Úspěšnost dvouher - Krajská soutěž 2. třídy, sk.A
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Hampl Michal1992Salamandr Hr. Králové823292.00%
2.Kocián Libor1987Sparta Úpice A1030585.71%
3.Bartoš Petr st.1971Tatran Hostinné C618385.71%
4.Brát Marek1975Sparta Úpice A1029682.86%
5.Soukup Jiří1968TJ Jičín B717480.95%
6.Kubíček Pavel1969DTJ Hradec Králové F616480.00%
7.Kollár Štěpán1970Salamandr Hr. Králové920774.07%
8.Horák Jaroslav1949TTC KB Vrchlabí B1021872.41%
9.Sochor Martin1992TJ Nová Paka B921872.41%
10.Klejch Filip1995TJ Lázně Bělohrad921970.00%
11.Herber Jan1973Sokol Stará Paka B614670.00%
12.Štěpánek Zdeněk1977Jiskra Hořice614766.67%
13.Švorc Jan1994Salamandr Hr. Králové9191065.52%
14.Luňák Michal1989TJ Nová Paka B9201164.52%
15.Petřivý Michal1981TJ Lázně Bělohrad9191163.33%
16.Sixta Daniel1974Tatran Hostinné C9191261.29%
17.Vzorek Rudolf1965Jiskra Hořice9191261.29%
18.Müller Ivan1960TJ Jičín B9151353.57%
19.Brázda Martin1959TTC KB Vrchlabí B8131252.00%
20.Klejch Adam2002TJ Lázně Bělohrad9141351.85%
21.Sucharda Antonín1965Sparta Úpice A10161650.00%
22.Skřivan Jaroslav1982Sokol Chlumec n.C. B9161650.00%
23.Sixta Vít2005Tatran Hostinné C59950.00%
24.Budina Martin1979Sokol Stará Paka B9141450.00%
25.Schlappl Jaroslav1944Sokol Stěžery C7111150.00%
26.Fejtek Petr st.1973TJ Jičín B7111247.83%
27.Trojan Luděk1966DTJ Hradec Králové F9111247.83%
28.Hrbek Martin1964Sokol Stěžery C791047.37%
29.Honců Michal1972TTC KB Vrchlabí B10151746.88%
30.Smékal Lubomír1986Sparta Úpice A8111345.83%
31.Zelený Martin1997Jiskra Hořice9131743.33%
32.Grof Lukáš1988TJ Nová Paka B9131743.33%
33.Zelený Jiří ml.1984Jiskra Hořice9121840.00%
34.Kycelt Pavel1971Sokol Chlumec n.C. B9111837.93%
35.Harcuba Pavel1968TJ Jičín B671335.00%
36.Jiřička Josef1983Sokol Chlumec n.C. B781534.78%
37.Částka David1999Sokol Stěžery C991734.62%
38.Růžek Roman1995TJ Nová Paka B561233.33%
39.Kycelt Jakub2004Sokol Chlumec n.C. B891833.33%
40.Grym Petr1964TJ Lázně Bělohrad991932.14%
41.Rákosník Josef1934Sokol Stěžery C981732.00%
42.Tomeš Petr1957TTC KB Vrchlabí B751623.81%
43.Pánek Tomáš1985Sokol Stará Paka B731615.79%
44.Krutský Jiří ml.1986Sokol Stará Paka B932112.50%
Hráči, kteří odehráli méně než 18 zápasů
1.Bohdanecký Jakub2002DTJ Hradec Králové F38372.73%
2.Novák Jiří1982Sokol Stěžery C58466.67%
3.Tázler Jakub2002TJ Jičín B37463.64%
4.Pilný Jiří1976DTJ Hradec Králové F46650.00%
5.Kolman Ivo1967DTJ Hradec Králové F55550.00%
6.Kostelecký Jan1966Salamandr Hr. Králové77943.75%
7.Mates Michal1970DTJ Hradec Králové F66842.86%
8.Režný Pavel1966DTJ Hradec Králové F54640.00%
9.Kvapil Antonín1987Jiskra Hořice34640.00%
10.Sivák Ivan2005Tatran Hostinné C33633.33%
11.Malý Tomáš1973Salamandr Hr. Králové751229.41%
12.Sivák Jakub2007Tatran Hostinné C32820.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 9 zápasů
1.Kalvach Petr1949Tatran Hostinné C25271.43%
2.Kalenský Štěpán1994DTJ Hradec Králové F24450.00%
3.Vitvar Roman1969TTC KB Vrchlabí B12250.00%
4.Michálek Roman1970DTJ Hradec Králové F22433.33%
5.Dymák Lukáš1994Tatran Hostinné C22433.33%
6.Oravec Jakub1992TJ Nová Paka B21516.67%
7.Janičata Libor1979Tatran Hostinné C21516.67%
8.Doubek Michal2004Tatran Hostinné C31614.29%
9.Havlín Jan1966Sokol Chlumec n.C. B2030.00%
10.Doule Petr1969TJ Jičín B1030.00%
11.Rosenbergová Marta1944Sokol Stará Paka B1030.00%
12.Knap Jiří1955Sokol Stará Paka B1030.00%
13.Kříž Milan st.1952TJ Jičín B1040.00%
14.Kryl Jaroslav1971TJ Jičín B2050.00%
15.Havelka Martin1972Sokol Stará Paka B2050.00%
16.Bohdanecký Petr1968Sokol Stěžery C2060.00%
17.Kycelt Lukáš2008Sokol Chlumec n.C. B3070.00%
18.Petružálková Anna2004Tatran Hostinné C2070.00%
19.Virag Miroslav1976TJ Nová Paka B2070.00%
20.Hejna Josef1971Sparta Úpice A2070.00%
21.Matěják Jan1991TTC KB Vrchlabí B3080.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS