Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Divize
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Völgyesi Zdeňek1963Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A3100100.00%
2.Surma Radek1972TJ Slovan Karlovy Vary A380100.00%
3.Ďurža Karel1966TJ Slovan Karlovy Vary A260100.00%
4.Kopárek Jiří1975TJ Slovan Karlovy Vary B250100.00%
5.Čáp Ladislav ml.1997TJ Slovan Karlovy Vary B240100.00%
6.Švec Jan1964TJ Slovan Karlovy Vary B240100.00%
7.Provazník Jiří1965TJ Ostrov A39281.82%
8.Korb Rostislav1971TJ Jiskra Březová A39375.00%
9.Lof Milan1962TJ Baník Sokolov A36275.00%
10.Hrnčiřík Karel1946TJ Sokol Velká Hleďsebe A13175.00%
11.Daniel Pavel1978SK Toužim13175.00%
12.Oláh Michal1980TJ Ostrov A37370.00%
13.Svěrák Boris1966Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A37370.00%
14.Tomšík Jaroslav1964TJ Baník Sokolov A36366.67%
15.Fabiš Štefan1972TJ Baník Sokolov A24266.67%
16.Tesař Vojtěch1999SKST Chodov B24266.67%
17.Teiner Martin1975TJ Slovan Karlovy Vary B24266.67%
18.Skokov Jaroslav1976TJ Jiskra Březová A37463.64%
19.Čáp Ladislav st.1968TJ Slovan Karlovy Vary A34357.14%
20.Noveský Leon1987SKST Chodov B23350.00%
21.Drahokoupil Jakub1988TJ Baník Sokolov A34450.00%
22.Pumpr Jaroslav1958TJ Loket nad Ohří A23350.00%
23.Vysocký Ivan1960TJ Ostrov A35550.00%
24.Pohanka Jaroslav1960SK Toužim35645.45%
25.Friedman Miloš1949TJ Sokol Velká Hleďsebe A22340.00%
26.Liška Jan1984TJ Slavoj Kynšperk A34640.00%
27.Gerba Ondřej1975Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A34640.00%
28.Kheil Jakub1984SK Toužim34640.00%
29.Pechman Vladimír1971TJ Jiskra Březová A23537.50%
30.Kročák Roman1980TJ Slovan Karlovy Vary A33537.50%
31.Tonhauser Robert1979SKST Chodov B22433.33%
32.Kokeš Jan2005SK Toužim22433.33%
33.Kostroun Jiří1971TJ Jiskra Březová A22433.33%
34.Provazník Jan st.1959TJ Ostrov A33633.33%
35.Klůj Ivan1952Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A33633.33%
36.Minařík Jiří1966TJ Sokol Velká Hleďsebe A33730.00%
37.Plaček Jaroslav1964SKST Chodov B11325.00%
38.Trgo Michael2001SKST Cheb C11325.00%
39.Laurinc Ludevít1950TJ Loket nad Ohří A21420.00%
40.Hlaváček Miloš1955TJ Loket nad Ohří A21420.00%
41.Mašková Nicole2003SK Toužim21516.67%
42.Nováček Ladislav1965TJ Slavoj Kynšperk A31614.29%
43.Kadavý Vladimír1984TJ Slavoj Kynšperk A31712.50%
44.Paprštein Ladislav1976TJ Baník Sokolov A1040.00%
45.Kotlaba Josef1945TJ Loket nad Ohří A2050.00%
46.Horník Alexandr1954TJ Sokol Velká Hleďsebe A2050.00%
47.Liška David1981TJ Slavoj Kynšperk A3070.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 4 zápasy
1.Špalek Vít2003SKST Cheb C130100.00%
2.Shaposhnikov Stepan1996SKST Cheb C130100.00%
3.Kruliš David1994SKST Chodov B130100.00%
4.Ramsauer Tomáš1993SKST Cheb C12166.67%
5.Ženíšek Jiří1965SK Toužim12166.67%
6.Gabriel Karel1975TJ Jiskra Březová A12166.67%
7.Daněk Zdeněk1958TJ Slovan Karlovy Vary A11150.00%
8.Novotný Roman1976TJ Slovan Karlovy Vary B1020.00%
9.Matoušek Jiří1982TJ Slovan Karlovy Vary B1020.00%
10.Kožíšek Miloslav1952TJ Slovan Karlovy Vary B1020.00%
11.Šindelář Jiří1965TJ Slovan Karlovy Vary B1020.00%
12.Volmůt Jindřich1959TJ Sokol Velká Hleďsebe A1030.00%
13.Pock Václav1999TJ Sokol Velká Hleďsebe A1030.00%
14.Vlach Petr1974TJ Jiskra Březová A1030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy