Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - DIVIZE
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Kořínek Jan1983TJ Batesta Chodov B6210100.00%
2.Minář Marek1985TJ Batesta Chodov A7200100.00%
3.Völgyesi Zdeňek1963KST Karlovy Vary A1233391.67%
4.Surma Radek1972TJ Slovan Karlovy Vary A1235489.74%
5.Korb Rostislav1971TJ Jiskra Březová A1032488.89%
6.Plaček Jaroslav1964TJ Batesta Chodov A1230488.24%
7.Huleš Petr1971TJ Batesta Chodov A1127487.10%
8.Čonka Martin1977TJ Ostrov A1232880.00%
9.Tišer Emil ml.1981TJ Batesta Chodov B617577.27%
10.Hrnčiřík Karel1946TJ Sokol Velká Hleďsebe A12331076.74%
11.Heřman Jaroslav1979TJ Slovan Karlovy Vary B1027975.00%
12.Hurban Nikola1995TJ Jiskra Březová A615575.00%
13.Ďurža Karel1966TJ Slovan Karlovy Vary A12291074.36%
14.Kolář Pavel1982KST Karlovy Vary A12251071.43%
15.Daniel Pavel1978SK Toužim820871.43%
16.Lof Milan1962TJ Slavoj Kynšperk A10241070.59%
17.Kopárek Jiří1975TJ Slovan Karlovy Vary B13271269.23%
18.Provazník Jakub1990TJ Ostrov A611664.71%
19.Švec Jan1964TJ Slovan Karlovy Vary B11231462.16%
20.Tonhauser Robert1979TJ Batesta Chodov A58561.54%
21.Tomšík Jaroslav1964TJ Slavoj Kynšperk A12221657.89%
22.Minařík Jiří1966TJ Sokol Velká Hleďsebe A12231757.50%
23.Provazník Jan st.1959TJ Ostrov A12211755.26%
24.Ženíšek Jiří1965SK Toužim11171454.84%
25.Svěrák Boris1966KST Karlovy Vary A9141253.85%
26.Pohanka Jaroslav1960SK Toužim10161551.61%
27.Noveský Leon1987TJ Batesta Chodov A10131350.00%
28.Paprštein Ladislav1976TJ Baník Sokolov A12181850.00%
29.Kruliš David1994TJ Batesta Chodov B10161748.48%
30.Novák Radek1975TJ Ostrov A691047.37%
31.Čáp Ladislav st.1968TJ Slovan Karlovy Vary A13182146.15%
32.Holeček Petr1972TJ Jiskra Březová A10131743.33%
33.Gabriel Karel1975TJ Jiskra Březová A10152042.86%
34.Gerba Ondřej1975KST Karlovy Vary A12141942.42%
35.Čáp Ladislav ml.1997TJ Slovan Karlovy Vary A13162242.11%
36.Jánský Radek1972TJ Jiskra Aš A12142041.18%
37.Moldavčuk David1999TJ Slavoj Kynšperk A11122037.50%
38.Choděra Miroslav1967TJ Baník Sokolov A781633.33%
39.Vysocký Ivan1960TJ Ostrov A12112332.35%
40.Pechman Vladimír1971TJ Jiskra Březová A10112332.35%
41.Kheil Jakub1984SK Toužim12122631.58%
42.Pock Václav1999TJ Sokol Velká Hleďsebe A11112431.43%
43.Trgo Michael2001TJ Jiskra Aš A12102231.25%
44.Liška Jan1984TJ Slavoj Kynšperk A1292824.32%
45.Beníšek Karel1952TJ Baník Sokolov A1293023.08%
46.Kročák Roman1980TJ Slovan Karlovy Vary B631417.65%
47.Drahokoupil Jakub1988TJ Baník Sokolov A1262817.65%
48.Dospíšil Ivan1951TJ Jiskra Aš A942215.38%
49.Nguyen Huy Hac1965TJ Jiskra Aš A1142712.90%
50.Volmůt Jindřich1959TJ Sokol Velká Hleďsebe A71234.17%
51.Morová Natálie2002TJ Batesta Chodov B60130.00%
52.Kárová Klára2003TJ Batesta Chodov B60130.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 13 zápasů
1.Friedman Miloš1949TJ Sokol Velká Hleďsebe A25183.33%
2.Urban Miroslav1965TJ Sokol Velká Hleďsebe A12166.67%
3.Fábera Vratislav1948KST Karlovy Vary A12166.67%
4.Minář Ondřej2000TJ Batesta Chodov A12166.67%
5.Provazník Karel1973TJ Sokol Velká Hleďsebe A11150.00%
6.Teiner Martin1975TJ Slovan Karlovy Vary B33350.00%
7.Minář Miloš1959TJ Batesta Chodov B11233.33%
8.Skokov Jaroslav1976TJ Jiskra Březová A33730.00%
9.Křišta Josef1972TJ Slovan Karlovy Vary B21325.00%
10.Bjalončík Boris1951TJ Baník Sokolov A31811.11%
11.Nohýnek Jan1938TJ Slovan Karlovy Vary B31811.11%
12.Hurban Jan1969TJ Jiskra Březová A1010.00%
13.Rosová Jaroslava2001TJ Slavoj Kynšperk A1020.00%
14.Vysocká Karolína1998TJ Ostrov A1020.00%
15.Konečný Jan1987TJ Slavoj Kynšperk A1030.00%
16.Černík Jaroslav1953TJ Jiskra Březová A1030.00%
17.Surma Daniel2001TJ Slovan Karlovy Vary A1030.00%
18.Havlíček Zdeněk1947TJ Jiskra Aš A1030.00%
19.Blažek František1975SK Toužim1030.00%
20.Oboňová Tereza1992TJ Slavoj Kynšperk A1030.00%
21.Kalanyos Gabriel1956TJ Batesta Chodov B2040.00%
22.Kokeš Jan2005SK Toužim2050.00%
23.Řezáč Bohumil1960KST Karlovy Vary A2050.00%
24.Černý Lukáš1987TJ Baník Sokolov A2050.00%
25.Růžička Vladimír1964TJ Slovan Karlovy Vary B2050.00%
26.Kalanyos Jiří1982TJ Batesta Chodov B3070.00%
27.Huleš Adam2000TJ Batesta Chodov A2070.00%
28.Horník Alexandr1954TJ Sokol Velká Hleďsebe A2070.00%
29.Tonhauser Martin1974TJ Batesta Chodov B2070.00%
30.Jánská Veronika2000TJ Jiskra Aš A3090.00%
31.Mašková Nicole2003SK Toužim4090.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline