Úspěšnost dvouher - Krajská soutěž 2. třídy, sk.A
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Hampl Michal1992Salamandr Hr. Králové260100.00%
2.Soukup Jiří1968TJ Jičín B38188.89%
3.Bartoš Petr st.1971Tatran Hostinné C27187.50%
4.Bohdanecký Jakub2002DTJ Hradec Králové F26185.71%
5.Horák Jaroslav1949TTC KB Vrchlabí B38280.00%
6.Luňák Michal1989TJ Nová Paka B38280.00%
7.Herber Jan1973Sokol Stará Paka B38280.00%
8.Brát Marek1975Sparta Úpice A38280.00%
9.Sochor Martin1992TJ Nová Paka B37277.78%
10.Kostelecký Jan1966Salamandr Hr. Králové36275.00%
11.Hrbek Martin1964Sokol Stěžery C36275.00%
12.Štěpánek Zdeněk1977Jiskra Hořice26275.00%
13.Kubíček Pavel1969DTJ Hradec Králové F25271.43%
14.Kocián Libor1987Sparta Úpice A37370.00%
15.Kollár Štěpán1970Salamandr Hr. Králové37370.00%
16.Vzorek Rudolf1965Jiskra Hořice38466.67%
17.Müller Ivan1960TJ Jičín B36366.67%
18.Kycelt Pavel1971Sokol Chlumec n.C. B36366.67%
19.Klejch Adam2002TJ Lázně Bělohrad35362.50%
20.Sixta Daniel1974Tatran Hostinné C36460.00%
21.Klejch Filip1995TJ Lázně Bělohrad36460.00%
22.Švorc Jan1994Salamandr Hr. Králové35455.56%
23.Sucharda Antonín1965Sparta Úpice A35455.56%
24.Zelený Martin1997Jiskra Hořice36554.55%
25.Petřivý Michal1981TJ Lázně Bělohrad35550.00%
26.Harcuba Pavel1968TJ Jičín B23350.00%
27.Honců Michal1972TTC KB Vrchlabí B35550.00%
28.Smékal Lubomír1986Sparta Úpice A34544.44%
29.Trojan Luděk1966DTJ Hradec Králové F34544.44%
30.Částka David1999Sokol Stěžery C34544.44%
31.Rákosník Josef1934Sokol Stěžery C34544.44%
32.Brázda Martin1959TTC KB Vrchlabí B23442.86%
33.Skřivan Jaroslav1982Sokol Chlumec n.C. B34640.00%
34.Grof Lukáš1988TJ Nová Paka B34640.00%
35.Zelený Jiří ml.1984Jiskra Hořice34736.36%
36.Sixta Vít2005Tatran Hostinné C34736.36%
37.Fejtek Petr st.1973TJ Jičín B33633.33%
38.Tomeš Petr1957TTC KB Vrchlabí B33633.33%
39.Grym Petr1964TJ Lázně Bělohrad33730.00%
40.Budina Martin1979Sokol Stará Paka B33730.00%
41.Mates Michal1970DTJ Hradec Králové F31516.67%
42.Krutský Jiří ml.1986Sokol Stará Paka B31712.50%
43.Bohdanecký Petr1968Sokol Stěžery C2060.00%
44.Kycelt Jakub2004Sokol Chlumec n.C. B2060.00%
45.Kycelt Lukáš2008Sokol Chlumec n.C. B2060.00%
46.Virag Miroslav1976TJ Nová Paka B2070.00%
47.Petružálková Anna2004Tatran Hostinné C2070.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 6 zápasů
1.Schlappl Jaroslav1944Sokol Stěžery C130100.00%
2.Kolman Ivo1967DTJ Hradec Králové F32250.00%
3.Kvapil Antonín1987Jiskra Hořice12250.00%
4.Pilný Jiří1976DTJ Hradec Králové F11233.33%
5.Růžek Roman1995TJ Nová Paka B11233.33%
6.Malý Tomáš1973Salamandr Hr. Králové21325.00%
7.Havelka Martin1972Sokol Stará Paka B1030.00%
8.Jiřička Josef1983Sokol Chlumec n.C. B1030.00%
9.Rosenbergová Marta1944Sokol Stará Paka B1030.00%
10.Pánek Tomáš1985Sokol Stará Paka B1030.00%
11.Sivák Jakub2007Tatran Hostinné C1030.00%
12.Sivák Ivan2005Tatran Hostinné C1030.00%
13.Kryl Jaroslav1971TJ Jičín B1030.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 3 zápasy
1.Havlín Jan1966Sokol Chlumec n.C. B1020.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS