Úspěšnost dvouher - Divize mužů
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Novotný Petr1977Sokol Stěžery7180100.00%
2.Janovský Dan2003Sokol PP Hr. Králové 2 D721387.50%
3.Brůna Petr1962TTC Kostelec n.O.715383.33%
4.Gombarčík Karel ml.1984Slovan Broumov720580.00%
5.Kohout Pavel1982Sokol Valdice411378.57%
6.Ornst Jan1966Sokol Stěžery713476.47%
7.Malík Karel1965TTC Kostelec n.O.715575.00%
8.Polívka Martin ml.1995Sokol PP Hr. Králové 2 E512475.00%
9.Jirásek Milan1974Sokol Valdice718772.00%
10.Čenovský David2002Sokol Jar.-Josefov 2 B512570.59%
11.Jirásek Martin ml.2001Sokol PP Hr. Králové 2 D716769.57%
12.Malík Lukáš1989TTC Kostelec n.O.715768.18%
13.Kačer Radek1997Sokol PP Hr. Králové 2 E615865.22%
14.Hardubej Eduard ml.1987Jiskra Jaroměř511664.71%
15.Kazda Vojtěch1984TJ Nová Paka714863.64%
16.Šmidrkal Jan1993TJ Nová Paka7161061.54%
17.Divecký Filip2000Jiskra Jaroměř7141058.33%
18.Mrázek Jiří1985DTJ-Slavia Hr. Králové D610855.56%
19.Koblížek Oldřich1970Baník Rtyně v Podkrk.510855.56%
20.Kodym Tomáš1985Sokol Stěžery78753.33%
21.Kollert David1989Slovan Broumov7111052.38%
22.Hýbl Jan1999Sokol PP Hr. Králové 2 E47750.00%
23.Valčík Roman1985Baník Rtyně v Podkrk.7111150.00%
24.Hauschwitz Pavel1972TTC KB Vrchlabí7131350.00%
25.Martin Petr1982Baník Rtyně v Podkrk.58947.06%
26.Vodal Vladimír1993Slovan Broumov7101245.45%
27.Brzecki Pawel1979Slovan Broumov791242.86%
28.Hrycík Radim1983Jiskra Jaroměř56940.00%
29.Knap Lukáš1993TJ Nová Paka791439.13%
30.Daněk Roman1976DTJ-Slavia Hr. Králové D671138.89%
31.Tesolin Riccardo2003Sokol PP Hr. Králové 2 D781338.10%
32.Brázda Adam1988TTC KB Vrchlabí791537.50%
33.Fejfar Jakub1999TJ Nová Paka791537.50%
34.Dax Ondřej1993Jiskra Jaroměř771236.84%
35.Chládek Martin1997DTJ-Slavia Hr. Králové D661233.33%
36.Ducháč Radek1976Baník Rtyně v Podkrk.771433.33%
37.Tuček Dušan1982Sokol Jar.-Josefov 2 B551229.41%
38.Ježek Robert1969TTC Kostelec n.O.651229.41%
39.Studecký Ivan1955TTC KB Vrchlabí771729.17%
40.Vitvar Roman1969TTC KB Vrchlabí771729.17%
41.Truněček Martin2004Sokol PP Hr. Králové 2 E651426.32%
42.Kašpar Petr1981Sokol Valdice751525.00%
43.Jirásek Martin st.1973Sokol Valdice761825.00%
44.Havrlant Zdeněk1994Sokol Jar.-Josefov 2 B732013.04%
Hráči, kteří odehráli méně než 14 zápasů
1.Slavík Jan1975Sokol Stěžery710376.92%
2.Čepelka Jan1975Sokol PP Hr. Králové 2 D610376.92%
3.Lebeda Matyáš2005Sokol PP Hr. Králové 2 D37370.00%
4.Dufek Lukáš1997Sokol Stěžery77463.64%
5.Valeš Jakub2003Sokol Jar.-Josefov 2 B47463.64%
6.Šumpík Viktor1984DTJ-Slavia Hr. Králové D35550.00%
7.Píše Pavel1976DTJ-Slavia Hr. Králové D46746.15%
8.Kábrt Vratislav1967Baník Rtyně v Podkrk.22528.57%
9.Bohdanecký Jakub2002DTJ-Slavia Hr. Králové D22528.57%
10.Vojtíšek Radomír ml.1985Jiskra Jaroměř53925.00%
11.Gebauer Jiří1969Sokol Valdice40100.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 7 zápasů
1.Pozník David1985DTJ-Slavia Hr. Králové D140100.00%
2.Kopecký Tadeáš1991Sokol PP Hr. Králové 2 E12250.00%
3.Mynář Marian1988Sokol PP Hr. Králové 2 E12250.00%
4.Zeman Daniel1983Sokol PP Hr. Králové 2 E12250.00%
5.Pelikus Bronislav1964Sokol Jar.-Josefov 2 B11325.00%
6.Vacek Roman1969Jiskra Jaroměř11325.00%
7.Šorm Luboš ml.2005Sokol Jar.-Josefov 2 B21516.67%
8.Pek Jan2005Sokol PP Hr. Králové 2 E1020.00%
9.Zoubek Šimon2008Sokol PP Hr. Králové 2 E1020.00%
10.Hlávka Jiří1975Baník Rtyně v Podkrk.1020.00%
11.Brát Karel st.1962Baník Rtyně v Podkrk.2030.00%
12.Slobodzian Adam1997Sokol Jar.-Josefov 2 B1030.00%
13.Klimenta Matěj2002Sokol Jar.-Josefov 2 B1030.00%
14.Malík Tomáš1987TTC Kostelec n.O.1040.00%
15.Kopecký Pavel1954Sokol Jar.-Josefov 2 B2050.00%
16.Řehounek Kristian2007Sokol PP Hr. Králové 2 E2050.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS