis Vladimír1965KST Orel ČB D2080.00%
59.Kučera Ladislav1954TJ Sokol Zliv A3080.00%
60.Pešel Martin1991TJ Sokol Lišov A2080.00%
61.Bonuš Karel1947TJ Sokol Kněžské Dvory A50200.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy