Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Regionální soutěž 1.třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Dolejš Martin1970Stolní tenis Kolín "A"2174494.87%
2.Kahoun Václav1976TJ Sokol Starý Kolín "A"2272988.89%
3.Mazurkiewicz Ivo1953ST EUROMASTER Kolín "D"1442687.50%
4.Buriánek Daniel2000KST Týnec nad Labem "A"21611085.92%
5.Lupták Marián1970SK Nová Ves I. "A"21591777.63%
6.Mokříž Bohuslav1964TJ Sokol Velký Osek "B"21561875.68%
7.Havlíček Vladimír1974Stolní tenis Kolín "A"21622075.61%
8.Roudný Petr1968Stolní tenis Kolín "B"18481773.85%
9.Čebiš Luboš1973TJ Sokol Velký Osek "B"21492368.06%
10.Dej František1962TJ Sokol Velim "A"16381867.86%
11.Odvárka Leoš1965Sokol Zásmuky "A"13311665.96%
12.Cincibus Milan1967KST Týnec nad Labem "A"22502665.79%
13.Řehák Josef st.1960SK Nová Ves I. "A"21482664.86%
14.Výborný Pavel1968Stolní tenis Kolín "B"17412364.06%
15.Pros Jan1965Stolní tenis Kolín "B"22513162.20%
16.Petřík Petr1989TJ Sokol Velim "A"19412562.12%
17.Havránek Stanislav1948TJ Sokol Starý Kolín "A"22523261.90%
18.Koubek Václav1976TJ Sokol Velký Osek "B"13301961.22%
19.Brunclík Marek1969KST Týnec nad Labem "A"20413057.75%
20.Ševčík Jiří ml.1977TJ Klučov "A"22453556.25%
21.Pych Luděk1972SK Nová Ves I. "A"21433455.84%
22.Cincibus Milan ml.2003KST Týnec nad Labem "A"17332953.23%
23.Bednařík Martin1966Stolní tenis Kolín "A"16312852.54%
24.Bodlák Karel1963SK Nová Ves I. "A"16292850.88%
25.Vokounová Adéla1982ST EUROMASTER Kolín "D"14252550.00%
26.Svoboda Miloš1968Stolní tenis Kolín "A"15292950.00%
27.Jeřala Pavel1974TJ Sokol Velim "A"19303446.88%
28.Pros Jaroslav1961Stolní tenis Kolín "B"21374246.84%
29.Skyva Milan1949Sokol Zásmuky "A"20333945.83%
30.Salák Alois1958TJ Sokol Starý Kolín "A"22344642.50%
31.Smrkovský Jindřich1971SK Křečhoř "A"22324442.11%
32.Sixta Pavel1990TJ Sokol Velim "A"19304341.10%
33.Potměšil Zdeněk1966TJ Klučov "A"13192939.58%
34.Douša Ivan1959TJ Klučov "A"16203437.04%
35.Pak Viktor1953TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"12172936.96%
36.Klimeš Vladimír1982Sokol Zásmuky "A"18203933.90%
37.Bajtler Luboš1955TJ Sokol Starý Kolín "A"17204232.26%
38.Čihák Jaroslav1952TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"17184429.03%
39.Moravec Petr1973SK Křečhoř "A"22195625.33%
40.Moravec Václav1963TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"22185724.00%
41.Valtr Petr1961SK Křečhoř "A"17114619.30%
42.Sýkora Jaromír1971SK Křečhoř "A"22107112.35%
43.Rob Karel1967TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"153485.88%
Hráči, kteří odehráli méně než 42 zápasů
1.Holman Martin1967ST EUROMASTER Kolín "D"1234391.89%
2.Vendl Jakub1985TJ Sokol Velký Osek "B"619290.48%
3.Cherednik Konstantin1973TJ Klučov "A"1028487.50%
4.Rozumný Karel1975TJ Klučov "A"719482.61%
5.Chlumský Petr1987TJ Klučov "A"1227975.00%
6.Šembera Karel1962ST EUROMASTER Kolín "D"817673.91%
7.Svoboda Pavel1976TJ Sokol Velký Osek "B"11251169.44%
8.Waters Jiří ml.1994Stolní tenis Kolín "A"8171454.84%
9.Neštuk Jaroslav1970Sokol Zásmuky "A"8121250.00%
10.Říha Vlastimil1968TJ Klučov "A"9131644.83%
11.Svoboda Jan1995TJ Sokol Velim "A"11122532.43%
12.Chvojka Antonín1947TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"871828.00%
13.Kopiště Milan1965ST EUROMASTER Kolín "D"862320.69%
14.Buriánek Vladislav1967KST Týnec nad Labem "A"1162320.69%
15.Malenovský Aleš1958Stolní tenis Kolín "B"962519.35%
16.Hanušová Blanka1951TJ Sokol Velký Osek "B"732311.54%
17.Suchý Ladislav1963Sokol Zásmuky "A"72228.33%
18.Lichtenberg Petr1983ST EUROMASTER Kolín "D"72238.00%
19.Bártová Věra1975ST EUROMASTER Kolín "D"92325.88%
20.Matouš Dominik1974TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"91342.86%
21.Cikán Miloslav1965Sokol Zásmuky "A"60220.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 21 zápasů
1.Doležal Martin1998ST EUROMASTER Kolín "D"412285.71%
2.Pokorný Jaroslav1950TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"37277.78%
3.Röhrl Theodor1966TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"13175.00%
4.Čížek Martin1984TJ Sokol Velký Osek "B"511761.11%
5.Holeček Martin1989SK Nová Ves I. "A"12250.00%
6.Nekovář Petr1961ST EUROMASTER Kolín "D"46746.15%
7.Řehák Josef ml.1987SK Nová Ves I. "A"23442.86%
8.Tvrdík Leoš1964SK Nová Ves I. "A"45935.71%
9.Ležal Milan1966SK Křečhoř "A"11325.00%
10.Šíma Roman1966SK Nová Ves I. "A"22625.00%
11.Melichar Lukáš1977TJ Sokol Starý Kolín "A"22625.00%
12.Krejčí František1951Sokol Zásmuky "A"32625.00%
13.Vojtíšek Tomáš1990Sokol Zásmuky "A"431023.08%
14.Škopek Martin1969TJ Sokol Velim "A"541422.22%
15.Holler Jan1974Stolní tenis Kolín "A"32820.00%
16.Laštovička Jiří1952TJ Sokol Velký Osek "B"31118.33%
17.Bártová Kateřina2006ST EUROMASTER Kolín "D"31118.33%
18.Kašpar Milan1957Sokol Zásmuky "A"1010.00%
19.Mukařovský Aleš1972TJ Klučov "A"1020.00%
20.Levčík Milan1985SK Křečhoř "A"1020.00%
21.Kubín Miloslav1956SK Křečhoř "A"1030.00%
22.Kukal Antonín1949TJ Sokol Velký Osek "B"1040.00%
23.Pánek Daniel1976TJ Sokol Starý Kolín "A"1040.00%
24.Kuch Tomáš1999Stolní tenis Kolín "A"1040.00%
25.Vejtruba František1954TJ Sokol Velim "A"1040.00%
26.Kormaňák Pavel1958Sokol Zásmuky "A"1040.00%
27.Dobiáš Robert1971SK Křečhoř "A"1040.00%
28.Hrouda Jakub2002ST EUROMASTER Kolín "D"1040.00%
29.Punar Kamil2000Stolní tenis Kolín "A"1040.00%
30.Hrodek David1983SK Křečhoř "A"2050.00%
31.Hofmiler Josef1980Sokol Zásmuky "A"2070.00%
32.Musil Jan1966TJ Sokol Starý Kolín "A"2070.00%
33.Švec Josef1968Sokol Zásmuky "A"30110.00%
34.Kalva Tomáš2001ST EUROMASTER Kolín "D"30120.00%
35.Skývová Lenka1977Sokol Zásmuky "A"40140.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS