Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Regionální přebor 2.třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Švesták Petr1970Sokol Mělník - Pšovka C1763198.44%
2.Zelenka Petr1970Sokol Mělník - Pšovka C1554493.10%
3.Procházka Stanislav1957TJ KRALUPY B1657591.94%
4.Týc Petr1962TJ KRALUPY B1448688.89%
5.Kloda Jiří1966TJ Dynamo Nelahozeves C1439784.78%
6.Vítek Václav1962Sokol Mělník - Pšovka B1548984.21%
7.Štros Jan1977Sokol Mělník - Pšovka B18541380.60%
8.Kloda Stanislav1999TJ Dynamo Nelahozeves C1133880.49%
9.Strnad Jiří1972TJ Start Mlékojedy A18541479.41%
10.Čech Miroslav1958Sokol Mělník - Pšovka C16471378.33%
11.Zajbrlík Petr1972TJ Start Mlékojedy A18531577.94%
12.Karas Ivan1960TJ KRALUPY B12311173.81%
13.Kebrle Jan2000TJ Dynamo Nelahozeves C15431672.88%
14.Kůtek Jaroslav1963SK Mšeno16421771.19%
15.Koloc Milan1961SK Mšeno15391868.42%
16.Sedlák Tomáš1992SK Mšeno17452168.18%
17.Carva Pavel1981Sokol Mělník - Pšovka B12311567.39%
18.Ovsenáková Alena1952TJ Dynamo Nelahozeves B18442266.67%
19.Borecká Světluška1948Sokol Dolní Beřkovice C18432563.24%
20.Týnek Jan1958TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch17372262.71%
21.Horák Milan1973TJ Sokol Byšice A18412760.29%
22.Slapnička Karel1953TJ KRALUPY B15292158.00%
23.Holina Josef1941Sokol Dolní Beřkovice C16302554.55%
24.Novotný Petr1964TJ Start Mlékojedy A13252253.19%
25.Gregorová Markéta1975SK Liběchov13262353.06%
26.Hamák Václav1969TJ Dynamo Nelahozeves B20373452.11%
27.Kotrč Miloslav1975TJ Dynamo Nelahozeves B14272750.00%
28.Kratochvíl Lukáš2003TJ Neratovice F16303149.18%
29.Kolka Daniel1979TJ Sokol Byšice A18333548.53%
30.Kebrle Jakub2000TJ Dynamo Nelahozeves C12222447.83%
31.Hájková Magdalena1974SK Mšeno14232646.94%
32.Štibinger Michal2002TJ Dynamo Nelahozeves C13212446.67%
33.Mikyska Radek1972SK Liběchov15263046.43%
34.Vít Miloslav1973SK Liběchov19314143.06%
35.Zelenka Rostislav1957Sokol Mělník - Pšovka C17273841.54%
36.Nikolov Kiril1947TJ Start Mlékojedy B19294439.73%
37.Kovařík Tomáš2006TJ Neratovice F11162539.02%
38.Miženko Milan1991SK Liběchov11162638.10%
39.Brauner Josef1941Sokol Dolní Beřkovice C15153033.33%
40.Kostelecký Zdeněk1939TJ Start Mlékojedy A11112927.50%
41.Lhotský Miroslav1963TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch19185325.35%
42.Pelikán Luboš1958TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch12113325.00%
43.Strnadová Kateřina2003SK Liběchov1353811.63%
44.Pokorný Dominik2004SK Liběchov1243410.53%
45.Pilinský Michal1994TJ Start Mlékojedy B1354510.00%
46.Vondruška Vladimír1947TJ Start Mlékojedy B164546.90%
47.Žára Robert1976TJ Sokol Byšice B143505.66%
48.Žára Michal1986TJ Sokol Byšice B142513.77%
49.Hora Martin1975TJ Sokol Byšice B111412.38%
50.Hájek Jaroslav1978TJ Sokol Byšice B161621.59%
51.Čáp Kamil1965TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch150410.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 38 zápasů
1.Kasáček Martin1973Sokol Mělník - Pšovka B10370100.00%
2.Bulíček Michael1993TJ KRALUPY B723292.00%
3.Babák Josef1962TJ KRALUPY B1132391.43%
4.Tobiášek Martin1980TJ Dynamo Nelahozeves B823971.88%
5.Eliáš Jakub1986TJ Dynamo Nelahozeves B615671.43%
6.Horkavý Zdeněk1959TJ Dynamo Nelahozeves B10231265.71%
7.Pakandl Zbyněk1962TJ Sokol Byšice A7161061.54%
8.Danaj Milan1945Sokol Dolní Beřkovice C813959.09%
9.Hollein Martin1972Sokol Dolní Beřkovice C9201458.82%
10.Guth Michael1999TJ Neratovice F7141253.85%
11.Pop Petr1971TJ Dynamo Nelahozeves C9171553.13%
12.Raček Jan1950Sokol Dolní Beřkovice C9171651.52%
13.Popová Kateřina2002TJ Dynamo Nelahozeves C9141843.75%
14.Ducháček Milan1969TJ Sokol Byšice A9142041.18%
15.Píša Martin1974TJ Sokol Byšice A661528.57%
16.Brodský Marek2002TJ Neratovice F882127.59%
17.Pařízek Miloslav1962TJ Sokol Byšice A882425.00%
18.Novák Jiří1969TJ Neratovice F762023.08%
19.Kovařík Pavel1974TJ Neratovice F1063116.22%
20.Chriti Karim1993TJ Start Mlékojedy B852616.13%
21.Kubánek Kamil1974TJ Sokol Byšice B943111.43%
22.Šebek Petr1978TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch102316.06%
23.Kundera Martin1988TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch80230.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 19 zápasů
1.Karas Jiří1983TJ Dynamo Nelahozeves B270100.00%
2.Vedral Pavel1978TJ Dynamo Nelahozeves B140100.00%
3.Došlý Pavel1971TJ Sokol Byšice A140100.00%
4.Točík Ondřej1992TJ KRALUPY B310283.33%
5.Papík Petr1967SK Mšeno513572.22%
6.Slejška Ladislav1948TJ KRALUPY B38466.67%
7.Polách Vojtěch2003TJ Dynamo Nelahozeves B46650.00%
8.Vaněk Jindřich1953SK Mšeno12250.00%
9.Stritzko Vojtěch1953SK Mšeno46746.15%
10.Dvořák Michal2001Sokol Mělník - Pšovka B581044.44%
11.Krejčí Michal1976TJ Start Mlékojedy A47943.75%
12.Grigoriadi Roman1981TJ Neratovice F44930.77%
13.Kovaříková Marcela1979TJ Neratovice F551327.78%
14.Palkovič Ivan1963TJ Start Mlékojedy B441126.67%
15.Vítek Adam2004TJ Neratovice F11325.00%
16.Krejčová Eliška1927Sokol Dolní Beřkovice C641225.00%
17.Všetečka Ondřej1978TJ Start Mlékojedy A431318.75%
18.Dvořák Miroslav1969Sokol Mělník - Pšovka B421214.29%
19.Polák Martin1986Sokol Dolní Beřkovice C421313.33%
20.Krejčí František1975TJ Sokol Byšice B521611.11%
21.Kotrč Josef2003TJ Dynamo Nelahozeves B1010.00%
22.Kostrhoun Michal1968Sokol Mělník - Pšovka B2070.00%
23.Myška Radek1967TJ Sokol Byšice B2080.00%
24.Vysloužil Jaroslav1960SK Mšeno30100.00%
25.Štěpán Stanislav1965TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch40120.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline