Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Krajský přebor 2. třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Reichl Radomír1951TJ Lokomotiva Česká Lípa B1240393.02%
2.Paldus Tomáš1975TJ Sokol Bratříkov B22611877.22%
3.Líbal Jaromír1981TJ Sokol Vesec A21621976.54%
4.Košek Martin1999SKST Liberec K19551875.34%
5.Hanák Petr1966TJ Spartak Chrastava B12321174.42%
6.Fejtek Ondřej1989TJ Sokol Vesec A21562172.73%
7.Ryšavý Milan1967TJ Jiskra Raspenava B20492071.01%
8.Kutifel Josef ml.2002SKST Liberec L16391670.91%
9.Hofman Denis1999TJ Jiskra Nový Bor C20492170.00%
10.Pecka Vlastimil1975TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C13301369.77%
11.Macoun Miroslav1971TJ Jiskra Tanvald A21522369.33%
12.Anděl Jiří1953TJ Sokol Turnov C18462168.66%
13.Oliverius Pavel1956TJ Jiskra Nový Bor C22462366.67%
14.Daníček Radek1983TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C18402066.67%
15.Hradecký Jakub1980TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C16362064.29%
16.Drechsler Jan1985TJ Jiskra Raspenava B22462663.89%
17.Zahradník Jan1982TJ Sokol Bratříkov B22472763.51%
18.Hlaváček Vladimír1960TJ Sokol Turnov C14282157.14%
19.Pikous Marsel1975TJ Jiskra Raspenava B17302455.56%
20.Vrabec Jakub1988TJ Sokol Turnov D20352954.69%
21.Pavelka Radim1971TJ Jiskra Tanvald A19363054.55%
22.Lieskovský Daniel1997SKST Liberec K14242153.33%
23.Longinová Ilona1963TJ Sokol Turnov C14242252.17%
24.Zahradník Petr1962TJ Spartak Chrastava B21373452.11%
25.Berger Jan1984SKST Liberec K17282750.91%
26.Průša Pavel1956TJ Spartak Chrastava B17282949.12%
27.Čech Milan1961TJ Lokomotiva Česká Lípa B22353748.61%
28.Šákr Josef1956TJ Jiskra Nový Bor C20313447.69%
29.Kocour Jan1986TJ Sokol Vesec A19323647.06%
30.Holec Jaroslav st.1965TJ Jiskra Tanvald A19293346.77%
31.Nešvera Miroslav1964TJ Jiskra Nový Bor C14212446.67%
32.Holík Tomáš2002SKST Liberec L18253343.10%
33.Charvát Luboš1967TJ Spartak Chrastava B20273742.19%
34.Jiroš Adam1991TJ Sokol Turnov C22264536.62%
35.Blažek Petr1958TJ Jiskra Raspenava B21234434.33%
36.Mareš Erik2002SKST Liberec L15153132.61%
37.Absolonová Marie2000SKST Liberec K17174228.81%
38.Směšný Milan1957TJ Jiskra Tanvald A19174427.87%
39.Ježek Pavel1967TJ Sokol Vesec A20175324.29%
40.Mastník Radek1971TJ Sokol Bratříkov B1493719.57%
41.Dědek Pavel1967TJ Lokomotiva Česká Lípa B1383518.60%
42.Paldus Martin1970TJ Sokol Bratříkov B1774812.73%
Hráči, kteří odehráli méně než 42 zápasů
1.Bříza František1950TJ Lokomotiva Česká Lípa B516288.89%
2.Rosu Robert Alexandru2005SKST Liberec L923582.14%
3.Pusch František2002SKST Liberec L820580.00%
4.Jablonovský Jan1958TJ Lokomotiva Česká Lípa B923874.19%
5.Pařízková Monika2005SKST Liberec K410471.43%
6.Knob Michal1965TJ Sokol Turnov D717770.83%
7.Kopecký Luboš1966TJ Lokomotiva Česká Lípa B22166.67%
8.Souček Josef1947TJ Sokol Vesec A35362.50%
9.Jindrák Lukáš2003TJ Sokol Turnov D714960.87%
10.Šonský Patrik1992TJ Sokol Turnov D12231560.53%
11.Slavík Miroslav1964TJ Sokol Bratříkov B12221559.46%
12.Jaderný Petr1958TJ Lokomotiva Česká Lípa B9171258.62%
13.Matouš Roman1967TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C11221657.89%
14.Drechsler Matěj1987TJ Jiskra Raspenava B9151451.72%
15.Gabriel Václav st.1976TJ Lokomotiva Česká Lípa B24450.00%
16.Veselka Jiří st.1958SKST Liberec L23350.00%
17.Matějčík Jan2003SKST Liberec L22250.00%
18.Jáč Miloš1943TJ Sokol Turnov C7101147.62%
19.Matoušková Stanislava1956TJ Sokol Turnov C34544.44%
20.Mikula Oldřich1935SKST Liberec L23442.86%
21.Longin Milan1954TJ Sokol Turnov C10101737.04%
22.Živnůstka Miroslav1960TJ Spartak Chrastava B781534.78%
23.Sudek Petr1970TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C15142734.15%
24.Vogel Matěj2004SKST Liberec L22433.33%
25.Sucharda Jan2001TJ Jiskra Nový Bor C761430.00%
26.Žid Jaromír1962SKST Liberec K14102528.57%
27.Tichý Vojtěch2000TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C651327.78%
28.Varcl Jakub1986TJ Sokol Turnov D871926.92%
29.Knot Jan1994SKST Liberec K541126.67%
30.Vejvoda Viktor2006SKST Liberec L551426.32%
31.Bartoš Jiří1966TJ Jiskra Nový Bor C761726.09%
32.Jíra Jiří1959TJ Sokol Vesec A11325.00%
33.Molitoris Dušan1944TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C762023.08%
34.Vorlíček Michal1977TJ Jiskra Tanvald A1072422.58%
35.Mádle Luděk1955TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C32722.22%
36.Šimon Miroslav1967TJ Spartak Chrastava B962320.69%
37.David Jaroslav1998TJ Sokol Turnov D42820.00%
38.Lipenský Robert1972TJ Spartak Chrastava B32918.18%
39.David Lukáš2003TJ Sokol Turnov D421016.67%
40.Zítko Martin1987TJ Sokol Turnov D21614.29%
41.Tauchman Denis2002SKST Liberec L1042414.29%
42.Kopiary Lubomír1970TJ Sokol Turnov C31811.11%
43.Mencl Kryštof2004TJ Sokol Turnov D31811.11%
44.Gabriel Jan2007TJ Lokomotiva Česká Lípa B41910.00%
45.Varcl Matěj1988TJ Sokol Turnov D61127.69%
46.Kopecký Stanislav1963TJ Lokomotiva Česká Lípa B102286.67%
47.Brenner Matěj2001TJ Sokol Turnov D91253.85%
48.Ouvín Josef1950TJ Sokol Turnov C1010.00%
49.Varcl Jan st.1952TJ Sokol Turnov D1020.00%
50.Mašek Vladislav1960TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C1030.00%
51.Červová Jitka1966TJ Sokol Turnov D1030.00%
52.Žid Čeněk1997SKST Liberec K1030.00%
53.Pitro Lukáš1999TJ Sokol Turnov D1040.00%
54.Pleštil Luděk1979TJ Sokol Vesec A1040.00%
55.Štolfa Jakub2003SKST Liberec K2060.00%
56.Chlum Lukáš1980TJ Sokol Bratříkov B2060.00%
57.Barbora Adam2001TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C3090.00%
58.Krauter Gunar1992TJ Sokol Turnov D30110.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy