Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - RP 3.třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Zálešák Pavel1971Bánov A1971395.95%
2.Šrom Dominik2001AMON Kunovice E1342982.35%
3.Pomykal Šimon1998Bánov A18561578.87%
4.Bobčík Přemysl2003Dolní Němčí F13381276.00%
5.Vaněk Lukáš1992Velehrad B19541875.00%
6.Jurásek Cyril2000Komňa B13381374.51%
7.Zimčík Tomáš1984Horní Němčí A21612174.39%
8.Kočí Josef1974Horní Němčí A22612471.76%
9.Vintr Pavel1967Orel Ostr.N.Ves C21552667.90%
10.Mareček Šimon2000Orel Ostr.N.Ves C21552767.07%
11.Vlk Antonín1940Orel Ostr.N.Ves D22572966.28%
12.Kodrla Tomáš1988Orel Ostr.N.Ves C11291565.91%
13.Mikulka Petr1989Komňa B19492665.33%
14.Rampáček Patrik2000Orel Ostr.N.Ves D21542965.06%
15.Kučerák Vratko1971Orel Ostr.N.Ves C19482764.00%
16.Popelka Václav1970Strání B21503062.50%
17.Bureš Petr1969AMON Kunovice E17402462.50%
18.Haloda Pavel1969Horní Němčí A16372361.67%
19.Šmejkal Filip1996Orel Ostr.N.Ves C16352261.40%
20.Štajner Jakub1997Strání B19442861.11%
21.Konečný Josef1966Orel Ostr.N.Ves D19433158.11%
22.Vaněk Václav1991Velehrad B13292158.00%
23.Štajner Petr1969Strání B15342557.63%
24.Michalčík Matyáš2003Komňa B21483657.14%
25.Neuberger Libor1963Vážany-Ořechov C17373055.22%
26.Mikulka Libor1967Komňa B22433654.43%
27.Hvožďa František1958Zlechov B21453953.57%
28.Smetana Jan1971Velehrad B18363352.17%
29.Mikláš Petr1970Strání B21383750.67%
30.Tureček Pavel1988Horní Němčí A22424150.60%
31.Janča Michal1973Spartak Hluk C12242450.00%
32.Píšková Ivana1966Bánov A20373849.33%
33.Mrkva David1975Vážany-Ořechov C17323448.48%
34.Bušo Libor1973Strání B17283147.46%
35.Kuchař Zdeněk1976Vážany-Ořechov C18303645.45%
36.Ševčík Karel1989Velehrad B18314043.66%
37.Mahdalíček Josef st.1947Orel Ostr.N.Ves D21354643.21%
38.Vojtěšek Ivan1966Zlechov B16273642.86%
39.Paška Zdeněk1952Zlechov B20344642.50%
40.Jančar Aleš1966AMON Kunovice E17253442.37%
41.Soviš Radek1968Spartak Hluk C22335537.50%
42.Gabriel Petr1997AMON Kunovice E17244136.92%
43.Pokorák Vlastimil1963Vážany-Ořechov C20244833.33%
44.Uher Adrian2004Dolní Němčí F19215428.00%
45.Vaněk Jiří1958Zlechov B13113722.92%
46.Machala Miroslav1959Velehrad B19165921.33%
47.Míšek Jiří1979Spartak Hluk C16124521.05%
48.Zubík Jaroslav1972Spartak Hluk C1364112.77%
49.Bobčík Matyáš2006Dolní Němčí F176618.96%
50.Gottwald David1982Zlechov B163525.45%
51.Baroň Martin2004Dolní Němčí F121442.22%
Hráči, kteří odehráli méně než 44 zápasů
1.Šoustek Ondřej1985Vážany-Ořechov C10291172.50%
2.Baláž Jozef1972Bánov A9261072.22%
3.Fialík Tomáš1997AMON Kunovice E616769.57%
4.Hájek Jan st.1957Spartak Hluk C10241168.57%
5.Jurásek Robin2000Dolní Němčí F717965.38%
6.Čapka Martin1971Bánov A7121250.00%
7.Balouch Martin1995Bánov A7101540.00%
8.Macek Jiří1960Spartak Hluk C11132930.95%
9.Kolář Adam1996AMON Kunovice E9112530.56%
10.Šálek Jan1980Dolní Němčí F1092923.68%
11.Vaverka Ivo1989Komňa B942513.79%
12.Novák Ludvík2004Komňa B100250.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 22 zápasů
1.Suchánek Adam2002Vážany-Ořechov C12166.67%
2.Kodrla Miroslav1967Orel Ostr.N.Ves D511761.11%
3.Dvořáček Tomáš1996Horní Němčí A59756.25%
4.Chmelina Jiří1996Horní Němčí A22250.00%
5.Miklíček Dominik2001Orel Ostr.N.Ves C34450.00%
6.Bruštíková Petra1977Strání B11150.00%
7.Váňa David1991Vážany-Ořechov C12250.00%
8.Mléčka Zdeněk1966AMON Kunovice E46842.86%
9.Bobčík Adam1977Horní Němčí A45741.67%
10.Šoc Roman1972Vážany-Ořechov C561135.29%
11.Pospíšek Štěpán1950Spartak Hluk C53827.27%
12.Rybnikář Aleš1999AMON Kunovice E11325.00%
13.Nemrava Tomáš1975Spartak Hluk C431318.75%
14.Hladík Lukáš2003AMON Kunovice E321016.67%
15.Cába Jaroslav1972Bánov A421313.33%
16.Tureček Marek1980Horní Němčí A31811.11%
17.Mlček Ladislav2008Komňa B31811.11%
18.Tesař Miloslav1954Vážany-Ořechov C1040.00%
19.Balouch Milan1969Bánov A1040.00%
20.Štěpaník Lukáš2000AMON Kunovice E1040.00%
21.Janoušek Marek2000Vážany-Ořechov C1040.00%
22.Šimek Libor1975Bánov A1040.00%
23.Mimochodek Jan1966Strání B1040.00%
24.Hibler Tomáš2004Dolní Němčí F1040.00%
25.Jelínek Šimon2003Velehrad B2050.00%
26.Tománek Stanislav1954Zlechov B2060.00%
27.Machalík Jan2004Dolní Němčí F2060.00%
28.Němeček Václav2005Dolní Němčí F3070.00%
29.Pospíšil Ondřej2000AMON Kunovice E2080.00%
30.Gottwald Miroslav1962Vážany-Ořechov C2080.00%
31.Chvatík Marek2003AMON Kunovice E2080.00%
32.Možíš Jaroslav1962Zlechov B30120.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy