Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Okresní přebor III
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Šuhájková Libuše1979Včelnice B8320100.00%
2.Rokyta Pavel1978Kunžak B2283594.32%
3.Brabec Petr1972Kunžak B1761592.42%
4.Špale Martin ml.2002Lomnice B1967889.33%
5.Měrtl Petr1958Rudolec B1744884.62%
6.Maryška Radek1978Novosedly B21661680.49%
7.Švec Bohumil1962Majdalena B1133880.49%
8.Zabloudil František1973Kunžak B22691780.23%
9.Smrž Pavel1966J. Hradec E1132880.00%
10.Buček Zdeněk1961Rudolec B19551479.71%
11.Nikodým Jiří1971J. Hradec E928877.78%
12.Gulikáš Libor1979Včelnice B11331175.00%
13.Šimáček Luboš1973Majdalena B18531874.65%
14.Šindelář Richard1980Včelnice B21582669.05%
15.Kopřiva Marek1993Majdalena B21572668.67%
16.Rumplík Luděk1973Rudolec B18452366.18%
17.Pavelek Václav1958J. Hradec E12311665.96%
18.Bohun Karel1998Třeboň D19492665.33%
19.Zvěřina Miroslav1963Bystřice A20522865.00%
20.Havlová Veronika1995Novosedly B14362064.29%
21.Vobořil Petr1977Řečice C21513261.45%
22.Fišer Petr1969Řečice C19442861.11%
23.Novobílský Robin1979Dírná B16382560.32%
24.Mareš Martin ml.1998Rudolec B19362460.00%
25.Havlík Jiří1967Rudolec B10221559.46%
26.Kopřiva Daniel1989Majdalena B22513658.62%
27.Visčur Aleš2002Lomnice B16362856.25%
28.Sekyra Jiří1952Dírná B16342953.97%
29.Outlý Rostislav1992Chlum B7141253.85%
30.Němeček Jiří1968Včelnice B20433753.75%
31.Pepich Pavol1966Chlum B14282552.83%
32.Dvořák Jiří1972Bystřice A10211952.50%
33.Šuhájek František1948Včelnice B21434151.19%
34.Nosek David2003Lomnice B14262550.98%
35.Husník Marek1999Třeboň D22424349.41%
36.Hroděj Lukáš1999Třeboň D22424448.84%
37.Voneš Roman1979Dírná B7131546.43%
38.Nováček Kačenka Jan1970Bystřice A7131546.43%
39.Vobořil Karel1971Řečice C19324143.84%
40.Tkalců Václav1978Bystřice A19304042.86%
41.Koukol Milan1961Kunžak B20334442.86%
42.Budík Robert1968Řečice C18304142.25%
43.Škarda Tomáš1983J. Hradec E11162737.21%
44.Tůma Michal1982J. Hradec E9132237.14%
45.Wratislav Evžen1961Dírná B15213835.59%
46.Adámek Eduard1947Řečice C12173135.42%
47.Adamec Libor1994Dírná B15194032.20%
48.Trsek Miroslav1958Chlum B16204431.25%
49.Fišer Josef1961Chlum B892130.00%
50.Šimáček Miloš1973Majdalena B11122929.27%
51.Samec Jaroslav ml.1999Třeboň D21245829.27%
52.Maryšková Nikola2002Novosedly B22256228.74%
53.Vančura Dušan2001Chlum B9102627.78%
54.Malec Matyáš2002Lomnice B18175025.37%
55.Richter Jiří1962Bystřice A19195625.33%
56.Schneider Pavel1987Chlum B772125.00%
57.Brabec Václav1967Rudolec B872323.33%
58.Benda Josef2003Lomnice B19136217.33%
59.Drobil Tomáš2000Kunžak B952616.13%
60.Maryška Jan1955Novosedly B21137015.66%
61.Karpíšková Pavlína1977Chlum B1043610.00%
62.Truhlářová Veronika2001J. Hradec E123416.82%
63.Komárek Karel1970Bystřice A82306.25%
64.Matěcha Jaromír1973Dírná B123456.25%
65.Pelikán Ladislav1965Bystřice A91263.70%
66.Průcha Martin1998Novosedly B70270.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 26 zápasů
1.Samec Jaroslav1970Třeboň D280100.00%
2.Vlášek Jiří1950Novosedly B140100.00%
3.Košťál Zdeněk1963Kunžak B140100.00%
4.Mareš Martin1973Rudolec B412285.71%
5.Bartoň Lubomír1956Rudolec B310283.33%
6.Vlček Václav1986Chlum B49564.29%
7.Kříž František2002Lomnice B25362.50%
8.Kouba Karel1950Novosedly B24450.00%
9.Fantyš Lumír1961J. Hradec E451033.33%
10.Pepichová Markéta1996Chlum B22625.00%
11.Kryšpín Jakub2000Chlum B651722.73%
12.Roubíček Šimon2004J. Hradec E321016.67%
13.Pepich Petr1994Chlum B642016.67%
14.Košner Petr1961Dírná B632112.50%
15.Jelínek Tomáš2004J. Hradec E521810.00%
16.Egert Daniel1993Majdalena B62228.33%
17.Horáček Matěj2004J. Hradec E51195.00%
18.Brychta Miroslav1978Rudolec B1010.00%
19.Krčma Josef1999Dírná B1040.00%
20.Brom Václav2002J. Hradec E2060.00%
21.Schams Miroslav1948Třeboň D2070.00%
22.Jasovský Dominik2001J. Hradec E2080.00%
23.Kubíček Martin2001J. Hradec E2080.00%
24.Kovář David2005J. Hradec E40140.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy