Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Okresní přebor 1.třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Buriánek Martin2000TJ Sokol Horažďovice "C"1968889.47%
2.Nováček Karel1973KST Klatovy "C"1344688.00%
3.Koval Jan1993TJ Sokol Plánice "A"20691087.34%
4.Vítovec Miroslav1959KOC Sušice C20691087.34%
5.Kinský Josef1973Ekomont Svrčovec "A"19661086.84%
6.Tománek Matyáš2000KST Klatovy "C"1447983.93%
7.Leipelt Lukáš1986KOC Sušice C20661383.54%
8.Plíšek Radoslav1955TJ Sokol Klatovy "A"20592074.68%
9.Soušek Josef1975TJ Sokol Strážov "A"17481872.73%
10.Mixan Václav1951ST Nýrsko "A"20552172.37%
11.Špirk Václav1951TJ Sokol Klatovy "A"20572371.25%
12.Pelán Radek1969TJ Sokol Strážov "A"20472070.15%
13.Klika Jiří1974Ekomont Svrčovec "A"19482863.16%
14.Částka Zdeněk1958TJ Sokol Klatovy "A"20503062.50%
15.Hummel Jiří1945KST Klatovy "C"17372361.67%
16.Novák Milan st.1971TJ Sokol Plánice "A"19442861.11%
17.Bouberle Zdeněk1950ST Nýrsko "A"19442960.27%
18.Šlehofer Stanislav1958KST Klatovy "C"16362460.00%
19.Holeček Karel1952TJ Sokol Horažďovice "C"20443456.41%
20.Kolář Zdeněk st.1954TJ Sokol Strážov "A"14181456.25%
21.Láriš Petr st.1963KOC Sušice "D"19413355.41%
22.Šmíd Martin2000ST Nýrsko "A"9171454.84%
23.Jungr Jiří1968TJ Sokol Horažďovice "C"13282453.85%
24.Kolář Zdeněk ml.1977TJ Sokol Strážov "A"19363352.17%
25.Vítovec Miroslav1959ST Nýrsko "A"18363650.00%
26.Kankrlík Josef1954TJ Žichovice "A"17343450.00%
27.Kesman Karel1977KST Klatovy "C"19353649.30%
28.Řeřicha Jaroslav1974Ekomont Svrčovec "A"17323349.23%
29.Vítek Petr1969KOC Sušice C15283246.67%
30.Milfort Jiří st.1973KOC Sušice "D"20364246.15%
31.Novák Petr1975TJ Sokol Klatovy "A"19334343.42%
32.Halml Jiří1960TJ Žichovice "A"7121642.86%
33.Presl Štěpán1973TJ Sokol Strážov "A"20334442.86%
34.Novák Milan ml.2000TJ Sokol Plánice "A"20314640.26%
35.Belfín Karel ml.2001KST Klatovy "D"17274139.71%
36.Hagara Ján1949TJ Žichovice "A"19254933.78%
37.Potužák Václav1956KOC Sušice C17204033.33%
38.Kopa Jan1957KOC Sušice "D"20265233.33%
39.Straka Karel1957Ekomont Svrčovec "A"13122631.58%
40.Koval Lukáš1996TJ Sokol Plánice "A"20224831.43%
41.Kubík Zdeněk1968TJ Žichovice "A"9112530.56%
42.Neudek Petr1970ST Nýrsko "A"10122830.00%
43.Petrmichl Jan1965KST Klatovy "D"19225428.95%
44.Křesáková Ivana1965TJ Sokol Horažďovice "C"19185823.68%
45.Behenský Karel1960Ekomont Svrčovec "A"16104119.61%
46.Kinský Jiří1953KST Klatovy "D"18104418.52%
47.Senft Václav1970TJ Žichovice "A"1394118.00%
48.Berka Vítězslav1956KST Klatovy "D"1684614.81%
49.Havlíček Matěj2003KST Klatovy "D"1564611.54%
50.Pekarík Martin1970TJ Žichovice "A"91332.94%
51.Milfortová Simona2005KOC Sušice "D"190750.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 24 zápasů
1.Pergler Jakub1991KST Klatovy "C"260100.00%
2.Hnojská Andrea2003KST Klatovy "C"110100.00%
3.Hnojský Jiří1973KST Klatovy "D"110100.00%
4.Kajínek Jiří1957ST Nýrsko "A"614573.68%
5.Sommer Václav1956KOC Sušice C12166.67%
6.Seufert Reinhard1951KOC Sušice C681142.11%
7.Pajer Josef1950KOC Sušice C23537.50%
8.Novák Ondřej2002TJ Sokol Plánice "A"41325.00%
9.Končický Vladimír1952TJ Sokol Klatovy "A"11325.00%
10.Krsek Miroslav1962TJ Sokol Horažďovice "C"33925.00%
11.Stulík Miloslav1962TJ Žichovice "A"651722.73%
12.Řeřicha Karel1973Ekomont Svrčovec "A"31516.67%
13.Belfín Václav2005KST Klatovy "D"21712.50%
14.Šimanovský Robert1978TJ Sokol Horažďovice "C"421412.50%
15.Javorský David1979KST Klatovy "C"31910.00%
16.Hnis Karel1954TJ Sokol Plánice "A"71127.69%
17.Páleník Petr1965KOC Sušice "D"1040.00%
18.Milfort Jiří ml.2004KOC Sušice "D"1040.00%
19.Kalivoda Bohumil1969TJ Sokol Strážov "A"2050.00%
20.Strieženec Josef1959ST Nýrsko "A"3070.00%
21.Straka Jaroslav1953Ekomont Svrčovec "A"2080.00%
22.Vítek David2010KOC Sušice C2080.00%
23.Mejta Karel1951TJ Sokol Horažďovice "C"30100.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS