Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Okresní základ
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Pantlík Ladislav1955TJ Vlast Ježov B7280100.00%
2.Hála Josef1960TJ Vlast Ježov B1453198.15%
3.Chvátal Antonín st.1946TJ Vlast Ježov B1444393.62%
4.Hojač Pavel1980TJ Vlast Ježov B622291.67%
5.Rybecký Jakub1998SKST Rohatec D1033489.19%
6.Kostelanský Stanislav1955TJ Vlast Ježov B1237686.05%
7.Grabovský Jaroslav ml.2008TJ Slovan Hodonín D724485.71%
8.Hrubý Petr1993TJ Sokol Lužice C1550984.75%
9.Jestřáb Tomáš1993TJ Vlast Ježov B827584.38%
10.Petřík Marek1973SK Vacenovice C17531084.13%
11.Kučera Zdeněk st.1960TJ Sokol Kyjov C826583.87%
12.Libor Hradil1975TJ Vlast Ježov B824680.00%
13.Šikuta Michal1969TJ Sokol Kyjov C722678.57%
14.Létal Emil1962T.J. Sokol Hodonín D10301075.00%
15.Brezina Ondřej1966T.J. Sokol Hodonín D721775.00%
16.Lunga Jakub2002TJ Sokol Vlkoš B926974.29%
17.Matza Pavel1971SKST Dubňany B12341273.91%
18.Klečka Jaroslav1953T.J. Sokol Hodonín D15441673.33%
19.Marada Tomáš1952TJ Vlast Ježov B822873.33%
20.Ráček Ladislav1968SKST Dubňany B720871.43%
21.Břeský Zdeněk1945TJ Jiskra Strážnice F617770.83%
22.Parák František1959TJ Sokol Lužice C15391769.64%
23.Jakubíček Matěj2004SKST Hodonín I8221068.75%
24.Pijáček Lukáš2004SKST Hodonín I8221068.75%
25.Toman Zbyněk1983T.J. Sokol Svatobořice B719967.86%
26.Valoušek Jindřich1951TJ Sokol Lužice C14331667.35%
27.Svoboda Jakub2004TJ Jiskra Strážnice F17422364.62%
28.Šuralová Hana2002SKST Dubňany B8201164.52%
29.Parák Lukáš1995TJ Sokol Lužice C14341964.15%
30.Příkaský Libor2005SKST Rohatec D17422463.64%
31.Kudrna Jaromír1964TJ Sokol Lužice C8171062.96%
32.Štefánek Vlastimil1970TJ Sokol Veselí nad Moravou C9221461.11%
33.Hřebíček Miroslav1948TJ Sokol Lužice C9201458.82%
34.Svoboda Libor1963TJ Jiskra Strážnice F15221657.89%
35.Menšík Vojtěch2003TJ Sokol Vlkoš B6131056.52%
36.Tomeček Karel1965TJ Jiskra Strážnice F11221756.41%
37.Křižka Martin2001TJ Sokol Vlkoš B18403156.34%
38.Chimiák Petr1977T.J. Sokol Svatobořice B11231856.10%
39.Straková Agáta2002Tělovýchovná jednota Mikulčice D17372956.06%
40.Varmuža Mikuláš2006TJ Slovan Hodonín D9201655.56%
41.Maňák Patrik1996SKST Rohatec D6131154.17%
42.Palán František1965TJ Sokol Kyjov C7141253.85%
43.Zetocha František1953T.J. Sokol Svatobořice B18363153.73%
44.Bruckner Pavel1975T.J. Sokol Svatobořice B9171553.13%
45.Zelinka Vladimír1954TJ Sokol Veselí nad Moravou C16323051.61%
46.Šeda Roman1974T.J. Sokol Svatobořice B19383651.35%
47.Grabovský Jaroslav st.1980TJ Slovan Hodonín D8141450.00%
48.Hruška Jaroslav1965SKST Rohatec D17313348.44%
49.Zelinka Vlastimil1961Tělovýchovná jednota Mikulčice D14272948.21%
50.Cuták Jaroslav1961SKST Dubňany B10182047.37%
51.Gazárek Ivo1964TJ Sokol Veselí nad Moravou C11202445.45%
52.Vavřínek Zdeněk ml.1962TJ Sokol Kyjov C13223042.31%
53.Kvapil Erik2004SKST Hodonín I12202841.67%
54.Jurčeka Jaromír1967SKST Dubňany B12202841.67%
55.Profota Zdeněk1975SK Vacenovice C14192741.30%
56.Grabovský Jaroslav nejst.1956TJ Slovan Hodonín D12192741.30%
57.Častulíková Lenka1972T.J. Sokol Svatobořice B11182640.91%
58.Šibal Denis1996TJ Sokol Kyjov C14223340.00%
59.Jahoda Viktor2002TJ Sokol Vlkoš B18284240.00%
60.Bartoník Jakub1994Tělovýchovná jednota Mikulčice D16243838.71%
61.Slonka Jakub2006TJ Jiskra Strážnice F12162737.21%
62.Glos Tomáš1995Tělovýchovná jednota Mikulčice D18234334.85%
63.Surman Damien2007SKST Hodonín I11152934.09%
64.Šálek Karel1999TJ Sokol Veselí nad Moravou C17224632.35%
65.Šmídová Kamila2004TJ Sokol Vlkoš B882028.57%
66.Joska Václav1938TJ Slovan Hodonín D892328.13%
67.Procháska Stanislav2005TJ Slovan Hodonín D892328.13%
68.Zálešák Petr1966T.J. Sokol Hodonín D14154027.27%
69.Zůbková Lenka1984TJ Sokol Veselí nad Moravou C15154126.79%
70.Jurčeka Bedřich ml.1962SKST Dubňany B772125.00%
71.Valuch David2005Tělovýchovná jednota Mikulčice D1082425.00%
72.Bábík Miloslav1958T.J. Sokol Hodonín D11103323.26%
73.Šereš Samuel2006SKST Hodonín I1193520.45%
74.Vymyslický Stanislav ml.2001SKST Rohatec D1293918.75%
75.Petřík Tadeáš2004SK Vacenovice C16115117.74%
76.Profota Adam2005SK Vacenovice C19106313.70%
77.Novotná Eliška2009SKST Hodonín I832710.00%
78.Cafourek Karel1948TJ Sokol Kyjov C134448.33%
79.Šerešová Timea2009SKST Hodonín I72247.69%
80.Macuch Martin2001TJ Sokol Vlkoš B112335.71%
81.Herzánová Denisa2003SKST Rohatec D111362.70%
82.Profotová Alžběta2008SK Vacenovice C130360.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 23 zápasů
1.Hromek František1943T.J. Sokol Hodonín D4130100.00%
2.Mikulecký František1959SKST Hodonín I3120100.00%
3.Moudrý Rostislav1961TJ Sokol Kyjov C270100.00%
4.Bartoník Dominik1998Tělovýchovná jednota Mikulčice D140100.00%
5.Pavlíček Jiří1967TJ Sokol Veselí nad Moravou C140100.00%
6.Jakubčík František1972TJ Sokol Kyjov C130100.00%
7.Vinklárek Filip1994SKST Rohatec D311191.67%
8.Werner Jan1989TJ Sokol Kyjov C311191.67%
9.Zůbek Tomáš1985TJ Sokol Veselí nad Moravou C410283.33%
10.Bača Tibor1967SKST Hodonín I13175.00%
11.Čajka Milan1972TJ Sokol Veselí nad Moravou C411568.75%
12.Mikula Ján1965SKST Dubňany B411568.75%
13.Ráb Pavel1988TJ Sokol Lužice C615768.18%
14.Říha Martin2006TJ Slovan Hodonín D38466.67%
15.Konečný Lubomír1958TJ Sokol Veselí nad Moravou C24266.67%
16.Kladňáková Hana2002SKST Dubňany B25362.50%
17.Ondrůšek Vlastislav1945TJ Sokol Vlkoš B813959.09%
18.Karas Lukáš2002TJ Jiskra Strážnice F511955.00%
19.Šíblová Sára1999SKST Hodonín I12250.00%
20.Vjazanko Petr1952TJ Slovan Hodonín D36650.00%
21.Bařina Zbyněk2004Tělovýchovná jednota Mikulčice D35550.00%
22.Marek Jakub2005TJ Jiskra Strážnice F35550.00%
23.Látalová Lucie2005SKST Hodonín I23537.50%
24.Rybecký Patrik2002SKST Rohatec D23537.50%
25.Šuralová Karolina2005SKST Dubňany B23537.50%
26.Jurčeka Bedřich st.1937SKST Dubňany B561135.29%
27.Zelinka Oldřich1965TJ Slovan Hodonín D571335.00%
28.Vajčner David2003TJ Jiskra Strážnice F671531.82%
29.Mikuš Pavel1964T.J. Sokol Hodonín D561331.58%
30.Lungová Michaela2002SKST Dubňany B451131.25%
31.Krist Jiří2002T.J. Sokol Svatobořice B42528.57%
32.Pecháček Miloslav1937T.J. Sokol Svatobořice B43827.27%
33.Studnička Ondřej2003TJ Jiskra Strážnice F551426.32%
34.Kráčal Richard2003TJ Jiskra Strážnice F11325.00%
35.Klimeš Jakub2006TJ Sokol Vlkoš B11325.00%
36.Ručková Bronislava1976Tělovýchovná jednota Mikulčice D11325.00%
37.Marada Matěj2007SKST Dubňany B11325.00%
38.Nikl Jan1990SK Vacenovice C22625.00%
39.Křivohlavý Matěj2004SK Vacenovice C33925.00%
40.Theuer Tomáš2005SKST Hodonín I531715.00%
41.Jamný Ondřej2008TJ Jiskra Strážnice F421412.50%
42.Kříž Adam2005Tělovýchovná jednota Mikulčice D1040.00%
43.Fučík Jakub2007TJ Slovan Hodonín D1040.00%
44.Stupavský Jakub2008TJ Slovan Hodonín D1040.00%
45.Vajčner Radim2007TJ Jiskra Strážnice F1040.00%
46.Kořínek Pavel1959T.J. Sokol Hodonín D40100.00%
47.Křižka Marek1975TJ Sokol Vlkoš B30120.00%
48.Grabovský Martin2010TJ Slovan Hodonín D50140.00%
49.Král Ondřej2009TJ Slovan Hodonín D40160.00%
50.Zapletalová Sylva1972TJ Sokol Kyjov C60220.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline