Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - OP III. třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Blažek Jiří1974TJ Agrotec Hustopeče E1974198.67%
2.Zajíc René1973TJ Jevišovka A2075593.75%
3.Vala Jaroslav1947TJ Sokol Rakvice B1343786.00%
4.Goliáš Petr1955TJ Sokol Vranovice C19581282.86%
5.Novotný Pavel1994TJ Sokol Křepice C22701582.35%
6.Mrkvica Aleš1993TJ Sokol Vranovice C20621580.52%
7.Ebach Petr1972TJ Agrotec Hustopeče E19581579.45%
8.Švejda Alois1955TJ Jevišovka A16481378.69%
9.Blaško Květoslav1947TJ Sokol Němčičky C23722078.26%
10.Šalášek Jiří1996TJ Sokol Němčičky C22662275.00%
11.Hruška Jaroslav st.1961TJ Sokol Velké Němčice C23682374.73%
12.Soukal Jiří ml.1996TJ Sokol Kobylí D20582074.36%
13.Pluháček Radek1970TJ Sokol Rakvice C15441673.33%
14.Novák Jiří st.1973TJ Sokol Kobylí D16431969.35%
15.Kubík Josef1999TJ Sokol Kobylí D21562668.29%
16.Šťastný Pavel1958TJ Sokol Vranovice C19432068.25%
17.Knöttig Ondřej1989TJ Sokol Křepice C19502566.67%
18.Hoch Vítek2000TJ Sokol Kobylí D18442761.97%
19.Halm Josef1970TJ Sokol Brumovice B22513360.71%
20.Ševela František1971TJ Sokol Brumovice B23533560.23%
21.Sláma Adam1994TJ Sokol Němčičky C22533560.23%
22.Krátký Milan1971TJ Sokol Brumovice B19403156.34%
23.Mikulica Miroslav1938TJ Sokol Rakvice B14292355.77%
24.Mrhal Zdeněk1948TJ Sokol Velké Němčice C22453953.57%
25.Průdek Daniel1972TJ Sokol Rakvice C16302653.57%
26.Straka Dominik1995TJ Sokol Rakvice C16333052.38%
27.Gregor Miroslav1963Moravan Lednice C14272650.94%
28.Sedláček Petr1949TJ Sokol Velké Němčice C23434548.86%
29.Lossel Martin1978TJ Sokol Brumovice B20363948.00%
30.Pleskač Pavel1970TJ Agrotec Hustopeče E23434747.78%
31.Fabikovič Daniel2004MSK Břeclav C13242846.15%
32.Himal Tomáš1999TJ Jevišovka A13232845.10%
33.Patka Jiří1968TJ Sokol Velké Hostěrádky B13212842.86%
34.Polášek Patrik1994TJ Sokol Rakvice C16273742.19%
35.Stávek Josef1949TJ Sokol Němčičky C19253640.98%
36.Straka Vlastimil1971TJ Sokol Rakvice B15243540.68%
37.Rubeš Jakub1994TJ Sokol Křepice C22325039.02%
38.Darmovzal Jan1995TJ Sokol Rakvice B14203536.36%
39.Kolínský Michal1973TJ Sokol Velké Hostěrádky B12173036.17%
40.Halámek Zdeněk1964TJ Sokol Pouzdřany A16184628.13%
41.Hančkr Karel1977KST Uherčice A14154126.79%
42.Dolíhal Luděk1988KST Uherčice A14124321.82%
43.Pleskač Jan2001TJ Agrotec Hustopeče E19145919.18%
44.Halámek Jakub1990TJ Sokol Pouzdřany A15114918.33%
45.Slavík Jakub1997Orel Šitbořice B1283817.39%
46.Hanák František1971Orel Šitbořice B1374214.29%
47.Lazárik Milan1953TJ Sokol Velké Němčice C1775311.67%
48.Janoušek Tomáš2000TJ Sokol Klobouky u Brna A132474.08%
Hráči, kteří odehráli méně než 46 zápasů
1.Damborský Bohumil1966TJ Jevišovka A1243295.56%
2.Halas Pavel st.1968Orel Šitbořice B1240295.24%
3.Stejskal Libor1990Orel Šitbořice B933391.67%
4.Vacek Jan2000MSK Břeclav C1028877.78%
5.Měřínský Jiří1990Moravan Lednice C925973.53%
6.Papež Jan1955TJ Sokol Křepice C817770.83%
7.Maška Petr1995TJ Sokol Křepice C8211067.74%
8.Růžičková Natálie2002MSK Břeclav C7181064.29%
9.Morc Dominik1998MSK Břeclav C12281663.64%
10.Vokál Radek1974Orel Šitbořice B9211558.33%
11.Zach Tomáš1986TJ Sokol Křepice C12221855.00%
12.Novák Jiří ml.2000TJ Sokol Kobylí D6131154.17%
13.Krejčiřík Stanislav2001MSK Břeclav C9161453.33%
14.Slabyhoudek Václav1972TJ Sokol Velké Hostěrádky B11232152.27%
15.Faron Roman1964TJ Sokol Vranovice C11202247.62%
16.Svoboda Ondřej1992TJ Sokol Pouzdřany A11202445.45%
17.Mezihorák Aleš1995TJ Sokol Němčičky C10131644.83%
18.Zmrzlík Pavel1996TJ Sokol Vranovice C10151944.12%
19.Bruckner Tomáš2002MSK Břeclav C10172342.50%
20.Pavelka Daniel1996TJ Sokol Vranovice C9121938.71%
21.Vlach Radomír1968TJ Sokol Velké Hostěrádky B12152636.59%
22.Hovězák Petr1964TJ Agrotec Hustopeče E8101835.71%
23.Svojanovský Ladislav1973TJ Jevišovka A11152834.88%
24.Vlach Petr1969TJ Sokol Velké Hostěrádky B9112332.35%
25.Strouhal Jaroslav1967TJ Sokol Velké Němčice C991932.14%
26.Blažek Petr1998TJ Sokol Klobouky u Brna A761825.00%
27.Tomola Jaroslav1962TJ Jevišovka A872224.14%
28.Kružík Leoš1966Moravan Lednice C762122.22%
29.Kružík David1995Moravan Lednice C752119.23%
30.Vávra Tomáš1989TJ Sokol Velké Hostěrádky B862618.75%
31.Loukota Zdeněk ml.1985Moravan Lednice C1173317.50%
32.Blažek David1998TJ Sokol Klobouky u Brna A742314.81%
33.Svoboda Petr2002TJ Sokol Klobouky u Brna A952914.71%
34.Fojtík Miloš1968KST Uherčice A953014.29%
35.Dostál Martin1965KST Uherčice A943011.76%
36.Dohnálek Luděk1999TJ Sokol Klobouky u Brna A113387.32%
37.Halámek Radek1972TJ Sokol Pouzdřany A111382.56%
38.Lesovský Tadeáš2003TJ Sokol Klobouky u Brna A60230.00%
39.Halámek Radek ml.1999TJ Sokol Pouzdřany A80250.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 23 zápasů
1.Hruška Vlastimil1954Moravan Lednice C140100.00%
2.Presl Michal1971TJ Sokol Velké Hostěrádky B140100.00%
3.Valoušek František1988TJ Sokol Rakvice B140100.00%
4.Růžička Filip2000TJ Agrotec Hustopeče E140100.00%
5.Jakubčík František1972TJ Sokol Brumovice B26185.71%
6.Poulík Jan1998TJ Sokol Kobylí D615671.43%
7.Suský Jakub1991TJ Sokol Němčičky C24266.67%
8.Hejmala Karel1952Moravan Lednice C12166.67%
9.Tarhaj Josef1985Moravan Lednice C510662.50%
10.Smíšek Libor1957TJ Jevišovka A25362.50%
11.Jelínek Jaromír1952Moravan Lednice C48561.54%
12.Zítka Karel1972TJ Sokol Brumovice B78753.33%
13.Šíblová Sára1999TJ Sokol Kobylí D510952.63%
14.Němeček Miloš1955TJ Sokol Vranovice C6111052.38%
15.Linhart Kamil1987TJ Sokol Křepice C12250.00%
16.Hovězák Filip2000TJ Agrotec Hustopeče E22250.00%
17.Vašíčková Martina2001MSK Břeclav C58850.00%
18.Straka Daniel1998TJ Sokol Rakvice B11150.00%
19.Stávek Pavel1972TJ Sokol Němčičky C12250.00%
20.Fidor Marek1973TJ Sokol Brumovice B48850.00%
21.Franzberger František1961TJ Sokol Pouzdřany A36650.00%
22.Gajda Michal1992Moravan Lednice C691340.91%
23.Pokorný Petr1996TJ Sokol Vranovice C22340.00%
24.Zlámal Vojtěch1998TJ Sokol Rakvice B571138.89%
25.Dobrovolný Tomáš1966TJ Sokol Křepice C11233.33%
26.Strouhal Petr1987TJ Sokol Křepice C451131.25%
27.Průdek Filip1999TJ Sokol Rakvice C64930.77%
28.Babič Petr2002MSK Břeclav C11325.00%
29.Krajča Miroslav1960TJ Sokol Pouzdřany A11325.00%
30.Křivka Štěpán2000TJ Sokol Kobylí D21420.00%
31.Halasová Anna1994Orel Šitbořice B641719.05%
32.Kopeček David1984KST Uherčice A431318.75%
33.Slavík Ondřej2001Orel Šitbořice B531318.75%
34.Tetur Marek1994TJ Sokol Vranovice C32918.18%
35.Streichel Václav1967KST Uherčice A631615.79%
36.Urbánek Michal1976KST Uherčice A421214.29%
37.Smíšek Petr1982TJ Jevišovka A521810.00%
38.Zimolka David1998Orel Šitbořice B1020.00%
39.Halas Pavel ml.1999Orel Šitbořice B1020.00%
40.Halasová Ludmila2003Orel Šitbořice B1020.00%
41.Veselá Pavlína1996TJ Sokol Vranovice C1030.00%
42.Stehlík Daniel1976KST Uherčice A1040.00%
43.Šubík Jiří2001TJ Agrotec Hustopeče E1040.00%
44.Vokálová Kateřina2002Orel Šitbořice B1040.00%
45.Klašková Natálie2002TJ Sokol Klobouky u Brna A1040.00%
46.Špaček Štěpán2002TJ Sokol Klobouky u Brna A1040.00%
47.Krišpín Karel1967TJ Sokol Velké Němčice C3070.00%
48.Křížek Nikolas1994TJ Sokol Pouzdřany A3080.00%
49.Svoboda Zdeněk1984TJ Jevišovka A2080.00%
50.Mrenica Ondřej1960TJ Jevišovka A2080.00%
51.Jakubčík Václav2003TJ Sokol Klobouky u Brna A30100.00%
52.Benešová Zuzana1984TJ Jevišovka A40110.00%
53.Furch Michal1989KST Uherčice A30120.00%
54.Kalus Tomáš2001TJ Sokol Klobouky u Brna A50160.00%
55.Vodáková Aneta2000TJ Sokol Klobouky u Brna A60200.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy