Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Regionální přebor 1.třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Truněček Martin2004TJ Sokol PP Hradec Králové 2 H623195.83%
2.Michálek Roman1970DTJ-Slavia Hradec Králové G518194.74%
3.Šedivý Roman2000TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou B825583.33%
4.Obrdlíková Lucie1985DTJ-Slavia Hradec Králové G619482.61%
5.Kycelt Pavel1971TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou B821580.77%
6.Schlappl Jaroslav1944DTJ-Slavia Hradec Králové G617577.27%
7.Kycelt Martin1996TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou B822873.33%
8.Kouba Jaroslav1974TJ Kosice720871.43%
9.Vykysalý Miroslav1959TJ Sokol Stěžery D719870.37%
10.Klír Jiří1966TJ Sokol PP Hradec Králové 2 G616769.57%
11.Černík Jaromír1969TJ Kosice616866.67%
12.Režný Pavel1966DTJ-Slavia Hradec Králové G615865.22%
13.Leden Michal1976TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou C8171258.62%
14.Zajíc Jiří1962TJ Sokol PP Hradec Králové 2 G511857.89%
15.Havlín Jan1966TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou B8171454.84%
16.Kycelt Jakub2004TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou C8171553.13%
17.Haltuf David2001TJ Jiskra Nový Bydžov C510952.63%
18.Peregrin Jaroslav1957TJ Sokol PP Hradec Králové 2 G510952.63%
19.Bohdanecký Petr1968TJ Sokol Stěžery D6121250.00%
20.Wagner Max Richard2005TJ Sokol PP Hradec Králové 2 H8131841.94%
21.Sauer Miroslav1975TJ Jiskra Nový Bydžov C461037.50%
22.Koníček Jan1992TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou C691537.50%
23.Zima Jiří st.1962TJ Kosice7101835.71%
24.Veinfurter Karel1979TJ Jiskra Nový Bydžov C561430.00%
25.Jurička Stanislav ml.1998TJ Jiskra Nový Bydžov C441225.00%
26.Veselý Zdeněk1960TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou C752119.23%
27.Krása Jakub2005TJ Sokol Stěžery D742314.81%
28.Holman Josef1952TJ Kosice632112.50%
29.Wagner Filip1997TJ Jiskra Nový Bydžov C521810.00%
30.Tměj Milan1947TJ Sokol PP Hradec Králové 2 H62218.70%
31.Štefan Martin2003TJ Jiskra Nový Bydžov C41156.25%
Hráči, kteří odehráli méně než 16 zápasů
1.Kalenský Štěpán1994DTJ-Slavia Hradec Králové G26275.00%
2.Pauliš František1955TJ Sokol PP Hradec Králové 2 G38466.67%
3.Šorm Luboš st.1964TJ Sokol PP Hradec Králové 2 H48753.33%
4.Kosinka Josef1959TJ Sokol PP Hradec Králové 2 G47846.67%
5.Riedl Josef1940TJ Sokol PP Hradec Králové 2 H441028.57%
6.Fuxa Jiří2004TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou C41811.11%
7.Wagner Robin Mark2007TJ Sokol PP Hradec Králové 2 H2080.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 8 zápasů
1.Tuček Tomáš1965TJ Sokol PP Hradec Králové 2 G140100.00%
2.Šorm Luboš ml.2005TJ Sokol PP Hradec Králové 2 H13175.00%
3.Halberštát Ondřej2002TJ Sokol Stěžery D24357.14%
4.Šanc Vojtěch1995TJ Sokol Stěžery D11150.00%
5.Šimek Karel1960TJ Sokol Stěžery D22340.00%
6.Dürschmied Jan2002DTJ-Slavia Hradec Králové G11325.00%
7.Černíková Bohuslava1955DTJ-Slavia Hradec Králové G11325.00%
8.Šanc Tomáš2008TJ Sokol Stěžery D1020.00%
9.Panocha Jan1967TJ Jiskra Nový Bydžov C1030.00%
10.Kulhánek Tomáš1992TJ Sokol PP Hradec Králové 2 H1040.00%
11.Zima Jiří ml.1991TJ Kosice1040.00%
12.Fuxa Tomáš2004TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou C3060.00%
13.Kycelt Lukáš2008TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou B5070.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline