Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - OP II. třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Hycl David1977TJ Sokol Němčičky B1653689.83%
2.Oslzlý Michal1992TJ Sokol Kobylí C1342785.71%
3.Sýkora Daniel1978TJ Sokol Velké Němčice B18591085.51%
4.Novotňák František ml.1982TJ Sokol Boleradice A22701483.33%
5.Sýkora Marek1973TJ Sokol Troskotovice A19601283.33%
6.Vaculík František1973TJ Sokol Troskotovice A19501576.92%
7.Bobrzyk David1975Moravan Lednice B15441475.86%
8.Vacula Karel1958TJ Sokol Velké Hostěrádky A20582173.42%
9.Studýnka Antonín1959TJ Sokol Kobylí C19502071.43%
10.Furch František1958TJ Sokol Velké Němčice B16421771.19%
11.Levčík Miroslav1963TJ Sokol Němčičky B16421870.00%
12.Rišnovský Robert1981TJ Sokol Velké Hostěrádky A22582867.44%
13.Otáhal Jan1991TJ Sokol Kobylí C19462465.71%
14.Čulen Vlastimil1962TJ Sokol Perná A21523063.41%
15.Sirbu Jan1955TJ Sokol Troskotovice A20492962.82%
16.Novák Jiří st.1973TJ Sokol Kobylí C14332062.26%
17.Kolínek Vladimír1967TJ Sokol Perná A22503161.73%
18.Lukša Břetislav1973TJ Sokol Troskotovice A21392759.09%
19.Kopecký Jan1951TJ Sokol Perná A22483855.81%
20.Šalášek Jiří1996TJ Sokol Němčičky B18403255.56%
21.Vališ Dominik1998MSK Břeclav B19413355.41%
22.Libenský Svatoslav1964TJ Sokol Velké Hostěrádky A22453854.22%
23.Smetana Jaroslav1959TJ Sokol Velké Němčice B22463954.12%
24.Valný Vladimír1950TJ Sokol Brumovice A15292553.70%
25.Prachař Štěpán1974TJ Sokol Brumovice A22464152.87%
26.Pregrt Jiří1966TJ Sokol Boleradice A18363352.17%
27.Novosad Jiří1951TJ Sokol Troskotovice A19272849.09%
28.Kolínek Zdeněk1959TJ Sokol Perná B22434548.86%
29.Tarhaj Josef1985Moravan Lednice B16303248.39%
30.Matula Arnošt1962TJ Sokol Perná B22424647.73%
31.Kopecký Jaroslav1967TJ Sokol Perná A20314441.33%
32.Smutek Pavel1986TJ Sokol Šakvice B22345040.48%
33.Hos Tomáš1993TJ Sokol Boleradice A16243838.71%
34.Juras Oldřich1955Moravan Lednice B12172936.96%
35.Matyáš Ivo1976TJ Sokol Velké Hostěrádky A19264536.62%
36.Cerovská Nikol1998MSK Břeclav B15193336.54%
37.Vacek Jan2000MSK Břeclav B19274736.49%
38.Kvěch Jan1971TJ Sokol Perná B17244435.29%
39.Hejmala Karel1952Moravan Lednice B12163034.78%
40.Smejkal Oldřich1948TJ Sokol Perná B22295932.95%
41.Jakubčík František1972TJ Sokol Brumovice A19205327.40%
42.Sláma Adam1994TJ Sokol Němčičky B18195326.39%
43.Fidor Marek1973TJ Sokol Brumovice A20205626.32%
44.Hruška Vlastimil1954Moravan Lednice B16164625.81%
45.Šmíd Zdeněk1960TJ Sokol Šakvice B19195525.68%
46.Frömmel Zdeněk1965TJ Sokol Velké Němčice B20195824.68%
47.Charoušek Richard1973TJ Sokol Šakvice B21196323.17%
48.Morc Dominik1998MSK Břeclav B15114519.64%
49.Vojtěšek Tomáš1990TJ Sokol Boleradice A1775810.77%
50.Smutek Květoslav1954TJ Sokol Šakvice B123446.38%
Hráči, kteří odehráli méně než 44 zápasů
1.Galousek Ivo1962TJ Sokol Brumovice A9360100.00%
2.Dufek Vladimír1960TJ Sokol Kobylí C1032782.05%
3.Ulica Jaromír1964TJ Sokol Němčičky B11291172.50%
4.Novotňák František st.1953TJ Sokol Boleradice A6121152.17%
5.Soukal Jiří ml.1996TJ Sokol Kobylí C10171750.00%
6.Hruška Jaroslav st.1961TJ Sokol Velké Němčice B8141646.67%
7.Měřínský Jiří1990Moravan Lednice B11162242.11%
8.Tomek Kryštof1999MSK Břeclav B11172639.53%
9.Suský Josef1955TJ Sokol Němčičky B871926.92%
Hráči, kteří odehráli méně než 22 zápasů
1.Kunický Antonín1953TJ Sokol Brumovice A230100.00%
2.Vymyslický Jan1975MSK Břeclav B120100.00%
3.Hoch Vítek2000TJ Sokol Kobylí C13175.00%
4.Jelínek Jaromír1952Moravan Lednice B24266.67%
5.Kubík Josef1999TJ Sokol Kobylí C610662.50%
6.Dostál Ladislav1955Moravan Lednice B510758.82%
7.Jakubčík Jiří1960TJ Sokol Šakvice B37558.33%
8.Veselý Miroslav1960TJ Sokol Boleradice A511857.89%
9.Šafařík Václav ml.1975TJ Sokol Šakvice B511955.00%
10.Gregor Miroslav1963Moravan Lednice B12250.00%
11.Blaško Květoslav1947TJ Sokol Němčičky B11233.33%
12.Krátký Milan1971TJ Sokol Brumovice A21325.00%
13.Sedláček Petr1949TJ Sokol Velké Němčice B11325.00%
14.Vávra Tomáš1989TJ Sokol Velké Hostěrádky A11325.00%
15.Bačovský David1974TJ Sokol Perná A33925.00%
16.Hoffmann Dušan1961TJ Sokol Perná B33925.00%
17.Halm Josef1970TJ Sokol Brumovice A21614.29%
18.Poulík Jan1998TJ Sokol Kobylí C31614.29%
19.Nováček Jaroslav1956TJ Sokol Velké Hostěrádky A21712.50%
20.Ševela František1971TJ Sokol Brumovice A21712.50%
21.Bruckner Tomáš2002MSK Břeclav B521611.11%
22.Novák Jiří ml.2000TJ Sokol Kobylí C1010.00%
23.Demela Jindřich2000TJ Sokol Boleradice A1030.00%
24.Patka Jiří1968TJ Sokol Velké Hostěrádky A1040.00%
25.Kolínek Tomáš1990TJ Sokol Perná B1040.00%
26.Morc Zbyněk1974MSK Břeclav B2060.00%
27.Mezihorák Aleš1995TJ Sokol Němčičky B2080.00%
28.Loukota Zdeněk ml.1985Moravan Lednice B2080.00%
29.Strouhal Jaroslav1959TJ Sokol Troskotovice A40100.00%
30.Mrhal Zdeněk1948TJ Sokol Velké Němčice B30100.00%
31.Fabikovič Daniel2004MSK Břeclav B30120.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy