Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Krajský přebor 2. třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Špalek Vít2003SKST Cheb B390100.00%
2.Vondrušková Andrea1972TJ Lomnice B390100.00%
3.Petera Jiří1968SKST Cheb B250100.00%
4.Kárová Klára2003TJ Batesta Chodov D140100.00%
5.Marek David1971SKST Cheb B37187.50%
6.Visinger Jakub2000TJ Baník Vintířov A26185.71%
7.Rada Kvído Štěpán2004TJ Lomnice B38280.00%
8.Franko Milan1972TJ Lomnice B36275.00%
9.Leňka Jiří1987TJ Baník Vintířov A36275.00%
10.Morová Natálie2002TJ Batesta Chodov D13175.00%
11.Nesměráková Eliška1999TJ Baník Vintířov A37370.00%
12.Lesák František1960TJ Baník Svatava36366.67%
13.Niebauer Aleš1971TJ Baník Svatava24266.67%
14.Holeček Martin1971TJ Baník Svatava35362.50%
15.Nerad Václav1965TJ Baník Svatava35362.50%
16.Černý Lukáš1987TJ Baník Sokolov B36460.00%
17.Kotlaba Josef1945TJ Loket nad Ohří B12250.00%
18.Brož Matěj2003TJ Batesta Chodov D34544.44%
19.Lošťák Ladislav1977TJ Jiskra Aš B34544.44%
20.Lošťáková Kristýna2002TJ Luby B34544.44%
21.Janský Michal1982TJ Jiskra Aš B34544.44%
22.Kraka Lukáš1998TJ Baník Vintířov A22340.00%
23.Sucharda Jiří1984TJ Luby B34640.00%
24.Vondrušková Nikola2001TJ Lomnice B33537.50%
25.Kytka Rudolf2002SKST Cheb B32433.33%
26.Boči Lukáš2004TJ Batesta Chodov D22433.33%
27.Nykl Jiří2005TJ Batesta Chodov D22528.57%
28.Šťovíček Miroslav1968NK BFB Bochov11325.00%
29.Coma Josef1948TJ Baník Sokolov B11325.00%
30.Letalíková Jana1987TJ Jiskra Aš B32625.00%
31.Ludrovský Josef2003TJ Baník Vintířov A32625.00%
32.Kočárník Jaroslav1978TJ Luby B32722.22%
33.Lošťáková Tereza2006TJ Jiskra Aš B21516.67%
34.Perglerová Barbora2002TJ Batesta Chodov D31712.50%
35.Truong Van Ba1958TJ Baník Sokolov B31811.11%
36.Skála Tomáš st.1970TJ Luby B31910.00%
37.Koryťáková Pavlína1991TJ Baník Sokolov B2040.00%
38.Latosinská Eva1974TJ Baník Sokolov B3070.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 4 zápasy
1.Kotlaba Miroslav1948TJ Loket nad Ohří B130100.00%
2.Průcha Petr1948SKST Cheb B120100.00%
3.Bucifal Josef1968TJ Loket nad Ohří B120100.00%
4.Kejšar Miroslav1948TJ Loket nad Ohří B12166.67%
5.Yahodka Maksym1991NK BFB Bochov12166.67%
6.Strýček Rudolf1960TJ Baník Svatava11233.33%
7.Chalupný Luboš1970NK BFB Bochov11233.33%
8.Kraka Zdeněk1964TJ Baník Vintířov A1010.00%
9.Nováček Vladislav1957TJ Loket nad Ohří B1010.00%
10.Havlíček Zdeněk1947TJ Jiskra Aš B1020.00%
11.Egert Miroslav1968NK BFB Bochov1030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline