Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Okresní liga
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Martinek Tomáš1982TJ Jiskra Strážnice D1142295.45%
2.Jelínek Zdeněk ml.1978SKST Dubňany A2076495.00%
3.Juras Pavel2001TJ Sokol Bzenec A1450689.29%
4.Dohnálek Petr1971SK Vacenovice A17551282.09%
5.Novák Radek1984SK Vacenovice A20611481.33%
6.Ingr David1984TJ Vlast Ježov A20601678.95%
7.Kovář Dušan1963TJ Sokol Kyjov A1029878.38%
8.Jakubíček Vlastimil1960SKST Čeložnice A21632175.00%
9.Juras Martin1999TJ Sokol Bzenec A19551974.32%
10.Kůřilová Jana1979Tělovýchovná jednota Mikulčice B10281171.79%
11.Kalod Radek st.1966SKST Čeložnice A22632571.59%
12.Kůřil Radim1995TJ Vlast Ježov A22602669.77%
13.Hrbáček Milan1970SK Baník Ratíškovice B21562668.29%
14.Nešpor Rostislav st.1975Tělovýchovná jednota Mikulčice B18482466.67%
15.Orel Eduard2005TJ Jiskra Strážnice D9241266.67%
16.Charvát Vít st.1975SK Baník Ratíškovice B21513162.20%
17.Kůřil Pavel ml.1992TJ Vlast Ježov A22533361.63%
18.Urban Marek1993SK Vacenovice A14312060.78%
19.Pinda Dušan1995Tělovýchovná jednota Mikulčice B20483160.76%
20.Škoula Rudolf1953TJ Sokol Kyjov A21493359.76%
21.Dočekal Pavel1969TJ Sokol Kyjov A20463258.97%
22.Krakovič Petr1969TJ Sokol Kyjov A13302257.69%
23.Hering Roman1980SKST Čeložnice A10231757.50%
24.Oláh Eduard1958TJ Sokol Lužice A21483657.14%
25.Žajdlík Ludvík1964TJ Jiskra Strážnice D20453456.96%
26.Kůřil Pavel st.1971TJ Vlast Ježov A19423256.76%
27.Mikulčík Libor1987SK Vacenovice A19423455.26%
28.Kotásková Petra2000SKST Dubňany A20423455.26%
29.Okénková Martina1979Tělovýchovná jednota Mikulčice B15312852.54%
30.Chvátal Antonín1968SKST Rohatec B21414150.00%
31.Křižka Zdeněk1969SK Vacenovice B16313249.21%
32.Bureš Martin2004TJ Jiskra Strážnice D12232448.94%
33.Tihlařík Ondřej1993SKST Čeložnice A11202445.45%
34.Vašek Štefan1967TJ Sokol Lužice A10141745.16%
35.Valuch Michal1992SKST Rohatec B18314143.06%
36.Novák Miroslav ml.1983SK Vacenovice B7121642.86%
37.Rybecký Marek1974SKST Rohatec B19304042.86%
38.Charvát Petr1977SK Vacenovice B19294539.19%
39.Teturová Barbora1971TJ Jiskra Strážnice D8121938.71%
40.Chvátal Petr1967SK Vacenovice A7101638.46%
41.Novák Miroslav st.1962SK Vacenovice A12172837.78%
42.Grabovský Jaroslav ml.2008TJ Jiskra Strážnice D11162737.21%
43.Pozděch Josef1974TJ Sokol Kyjov A10142436.84%
44.Hradil Kryštof2000SK Baník Ratíškovice B21305236.59%
45.Zelinka Pavel1973SKST Rohatec B20285035.90%
46.Kordula Petr1983SK Baník Ratíškovice B11142734.15%
47.Látal Roman2002TJ Sokol Bzenec A22295733.72%
48.Hrubý Petr1993TJ Sokol Lužice A18224433.33%
49.Budiš Tomáš1985SKST Dubňany A17204530.77%
50.Fišman Jan1973SK Vacenovice B15184130.51%
51.Kreml Pavel1980SK Vacenovice B16184429.03%
52.Konečný Miroslav1960TJ Sokol Lužice A19215228.77%
53.Polachová Jana1988TJ Sokol Lužice A892328.13%
54.Juras Antonín1966TJ Sokol Bzenec A771926.92%
55.Bařák Václav1986SK Vacenovice B14144025.93%
56.Mlynár Radoslav1968SKST Dubňany A17175025.37%
57.Kojecký Jaroslav1969SKST Čeložnice A20196123.75%
58.Komosný Miloslav1948TJ Sokol Lužice A1162718.18%
59.Kopčil Miloslav1995TJ Sokol Bzenec A1043410.53%
60.Růčka Pavel1988TJ Sokol Bzenec A71253.85%
61.Staněk Michal1979Tělovýchovná jednota Mikulčice B101323.03%
Hráči, kteří odehráli méně než 26 zápasů
1.Drábek Milan1985SKST Rohatec B623195.83%
2.Hrubý Otto1999SK Baník Ratíškovice B622291.67%
3.Chludil Radek1979SKST Dubňany A515575.00%
4.Vavřínek Dominik1994TJ Sokol Kyjov A49660.00%
5.Kuchařič Jiří ml.1999SK Baník Ratíškovice B35455.56%
6.Černý Zdeněk1968TJ Jiskra Strážnice D5101050.00%
7.Šrédl Pavel1989SK Baník Ratíškovice B36650.00%
8.Horák Pavel1983SKST Dubňany A5101050.00%
9.Rybecký Jakub1998SKST Rohatec B35741.67%
10.Mikula Ján1965TJ Sokol Lužice A33633.33%
11.Kotásková Michaela2004SKST Dubňany A44833.33%
12.Pukl Ondřej2004TJ Jiskra Strážnice D451131.25%
13.Moudrý Rostislav1961TJ Sokol Kyjov A661430.00%
14.Pantlík Ladislav1955TJ Vlast Ježov A11325.00%
15.Vymyslický Stanislav st.1969SKST Rohatec B11325.00%
16.Ondruš Milan1956TJ Sokol Lužice A11325.00%
17.Šibal Denis1996TJ Sokol Kyjov A11325.00%
18.Werner Jan1989TJ Sokol Kyjov A22625.00%
19.Příkaský Libor2005SKST Rohatec B22625.00%
20.Hojač Pavel1980TJ Vlast Ježov A21516.67%
21.Gablas Kamil1980TJ Sokol Bzenec A742116.00%
22.Svoboda Jakub2004TJ Jiskra Strážnice D31118.33%
23.Valuch David2005Tělovýchovná jednota Mikulčice B71244.00%
24.Hubáček Vojtěch1984Tělovýchovná jednota Mikulčice B71244.00%
25.Vavřínek Zdeněk1962TJ Sokol Kyjov A1020.00%
26.Juryca Dalibor1984SKST Rohatec B1020.00%
27.Zemánková Gabriela2001SK Baník Ratíškovice B1040.00%
28.Matza Pavel1971SKST Dubňany A1040.00%
29.Mikeska Jaroslav st.1965TJ Sokol Kyjov A1040.00%
30.Šikuta Michal1969TJ Sokol Kyjov A1040.00%
31.Kalod Radek ml.1992SKST Čeložnice A1040.00%
32.Cuták Jaroslav1961SKST Dubňany A1040.00%
33.Libor Hradil1975TJ Vlast Ježov A1040.00%
34.Kojecký Dalibor1997SKST Čeložnice A1040.00%
35.Zelinka Vlastimil1961Tělovýchovná jednota Mikulčice B1040.00%
36.Parák Lukáš1995TJ Sokol Lužice A1040.00%
37.Kladňák Martin1998SK Baník Ratíškovice B1040.00%
38.Valoušek Jindřich1951TJ Sokol Lužice A1040.00%
39.Sedlák Roman1970Tělovýchovná jednota Mikulčice B2080.00%
40.Holman Jiří1971TJ Sokol Bzenec A2080.00%
41.Jamný Pavel1959TJ Jiskra Strážnice D2080.00%
42.Hřebíček Miroslav1948TJ Sokol Lužice A2080.00%
43.Marek Jakub2005TJ Jiskra Strážnice D2080.00%
44.Kostelanský Stanislav1955TJ Vlast Ježov A2080.00%
45.Vašík Miroslav1969TJ Sokol Bzenec A4090.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy