Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Regionální soutěž 3. třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Soumar Vladimír1960TJ Sokol Kosmonosy C7210100.00%
2.Bernát Jan2004TJ Sokol Kosmonosy C933294.29%
3.Blecha Lubomír1971TTC Bělá pod Bezdězem E620290.91%
4.Durdis Petr st.1955TJ Sokol Kosmonosy C826389.66%
5.Stejskal Jindřich1946TJ Plazy B1029487.88%
6.Vyrtych Jiří1955TJ Plazy B1029682.86%
7.Jírovec Václav1942TJ AŠ Mladá Boleslav F616480.00%
8.Sajdl Vladimír1968TJ Slavoj Čistá B926778.79%
9.Strouhal Jiří1951SK Dolní Stakory C926876.47%
10.Doubek Miroslav1974ST Dolní Bousov B1028975.68%
11.Veselý Martin2004TJ Sokol Kosmonosy C924875.00%
12.Michal Jaroslav1978TJ Sokol Podlázky C618675.00%
13.Volf Petr ml.1970TJ Slavoj Čistá B514670.00%
14.Magušin Petr1966TJ Plazy B9241168.57%
15.Šaněk Pavel1972SK Dolní Stakory C8211165.63%
16.Pejta Petr st.1963SK Dolní Stakory C9231363.89%
17.Fanta Petr1982TTC Josefův Důl B9221461.11%
18.Oplt Pavel2005TJ AŠ Mladá Boleslav F8181260.00%
19.Grundman Pavel st.1965TTC Bělá pod Bezdězem E10231757.50%
20.Novotný Karel1957ST Dolní Bousov B9201557.14%
21.Žďánský Karel1962TJ Sokol Podlázky C10221756.41%
22.Vaňousek Miroslav1962TJ Plazy B511955.00%
23.Kargl Tomáš2003TJ AŠ Mladá Boleslav F7151353.57%
24.Volák Martin1964TJ Březovice B8161453.33%
25.Mlčoch Petr1963TJ Sokol Podlázky C10191950.00%
26.Kudrnáč Jaroslav2001TTC Bělá pod Bezdězem E10192147.50%
27.Ráb Martin1972TJ Slavoj Čistá B6111345.83%
28.Čamrová Eliška1993TJ AŠ Mladá Boleslav F7111345.83%
29.Kačírková Květa1990TJ Sokol Otradovice C9161945.71%
30.Skála Jiří1976TJ Sokol Otradovice C581240.00%
31.Klaus Tomáš1976TJ Březovice B791636.00%
32.Kopal Jaroslav1960SK Dolní Stakory C8112035.48%
33.Nitray Jozef1946ST Dolní Bousov B10122730.77%
34.Trlida Michal1978TJ Březovice B9112530.56%
35.Kudrnáč Jiří2001TTC Bělá pod Bezdězem E10102528.57%
36.Venera Petr1966TJ Sokol Podlázky C892328.13%
37.Ďurfina Karel1958TJ Slavoj Čistá B772025.93%
38.Pavlišta Jaroslav1958ST Dolní Bousov B772125.00%
39.Honzák Jakub1986TJ Sokol Otradovice C982822.22%
40.Blažek Lubomír1984TTC Josefův Důl B872521.88%
41.Honzák Miloš1961TJ Sokol Otradovice C762221.43%
42.Soumar Miroslav1961TJ Sokol Podlázky C641818.18%
43.Hradecká Šárka1994TJ Sokol Otradovice C642016.67%
44.Najman Jiří1957TTC Josefův Důl B1063315.38%
45.Švachová Lenka1986TJ AŠ Mladá Boleslav F1052815.15%
46.Samler David2000TTC Bělá pod Bezdězem E931913.64%
47.Šlambor Oldřich st.1961TTC Josefův Důl B1053412.82%
48.Růžička Tomáš1967TJ Březovice B842812.50%
Hráči, kteří odehráli méně než 20 zápasů
1.Reiter Jiří1960TJ Sokol Kosmonosy C618194.74%
2.Ungr Milan1961ST Dolní Bousov B39375.00%
3.Rampas František1952TJ Slavoj Čistá B513572.22%
4.Bien Lukáš1986TJ Březovice B411568.75%
5.Heilek Miroslav1951TJ AŠ Mladá Boleslav F38466.67%
6.Čuban Zdeněk1964TJ Plazy B38466.67%
7.Žák Karel1946TJ AŠ Mladá Boleslav F35550.00%
8.Doubek Miroslav1953TJ Slavoj Čistá B55935.71%
9.May Pavel1954TJ Sokol Otradovice C451033.33%
10.Takács Petr2002TJ Březovice B33925.00%
11.Chuvan Quy1962TJ Slavoj Čistá B641323.53%
Hráči, kteří odehráli méně než 10 zápasů
1.Šádek Jaroslav st.1944SK Dolní Stakory C26275.00%
2.Marek Jiří1956TJ Plazy B12166.67%
3.Martinec Jaroslav1959TJ Slavoj Čistá B11150.00%
4.Barva Jaroslav1941TTC Josefův Důl B22625.00%
5.Maršálek Zdeněk1975TJ Březovice B1010.00%
6.Sucharda Jiří1969TJ Březovice B1030.00%
7.Ďurfina Lukáš1985TTC Josefův Důl B1030.00%
8.Landsinger Tomáš1982TJ Plazy B1040.00%
9.Mejsnar Jan1973TJ Plazy B1040.00%
10.Vitmajer Vladimír1976ST Dolní Bousov B1040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS