Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - RS 3. třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Výmola Patrik2000Orel Zlín "E"1243589.58%
2.Křek Pavel1970SK Rokytnice16521083.87%
3.Prchlík Pavel1966Slovan Luhačovice "B"1033782.50%
4.Mareš Lukáš2004TJ Jiskra Otrokovice "F"1236980.00%
5.Jelínek Petr2002TJ Jiskra Otrokovice "F"15461476.67%
6.Dvořák Jakub2003TJ Sokol Kostelec "E"14421376.36%
7.Škrabala Jaroslav1952FS Napajedla "B"15441475.86%
8.Vavrys Ondřej2002Orel Zlín "E"14421475.00%
9.Petrů František1983TJ Štítná "B"12331371.74%
10.Veselka David1993Orel Zlín "E"13341668.00%
11.Nahodil Jan1957TJ Sokol Valašské Klobouky "B"14361866.67%
12.Fojtů Dalibor1966TJ Sokol Valašské Klobouky "B"14361866.67%
13.Bureš Zdeněk1962SK Rokytnice12321666.67%
14.Pekárek Antonín1966Slovan Luhačovice "B"12321666.67%
15.Rašík David2000TJ Sokol Mysločovice "B"15382065.52%
16.Tomášek Ivan1967Slovan Luhačovice "B"14351964.81%
17.Petrů Ivo1977SK Rokytnice12301763.83%
18.Vaněk Bronislav st.1966SK Bohuslavice nad Vláří17432563.24%
19.Kolařík Jakub1989SK Slopné "B"16402462.50%
20.Žálek René1974SK Rokytnice12301862.50%
21.Vaněk Bronislav ml.1989SK Bohuslavice nad Vláří17392461.90%
22.Šerý Ondřej2005TJ Sokol Kostelec "E"16382560.32%
23.Kyjanka Petr1990TJ Sokol Valašské Klobouky "B"14332358.93%
24.Čevela Slavomír1961FS Napajedla "B"14322457.14%
25.Ovesný Vratislav2007TJ Sokol Kostelec "E"14302356.60%
26.Maryáš Jaroslav1951TJ Štítná "B"15312555.36%
27.Gazda Zdeněk1963TJ Sokol Mysločovice "B"10211853.85%
28.Surý Patrik1972SK Slopné "B"15292652.73%
29.Trunkát Josef1985SK Slopné "B"17353252.24%
30.Pišín Miroslav1968KPST - SK Louky "B"15302950.85%
31.Jestříbek Martin1976FS Napajedla "B"16323250.00%
32.Vlček Jan2003TJ Sokol Kostelec "E"16293247.54%
33.Pinďák Miroslav1967TJ Štítná "B"17313646.27%
34.Juřica Petr1972TJ Sokol Valašské Klobouky "B"15243044.44%
35.Jaroš Vladislav st.1969SK Bohuslavice nad Vláří17283941.79%
36.Žmolík Pavel1985Slovan Luhačovice "B"15243441.38%
37.Utinek Miroslav1964TJ Sokol Mysločovice "B"14213438.18%
38.Podola Milan1986TJ Sokol Mysločovice "B"13193336.54%
39.Hastík Petr1947FS Napajedla "B"10122235.29%
40.Faldík František1964TJ Štítná "B"10132435.14%
41.Zatloukal Darek1967FS Napajedla "B"13163332.65%
42.Mareček Ivo1968KPST - SK Louky "B"14153828.30%
43.Škarek Ladislav1974SK Slopné "B"11113325.00%
44.Šustrová Zuzana1978KPST - SK Louky "B"14113722.92%
45.Tomeček Josef1974SK Bohuslavice nad Vláří13103920.41%
46.Volf Jiří1977KPST - SK Louky "B"17125517.91%
47.Hnaníček Josef1964TJ Štítná "B"1043111.43%
48.Slouka Lukáš1988Orel Zlín "E"93328.57%
Hráči, kteří odehráli méně než 34 zápasů
1.Černohous Jan2006TJ Jiskra Otrokovice "F"617480.95%
2.Mokrý Filip1992TJ Sokol Mysločovice "B"516480.00%
3.Búbela Pavel1993TJ Jiskra Otrokovice "F"715768.18%
4.Zámečníková Iveta1970Orel Zlín "E"615865.22%
5.Bureš Daniel2001SK Rokytnice7181064.29%
6.Šebesta Petr1974Slovan Luhačovice "B"7151060.00%
7.Strnad Filip1997TJ Štítná "B"6121152.17%
8.Raška Martin2001TJ Sokol Valašské Klobouky "B"6101147.62%
9.Urban Roman1957TJ Jiskra Otrokovice "F"591145.00%
10.Hanák Jaromír1936Slovan Luhačovice "B"8111837.93%
11.Malota Filip2003TJ Sokol Mysločovice "B"571236.84%
12.Karbus Dominik1998Orel Zlín "E"791734.62%
13.Ďulík František1961TJ Sokol Valašské Klobouky "B"531417.65%
14.Navrátil Miroslav1953TJ Jiskra Otrokovice "F"531715.00%
15.Slouka Břetislav1961Orel Zlín "E"92316.06%
16.Šůstek Bohuslav1968SK Slopné "B"51195.00%
17.Krčma Lukáš2005TJ Jiskra Otrokovice "F"61195.00%
18.Ševčíková Hana1956TJ Jiskra Otrokovice "F"50190.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 17 zápasů
1.Ondruška František1976KPST - SK Louky "B"110100.00%
2.Pozlovský Karel1959TJ Sokol Valašské Klobouky "B"110100.00%
3.Šulc Milan1959TJ Sokol Valašské Klobouky "B"13175.00%
4.Výmola Antonín1941TJ Sokol Kostelec "E"13175.00%
5.Gazdoš Jaroslav ml.1962TJ Sokol Mysločovice "B"13175.00%
6.Kopečný Zdeněk st.1972TJ Sokol Kostelec "E"24266.67%
7.Dovrtěl Jaroslav1959TJ Sokol Mysločovice "B"410662.50%
8.Novosad Petr1970Slovan Luhačovice "B"23537.50%
9.Šuráň Zbyněk1982SK Rokytnice45935.71%
10.Černohous Radko2003TJ Jiskra Otrokovice "F"22433.33%
11.Ščuglík Jiří st.1963SK Rokytnice451131.25%
12.Tkadlecová Tereza1999SK Slopné "B"11325.00%
13.Mikulčík Tomáš1972TJ Sokol Valašské Klobouky "B"11325.00%
14.Váňa Jakub1993SK Slopné "B"321016.67%
15.Gottwald Michal1969KPST - SK Louky "B"321016.67%
16.Silný Libor1974TJ Jiskra Otrokovice "F"321016.67%
17.Kadlečík Martin2003TJ Jiskra Otrokovice "F"421115.38%
18.Kolomazník Antonín1994KPST - SK Louky "B"521115.38%
19.Dočkal Vojtěch2003TJ Sokol Kostelec "E"21712.50%
20.Heinrich Ladislav1962Slovan Luhačovice "B"21712.50%
21.Zeman Ondřej2003TJ Jiskra Otrokovice "F"31811.11%
22.Chadalík Alexandr1957FS Napajedla "B"1020.00%
23.Surá Kateřina1972SK Slopné "B"1020.00%
24.Fojtů Lukáš1984SK Bohuslavice nad Vláří1020.00%
25.Teichmann Petr2001KPST - SK Louky "B"1030.00%
26.Veselý Petr1977KPST - SK Louky "B"1030.00%
27.Vendula Ovesná2003TJ Sokol Kostelec "E"1040.00%
28.Gazdoš Martin1980TJ Sokol Mysločovice "B"1040.00%
29.Černý Michal1999SK Rokytnice1040.00%
30.Váňa Václav1961SK Slopné "B"1040.00%
31.Podhajský Jakub2005TJ Sokol Kostelec "E"2070.00%
32.Krajčovič Michal1974KPST - SK Louky "B"3080.00%
33.Vlček Lubomír1952FS Napajedla "B"2080.00%
34.Maček Libor1966SK Bohuslavice nad Vláří2080.00%
35.Jonák František2005TJ Sokol Kostelec "E"2080.00%
36.Šebák Miroslav st.1966SK Bohuslavice nad Vláří30110.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS