Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Krajský přebor 2. třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Yahodka Maksym1991NK BFB Bochov1033294.29%
2.Vondrušková Andrea1972TJ Lomnice B1032294.12%
3.Špalek Vít2003SKST Cheb B722388.00%
4.Petera Jiří1968SKST Cheb B819579.17%
5.Leňka Jiří1987TJ Baník Vintířov A820676.92%
6.Kotlaba Josef1945TJ Loket nad Ohří B1027975.00%
7.Bucifal Josef1968TJ Loket nad Ohří B717673.91%
8.Marek David1971SKST Cheb B919773.08%
9.Visinger Jakub2000TJ Baník Vintířov A410471.43%
10.Lesák František1960TJ Baník Svatava1022970.97%
11.Niebauer Aleš1971TJ Baník Svatava919870.37%
12.Kárová Klára2003TJ Batesta Chodov D49469.23%
13.Holeček Martin1971TJ Baník Svatava1020968.97%
14.Rada Kvído Štěpán2004TJ Lomnice B9201164.52%
15.Sucharda Jiří1984TJ Luby B9211263.64%
16.Šťovíček Miroslav1968NK BFB Bochov713959.09%
17.Franko Milan1972TJ Lomnice B10161355.17%
18.Kytka Rudolf2002SKST Cheb B9131154.17%
19.Nesměráková Eliška1999TJ Baník Vintířov A9141450.00%
20.Egert Miroslav1968NK BFB Bochov9131350.00%
21.Černý Lukáš1987TJ Baník Sokolov B10151550.00%
22.Nováček Vladislav1957TJ Loket nad Ohří B10151648.39%
23.Morová Natálie2002TJ Batesta Chodov D691047.37%
24.Chalupný Luboš1970NK BFB Bochov9141646.67%
25.Vondrušková Nikola2001TJ Lomnice B10131546.43%
26.Lošťák Ladislav1977TJ Jiskra Aš B9131546.43%
27.Lošťáková Kristýna2002TJ Luby B10151845.45%
28.Janský Michal1982TJ Jiskra Aš B7101343.48%
29.Nerad Václav1965TJ Baník Svatava791242.86%
30.Brož Matěj2003TJ Batesta Chodov D8101441.67%
31.Kočárník Jaroslav1978TJ Luby B991734.62%
32.Coma Josef1948TJ Baník Sokolov B881633.33%
33.Kejšar Miroslav1948TJ Loket nad Ohří B10102429.41%
34.Skála Tomáš st.1970TJ Luby B871729.17%
35.Truong Van Ba1958TJ Baník Sokolov B751623.81%
36.Boči Lukáš2004TJ Batesta Chodov D962023.08%
37.Nykl Jiří2005TJ Batesta Chodov D641422.22%
38.Lošťáková Tereza2006TJ Jiskra Aš B851821.74%
39.Latosinská Eva1974TJ Baník Sokolov B951920.83%
40.Ludrovský Josef2003TJ Baník Vintířov A1062320.69%
41.Letalíková Jana1987TJ Jiskra Aš B942116.00%
42.Vonšovský Miroslav1968NK BFB Bochov51156.25%
43.Koryťáková Pavlína1991TJ Baník Sokolov B60150.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 11 zápasů
1.Skála Tomáš ml.1994TJ Luby B260100.00%
2.Kotlaba Miroslav1948TJ Loket nad Ohří B230100.00%
3.Průcha Petr1948SKST Cheb B120100.00%
4.Lorenc Martin1968SKST Cheb B23175.00%
5.Holý Jiří1944TJ Luby B12166.67%
6.Stančík Josef1961TJ Baník Vintířov A22340.00%
7.Strýček Rudolf1960TJ Baník Svatava44640.00%
8.Bednář Jiří1942TJ Loket nad Ohří B11233.33%
9.Jánská Veronika2000TJ Jiskra Aš B22433.33%
10.Mora Petr1999TJ Batesta Chodov D32722.22%
11.Kraka Lukáš1998TJ Baník Vintířov A42820.00%
12.Nalezenec Jaroslav1961TJ Luby B32820.00%
13.Perglerová Barbora2002TJ Batesta Chodov D31712.50%
14.Huleš Adam2000TJ Batesta Chodov D1020.00%
15.Havlíček Zdeněk1947TJ Jiskra Aš B1020.00%
16.Daněk Roman1968TJ Baník Vintířov A1030.00%
17.Hlavatý Jaroslav1973TJ Baník Vintířov A1030.00%
18.Furchová Zuzana2005TJ Lomnice B1030.00%
19.Kraka Zdeněk1964TJ Baník Vintířov A4080.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline