Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Okresní přebor 1. třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Sršeň Jiří1948TJ Jiskra Raspenava C1763592.65%
2.Šedina František ml.1979TTC Hrádek nad Nisou A1135587.50%
3.Pikous Marsel1975TJ Jiskra Raspenava C18571282.61%
4.Hromník Mojmír1974TTC Hrádek nad Nisou A1236881.82%
5.Jarkovský Otto1947TTC Preciosa Jablonné v Pod. A17521281.25%
6.Fáček Petr1971Slavia Liberec A14431376.79%
7.Legen Julius1971TTC Liberec A11301173.17%
8.Potenský Jan1955ST Frýdlant A17481971.64%
9.Záleský Vlastimil1954TTC Liberec A16422166.67%
10.Havlík Jaroslav st.1949TTC Preciosa Jablonné v Pod. A17422166.67%
11.Mareš Erik2002SKST Liberec N9241266.67%
12.Krošlak Eduard1965ST Frýdlant A16412265.08%
13.Zacharová Kateřina1980SKST Liberec M12301763.83%
14.Konečný Josef1959TJ Viktoria Dětřichov A18442761.97%
15.Štolfa Jakub2003SKST Liberec N13322061.54%
16.Engerer Jiří1960TTC Liberec A17412661.19%
17.Novotný Jaroslav1956TTC Hrádek nad Nisou A16352360.34%
18.Boháč Miloš1955TTC Liberec A16372559.68%
19.Široký Jiří1964ST Frýdlant A18393254.93%
20.Tacinec Martin1970TTC Hrádek nad Nisou A12232152.27%
21.Vejvoda Viktor2006SKST Liberec N14292751.79%
22.Hruda Kamil1965Slavia Liberec A16313150.00%
23.Bohuněk Bohumil1962TJ Viktoria Dětřichov A14272849.09%
24.Horák David1998TJ Jiskra Raspenava C16283445.16%
25.Tomíček Evžen1968TJ Viktoria Dětřichov A15233241.82%
26.Hejduk Alexander1955TJ Viktoria Dětřichov A16253541.67%
27.Kriegelstein Petr1962SKST Liberec M17273940.91%
28.Říčař Rudolf1956TTC Preciosa Jablonné v Pod. A15223240.74%
29.Hlavatý Martin1998SKST Liberec O10132633.33%
30.Pažout Daniel1970Slavia Liberec A15174129.31%
31.Čapek Josef1948TJ Jiskra Raspenava C10102727.03%
32.Misař Daniel1999SKST Liberec O10102925.64%
33.Buzek Josef1970Slavia Liberec A13133825.49%
34.Vogel Matěj2004SKST Liberec N12123625.00%
35.Lanková Martina1973Slavia Liberec A13123824.00%
36.Veselý Martin1999SKST Liberec O13123824.00%
37.Perný Matěj2003SKST Liberec O13114021.57%
38.Richter Pavel1970SKST Liberec M16104916.95%
39.Veselka Jiří ml.1989SKST Liberec O1384016.67%
Hráči, kteří odehráli méně než 36 zápasů
1.Havlík Jaroslav ml.1975TTC Preciosa Jablonné v Pod. A270100.00%
2.Cýrus Jan2001ST Frýdlant A140100.00%
3.Kutifel Josef ml.2002SKST Liberec N519195.00%
4.Berger Jan1984SKST Liberec M930585.71%
5.Vlček Milan1970TTC Preciosa Jablonné v Pod. A617577.27%
6.Tauchman Denis2002SKST Liberec N26275.00%
7.Pýcha Patrik1975TTC Preciosa Jablonné v Pod. A823971.88%
8.Paďourek Pavel1966TTC Hrádek nad Nisou A9221068.75%
9.Pavlů Josef1948TTC Preciosa Jablonné v Pod. A12166.67%
10.Mikula Oldřich1935SKST Liberec M12166.67%
11.Svoboda Jan2001TTC Preciosa Jablonné v Pod. A512763.16%
12.Chmelař Milan1972TJ Viktoria Dětřichov A25362.50%
13.Hyršl Jiří1971TJ Viktoria Dětřichov A512860.00%
14.Kitzler Lubor ml.1992TTC Preciosa Jablonné v Pod. A12250.00%
15.Schiller Miroslav1935TJ Jiskra Raspenava C12250.00%
16.Knot Jan1994SKST Liberec O6111150.00%
17.Matějčík Jan2003SKST Liberec N46940.00%
18.Kačírek Miloslav1957TTC Liberec A9111739.29%
19.Nohejl Václav1975ST Frýdlant A23537.50%
20.Nohejl Matěj2005ST Frýdlant A22433.33%
21.Boháč Vladimír1951TJ Jiskra Raspenava C661430.00%
22.Čermák Bohuslav2007SKST Liberec N441225.00%
23.Nevery Filip2001SKST Liberec O551525.00%
24.Starý Jiří st.1958ST Frýdlant A431318.75%
25.Nohejl Martin1975ST Frýdlant A321016.67%
26.Donát Ondřej2000SKST Liberec M952914.71%
27.Žabka Radek1990ST Frýdlant A21712.50%
28.Nohejl Václav ml.2005ST Frýdlant A31712.50%
29.Suchánková Sylvie1986TJ Jiskra Raspenava C31910.00%
30.Link Martin2001SKST Liberec M91342.86%
31.Škeřík Petr1974ST Frýdlant A1030.00%
32.Novák Miroslav1968TJ Viktoria Dětřichov A1040.00%
33.Rieger Pavel2004TJ Jiskra Raspenava C2040.00%
34.Laubr Martin2006TTC Hrádek nad Nisou A1040.00%
35.Vele Martin2001TTC Hrádek nad Nisou A1040.00%
36.Vacek Stanislav1975TJ Viktoria Dětřichov A1040.00%
37.Kučírek Ondřej1988TTC Preciosa Jablonné v Pod. A1040.00%
38.Kučera Milan2000TTC Hrádek nad Nisou A1040.00%
39.Župka Zdenek2005TTC Hrádek nad Nisou A1040.00%
40.Wollmann Jaroslav1974Slavia Liberec A1040.00%
41.Nohejl Tomáš2000ST Frýdlant A2050.00%
42.Laubr Lukáš2004TTC Hrádek nad Nisou A2060.00%
43.Halík Jiří1999ST Frýdlant A2070.00%
44.Brigantová Beata2001TTC Hrádek nad Nisou A2080.00%
45.Vogel Jakub2006SKST Liberec N2080.00%
46.Vondráček Luboš2001TJ Jiskra Raspenava C4090.00%
47.Vele Ondřej1998TTC Hrádek nad Nisou A40150.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy