Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Regionální přebor III muži
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Hrůza Pavel1971SKST Týn nad Vltavou E2275692.59%
2.Truhlář Jiří1951TJ Sokol České Budějovice F2479791.86%
3.Hrůza Jan2002SKST Týn nad Vltavou E2274989.16%
4.Adam Jan2001SK Pedagog ČB E27901585.71%
5.Suda Stanislav1968TJ Sokol České Budějovice F1854985.71%
6.Kalinics Michael1978TJ Motor České Budějovice A18591184.29%
7.Vik Daniel1977TJ Sokol Kněžské Dvory B21681383.95%
8.Tenglová Jaroslava1958TJ Sokol České Budějovice F25731582.95%
9.Slepička Jan1950SKST Týn nad Vltavou E27802080.00%
10.Čapek Petr1999TJ Sokol České Budějovice E23681780.00%
11.Havránek Ladislav1960TJ Sokol České Budějovice F21581876.32%
12.Vazač Miloslav1955TJ Sokol České Budějovice F25692275.82%
13.Varyš Milan1971TJ Slovan Černý Dub E26722772.73%
14.Plachý Dušan1973TJ Spartak Trhové Sviny B21572272.15%
15.Suchý Tomáš1994SK Eso Doubravice B15431771.67%
16.Blahovec Milan1963TJ Slovan Černý Dub D15421771.19%
17.Luxa Josef1954TJ Start ČB C26642770.33%
18.Pavel František1944TJ Spartak Trhové Sviny B20472466.20%
19.Hrdina Karel1975TJ Sokol Kněžské Dvory B17422265.63%
20.Stašek Rudolf1943TJ Start ČB D21522865.00%
21.Michálek Jiří1951TJ Sokol Zliv B28673764.42%
22.Hošna Jiří1999TJ Sokol Nová Ves E25623563.92%
23.Smrž Josef1955TJ Start ČB C24563462.22%
24.Adam Václav1998SK Pedagog ČB E27654061.90%
25.Ondr Pavel1960TJ Start ČB C25503558.82%
26.Pešel Jan1949TJ Motor České Budějovice A28614855.96%
27.Myler Matěj2004TJ Sokol České Budějovice E20383155.07%
28.Bonuš Karel1947TJ Sokol Kněžské Dvory B18363054.55%
29.Fousek Pavel1950TJ Start ČB C27504652.08%
30.Nestroj Jan1943SK Pedagog ČB E26514752.04%
31.Vančura Stanislav1973SK Eso Doubravice B24484750.53%
32.Moravec Stanislav1960SKST Týn nad Vltavou E28515150.00%
33.Hovorka Zdeněk1943TJ Sokol Zliv B23444549.44%
34.Welser Jiří1949TJ Slovan Černý Dub D25454748.91%
35.Vrábek Otto1980TJ Sokol Nová Ves E21404348.19%
36.Hančl Pavel1970TJ Start ČB D26475247.47%
37.Vobr Václav1956TJ Sokol Zliv B22404646.51%
38.Kučera Ladislav1954TJ Sokol Zliv B24445146.32%
39.Burian Václav1937TJ Sokol Kněžské Dvory B16273245.76%
40.Vorbis Jan1960TJ Slovan Černý Dub D28475844.76%
41.Kubíček Petr st.1967TJ Slovan Černý Dub D22354444.30%
42.Tetenka Stanislav1962TJ Slovan Černý Dub E26455843.69%
43.Kuliš Karel1947TJ Motor České Budějovice A24365639.13%
44.Šulc Vladimír1942TJ Start ČB D25375938.54%
45.Bromová Jana1975TJ Slovan Černý Dub E22315436.47%
46.Lojka Ladislav1944SK Pedagog ČB E20264735.62%
47.Larisch Heinrich1942TJ Slovan Černý Dub E21264934.67%
48.Mračková Veronika1985KST Štěpánovice B24276828.42%
49.Nyiri Filip1992KST Štěpánovice B25257325.51%
50.Škoda Petr2004TJ Start ČB D15144424.14%
51.Bulant Marek2003TJ Spartak Trhové Sviny B23185724.00%
52.Pavlík Zdeněk1944TJ Motor České Budějovice A22135319.70%
53.Jindra Lubomír1954TJ Spartak Trhové Sviny B17114619.30%
54.Bečvář Václav1941TJ Motor České Budějovice A22125119.05%
55.Suchý Marcel ml.1997SK Eso Doubravice B22167118.39%
56.Jirák Jakub1999TJ Sokol Nová Ves E25148314.43%
57.Jirák Radek1991TJ Sokol Nová Ves E25138313.54%
58.Kosař Petr1975KST Štěpánovice B2297410.84%
59.Marek Josef1947SK Eso Doubravice B2087210.00%
60.Papaj Miroslav1966KST Štěpánovice B218749.76%
61.Čajan Pavel1968TJ Spartak Trhové Sviny B237748.64%
62.Tušl Mikuláš2003TJ Sokol České Budějovice E225726.49%
Hráči, kteří odehráli méně než 56 zápasů
1.Šafář František1950TJ Sokol Nová Ves E130100.00%
2.Čipera Jiří1960TJ Sokol Zliv B824485.71%
3.Hlávka Jiří1964TJ Sokol Kněžské Dvory B1445884.91%
4.Šálený Zdeněk1971SKST Týn nad Vltavou E1339882.98%
5.Zeman Jan1967TJ Sokol Kněžské Dvory B723582.14%
6.Zeman Tomáš1991TJ Sokol Kněžské Dvory B723582.14%
7.Ihrová Stanislava1963TJ Slovan Černý Dub E514477.78%
8.Hrubý Petr1990SK Eso Doubravice B13401276.92%
9.Zaibl Miroslav1991TJ Slovan Černý Dub D26275.00%
10.Pešl Ladislav1941SK Pedagog ČB E13175.00%
11.Červený Rudolf st.1963SK Eso Doubravice B13175.00%
12.Smrž Tomáš1976TJ Start ČB C513572.22%
13.Urban Pavel1945TJ Sokol Zliv B25271.43%
14.Mlsek Jiří1998SKST Týn nad Vltavou E25362.50%
15.Klásek Miroslav1974KST Štěpánovice B48657.14%
16.Klobušník Lubomír1958TJ Motor České Budějovice A49756.25%
17.Havel Milan1946TJ Start ČB D8161355.17%
18.Honsa Petr1987TJ Slovan Černý Dub D10191851.35%
19.Hnilička Jiří1985TJ Sokol Nová Ves E12250.00%
20.Pavel Miloš1980TJ Spartak Trhové Sviny B11150.00%
21.Hučík Eduard1973TJ Sokol České Budějovice E36650.00%
22.Fišer Radek1969TJ Sokol České Budějovice E11192048.72%
23.Babouček František1950TJ Slovan Černý Dub E35741.67%
24.Kaše Milan1956TJ Slovan Černý Dub D13193038.78%
25.Boháček Lukáš2001TJ Sokol České Budějovice E15193336.54%
26.Pokorný Jiří1966TJ Sokol Kněžské Dvory B8112134.38%
27.Štěcha Josef1962SK Eso Doubravice B11233.33%
28.Škoda Miroslav1976TJ Sokol České Budějovice F11233.33%
29.Volková Marcela2004SKST Týn nad Vltavou E22433.33%
30.Levý Roman1962TJ Spartak Trhové Sviny B541028.57%
31.Moudrý Filip2001TJ Slovan Černý Dub E10102826.32%
32.Bartyzal Josef1959TJ Sokol Nová Ves E12113325.00%
33.Major Marián1962SK Pedagog ČB E14103820.83%
34.Lenz Jakub2003TJ Spartak Trhové Sviny B1493520.45%
35.Šícha Martin1970KST Štěpánovice B972820.00%
36.Erhart Zdeněk ml.1997SK Eso Doubravice B953014.29%
37.Pechoč Šimon2001TJ Sokol České Budějovice E72228.33%
38.Vondrák Zdeněk st.1942TJ Motor České Budějovice A61175.56%
39.Šauerová Adéla2002TJ Sokol České Budějovice E152434.44%
40.Jungwirth Jan st.1970SK Eso Doubravice B1040.00%
41.Korec Dominik2001TJ Spartak Trhové Sviny B3080.00%
42.Ježek Radek1997TJ Spartak Trhové Sviny B2080.00%
43.Supová Táňa1985TJ Sokol České Budějovice E30100.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy