Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Okresní přebor 1. třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Uhlík Jiří1991OÚ Blažim Tygři929196.67%
2.Pechal Roman1966TJ Smolnice B828487.50%
3.Bartko Ondřej2002OÚ Blažim Tygři414287.50%
4.Petržilka Jiří1962TJ Smolnice B931586.11%
5.Kopřiva Aleš1982SK Havran Kryry929585.29%
6.Mildorf Jiří1956OÚ Výškov A1034685.00%
7.Bartoš Filip1993TJ Smolnice B1034685.00%
8.Ineman Robert1972TJ Sokol Peruc A1031683.78%
9.Zámek Vladimír2001OÚ Blažim Tygři722678.57%
10.Beckert Zdeněk1966TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice C12361078.26%
11.Lorenc František st.1967SK Havran Kryry1031977.50%
12.Liška Libor1971TJ Sokol Peruc A1031977.50%
13.Lakatoš Roman1976OÚ Blažim Tygři618675.00%
14.Polanecký Miroslav1963TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice C926974.29%
15.Fiedler Jakub1978OÚ Výškov A11321272.73%
16.Pešula Tomáš1991TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice C12301369.77%
17.Blail Ota1952SK Havran Kryry7181064.29%
18.Halada Pavel1972TJ Sever Žatec D410662.50%
19.Vukliševič Tomáš1974TJ Spartak Lubenec C10241660.00%
20.Kadlec Zdeněk1956TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice C11251759.52%
21.Dlouhý Václav1977TJ Smolnice B49756.25%
22.Makarius Jaromír1958SK Cítoliby B11232152.27%
23.Vyhnálek Vladimír1964TJ Sever Žatec D48850.00%
24.Hořínek Vladimír1982TJ Sokol Peruc A9181850.00%
25.Zmatlík Jaroslav st.1950OÚ Blšany u Loun A9181850.00%
26.Martin Lukáš1991SK Havran Kryry48850.00%
27.Suško Michal1951TJ Sever Žatec D10192147.50%
28.Kučera Vladimír1965TJ Sokol Peruc A10151746.88%
29.Polanecký Lukáš1989OÚ Blšany u Loun A11202445.45%
30.Brandtl Aleš2004SK Cítoliby B7121642.86%
31.Rais Jindřich1965SK Cítoliby B11172342.50%
32.Menčík Pavel1971SK Cítoliby B10172342.50%
33.Farkota Jiří ml.1969TJ Sever Žatec D8121741.38%
34.Betka Pavel1979TJ Sokol Černčice A9142041.18%
35.Brandtlová Sára2004TJ Sokol Černčice A8122037.50%
36.Czervoniak Ladislav1966OÚ Výškov A10132732.50%
37.Káninský Jaroslav1955OÚ Blažim Tygři661331.58%
38.Gaži Radek1997OÚ Blažim Tygři451131.25%
39.Vápeník Jan1971OÚ Výškov A8102231.25%
40.Černý Pavel1958TJ Sokol Peruc A861528.57%
41.Menšík Václav st.1969OÚ Blšany u Loun A782028.57%
42.Vilhelm Pavel1987OÚ Blšany u Loun A10112828.21%
43.Kiesswetter Vojtěch ml.1998TJ Spartak Lubenec C892328.13%
44.Karas Pavel1950TJ Sever Žatec D871828.00%
45.Figa Norbert1978TJ Spartak Lubenec C661825.00%
46.Ondráček Milan1966TJ Sokol Černčice A992725.00%
47.Kuttelwascher Luboš1962TJ Spartak Lubenec C992725.00%
48.Koblížka Petr1974TJ Sokol Černčice A982822.22%
49.Čimpera Alexandr1967OÚ Blšany u Loun A431318.75%
50.Kolář Pavel1967SK Havran Kryry732311.54%
51.Vilhelm Josef1963OÚ Blšany u Loun A521810.00%
52.Konečný Dobromil1950OÚ Blšany u Loun A51137.14%
53.Nowak Jiří1978OÚ Výškov A40160.00%
54.Gombik Štefan1951TJ Sever Žatec D50180.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 14 zápasů
1.Baláž Josef1955TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice C280100.00%
2.Bartko Pavel ml.1994OÚ Blažim Tygři140100.00%
3.Kusáková Milada1961TJ Smolnice B26275.00%
4.Pecinka Václav1951TJ Smolnice B25362.50%
5.Vopat Ladislav1952TJ Spartak Lubenec C12250.00%
6.Knor Martin1971SK Cítoliby B23350.00%
7.Frankovic Jaroslav1998SK Havran Kryry12250.00%
8.Cibulka Vladimír1961TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice C23442.86%
9.Lakatoš Robert1977OÚ Blažim Tygři35741.67%
10.Zach František1952TJ Sever Žatec D35741.67%
11.Michal Jozef1944TJ Spartak Lubenec C45838.46%
12.Hruška Miroslav1953TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice C11233.33%
13.Kuželka Zdeněk1951TJ Sokol Peruc A32433.33%
14.Kabourek Vladimír st.1958TJ Smolnice B11325.00%
15.Bucek Zdeněk1948TJ Sokol Peruc A11325.00%
16.Sodomka Oldřich1960OÚ Blažim Tygři11325.00%
17.Bartko Pavel st.1972OÚ Blažim Tygři11325.00%
18.Petržilka Vladislav1960TJ Smolnice B11325.00%
19.Pfeifer František1955OÚ Blšany u Loun A11325.00%
20.Kneifl Jan1976SK Havran Kryry32625.00%
21.Říha Zdeněk1953OÚ Blažim Tygři421016.67%
22.Lakatoš Alexander1997OÚ Blažim Tygři21614.29%
23.Kabourek Vladimír ml.1987TJ Smolnice B21712.50%
24.Brandtl Jaroslav1943TJ Sokol Černčice A31712.50%
25.Kulhavý Miloš1942TJ Sokol Černčice A31118.33%
26.Maršal Luděk1968TJ Sokol Černčice A1020.00%
27.Dubecký Zdenko1961SK Cítoliby B1020.00%
28.Beránek Petr1970OÚ Blšany u Loun A1030.00%
29.Zaspal Adolf1970TJ Spartak Lubenec C1040.00%
30.Patrovský Vlastimil st.1950OÚ Blšany u Loun A1040.00%
31.Bělíček David1996SK Havran Kryry1040.00%
32.Hubený Zdeněk1960OÚ Výškov A1040.00%
33.Macháček Martin1999TJ Spartak Lubenec C2070.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS