Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - RP 5.třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Vráblík Dušan1955Vlčnov D1556394.92%
2.Gregůrek Ivo1975Nivnice D1242393.33%
3.Libra Petr1989Nivnice D1037392.50%
4.Mlýnek Ctibor ml.2003Vlčnov D1345491.84%
5.Dvořáček Tomáš1996Horní Němčí B1029585.29%
6.Fraňo Jan1964Nivnice D930683.33%
7.Bobčík Adam1977Horní Němčí B14461082.14%
8.Machala Radek1988Bystřice p. Lop. C826681.25%
9.Chmelař Michal1972Uherský Ostroh A1032880.00%
10.Tureček Marek1980Horní Němčí B14401178.43%
11.Kolaja Aleš1990Vlčnov D13401276.92%
12.Fojtík Martin1972Nivnice D12361275.00%
13.Bobčík Roman1986Horní Němčí B13311272.09%
14.Balouch Milan1969Bánov C14381867.86%
15.Novotný Antonín1974Uherský Ostroh A16401967.80%
16.Novotný Vojtěch2001Uherský Ostroh A12251759.52%
17.Sedlák Petr st.1969Bánov C14262254.17%
18.Bukvic Jan1980Orel UH C14282552.83%
19.Lekeš Lukáš1998Bánov C13262550.98%
20.Kučera František1944Vlčnov D15292950.00%
21.Koranda Štěpán1991Orel UH C9161650.00%
22.Machala Tomáš1999Bystřice p. Lop. C15273146.55%
23.Tesař Miloslav1954Vážany - Ořechov F15273345.00%
24.Kaštánek Zdeněk1983Orel UH C14243242.86%
25.Huňka Vladimír1980Horní Němčí B11162341.03%
26.Kvapil Radek1984Uherský Ostroh A11142436.84%
27.Vítek Jaroslav1955Bánov C13152636.59%
28.Dufka František1958KST Hluk B14193634.55%
29.Bobková Veronika1998KST Hluk B16214332.81%
30.Hodulík David2000Bystřice p. Lop. C14183832.14%
31.Kubena Marek2000Bystřice p. Lop. C12143230.43%
32.Machala Roman1976Bystřice p. Lop. C11123028.57%
33.Hvožďa Petr2000Orel UH C9102627.78%
34.Slivečková Lenka1976Orel UH C982425.00%
35.Bulejko David1980Nivnice D11103124.39%
36.Bartošík Josef1962Vážany - Ořechov F1494317.31%
37.Gajdůšek Petr2002Vážany - Ořechov F1273516.67%
38.Sedlák Petr2007Bánov C1684216.00%
39.Capanda Jakub1998KST Hluk B1595015.25%
40.Pokorák Radim1999Vážany - Ořechov F1354110.87%
Hráči, kteří odehráli méně než 32 zápasů
1.Dornica Petr1988Bystřice p. Lop. C517385.00%
2.Beníček Jiří1953Nivnice D618481.82%
3.Pešl Miroslav1970Vlčnov D8141156.00%
4.Svoboda Martin1983Uherský Ostroh A7131252.00%
5.Janata Pavel1974Uherský Ostroh A7141450.00%
6.Halíček Jan1983Uherský Ostroh A6111345.83%
7.Bukvic Jiří1950Orel UH C571335.00%
8.Nevařilová Magdaléna2007Vážany - Ořechov F862221.43%
9.Lechner Ladislav2002Vážany - Ořechov F431318.75%
10.Lukáš Petr1972Horní Němčí B521511.76%
11.Polášek Zdeněk1956KST Hluk B62209.09%
12.Grebeňová Petra2001KST Hluk B60220.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 16 zápasů
1.Janečka Stanislav1945Nivnice D280100.00%
2.Kašpařík Lukáš1984Vlčnov D140100.00%
3.Fojtík Karel2000Nivnice D140100.00%
4.Bednařík Marek1995Vlčnov D27187.50%
5.Říha Jakub1992Orel UH C49564.29%
6.Zapletal Zdeněk1984Horní Němčí B46554.55%
7.Strouhal Michal1998Vážany - Ořechov F36650.00%
8.Švestka Josef1965Bánov C11325.00%
9.Vilímcová Ester2003KST Hluk B31910.00%
10.Fusek Jaroslav1972Orel UH C31118.33%
11.Pražan Petr1954Bánov C1020.00%
12.Vojtík Jakub1986KST Hluk B1020.00%
13.Kočí Martin2007Horní Němčí B2040.00%
14.Kautský Tomáš1998Nivnice D2080.00%
15.Capanda Tadeáš2005KST Hluk B3090.00%
16.Grebeňová Jana1997KST Hluk B30120.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy