Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Regionální soutěž 2.třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Svojša Petr1968Viktoria Radim "A"1454198.18%
2.Svoboda Karel1945TJ Sokol Velký Osek "C"1962691.18%
3.Douša Ivan1959TJ Klučov "B"2272890.00%
4.Říha Vlastimil1968TJ Klučov "B"1858887.88%
5.Melichar Lukáš1977TJ Sokol Starý Kolín "B"21631976.83%
6.Laštovička Jiří1952TJ Sokol Velký Osek "C"19521775.36%
7.Tvrdík Leoš1964SK Nová Ves I. "B"22602075.00%
8.Hanušová Blanka1951TJ Sokol Velký Osek "C"21571975.00%
9.Malenovský Aleš1958Stolní tenis Kolín "C"17441673.33%
10.Musil Jan1966TJ Sokol Starý Kolín "B"21602273.17%
11.Prorok Jaroslav1965Viktoria Radim "A"14371472.55%
12.Buriánek Vladislav1967KST Týnec nad Labem "B"19512170.83%
13.Holler Jan1974Stolní tenis Kolín "C"16411770.69%
14.Hovorka Tomáš1973Viktoria Radim "A"16411968.33%
15.Opl Miroslav1962TTC Dobřichovská Pivnice "A"21492368.06%
16.Krejčí František1951Sokol Zásmuky "B"15341668.00%
17.Skývová Lenka1977Sokol Zásmuky "B"17412463.08%
18.Holeček Martin1989SK Nová Ves I. "B"22523162.65%
19.Vyšata Pavel1971TJ Sokol Starý Kolín "B"20493062.03%
20.Janich Petr1970TJ Sokol Český Brod "A"20472961.84%
21.Řehák Josef ml.1987SK Nová Ves I. "B"21473259.49%
22.Šíma Roman1966SK Nová Ves I. "B"16362658.06%
23.Kolář Marek st.1974TJ Sokol Český Brod "A"21433455.84%
24.Novotný Karel1956TJ Sokol Velký Osek "C"21413951.25%
25.Thiel Pavel1950Viktoria Radim "A"17313249.21%
26.Suchý Ladislav1963Sokol Zásmuky "B"16282949.12%
27.Opršal Tomáš1971TJ Sokol Český Brod "A"18333548.53%
28.Bartoš Vladimír1966TJ Sokol Plaňany - Jestřábi13242846.15%
29.Hladík Martin1975SK Nová Ves I. "C"21344841.46%
30.Ležal Jaromír1963TJ Sokol Plaňany - Jestřábi16263741.27%
31.Koudelka Ivan1948TJ Sokol Plaňany - Jestřábi20314938.75%
32.Švec Josef1968Sokol Zásmuky "B"16223538.60%
33.Kubelka Lukáš1979KST Týnec nad Labem "B"21295434.94%
34.Bašta Radek1979TJ Sokol Český Brod "A"12153033.33%
35.Drbohlav Tomáš1977TJ Sokol Starý Kolín "B"22295833.33%
36.Homola Petr1953TJ Sokol Český Brod "A"14163432.00%
37.Šafránek Jaroslav1942SK Nová Ves I. "C"22265631.71%
38.Voslař Jiří1949SK Nová Ves I. "C"21255730.49%
39.Jehlička Jan1957KST Týnec nad Labem "B"21245729.63%
40.Lain Lukáš1984Stolní tenis Kolín "C"21196024.05%
41.Mašín Pavel1976TTC Dobřichovská Pivnice "A"14113922.00%
42.Fousek Jiří1967KST Týnec nad Labem "B"14114320.37%
43.Kulhavý Roman1963TJ Sokol Plaňany - Jestřábi1575012.28%
44.Lakatoš Josef1976TJ Sokol Plaňany - Jestřábi1464711.32%
45.Ježek Jiří1976TTC Dobřichovská Pivnice "A"1254011.11%
46.Švára Petr1969TTC Dobřichovská Pivnice "A"186609.09%
47.Kuch Tomáš1999Stolní tenis Kolín "C"121452.17%
Hráči, kteří odehráli méně než 44 zápasů
1.Spáčil Ladislav1954TJ Klučov "B"821677.78%
2.Pospíšil Libor1959TTC Dobřichovská Pivnice "A"721677.78%
3.Dvořák Vladimír1946TJ Klučov "B"1119676.00%
4.Cikán Miloslav1965Sokol Zásmuky "B"11192048.72%
5.Kašpar Milan1957Sokol Zásmuky "B"12192345.24%
6.Dzurko Josef2000Stolní tenis Kolín "C"11152537.50%
7.Novotný Radek1965KST Týnec nad Labem "B"11122830.00%
8.Kubišta Petr1965SK Nová Ves I. "C"1463514.63%
9.Hrouda Vladimír2004SK Nová Ves I. "C"1043011.76%
10.Vaníček Ivan1968Viktoria Radim "A"60230.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 22 zápasů
1.Waters Jiří ml.1994Stolní tenis Kolín "C"5200100.00%
2.Trnka Václav1970TTC Dobřichovská Pivnice "A"6200100.00%
3.Budský Radek1970TJ Klučov "B"3120100.00%
4.Chlad Matyáš2004TJ Sokol Český Brod "A"110100.00%
5.Rozumný Karel1975TJ Klučov "B"415193.75%
6.Čebiš Luboš1973TJ Sokol Velký Osek "C"311191.67%
7.Lambert Zdeněk1950TJ Klučov "B"915478.95%
8.Mašín Miloslav1948Viktoria Radim "A"715671.43%
9.Klimeš Vladimír1982Sokol Zásmuky "B"512570.59%
10.Koubek Václav1976TJ Sokol Velký Osek "C"25362.50%
11.Bossanyi Michal1962TJ Klučov "B"35362.50%
12.Mukařovský Aleš1972TJ Klučov "B"510855.56%
13.Kukal Antonín1949TJ Sokol Velký Osek "C"35645.45%
14.Doskočil Václav1960Viktoria Radim "A"47943.75%
15.Slabý Jaroslav1962TTC Dobřichovská Pivnice "A"681240.00%
16.Cinegr Jiří1978TJ Klučov "B"43730.00%
17.Němeček Robert1971Viktoria Radim "A"551327.78%
18.Souček Radek1964TTC Dobřichovská Pivnice "A"43827.27%
19.Kormaňák Pavel1958Sokol Zásmuky "B"11325.00%
20.Malec Jan1964TTC Dobřichovská Pivnice "A"32918.18%
21.Zápotocký Milan1959Stolní tenis Kolín "C"321016.67%
22.Proroková Eliška1998Viktoria Radim "A"21712.50%
23.Martin Petr ml.2007TJ Klučov "B"1030.00%
24.Bodláková Tereza1988SK Nová Ves I. "C"1040.00%
25.Opršal Dan1997TJ Sokol Český Brod "A"1040.00%
26.Linger Tomáš1997TJ Sokol Český Brod "A"1040.00%
27.Karban Karel st.1964TJ Sokol Český Brod "A"1040.00%
28.Horn Tomáš1977TTC Dobřichovská Pivnice "A"3050.00%
29.Pilát Tobiáš2007TJ Klučov "B"2060.00%
30.Jetenský Marek2004Viktoria Radim "A"2060.00%
31.Římal Lukáš1980SK Nová Ves I. "C"3080.00%
32.Gurčík Jan1965TJ Sokol Český Brod "A"40110.00%
33.Pánek Daniel1976TJ Sokol Starý Kolín "B"30120.00%
34.Štábla Peter1982TJ Klučov "B"40120.00%
35.Hovorka Marek2005Viktoria Radim "A"40150.00%
36.Pros Jaroslav ml.1987TJ Sokol Plaňany - Jestřábi60190.00%
37.Komárek Josef1948TJ Sokol Plaňany - Jestřábi60200.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy