Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - OP 4. třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Němeček Radek2003MSK Břeclav B1559198.33%
2.Klímek Ondřej2003TJ Sokol Klobouky u Brna C1247197.92%
3.Pfeffer Milan1958TJ Sokol Lanžhot D1346393.88%
4.Zítka Karel1972TJ Sokol Brumovice C1348492.31%
5.Polášek Miroslav1958TJ Sokol Lanžhot D1139490.70%
6.Bartošek František1948TJ Sokol Lanžhot D1857887.69%
7.Uher Lukáš1991TJ Sokol Lanžhot D16481082.76%
8.Klein Kamil1977Sportovní klub Zaječí B12371177.08%
9.Dostál Daniel2002TJ Sokol Klobouky u Brna C15461476.67%
10.Čepera Roman1979TJ Jevišovka-Drnholec D14421376.36%
11.Dostál Dominik2002TJ Sokol Klobouky u Brna C15401671.43%
12.Klenovec Ondřej2005MSK Břeclav B16432167.19%
13.Kovář Pavel1972TJ Jevišovka-Drnholec D14352162.50%
14.Weiss Lukáš1982TJ Sokol Brumovice C13322061.54%
15.Halámek Michal2003TJ Sokol Pouzdřany B17392759.09%
16.Čížek Ondřej2002STP Mikulov D15352558.33%
17.Polák Milan1945TJ Sokol Brumovice C11212051.22%
18.Halámek Radek ml.1999TJ Sokol Pouzdřany B17333350.00%
19.Barvíř Tomáš1974Sportovní klub Zaječí B16313249.21%
20.Jarůšek Vladimír1973Sportovní klub Zaječí B16313348.44%
21.Svoboda Zdeněk1984TJ Jevišovka-Drnholec D13232646.94%
22.Jakubčík Ivo1971TJ Sokol Brumovice C12212644.68%
23.Kolínský Michal1973TJ Sokol Velké Hostěrádky B13232944.23%
24.Halámek Radek1972TJ Sokol Pouzdřany B18303844.12%
25.Létal Dušan1972Sportovní klub Zaječí B15263443.33%
26.Čermák Ladislav1957TJ Sokol Velké Hostěrádky B15253343.10%
27.Krýsa Daniel1978TJ Sokol Velké Hostěrádky B16253939.06%
28.Tomola Vladimír1960TJ Jevišovka-Drnholec D18244634.29%
29.Černý Mikuláš2001STP Mikulov D16214133.87%
30.Šišma Ondřej2006TJ Sokol Brumovice D15174129.31%
31.Kalousová Sandra2004STP Mikulov D14104617.86%
32.Šišma Marek2006TJ Sokol Brumovice D1595115.00%
33.Tichý Filip2006MSK Břeclav B1674314.00%
34.Miklík Pavel ml.2003TJ Sokol Brumovice D1665410.00%
35.Beneš Lukáš2007MSK Břeclav B154448.33%
36.Nováček Rostislav1968TJ Sokol Pouzdřany B102355.41%
37.Zítka Lukáš2006TJ Sokol Brumovice D172643.03%
Hráči, kteří odehráli méně než 36 zápasů
1.Polách Jan1986TJ Sokol Brumovice C7280100.00%
2.Polášek Michal1984TJ Sokol Lanžhot D5190100.00%
3.Fojtík Jaroslav1960TJ Sokol Lanžhot D723582.14%
4.Lesovský Tadeáš2003TJ Sokol Klobouky u Brna C514573.68%
5.Blažek Petr1998TJ Sokol Klobouky u Brna C616769.57%
6.Osička Radovan1984Sportovní klub Zaječí B612666.67%
7.Pilát Ondřej2006TJ Sokol Klobouky u Brna C9201360.61%
8.Gruška Pavel1995TJ Sokol Velké Hostěrádky B8191359.38%
9.Vlach Petr1969TJ Sokol Velké Hostěrádky B6131154.17%
10.Tomolová Anna1963TJ Jevišovka-Drnholec D8151451.72%
11.Valný Vladimír1950TJ Sokol Brumovice C9181751.43%
12.Mach Ludvík1974STP Mikulov D5101050.00%
13.Geier Jiří1974TJ Sokol Pouzdřany B6101147.62%
14.Garčicová Karolína2005MSK Břeclav B531615.79%
15.Janoušková Nikola2005MSK Břeclav B852715.63%
16.Kalous Jakub2007STP Mikulov D732510.71%
17.Slabyhoudek Dušan2005TJ Sokol Velké Hostěrádky B61175.56%
18.Haüsler Karel1951TJ Sokol Brumovice C51195.00%
19.Szabó Attila2007TJ Sokol Brumovice D71234.17%
Hráči, kteří odehráli méně než 18 zápasů
1.Kunický Antonín1953TJ Sokol Brumovice C3120100.00%
2.Slabyhoudek Václav1972TJ Sokol Velké Hostěrádky B390100.00%
3.Páleník Jiří1969TJ Sokol Klobouky u Brna C140100.00%
4.Knappeová Aneta2004TJ Sokol Klobouky u Brna C38280.00%
5.Cvingráf Adam2004STP Mikulov D412475.00%
6.Straková Dana1964TJ Sokol Klobouky u Brna C13175.00%
7.Blažek David1998TJ Sokol Klobouky u Brna C410662.50%
8.Osička Jaroslav1980Sportovní klub Zaječí B36460.00%
9.Nováček Jaroslav1956TJ Sokol Velké Hostěrádky B37558.33%
10.Mikulík Jan2003TJ Jevišovka-Drnholec D49756.25%
11.Maděryč Milan2002TJ Sokol Lanžhot D48850.00%
12.Dobiáš Rudolf1963TJ Jevišovka-Drnholec D36650.00%
13.Špaček Štěpán2002TJ Sokol Klobouky u Brna C11150.00%
14.Mikulinec Matěj2004STP Mikulov D12250.00%
15.Pilátová Lucie2003TJ Sokol Klobouky u Brna C11325.00%
16.Huták Ondřej2005TJ Sokol Klobouky u Brna C11325.00%
17.Radkovič Zdeněk1960Sportovní klub Zaječí B11325.00%
18.Geier Josef2005TJ Sokol Pouzdřany B431121.43%
19.Radkovič Radek1967Sportovní klub Zaječí B321016.67%
20.Novotný Mikuláš2007STP Mikulov D421214.29%
21.Huserek Lukáš2006STP Mikulov D21712.50%
22.Geier David2008TJ Sokol Pouzdřany B21712.50%
23.Šperlink Daniel2007MSK Břeclav B1010.00%
24.Burda Ibrahim2004STP Mikulov D1040.00%
25.Dačo Štěpán2008STP Mikulov D1040.00%
26.Vávra Tomáš1989TJ Sokol Velké Hostěrádky B2070.00%
27.Šemora Stanislav1966TJ Sokol Brumovice D2080.00%
28.Svoboda Petr1991Sportovní klub Zaječí B3080.00%
29.Janoušek Radek1968MSK Břeclav B30100.00%
30.Matyáš Martin2004TJ Sokol Velké Hostěrádky B30100.00%
31.Minařík David2005STP Mikulov D30120.00%
32.Miklíková Helena1975TJ Sokol Brumovice D30120.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS