Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Krajská soutěž B
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Kaplan Vojtěch1996TJ Sokol Žamberk A1031196.88%
2.Nastoupil Petr1990TJ Sokol Mistrovice A1447492.16%
3.Adamec Václav1972Orel Orlice A1645786.54%
4.Sourada Milan1963TJ Sokol Žamberk A1539784.78%
5.Bako Adam1999TJ Lanškroun A16411080.39%
6.Maděra Jaroslav1960TJ Slovan Moravská Třebová16391276.47%
7.Šťastný Daniel1996KST SK US Steinerová Choceň z.s. C925875.76%
8.Hortlík Tomáš1999TTC Ústí nad Orlicí C13311173.81%
9.Šedová Eliška2001TTC Ústí nad Orlicí D12321272.73%
10.Mrva Milan1974TJ Slovan Moravská Třebová16351668.63%
11.Kobza Štěpán1997TJ Lanškroun A14301566.67%
12.Hubálek Zdeněk1971Orel Orlice A15311665.96%
13.Hájek Ladislav1965TTC Ústí nad Orlicí C12271465.85%
14.Langr Lukáš ml.1997TJ Lanškroun A10211165.63%
15.Syrový Vojtěch1997TJ Sokol Sudslava A16402165.57%
16.Jányš Ondřej1988TJ Lanškroun A16331864.71%
17.Novák Aleš1985TTC Ústí nad Orlicí D14311962.00%
18.Kalandra Miloslav ml.1973TJ Slovan Moravská Třebová14301961.22%
19.Češka Roman1971TJ Spartak Polička A16332457.89%
20.Dvořák Martin1988Orel Vysoké Mýto A14272057.45%
21.Jedlička Richard1977TTC Ústí nad Orlicí C16302455.56%
22.Adamec Lukáš1995Orel Orlice A16252055.56%
23.Fišer Lukáš1980Orel Vysoké Mýto A11211755.26%
24.Kolomý Tomáš1992Orel Orlice A10171454.84%
25.Dostálek Jaroslav1973TJ Sokol Sudslava A16292751.79%
26.Dostálek Martin1975TJ Sokol Sudslava A16302851.72%
27.Příhoda Tomáš1964KST SK US Steinerová Choceň z.s. C16282750.91%
28.Vojnar Jiří1987Orel Vysoké Mýto A16242747.06%
29.Syrový Karel1994TJ Sokol Sudslava A15222645.83%
30.Absolon Martin1975KST SK US Steinerová Choceň z.s. C10161945.71%
31.Šeda Václav1968TTC Ústí nad Orlicí D11162044.44%
32.Krejčí Robin1996TJ Sokol Mistrovice A14202544.44%
33.Ševčík Leoš1992TJ Spartak Polička A16243044.44%
34.Syrová Lucie1993TJ Jiskra Litomyšl B12152042.86%
35.Baláš Josef1973TJ Spartak Polička A12141942.42%
36.Balský Karel1988TJ Jiskra Litomyšl B781338.10%
37.Lamač Martin1962TTC Ústí nad Orlicí C12152537.50%
38.Beneš Václav1969KST SK US Steinerová Choceň z.s. C14162836.36%
39.Sychra Václav1974Orel Vysoké Mýto A781534.78%
40.Hrdina Lukáš1991TTC Ústí nad Orlicí D16183434.62%
41.Kučera Martin1998Orel Vysoké Mýto A10101934.48%
42.Štarman Karel1966TJ Jiskra Litomyšl B14132534.21%
43.Smetana Jaroslav1989TJ Slovan Moravská Třebová1192031.03%
44.Schreiber Michal1992TJ Sokol Žamberk A14143329.79%
45.Krejsa Daniel1974TJ Sokol Mistrovice A14133129.55%
46.Trkal Jaroslav1964KST SK US Steinerová Choceň z.s. C651426.32%
47.Adamec Miroslav ml.1969Orel Orlice A761726.09%
48.Pražák Zdeněk1964TTC Ústí nad Orlicí D1072025.93%
49.Trnka Jakub1996TJ Spartak Polička A16123724.49%
50.Krejčí Filip1993TJ Sokol Mistrovice A13103124.39%
51.Pokorný Lukáš1985TJ Jiskra Litomyšl B1262320.69%
52.Brökl Jan ml.1980TJ Sokol Žamberk A1283220.00%
53.Suchomel Michael1994TJ Sokol Žamberk A1483717.78%
54.Beneš Jiří1967TJ Jiskra Litomyšl B932411.11%
55.Svatoš Petr1990TJ Jiskra Litomyšl B91214.55%
Hráči, kteří odehráli méně než 19 zápasů
1.Valach Přemysl1985TJ Sokol Sudslava A130100.00%
2.Motl Daniel1991TTC Ústí nad Orlicí C510662.50%
3.Synek Martin1973Orel Vysoké Mýto A610855.56%
4.Herel Miroslav1982Orel Vysoké Mýto A23350.00%
5.Kleiner Marek1989TJ Lanškroun A771041.18%
6.Ulrich Ondřej2003TJ Spartak Polička A771041.18%
7.Valdhans Rudolf1973TJ Jiskra Litomyšl B44640.00%
8.Doležal Tomáš1997TTC Ústí nad Orlicí D11233.33%
9.Bezdíčková Lenka1988TTC Ústí nad Orlicí C531318.75%
10.Vašatová Eliška1986TJ Sokol Mistrovice A32918.18%
11.Průcha Vladimír1953KST SK US Steinerová Choceň z.s. C21516.67%
12.Oliva Vladimír1954KST SK US Steinerová Choceň z.s. C521214.29%
13.Valenta Jakub1990TJ Sokol Mistrovice A621611.11%
14.Vykydal Richard1973TJ Slovan Moravská Třebová31910.00%
15.Palatka Edward1954TJ Slovan Moravská Třebová41127.69%
16.Motlová Monika1994TTC Ústí nad Orlicí D1020.00%
17.Andrlík Jindřich1973TJ Spartak Polička A1020.00%
18.Krupa Michal2003TTC Ústí nad Orlicí C1020.00%
19.Hlavsa Alexander2004TTC Ústí nad Orlicí D1020.00%
20.Dostál Ondřej1998TJ Spartak Polička A2040.00%
21.Chládek Pavel1975TJ Lanškroun A2050.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS