Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - RP III.třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Obršál Daniel2003TJ Tesla Pardubice H931488.57%
2.Pech Václav1999STK Delta Pardubice1241785.42%
3.Suchý David1974TJ Sokol Rosice nad Labem B1447983.93%
4.Salavec Luboš1955TTC Slovan Pardubice B.16521281.25%
5.Tošovský Jaroslav1975TJ Jiskra Holice E13421080.77%
6.Hloušek Robert1972TJ Sokol Dolní Ředice C16501280.65%
7.Baloušek Miroslav1958TTC Slovan Pardubice B.15471378.33%
8.Karcol Jaroslav1964TJ Tesla Pardubice H825778.13%
9.Dubišar Jindřich1951TTC Slovan Pardubice B.16491477.78%
10.Čermák Zdeněk1964TJ Jiskra Horní Jelení16491576.56%
11.Šrajer Martin1981TJ Jiskra Horní Jelení15421870.00%
12.Koudela Karel1972TJ Sokol Rosice nad Labem B9241266.67%
13.Kněžour Roman1972TJ Jiskra Holice E13321864.00%
14.Zámečník Čestmír1950TJ Sokol Rosice nad Labem B9211263.64%
15.Mrštík Oldřich1948TJ Sokol Rosice nad Labem B14352162.50%
16.Pečinka Vítězslav1950TJ Jiskra Holice E13312159.62%
17.Bubeník Martin1966TJ Tesla Pardubice H10231757.50%
18.Nadrchal Jaroslav1956TJ Tesla Pardubice I14272750.00%
19.Pulpit Martin1965TJ Sokol Ostřetín13242548.98%
20.Hejl Milan1972TJ Sokol Ostřetín13242648.00%
21.Kopka Oldřich1962TJ Sokol Ostřetín15273047.37%
22.Michalovích Petr1964TJ Sokol Rosice nad Labem B14252847.17%
23.Rosulek Roman1964TTC Slovan Pardubice B.14222844.00%
24.Sedláček Ivo1962TJ Tesla Pardubice I16283643.75%
25.Toušek Petr1967TJ Sokol Ostřetín15263443.33%
26.Ulrich Dominik1990STK Delta Pardubice14233241.82%
27.Jelínek Milan1973TJ Tesla Pardubice I15243640.00%
28.Matyáš Radek1976TJ Sokol Dolní Ředice C14223439.29%
29.Bahník Vladislav1959TJ Jiskra Horní Jelení14213537.50%
30.Vojtěch Jaroslav1964TJ Tesla Pardubice I16234036.51%
31.Jedlička Miroslav1961TJ Sokol Dolní Ředice C12153231.91%
32.Čapek František1956TJ Sokol Dolní Ředice C11113325.00%
33.Rubeš Přemysl1984TJ Tesla Pardubice H1083220.00%
34.Palonci Miroslav1977STK Delta Pardubice16105216.13%
35.Zemánek Drahomír1946STK Delta Pardubice113397.14%
36.Brojír Vlastislav1946TJ Jiskra Horní Jelení90350.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 32 zápasů
1.Vitvar Ondřej1998TJ Tesla Pardubice H619386.36%
2.Bayerová Anežka ml.2003TJ Tesla Pardubice H721484.00%
3.Sůra Jiří1979TJ Sokol Dolní Ředice C412475.00%
4.Ashfield David1966TJ Sokol Dolní Ředice C410662.50%
5.Hendrych Jakub1973TJ Jiskra Holice E8121741.38%
6.Moravec Miroslav1961TJ Jiskra Holice E681436.36%
7.Merta Pavel1960TJ Tesla Pardubice H791833.33%
8.Teplý Jiří1962TJ Sokol Ostřetín441225.00%
9.Kyncl František1939TJ Jiskra Holice E1072422.58%
10.Samek Lukáš1993STK Delta Pardubice651920.83%
11.Novotný Petr1973TJ Sokol Ostřetín942016.67%
12.Vojtíšek Vratislav1943TJ Sokol Rosice nad Labem B631615.79%
13.Bahník Aleš1982TJ Jiskra Horní Jelení71273.57%
Hráči, kteří odehráli méně než 16 zápasů
1.Sůra Pavel1980TJ Sokol Dolní Ředice C140100.00%
2.Krejza Josef1943TJ Jiskra Holice E39375.00%
3.Skutil Michal1999TJ Sokol Dolní Ředice C22625.00%
4.Potůčková Anděla1934TJ Tesla Pardubice H32918.18%
5.Němeček Roman1965TJ Jiskra Horní Jelení321016.67%
6.Velešovský František1946TJ Tesla Pardubice I321016.67%
7.Berka Roman1964TTC Slovan Pardubice B.421214.29%
8.Neufingerová Lucie2003TJ Tesla Pardubice H21712.50%
9.Lukeš Martin1963TJ Tesla Pardubice H41910.00%
10.Kopáč Filip1996STK Delta Pardubice31118.33%
11.Horský Pavel1944TTC Slovan Pardubice B.1020.00%
12.Trenda Radek1967TJ Tesla Pardubice I1020.00%
13.Netušil Jindřich1973TJ Jiskra Holice E1030.00%
14.Klouček Jaroslav1975TJ Jiskra Holice E1040.00%
15.Kadleček Vojtěch2004TJ Tesla Pardubice H2050.00%
16.Grund Tomáš1998STK Delta Pardubice30120.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy