Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - OP 1. třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Bednařík Marcel1971TJ Sokol Vranovice A11440100.00%
2.Prokeš Zdeněk1980TJ SPORT Němčičky A2073692.41%
3.Brozák Radomír1970STP Mikulov A2173791.25%
4.Koníček Marek1978TJ Sokol Lanžhot C20661185.71%
5.Stávek Radim1974TJ SPORT Němčičky A18561381.16%
6.Polášek Zdenek1959TJ Sokol Lanžhot C22691780.23%
7.Pešek Oldřich1980TJ Troskotovice A18511775.00%
8.Hoch Vítek2000TJ Sokol Kobylí C13371374.00%
9.Pagáč Martin1982SPIN Lednice A20582173.42%
10.Tetur Stanislav1970TJ Sokol Vranovice A22612769.32%
11.Sláma Miroslav1958TJ Sokol Lanžhot C22572668.67%
12.Svoboda Michal1985SPIN Lednice A20502665.79%
13.Pinkas Václav1961TJ SPORT Němčičky A18462465.71%
14.Baťka Stanislav1983SPIN Lednice A21502864.10%
15.Bobrzyk David1975SPIN Lednice A19392461.90%
16.Polášek Michal1984TJ Sokol Lanžhot C20472961.84%
17.Slavík Jiří1969Orel Šitbořice A17392560.94%
18.Sýkora Daniel1978Sokol Velké Němčice A21483359.26%
19.Křivka Jan1976TJ Sokol Vranovice A17392858.21%
20.Gajan Pavel ml.1992STP Mikulov A21463556.79%
21.Otáhal Jan1991TJ Sokol Kobylí C17343053.13%
22.Hrabec Lukáš1991TJ Sokol Klobouky u Brna B21424051.22%
23.Šalášek Jiří1996TJ SPORT Němčičky A20373849.33%
24.Páleník Jiří1969TJ Sokol Klobouky u Brna B19363848.65%
25.Prachař Štěpán1974TJ Sokol Brumovice A19363848.65%
26.Slavík Jakub1997Orel Šitbořice A22404646.51%
27.Fiala Jiří1967Sokol Velké Němčice A18323746.38%
28.Citterbard Oldřich1968Sokol Velké Němčice A19334144.59%
29.Mrkvica Aleš1993TJ Sokol Vranovice A19314341.89%
30.Svoboda Aleš1972TJ Sokol Klobouky u Brna B21325039.02%
31.Soukal Jiří ml.1996TJ Sokol Kobylí C16223637.93%
32.Fidor Marek1973TJ Sokol Brumovice A14193237.25%
33.Vaculík František1973TJ Troskotovice A19284836.84%
34.Lukša Břetislav1973TJ Troskotovice A20295136.25%
35.Sirbu Jan1955TJ Troskotovice A22315735.23%
36.Krátký Milan1971TJ Sokol Brumovice A20265133.77%
37.Godany Milan1953Sokol Velké Němčice A21275333.75%
38.Slavík Ondřej2001Orel Šitbořice A21285533.73%
39.Papež Radek1980TJ Sokol Křepice A19255033.33%
40.Novotný Pavel1994TJ Sokol Křepice A19234832.39%
41.Ševela František1971TJ Sokol Brumovice A18194927.94%
42.Vozdecký Jaromír1979Orel Šitbořice A20205825.64%
43.Ryšavý Luděk1965TJ Sokol Klobouky u Brna B20116115.28%
44.Rubeš Jakub1994TJ Sokol Křepice A214725.26%
45.Strouhal Jiří1954TJ Sokol Křepice A162503.85%
Hráči, kteří odehráli méně než 44 zápasů
1.Dyrčíková Lucie1988STP Mikulov A1141295.35%
2.Cupák Zdeněk1982STP Mikulov A621291.30%
3.Charvát Vavřinec1963TJ Sokol Brumovice A824680.00%
4.Vajbar Antonín1955TJ Sokol Kobylí C823679.31%
5.Sedláček Zdeněk1955TJ Sokol Kobylí C9221362.86%
6.Šíblová Sára1999TJ SPORT Němčičky A10221559.46%
7.Sedláček Aleš1981TJ Sokol Křepice A11171947.22%
8.Goliáš Petr1955TJ Sokol Vranovice A9122136.36%
9.Josef Jaroslav1986STP Mikulov A1062817.65%
10.Novosad Jiří1951TJ Troskotovice A93338.33%
Hráči, kteří odehráli méně než 22 zápasů
1.Zouhar Rudolf1977TJ Sokol Vranovice A26185.71%
2.Bařina Leoš1974STP Mikulov A517385.00%
3.Stávek Filip1978TJ SPORT Němčičky A13175.00%
4.Soukal Jiří st.1966TJ Sokol Kobylí C37370.00%
5.Galuszka Michal1986STP Mikulov A12166.67%
6.Vráblík Jan1975STP Mikulov A612860.00%
7.Oslzlý Michal1992TJ Sokol Kobylí C611955.00%
8.Klímek Ondřej2003TJ Sokol Klobouky u Brna B47653.85%
9.Klabusay Martin1983TJ Sokol Vranovice A12250.00%
10.Ponížil David1976TJ Sokol Vranovice A12250.00%
11.Adámek Radek1962STP Mikulov A48850.00%
12.Dufek Vladimír1960TJ Sokol Kobylí C36650.00%
13.Šubík Jiří2001TJ Sokol Klobouky u Brna B47943.75%
14.Tomek Jan1958TJ Sokol Lanžhot C57943.75%
15.Šimon Peter1984SPIN Lednice A561135.29%
16.Hanák František1971SPIN Lednice A11233.33%
17.Hycl David1977TJ SPORT Němčičky A11325.00%
18.Gajan Pavel st.1965STP Mikulov A32918.18%
19.Frömmel Zdeněk1965Sokol Velké Němčice A321016.67%
20.Zítka Karel1972TJ Sokol Brumovice A21614.29%
21.Loukota Zdeněk ml.1985SPIN Lednice A21712.50%
22.Halasová Ludmila2003Orel Šitbořice A21712.50%
23.Halm Josef1970TJ Sokol Brumovice A21712.50%
24.Vodáková Aneta2000Orel Šitbořice A521412.50%
25.Hrnčíř Leoš1956Sokol Velké Němčice A31811.11%
26.Studýnka Antonín1959TJ Sokol Kobylí C41109.09%
27.Zechmeister Jan1984SPIN Lednice A51118.33%
28.Jakubčík František1972TJ Sokol Brumovice A41156.25%
29.Caban Peter1963STP Mikulov A1010.00%
30.Matyáš Ivo1976TJ Sokol Klobouky u Brna B1040.00%
31.Veselá Pavlína1996TJ Sokol Vranovice A1040.00%
32.Borovička Daniel2004STP Mikulov A1040.00%
33.Miklík Pavel1974TJ Sokol Brumovice A1040.00%
34.Mrhal Zdeněk1948Sokol Velké Němčice A1040.00%
35.Sláma Adam1994TJ SPORT Němčičky A1040.00%
36.Lossel Martin1978TJ Sokol Brumovice A2050.00%
37.Matějovič David2002TJ Sokol Kobylí C2070.00%
38.Vokál Radek1974Orel Šitbořice A2070.00%
39.Hruška Jaroslav st.1961Sokol Velké Němčice A2080.00%
40.Maška Květoslav1981TJ Sokol Křepice A2080.00%
41.Papež Jan1955TJ Sokol Křepice A2080.00%
42.Zmrzlík Pavel1996TJ Sokol Vranovice A30110.00%
43.Mrázek Petr2004TJ Sokol Kobylí C40160.00%
44.Knöttig Ondřej1989TJ Sokol Křepice A40160.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS