Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Regionální přebor II muži
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Heřmánková Andrea1998KST Orel ČB E20631481.82%
2.Diviš Roman1970SK Eso Doubravice A25801881.63%
3.Turek František1949TJ Calofrig Borovany D21631679.75%
4.Čtvrtník Miroslav1952KST Štěpánovice A23682077.27%
5.Adam Jan2001SK Pedagog ČB D18531775.71%
6.Návara Filip2000TJ Sokol Nová Ves u ČB D24662275.00%
7.Horák Václav1948TJ Start ČB B21572074.03%
8.Burda Ondřej1986TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D21572371.25%
9.Kočer Jiří1947TJ Slovan Černý Dub C23632670.79%
10.Marek Luboš st.1967TJ Spartak Trhové Sviny A25653366.33%
11.Pavel Miloš1980TJ Spartak Trhové Sviny A26673565.69%
12.Víta Jan1982TJ Sokol Lišov B22523063.41%
13.Bárta Vlastimil ml.1998SK Dasný A25573363.33%
14.Bárta Vlastimil1967SK Dasný A26623862.00%
15.Bicková Lucie1981TJ Sokol Lišov B15362361.02%
16.Nedvěd Matyáš2001KST Orel ČB E25583860.42%
17.Mach Petr1965TJ Calofrig Borovany D18412760.29%
18.Pešl Ladislav1941SK Pedagog ČB D21473358.75%
19.Ondič Marian1975KST Štěpánovice A26604358.25%
20.Syrovátka Radek1973SKST Týn nad Vltavou D16362658.06%
21.Tomek Zdeněk1965TJ Spartak Trhové Sviny A20463457.50%
22.Matouš Václav1963SK Dasný A17373055.22%
23.Bartoš Stanislav1959SKST Týn nad Vltavou D21453754.88%
24.Pileček Josef st.1948TJ Slovan Černý Dub C23474054.02%
25.Šulda Petr1967SK Eso Doubravice A20423753.16%
26.Kudrna Arnošt1946SK Pedagog ČB D18343152.31%
27.Návara Karel1948TJ Sokol Nová Ves u ČB D24434151.19%
28.Prchal Jiří1954SK Eso Doubravice A15303050.00%
29.Trávníček Miroslav1968TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D21404050.00%
30.Němec Miroslav1957KST Štěpánovice A26515150.00%
31.Vondrys Ondřej1999KST Orel ČB E20383949.35%
32.Hnilička Jiří1985TJ Sokol Nová Ves u ČB C19353748.61%
33.Langr Radek1987SKST Týn nad Vltavou D24464948.42%
34.Janoch Jiří1959TJ Calofrig Borovany D14242846.15%
35.Blábolil Milan1965TJ Sokol Nová Ves u ČB C24405044.44%
36.Ludačka Josef1945TJ Slovan Černý Dub C25435444.33%
37.Vichérek Libor1953TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D25415741.84%
38.Varyš Milan1971TJ Slovan Černý Dub C20334641.77%
39.Doležel Miroslav1946TJ Start ČB B25395541.49%
40.Rosol Věroslav1954TJ Start ČB B26416239.81%
41.Vicek Miloslav1949TJ Start ČB B21314739.74%
42.Skaláková Denisa1995SKST Týn nad Vltavou D23365639.13%
43.Joun Luděk1947TJ Sokol Nová Ves u ČB D19284538.36%
44.Červený Rudolf st.1963SK Eso Doubravice A16233937.10%
45.Troják Jan1975TJ Sokol Nová Ves u ČB C15203735.09%
46.Adam Václav1998SK Pedagog ČB D15184130.51%
47.Řeháková Vlasta1988TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D19205427.03%
48.Prokop Václav1947TJ Sokol Nová Ves u ČB D19205427.03%
49.Pršín Karel1961TJ Calofrig Borovany D15133925.00%
50.Florián Antonín1957SK Dasný A20146318.18%
51.Hájek Radek1967KST Štěpánovice A20136516.67%
52.Šachl Jiří1968TJ Sokol Lišov B20115616.42%
53.Šmejkalová Jana2001KST Orel ČB E1565210.34%
54.Šibřina Zdeněk1979TJ Sokol Lišov B257738.75%
Hráči, kteří odehráli méně než 52 zápasů
1.Paleček Vladimír1973TJ Sokol Nová Ves u ČB C1141393.18%
2.Blažek Bohumír1956KST Orel ČB E1343589.58%
3.Smažík David2004SK Pedagog ČB D414287.50%
4.Šálený Zdeněk1971SKST Týn nad Vltavou D27187.50%
5.Hrůza Jan2002SKST Týn nad Vltavou D27187.50%
6.Pazderová Klára2001SK Dasný A1032684.21%
7.Bruckmüller Josef1946SK Pedagog ČB D1134880.95%
8.Zima Jiří1966TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D618675.00%
9.Troup Miroslav1945TJ Sokol Nová Ves u ČB C9241070.59%
10.Hrůza Pavel1971SKST Týn nad Vltavou D38466.67%
11.Suchý Tomáš1994SK Eso Doubravice A11291565.91%
12.Marek Luboš ml.1996TJ Spartak Trhové Sviny A7181064.29%
13.Prskavec Petr1943SK Pedagog ČB D12291763.04%
14.Čapek Petr1999TJ Sokol Nová Ves u ČB D12261760.47%
15.Pečenka Pavel1986TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D48657.14%
16.Břicháček Martin1977TJ Spartak Trhové Sviny A49756.25%
17.Hrubý Petr1990SK Eso Doubravice A511955.00%
18.Blahovec Milan1963TJ Slovan Černý Dub C36554.55%
19.Pešel Martin st.1971TJ Sokol Lišov B7141253.85%
20.Vávra Václav1953TJ Sokol Lišov B13252451.02%
21.Červený Filip1994SK Eso Doubravice A12250.00%
22.Kučerová Barbora2000SK Pedagog ČB D12250.00%
23.Luxa Josef1954TJ Start ČB B24450.00%
24.Klásek Miroslav1974KST Štěpánovice A48850.00%
25.Frolíková Yvona1975TJ Calofrig Borovany D36650.00%
26.Vrábek Otto1980TJ Sokol Nová Ves u ČB C13222744.90%
27.Slepička Jan1950SKST Týn nad Vltavou D10172243.59%
28.Bravenec Vojtěch1998TJ Calofrig Borovany D13213041.18%
29.Krýsl Jiří1969TJ Calofrig Borovany D13192840.43%
30.Pešel Martin1991TJ Sokol Lišov B10142238.89%
31.Plachý Dušan1973TJ Spartak Trhové Sviny A10132237.14%
32.Welser Jiří1949TJ Slovan Černý Dub C7101737.04%
33.Lojka Ladislav1944SK Pedagog ČB D34833.33%
34.Pavel František1944TJ Spartak Trhové Sviny A12133129.55%
35.Babouček František1950TJ Slovan Černý Dub C33827.27%
36.Moravec Stanislav1960SKST Týn nad Vltavou D11325.00%
37.Jindra Lubomír1954TJ Spartak Trhové Sviny A11325.00%
38.Havel Milan1946TJ Start ČB B11325.00%
39.Škoda Petr2004TJ Start ČB B11325.00%
40.Kučera Václav2003SK Pedagog ČB D22625.00%
41.Vančura Stanislav1973SK Eso Doubravice A22625.00%
42.Hošna Jiří1999TJ Sokol Nová Ves u ČB D33925.00%
43.Ferda Zdeněk1972TJ Calofrig Borovany D1092725.00%
44.Hanzalová Eva1959SK Eso Doubravice A762122.22%
45.Tripes Milan st.1961TJ Sokol Nová Ves u ČB C321016.67%
46.Šícha Martin1970KST Štěpánovice A21614.29%
47.Šafář František1950TJ Sokol Nová Ves u ČB C732013.04%
48.Melmer Zbyněk2002KST Orel ČB E21712.50%
49.Šulc Vladimír1942TJ Start ČB B521810.00%
50.Kukla Aleš1974SK Dasný A62228.33%
51.Nyiri Filip1992KST Štěpánovice A51137.14%
52.Nedvěd Tomáš2005KST Orel ČB E92296.45%
53.Sigmund Tomáš1998TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D102325.88%
54.Fousek Pavel1950TJ Start ČB B1030.00%
55.Volková Marcela2004SKST Týn nad Vltavou D1040.00%
56.Bartoš František1960TJ Calofrig Borovany D1040.00%
57.Tupý Vojtěch2003KST Orel ČB E1040.00%
58.Míka Filip2003KST Orel ČB E1040.00%
59.Šachlová Hana1989TJ Sokol Lišov B1040.00%
60.Svoboda Josef1961TJ Calofrig Borovany D1040.00%
61.Jungwirth Jan st.1970SK Eso Doubravice A1040.00%
62.Jirák Jakub1999TJ Sokol Nová Ves u ČB D2050.00%
63.Jirák Radek1991TJ Sokol Nová Ves u ČB D30120.00%
64.Bartyzal Josef1959TJ Sokol Nová Ves u ČB C40140.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy