Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Regionální soutěž 4. třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Kargl Tomáš2003TJ AŠ Mladá Boleslav G1970593.33%
2.Bernát Jan2004TJ AŠ Mladá Boleslav G2277692.77%
3.Fidrant Radek1975TJ Sokol Otradovice D1967691.78%
4.Veselý Martin2004TJ AŠ Mladá Boleslav G2172988.89%
5.Grundman Pavel st.1965TTC Bělá pod Bezdězem E1962888.57%
6.Císařovský Petr1965TTC HESO Nepřevázka18571183.82%
7.Muras David1979TJ Sokol Podlázky D1338882.61%
8.Jonáš Jaroslav st.1949SK Dolní Stakory D13361176.60%
9.Honzák Jakub1986TJ Sokol Otradovice D21621976.54%
10.Hercík Jiří st.1976SK Dolní Stakory D19581876.32%
11.Kudrnáč Jaroslav2001TTC Bělá pod Bezdězem E19531874.65%
12.Oplt Pavel2005TJ AŠ Mladá Boleslav G14391473.58%
13.May Pavel1954TJ Sokol Otradovice E22642373.56%
14.Doležalová Daniela1956TJ Sokol Otradovice D15401868.97%
15.Kudrnáč Jiří2001TTC Bělá pod Bezdězem E17401967.80%
16.Vejvoda Roman1973TTC HESO Nepřevázka17452267.16%
17.Černý Petr1960SK Dolní Stakory D12311764.58%
18.Soumar Miroslav1961TJ Sokol Podlázky D17412562.12%
19.Hradecká Šárka1994TJ Sokol Otradovice D16392461.90%
20.Samler David2000TTC Bělá pod Bezdězem E18382461.29%
21.Macek Jaroslav1977TJ Sokol Kněžmost18412760.29%
22.Hladký Petr1973TJ Sokol Podlázky D18423058.33%
23.Berky Jozef1966TJ Sokol Březno B20453456.96%
24.Veselý Adam2003TJ AŠ Mladá Boleslav G12262056.52%
25.Pavlišta Jaroslav1958ST Dolní Bousov C21433753.75%
26.Beran Antonín1967TTC HESO Nepřevázka16333052.38%
27.Holub Vladimír1959TJ Sokol Kněžmost15282651.85%
28.Brabec Jaroslav1958SK Dolní Stakory D21434151.19%
29.Richter Jan1943TJ Sokol Otradovice E20403950.63%
30.Šimeček Vladimír1956TJ Sokol Podlázky D22434449.43%
31.Kalina Jaroslav1960TJ Sokol Kněžmost13242548.98%
32.Takács Petr2002TJ Březovice C16293446.03%
33.Šámal Vladimír1978SK Dolní Stakory D15273245.76%
34.Tonar Josef1950TJ Sokol Otradovice E15253442.37%
35.Sajdl Radek1981TJ Sokol Kněžmost18274139.71%
36.Vitmajer Vladimír1976ST Dolní Bousov C15213835.59%
37.Kopta Vladimír1944TJ Sokol Otradovice E16224134.92%
38.Kunst Jiří1949TJ Sokol Březno B22246227.91%
39.Černý Vladimír1950TJ Sokol Otradovice E14134223.64%
40.Kellner Ondřej1998TJ Sokol Chotětov C11103422.73%
41.Vovčák Adam2006TJ Březovice C12103721.28%
42.Kužel Jiří1975ST Dolní Bousov C18155621.13%
43.Vovčák Jan2001TJ Březovice C15114818.64%
44.Vosyka Jiří st.1972TJ Sokol Chotětov C22167218.18%
45.Vosyka Jiří ml.2003TJ Sokol Chotětov C21156818.07%
46.Maršálek Zdeněk1975TJ Březovice C1364511.76%
47.Rágulík Jiří1994TJ Sokol Březno B166569.68%
48.Vonášek Pavel1981TJ Sokol Chotětov C216767.32%
49.Knížek Milan2000TJ Sokol Březno B174635.97%
50.Pitro Aleš2002ST Dolní Bousov C122444.35%
51.Hlaváček Martin1969TJ Sokol Březno B151492.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 44 zápasů
1.Blecha Lubomír1971TTC Bělá pod Bezdězem E1137294.87%
2.Honzák Miloš1961TJ Sokol Otradovice D11301271.43%
3.Škába Petr1954TTC HESO Nepřevázka9241266.67%
4.Mareš Josef1963TJ Sokol Kněžmost10241463.16%
5.Bien Lukáš1986TJ Březovice C9221461.11%
6.Beran Josef1983TJ Sokol Kněžmost10211558.33%
7.Kozák Roman1969TJ Sokol Podlázky D9161453.33%
8.Pulda Tomáš1996TTC HESO Nepřevázka7131252.00%
9.Maršálek Petr1972TJ Sokol Kněžmost10152339.47%
10.Jonáš Martin2005SK Dolní Stakory D681633.33%
11.Šimon Marek1973ST Dolní Bousov C791932.14%
12.Svoboda Pavel1978TJ Březovice C791932.14%
13.Novotný David2001TJ Březovice C772125.00%
14.Pulda Radek1971TTC HESO Nepřevázka752317.86%
15.Šindelář Petr1976TJ Sokol Podlázky D72238.00%
16.Kužel Jiří ml.2001ST Dolní Bousov C111402.44%
Hráči, kteří odehráli méně než 22 zápasů
1.Noha Jan1984ST Dolní Bousov C280100.00%
2.Horáček Vojtěch2006TJ AŠ Mladá Boleslav G37370.00%
3.Dvořák Karel1947TTC Bělá pod Bezdězem E49469.23%
4.Venera Petr1966TJ Sokol Podlázky D12250.00%
5.Syrovátko Adam1998ST Dolní Bousov C12250.00%
6.Šlapáček Vladimír1958TTC Bělá pod Bezdězem E12250.00%
7.Jabůrek Stanislav1953TJ Sokol Chotětov C35741.67%
8.Sucharda Jiří1969TJ Březovice C581240.00%
9.Ginzl Petr1975TJ Březovice C34833.33%
10.Franc Lukáš1980TTC HESO Nepřevázka541620.00%
11.Kafluk Miloslav1954TTC HESO Nepřevázka31109.09%
12.Krejbich Vojtěch2003SK Dolní Stakory D1040.00%
13.Grundman Pavel ml.2004TTC Bělá pod Bezdězem E2070.00%
14.Hospodka Zdislav1974TJ Sokol Chotětov C2080.00%
15.Jaček Pavel1965TTC HESO Nepřevázka40130.00%
16.Šimková Michala1981TJ Sokol Podlázky D50150.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS