Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Divize
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Alexa Jiří1972RUFA Bechyně A2161592.42%
2.Heinzl Lukáš2003Libín Prachatice B1652591.23%
3.Zeman Lukáš2001Elektrostav Strakonice B21521281.25%
4.Fesl Martin1999OST Velešín B21611679.22%
5.Špeta Michal1982Blatná A18471674.60%
6.Švrčina Tomáš1967Hluboká n. Vlt. A18451871.43%
7.Kamera Josef1964Přídolí A22552469.62%
8.Dobiáš Ladislav2004DDM Soběslav BANES A20502269.44%
9.Krejčí Ondřej2001Elektrostav Strakonice B17351668.63%
10.Kupilík Ondřej1986RUFA Bechyně A20411968.33%
11.Hložek Tomáš2000DDM Soběslav BANES A20462663.89%
12.Dvořák Martin1978Hluboká n. Vlt. A19432563.24%
13.Pešek Ondřej2003Jiskra Třeboň A21402660.61%
14.Jareš Oldřich1961Jiskra Třeboň A22412859.42%
15.Pučégl Pavel1976RUFA Bechyně A21382758.46%
16.Škopek Stanislav1956Přídolí A15292158.00%
17.Vraspír Roman1991OST Velešín B21443357.14%
18.Kamera Josef ml.1991OST Velešín B20382956.72%
19.Strapek Josef1966Přídolí A21403156.34%
20.Štědrý Jan1991KST Orel A22372956.06%
21.Vochozka Roman1979Přídolí A19342755.74%
22.Hrazdira Patrik1995Elektrostav Strakonice B19302554.55%
23.Vlk Jan1987KST Orel A16282651.85%
24.Hornych Jiří1956Hluboká n. Vlt. A18312951.67%
25.Procházka Petr1964VS Tábor A21333151.56%
26.Votava Štěpán1984Protivín A21373551.39%
27.Doležal Josef2000KST Orel A21363550.70%
28.Soldát Tomáš1988RUFA Bechyně A17272750.00%
29.Sassmann Jakub1992KST Orel A21333350.00%
30.Petrásek Martin1991Jiskra Třeboň A21293148.33%
31.Pražák Arnošt1946DDM Soběslav BANES A17263145.61%
32.Karlík Zdeněk1966VS Tábor A19283544.44%
33.Soucha Jan1970Hluboká n. Vlt. A15222943.14%
34.Krotký Marek1994Libín Prachatice B18273642.86%
35.Šťastný Michael st.1967Protivín A20283842.42%
36.Strouhal Jiří1991VS Tábor A18243540.68%
37.Rojík Marek1993Blatná A19203635.71%
38.Liška Marek1994Libín Prachatice B18183931.58%
39.Žák František1962Libín Prachatice B18184230.00%
40.Lachout Jaroslav1973VS Tábor A15112927.50%
41.Trefný Jan1971Blatná A20184827.27%
42.Barták Kamil1977DDM Soběslav BANES A15144025.93%
43.Fleissig Jan1988Blatná A17104119.61%
44.Blaženec Dušan1961OST Velešín B20105615.15%
45.Pašek Felix1976Jiskra Třeboň A2295514.06%
Hráči, kteří odehráli méně než 40 zápasů
1.Beneš Petr2005OST Velešín B130100.00%
2.Slapnička Jakub2003Elektrostav Strakonice B1027487.10%
3.Majer Zbyněk1975Elektrostav Strakonice B716480.00%
4.Soukup Zdeněk ml.1989Elektrostav Strakonice B1121970.00%
5.Beneš Pavel ml.2002OST Velešín B37370.00%
6.Poklop Kamil1986Elektrostav Strakonice B12166.67%
7.Šilhavý Petr1965KST Orel A12166.67%
8.Matějů Václav1975DDM Soběslav BANES A9191163.33%
9.Rychlík Josef1977Hluboká n. Vlt. A712957.14%
10.Langer Aleš1981Blatná A12250.00%
11.Kvašnovský Petr1970KST Orel A11150.00%
12.Procházka Jaroslav2000Protivín A9151746.88%
13.Nikolenko Alina1993Elektrostav Strakonice B8101245.45%
14.Färber František1963Protivín A44640.00%
15.Syrovátka Jan2000RUFA Bechyně A9111739.29%
16.Nitrianský Igor1961Libín Prachatice B8101737.04%
17.Cendelín Rostislav1984Protivín A8101737.04%
18.Děd Lukáš1999VS Tábor A45935.71%
19.Werner Zdeněk1953Jiskra Třeboň A11233.33%
20.Bauer Jan st.1969Libín Prachatice B11233.33%
21.Duspiva Martin1972Hluboká n. Vlt. A11233.33%
22.Losos Radek1973VS Tábor A551033.33%
23.Šmahlík Libor1973VS Tábor A551131.25%
24.Betka Kamil1980Přídolí A971729.17%
25.Kulhánek Tomáš2003Libín Prachatice B21516.67%
26.Vondruška Filip1993DDM Soběslav BANES A531516.67%
27.Tománek Jan1983Protivín A1353313.16%
28.Kallmünzer Luboš1970Blatná A621412.50%
29.Jehně Richard2002VS Tábor A31811.11%
30.Sivera Adam2004Libín Prachatice B72218.70%
31.Jan Jabůrek1982Hluboká n. Vlt. A31118.33%
32.Holub Josef1972DDM Soběslav BANES A1010.00%
33.Vařečka Karel1957Protivín A1010.00%
34.Lang Václav1957Jiskra Třeboň A1020.00%
35.Novák Jan1964Jiskra Třeboň A1020.00%
36.Vraspír Martin1997OST Velešín B1030.00%
37.Holub Martin2003DDM Soběslav BANES A1030.00%
38.Böhm Pavel1964Hluboká n. Vlt. A1030.00%
39.Chromeček Vladimír1955OST Velešín B1030.00%
40.Macháček Jiří1963Protivín A1030.00%
41.Procházková Šárka2002Protivín A2040.00%
42.Kostner Jiří1955Blatná A2040.00%
43.Vondruška Oldřich1950DDM Soběslav BANES A1040.00%
44.Vařečka Pavel1959Protivín A2050.00%
45.Vojta František1973Hluboká n. Vlt. A2060.00%
46.Vrzal Pavel1969KST Orel A2060.00%
47.Vonášek Jan2003Blatná A2060.00%
48.Topinka Václav1951Protivín A2060.00%
49.Vařečka Ondřej2002Protivín A3080.00%
50.Fencl Tomáš2000KST Orel A3090.00%
51.Ounický Pavel1981Blatná A4090.00%
52.Mareš Zdeněk1959Protivín A50120.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy