Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - DIVIZE
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Hrnčiřík Karel1946TJ Sokol Velká Hleďsebe A3110100.00%
2.Völgyesi Zdeňek1963KST Karlovy Vary A3100100.00%
3.Minařík Jiří1966TJ Sokol Velká Hleďsebe A3100100.00%
4.Plaček Jaroslav1964TJ Batesta Chodov A370100.00%
5.Huleš Petr1971TJ Batesta Chodov A260100.00%
6.Minář Marek1985TJ Batesta Chodov A250100.00%
7.Surma Radek1972TJ Slovan Karlovy Vary A412192.31%
8.Korb Rostislav1971TJ Jiskra Březová A310190.91%
9.Lof Milan1962TJ Slavoj Kynšperk A38280.00%
10.Tonhauser Robert1979TJ Batesta Chodov A24180.00%
11.Tomšík Jaroslav1964TJ Slavoj Kynšperk A37277.78%
12.Čonka Martin1977TJ Ostrov A37277.78%
13.Ďurža Karel1966TJ Slovan Karlovy Vary A49375.00%
14.Heřman Jaroslav1979TJ Slovan Karlovy Vary B38466.67%
15.Svěrák Boris1966KST Karlovy Vary A36366.67%
16.Kolář Pavel1982KST Karlovy Vary A36366.67%
17.Kopárek Jiří1975TJ Slovan Karlovy Vary B49564.29%
18.Pock Václav1999TJ Sokol Velká Hleďsebe A35362.50%
19.Švec Jan1964TJ Slovan Karlovy Vary B37558.33%
20.Jánský Radek1972TJ Jiskra Aš A35455.56%
21.Choděra Miroslav1967TJ Baník Sokolov A36554.55%
22.Trgo Michael2001TJ Jiskra Aš A34450.00%
23.Čáp Ladislav st.1968TJ Slovan Karlovy Vary A45645.45%
24.Provazník Jan st.1959TJ Ostrov A34544.44%
25.Liška Jan1984TJ Slavoj Kynšperk A34544.44%
26.Moldavčuk David1999TJ Slavoj Kynšperk A33442.86%
27.Ženíšek Jiří1965SK Toužim22340.00%
28.Noveský Leon1987TJ Batesta Chodov A22340.00%
29.Pohanka Jaroslav1960SK Toužim34640.00%
30.Holeček Petr1972TJ Jiskra Březová A34640.00%
31.Gabriel Karel1975TJ Jiskra Březová A34640.00%
32.Novák Radek1975TJ Ostrov A33537.50%
33.Kruliš David1994TJ Batesta Chodov B22433.33%
34.Vysocký Ivan1960TJ Ostrov A32433.33%
35.Paprštein Ladislav1976TJ Baník Sokolov A33633.33%
36.Gerba Ondřej1975KST Karlovy Vary A33730.00%
37.Beníšek Karel1952TJ Baník Sokolov A33730.00%
38.Čáp Ladislav ml.1997TJ Slovan Karlovy Vary A43827.27%
39.Drahokoupil Jakub1988TJ Baník Sokolov A32625.00%
40.Pechman Vladimír1971TJ Jiskra Březová A32820.00%
41.Kheil Jakub1984SK Toužim32820.00%
42.Volmůt Jindřich1959TJ Sokol Velká Hleďsebe A31811.11%
43.Dospíšil Ivan1951TJ Jiskra Aš A31910.00%
44.Kalanyos Jiří1982TJ Batesta Chodov B2050.00%
45.Mašková Nicole2003SK Toužim2050.00%
46.Růžička Vladimír1964TJ Slovan Karlovy Vary B2050.00%
47.Kročák Roman1980TJ Slovan Karlovy Vary B2060.00%
48.Kárová Klára2003TJ Batesta Chodov B3060.00%
49.Morová Natálie2002TJ Batesta Chodov B3070.00%
50.Nguyen Huy Hac1965TJ Jiskra Aš A3080.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 5 zápasů
1.Teiner Martin1975TJ Slovan Karlovy Vary B110100.00%
2.Daniel Pavel1978SK Toužim13175.00%
3.Minář Ondřej2000TJ Batesta Chodov A12166.67%
4.Křišta Josef1972TJ Slovan Karlovy Vary B11150.00%
5.Minář Miloš1959TJ Batesta Chodov B11233.33%
6.Vysocká Karolína1998TJ Ostrov A1020.00%
7.Kalanyos Gabriel1956TJ Batesta Chodov B1020.00%
8.Nohýnek Jan1938TJ Slovan Karlovy Vary B1030.00%
9.Blažek František1975SK Toužim1030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline