Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Regionální soutěž 4. třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Bernát Jan2004TJ Sokol Kosmonosy D2169395.83%
2.Jonáš Zdeněk1988TJ Plazy C2074692.50%
3.Procházka Zdeněk1948TJ Sokol Kosmonosy D24791187.78%
4.Vyrtych Martin1982TJ Plazy C17581085.29%
5.Šádek Jaroslav st.1944SK Dolní Stakory D24801485.11%
6.Gavura Jan1966TJ Chudíř24761682.61%
7.May Pavel1954TJ Sokol Otradovice D24771980.21%
8.Červinka František1983TJ Sokol Chotětov B17541479.41%
9.Macek Jaroslav1977TJ Sokol Kněžmost20601678.95%
10.Vaňousek Miroslav1962TJ Plazy C16501478.13%
11.Marek Jiří1956TJ Plazy C19571678.08%
12.Veselý Luděk1969TJ Slavoj Čistá C23682374.73%
13.Doubek Miroslav1953TJ Slavoj Čistá C23532171.62%
14.Jonáš Jaroslav st.1949SK Dolní Stakory D23602768.97%
15.Pavlišta Jaroslav1958ST Dolní Bousov C16442068.75%
16.Škába Petr1954TTC HESO Nepřevázka12331568.75%
17.Sajdl Radek1981TJ Sokol Kněžmost20512567.11%
18.Štujber Martin1965TJ Chudíř23593066.29%
19.Veselý Adam2003TJ Sokol Kosmonosy D20512666.23%
20.Císařovský Petr1965TTC HESO Nepřevázka23573164.77%
21.Kozák Roman1969TJ Sokol Podlázky D17402264.52%
22.Černý Jaroslav1941TJ Sokol Kosmonosy D20362262.07%
23.Hercík Jiří st.1976SK Dolní Stakory D14342161.82%
24.Martinec Jaroslav1959TJ Slavoj Čistá C22533361.63%
25.Chuvan Quy1962TJ Slavoj Čistá C22543461.36%
26.Bien Lukáš1986TJ Březovice C13301961.22%
27.Takács Petr2002TJ Březovice C18432860.56%
28.Vitmajer Vladimír1976ST Dolní Bousov C18413057.75%
29.Doležalová Daniela1956TJ Sokol Otradovice D19403454.05%
30.Vejvoda Roman1973TTC HESO Nepřevázka14282453.85%
31.Veselý Michal2007TJ Sokol Kosmonosy D21272551.92%
32.Jonáš Martin2005SK Dolní Stakory D17323051.61%
33.Beran Antonín1967TTC HESO Nepřevázka15302950.85%
34.Šálený Petr2006TJ Sokol Březno B22444450.00%
35.Soumar Miroslav1961TJ Sokol Podlázky D20394049.37%
36.Kalina Jaroslav1960TJ Sokol Kněžmost18293148.33%
37.Šámal Vladimír1978SK Dolní Stakory D18293843.28%
38.Holub Vladimír1959TJ Sokol Kněžmost20263641.94%
39.Maršálek Petr1972TJ Sokol Kněžmost16233440.35%
40.Kužel Jiří1975ST Dolní Bousov C22355240.23%
41.Hladký Petr1973TJ Sokol Podlázky D19304639.47%
42.Hanč Martin1981ST Dolní Bousov C15233738.33%
43.Šlapáček Vladimír1958TJ Sokol Podlázky D14203536.36%
44.Sucharda Jiří1969TJ Březovice C20275035.06%
45.Mejsnar Jan1973TJ Plazy C15203834.48%
46.Šimeček Vladimír1956TJ Sokol Podlázky D18244634.29%
47.Berky Jozef1966TJ Sokol Březno B18234931.94%
48.Pavlíček Jiří1949TJ Chudíř17184827.27%
49.Pitro Aleš2002ST Dolní Bousov C15154525.00%
50.Černý Vladimír1950TJ Sokol Otradovice D13113822.45%
51.Vovčák Adam2006TJ Březovice C20176321.25%
52.Hrouda Jaroslav1957TJ Chudíř16124820.00%
53.Vosyka Jiří st.1972TJ Sokol Chotětov B1284016.67%
54.Tonar Josef1950TJ Sokol Otradovice D17115616.42%
55.Vosyka Jiří ml.2003TJ Sokol Chotětov B1494716.07%
56.Pulda Radek1971TTC HESO Nepřevázka1986610.81%
57.Martiak Pavol1967TJ Sokol Chotětov B124448.33%
58.Knížek Milan2000TJ Sokol Březno B192742.63%
59.Soukup Jiří2002TJ Sokol Březno B131511.92%
Hráči, kteří odehráli méně než 48 zápasů
1.Ungr Milan1961ST Dolní Bousov C726292.86%
2.Magušin Petr1966TJ Plazy C619579.17%
3.Tahal Jiří1978TJ Sokol Chotětov B1134979.07%
4.Březina Pavel1986TJ Sokol Kněžmost821970.00%
5.Weber Quan Hai2004TJ Slavoj Čistá C13181948.65%
6.Rychetský David1975TJ Chudíř9132237.14%
7.Svoboda Pavel1978TJ Březovice C10142635.00%
8.Richter Jan1943TJ Sokol Otradovice D11132732.50%
9.Kopta Vladimír1944TJ Sokol Otradovice D10122830.00%
10.Moc Vladimír st.1941TJ Sokol Chotětov B11133129.55%
11.Kellner Ondřej1998TJ Sokol Chotětov B882425.00%
12.Štujber Patrik1989TJ Chudíř972323.33%
13.Vonášek Pavel1981TJ Sokol Chotětov B122424.55%
14.Šindelář Petr1976TJ Sokol Podlázky D91332.94%
15.Popovych Andriy1976TJ Sokol Březno B111432.27%
16.Kafluk Miloslav1954TTC HESO Nepřevázka60240.00%
17.Maršálek Zdeněk1975TJ Březovice C80320.00%
18.Soukupová Pavlína1966TJ Sokol Březno B100400.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 24 zápasů
1.Falta Michal2004TJ Sokol Kosmonosy D45271.43%
2.Brabec Jaroslav1958SK Dolní Stakory D23260.00%
3.Novotný David2001TJ Březovice C12250.00%
4.Ráb Martin1972TJ Slavoj Čistá C11150.00%
5.Pulda Tomáš1996TTC HESO Nepřevázka35645.45%
6.Beran Josef1983TJ Sokol Kněžmost23537.50%
7.Rašín Rastislav1975TJ Sokol Kněžmost45935.71%
8.Novák Václav2003TJ Sokol Kosmonosy D22433.33%
9.Vovčák Jan2001TJ Březovice C33925.00%
10.Hradecká Šárka1994TJ Sokol Otradovice D33925.00%
11.Boháček Miroslav1975TTC HESO Nepřevázka621313.33%
12.Ginzl Petr1975TJ Březovice C21712.50%
13.Zítka Miloslav1976TJ Plazy C31118.33%
14.Kubín Tomáš1978TJ Slavoj Čistá C1020.00%
15.Franc Lukáš1980TTC HESO Nepřevázka1030.00%
16.Landsinger Tomáš1982TJ Plazy C1040.00%
17.Šimon Marek1973ST Dolní Bousov C1040.00%
18.Kužel Jiří ml.2001ST Dolní Bousov C2080.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy