Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - RP 2.třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Hrabcová Helena1997Velehrad A18561381.16%
2.Papp Jaroslav1949Nivnice C16451278.95%
3.Lysoněk Ivo1971Velehrad A22661977.65%
4.Sadilek Stanislav1970Spartak Hluk B18531775.71%
5.Švec Lubomír1966Velehrad A18491774.24%
6.Man František1943Újezdec-Těšov C15371374.00%
7.Lekešová Zuzana1999Újezdec-Těšov C15441673.33%
8.Kryštof Radek1977Drsl.- Veletiny C21582470.73%
9.Janečka Jiří1952Nivnice C19532369.74%
10.Zemánek Tomáš1991Drsl.-Veletiny B21572767.86%
11.Blažek Dominik1990Drsl.-Veletiny B22583065.91%
12.Tománek Jiří ml.1984Zlechov A21482565.75%
13.Tománková Jana1962Drsl.- Veletiny C22573065.52%
14.Miroš Miroslav1967Orel UH B13341865.38%
15.Smišťík Roman1971AMON Kunovice D12311764.58%
16.Niessner Josef1992Drsl.-Veletiny B15382263.33%
17.Machala Libor1965Velehrad A21513062.96%
18.Zemánek Josef2001Drsl.-Veletiny B22543461.36%
19.Durčák Tomáš1975Vážany-Ořechov B18442861.11%
20.Volák Marek1994AMON Kunovice D18422760.87%
21.Janečka Stanislav1945Nivnice C18332260.00%
22.Schuster Tomáš2000Spartak Hluk B20473259.49%
23.Gottwald Jakub1988Vážany-Ořechov B15352459.32%
24.Korvas Radomír1976Vážany-Ořechov B21473358.75%
25.Blaha Jan2003Bílovice C15332457.89%
26.Niessner Emil1992Drsl.- Veletiny C15342557.63%
27.Kotačka David1997AMON Kunovice D13272156.25%
28.Škráček Jan1990Bílovice C18393155.71%
29.Pospíšek Karel1967Spartak Hluk B16352954.69%
30.Barcuch Josef1955Bílovice C22464053.49%
31.Libra Petr1989Nivnice C21433952.44%
32.Adámek Štěpán1944Drsl.- Veletiny C22433952.44%
33.Vlachynský Jaroslav1970Vlčnov C11232152.27%
34.Hauerlandová Monika1995Vlčnov C20374246.84%
35.Tománek Jiří st.1957Zlechov A20334542.31%
36.Foltýn Jakub1996Bílovice C19314341.89%
37.Vozár Vlastimil1961Vlčnov C20324641.03%
38.Mlýnek Ctibor st.1973Vlčnov C20304639.47%
39.Heinrich Stanislav1963Újezdec-Těšov C20305037.50%
40.Schottl Teodor1962Vážany-Ořechov B19214830.43%
41.Kolínský Vladimír1964Zlechov A22256029.41%
42.Paška Luděk1983Zlechov A18175423.94%
43.Lekeš Roman2007Újezdec-Těšov C17135120.31%
44.Horák Jiří1979Orel UH B124428.70%
45.Slivečková Lenka1976Orel UH B130500.00%
46.Koranda Štěpán1991Orel UH B160640.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 44 zápasů
1.Hájek Petr1975Spartak Hluk B1134782.93%
2.Janča Tomáš1986Nivnice C928877.78%
3.Velan Martin1994AMON Kunovice D1031977.50%
4.Bartošík Vít1970Vážany-Ořechov B613959.09%
5.Šrom Dominik2001AMON Kunovice D9191457.58%
6.Orlovský Karel1959Drsl.- Veletiny C9161453.33%
7.Vaněk Lukáš1992Velehrad A691439.13%
8.Janča Michal1973Spartak Hluk B7101737.04%
9.Hájek Jan st.1957Spartak Hluk B781732.00%
10.Fialík Tomáš1997AMON Kunovice D781732.00%
11.Švehla Ladislav1965Újezdec-Těšov C892229.03%
12.Prchlík Lubor1979Orel UH B872521.88%
13.Jurča Klement1963Orel UH B62228.33%
Hráči, kteří odehráli méně než 22 zápasů
1.Janků Martin2000Bílovice C13175.00%
2.Smetana Jan1971Velehrad A13175.00%
3.Příhodová Miroslava1982Újezdec-Těšov C25362.50%
4.Buráň Antonín1948Nivnice C45550.00%
5.Ševčík Martin1990Drsl.-Veletiny B12250.00%
6.Vaněk Václav1991Velehrad A12250.00%
7.Kolář Adam1996AMON Kunovice D23350.00%
8.Mlýnek Ctibor ml.2003Vlčnov C35645.45%
9.Fraňo Jan1964Nivnice C44640.00%
10.Hladík Lukáš2003AMON Kunovice D23537.50%
11.Slívová Adriana2001Bílovice C461037.50%
12.Výmola Vladimír1954Nivnice C21233.33%
13.Jančar Aleš1966AMON Kunovice D451131.25%
14.Soviš Radek1968Spartak Hluk B22528.57%
15.Kuchař Zdeněk1976Vážany-Ořechov B651426.32%
16.Struhelka Jiří1971Drsl.- Veletiny C11325.00%
17.Suchánek Adam2002Vážany-Ořechov B11325.00%
18.Ševeček Stanislav1962Drsl.-Veletiny B22625.00%
19.Bureš Petr1969AMON Kunovice D441225.00%
20.Šoc Roman1972Vážany-Ořechov B431121.43%
21.Pospíšek Štěpán1950Spartak Hluk B32918.18%
22.Paška Zdeněk1952Zlechov A32918.18%
23.Surý Jakub2001Újezdec-Těšov C321016.67%
24.Pekař Tomáš2003Bílovice C21712.50%
25.Kolaja Aleš1990Vlčnov C21712.50%
26.Pummer David2000Újezdec-Těšov C21712.50%
27.Veverka Radim2002Újezdec-Těšov C21712.50%
28.Trtek Šimon2001Drsl.-Veletiny B521810.00%
29.Gottwald David1982Zlechov A82199.52%
30.Rybnikář Aleš1999AMON Kunovice D31118.33%
31.Gabriel Petr1997AMON Kunovice D41156.25%
32.Míšek Jiří1979Spartak Hluk B1020.00%
33.Urbančík Zdeněk1958Bílovice C1030.00%
34.Mléčka Zdeněk1966AMON Kunovice D1040.00%
35.Bednařík Marek1995Vlčnov C1040.00%
36.Rešl František1956Bílovice C1040.00%
37.Zajíc Thomas2005AMON Kunovice D1040.00%
38.Machala Miroslav1959Velehrad A1040.00%
39.Švihký Petr1976Újezdec-Těšov C1040.00%
40.Gajdošík Jan2002Bílovice C1040.00%
41.Kučera František1944Vlčnov C1040.00%
42.Javor Jan1952Drsl.- Veletiny C1040.00%
43.Šmíd Štěpán2002Újezdec-Těšov C2040.00%
44.Pekař Jiří st.1971Bílovice C2080.00%
45.Holák David2006Bílovice C2080.00%
46.Kaštánek Zdeněk1983Orel UH B2080.00%
47.Procházka Michal2002Újezdec-Těšov C4090.00%
48.Mrkva David1975Vážany-Ořechov B30100.00%
49.Pešl Miroslav1970Vlčnov C30120.00%
50.Bukvic Jan1980Orel UH B50200.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy