Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Regionální soutěž 1. třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Zahrádka Michal1990TJ Sokol Podlázky A1038197.44%
2.Žerava Miroslav ml.1993TJ Sokol Otradovice A1139392.86%
3.Fidrant Michal1978TJ Sokol Otradovice A1137686.05%
4.Černovský Pavel1981TJ Sokol Mnichovo Hradiště D1135881.40%
5.Šádek Jiří1962TJ Slavoj Čistá A1135979.55%
6.Zajíček Petr1962TJ Sokol Kosmonosy B10291074.36%
7.Ginzlová Eva1989TJ Březovice A11311272.09%
8.Řehořek Josef1959TJ Slavoj Čistá A10251169.44%
9.Botková Michaela2005TJ AŠ Mladá Boleslav C8221068.75%
10.Havlík Vít2002TJ AŠ Mladá Boleslav C9241168.57%
11.Botka Jan2001TJ AŠ Mladá Boleslav C9231167.65%
12.Postelt Vladimír1967TTC Bělá pod Bezdězem D10251464.10%
13.Oplt Miroslav2002TJ AŠ Mladá Boleslav C9211460.00%
14.Pazderník Václav1971TJ Březovice A9201458.82%
15.Čuban Jiří1954TJ Sokol Kosmonosy B10211558.33%
16.Petrus Libor1964TTC Josefův Důl A10221657.89%
17.Balcar Jaromír1947TTC Bělá pod Bezdězem D10191457.58%
18.Drahota Václav1957Sokol Březno ST A10231757.50%
19.Šimůnek Čestmír1969TJ Sokol Otradovice A11241857.14%
20.Košťál Marek1977SK Dolní Stakory A11241857.14%
21.Krucký Milan1977TTC Bělá pod Bezdězem D9201557.14%
22.Čermák Vladimír1976TJ Sokol Podlázky A10221756.41%
23.Charvát Jaroslav1966TJ Sokol Otradovice A11232053.49%
24.Novotný Miroslav1981Sokol Březno ST A11222052.38%
25.Vokoun Petr1969TTC Bělá pod Bezdězem D10202050.00%
26.Veselý Jaroslav1948TTC Josefův Důl A9171848.57%
27.Vovčák Michal1976TJ Březovice A11212347.73%
28.Šlambor Oldřich1980TTC Josefův Důl A10172144.74%
29.Soumar Vladimír1960TJ Sokol Kosmonosy B9162044.44%
30.Pejta Petr ml.1988SK Dolní Stakory A10172243.59%
31.Fadrhonc Petr1980Sokol Březno ST A11172243.59%
32.Stehlík Radek1979TTC Josefův Důl A8121840.00%
33.Janoušková Jitka1975TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi9142140.00%
34.Dlask Ladislav st.1961TJ Sokol Mnichovo Hradiště D11172639.53%
35.Žďánský Milan1962Sokol Březno ST A9111837.93%
36.Vtelenský Luděk1983TJ Sokol Podlázky A10152537.50%
37.Mareš Jan1983TJ Sokol Mnichovo Hradiště D11132633.33%
38.Kříž Jakub1991TJ Sokol Podlázky A9112530.56%
39.Ort Marek1976TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi761924.00%
40.Šádek Jaroslav ml.1973SK Dolní Stakory A1193420.93%
41.Brůžek Peter1969TJ Slavoj Čistá A962917.14%
42.Trávnický Luboš1979SK Dolní Stakory A1063116.22%
43.Švasta Jindřich1957TJ Sokol Mnichovo Hradiště D632112.50%
44.Pazderník Roman1967TJ Březovice A103377.50%
Hráči, kteří odehráli méně než 22 zápasů
1.Cihlář Petr1985TJ Slavoj Čistá A517385.00%
2.Lauber Jakub2005Sokol Březno ST A712763.16%
3.Horsák Oldřich1960TJ Sokol Kosmonosy B510952.63%
4.Sedláček Jan st.1951TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi58850.00%
5.Sluka Čeněk1948TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi661135.29%
6.Hendrych Petr1958TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi661331.58%
7.Sajdl Vladimír1968TJ Slavoj Čistá A441028.57%
8.Valenta Zdeněk1958TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi641521.05%
9.Potměšil Pavel1962TJ Sokol Kosmonosy B431220.00%
10.Fanta Petr1982TTC Josefův Důl A31118.33%
Hráči, kteří odehráli méně než 11 zápasů
1.Shmatkov Taras1986TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi27187.50%
2.Knobloch Pavel1989TJ Sokol Mnichovo Hradiště D13175.00%
3.Kupec Petr1977TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi12250.00%
4.Veselý Martin2004TJ Sokol Kosmonosy B22340.00%
5.Oplt Pavel2005TJ AŠ Mladá Boleslav C11325.00%
6.Strouhal Jiří1951SK Dolní Stakory A11325.00%
7.Jírovec Václav1942TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi21516.67%
8.Kučera Josef1961TJ Sokol Mnichovo Hradiště D21614.29%
9.Volf Petr ml.1970TJ Slavoj Čistá A21712.50%
10.Vedral Jan1953Sokol Březno ST A1010.00%
11.Martinec Jaroslav1959TJ Slavoj Čistá A1020.00%
12.Heilek Miroslav1951TJ AŠ Mladá Boleslav C1020.00%
13.Takács Petr2002TJ Březovice A1040.00%
14.Kučera Michal st.1970TJ Sokol Podlázky A1040.00%
15.Dufek Martin1964TTC Bělá pod Bezdězem D1040.00%
16.Rampas František1952TJ Slavoj Čistá A1040.00%
17.Matějů Václav1951SK Dolní Stakory A1040.00%
18.Havlíček Tomáš1956TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi1040.00%
19.Žák Karel1946TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi1040.00%
20.Černovský Jan1950TJ Sokol Mnichovo Hradiště D1040.00%
21.Durdis Petr st.1955TJ Sokol Kosmonosy B1040.00%
22.Doubek Miroslav1953TJ Slavoj Čistá A2060.00%
23.Vovčák Adam2006TJ Březovice A2080.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS