Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kuničky AVrchní
rozhodčí:
Maňoušek Petr
HOSTUJÍCÍ:Ždárná CRozhodčí:Karandyszewský David
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kuničky 103, vedle hospodyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:24737:663Kuničky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karandyszewský David
Skoták Jiří
 
 
Sekanina Zdeněk
Vlček Josef
 
 
8-866 3110
2.Maňoušek Petr
Kazda Tomáš
 
 
Grmela Marek
Parák Daniel
 
 
8-798 3120
3.Karandyszewský DavidSekanina Zdeněk8-89-5103230
4.Skoták JiříVlček Josef-89-71093240
5.Kazda TomášGrmela Marek-89-15-8 1341
6.Maňoušek PetrParák Daniel567  3051
7.Skoták JiříSekanina Zdeněk-11-910-10 1352
8.Kazda TomášVlček Josef8-89-783262
9.Maňoušek PetrGrmela Marek897  3072
10.Karandyszewský DavidParák Daniel768  3082
11.Kazda TomášSekanina Zdeněk8-9109 3192
12.Maňoušek PetrVlček Josef987  30102
13.Karandyszewský DavidGrmela Marek8-820-9732112
14.Skoták JiříParák Daniel897  30122
15.Maňoušek PetrSekanina Zdeněk8-8-99-823123
16.Karandyszewský DavidVlček Josef-87-9-10 13124
17.Skoták JiříGrmela Marek8-7910 31134
18.Kazda TomášParák Daniel867  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Karandyszewský David31Sekanina Zdeněk22
Skoták Jiří31Vlček Josef13
Kazda Tomáš31Grmela Marek13
Maňoušek Petr31Parák Daniel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Ždárná CVrchní
rozhodčí:
Sekanina Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Brťov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žďárná 289, víceúčelová hala ZŠ ŽďárnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:47 Brťov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sekanina Zdeněk
Vlček Josef
 
 
Pavlů Martin
Dobrovolný Lukáš
 
 
     3110
2.Parák Daniel
Žáček Vítězslav
 
 
Svoboda Jiří
Tatíček Aleš
 
 
     0311
3.Vlček JosefPavlů Martin     2312
4.Parák DanielDobrovolný Lukáš     0313
5.Sekanina ZdeněkSvoboda Jiří     3123
6.Žáček VítězslavTatíček Aleš     0324
7.Parák DanielPavlů Martin     0325
8.Sekanina ZdeněkDobrovolný Lukáš     3135
9.Žáček VítězslavSvoboda Jiří     1336
10.Vlček JosefTatíček Aleš     1337
11.Sekanina ZdeněkPavlů Martin     3247
12.Mazánek MatějDobrovolný Lukáš     0348
13.Vlček JosefSvoboda Jiří     0349
14.Parák DanielTatíček Aleš     03410
15.Mazánek MatějPavlů Martin     03411
16.Vlček JosefDobrovolný Lukáš     13412
17.Parák DanielSvoboda Jiří     03413
18.Sekanina ZdeněkTatíček Aleš     13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vlček Josef04Pavlů Martin31
Parák Daniel04Dobrovolný Lukáš31
Sekanina Zdeněk31Svoboda Jiří31
Žáček Vítězslav02Tatíček Aleš40
Mazánek Matěj02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kunice AVrchní
rozhodčí:
Opluštil Roman
HOSTUJÍCÍ:Ždárná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kunice 13Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:23 Kunice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Jan
Žáček Lukáš
 
 
Sekanina Zdeněk
Vlček Josef
 
 
     3110
2.Mrázek David
Opluštil Roman
 
 
Grmela Marek
Žáček Vítězslav
 
 
     3120
3.Fiala JanSekanina Zdeněk     3030
4.Žáček LukášGrmela Marek     1331
5.Mrázek DavidVlček Josef     3141
6.Opluštil RomanŽáček Vítězslav     3051
7.Žáček LukášSekanina Zdeněk     3161
8.Mrázek DavidGrmela Marek     0362
9.Opluštil RomanVlček Josef     3272
10.Fiala JanŽáček Vítězslav     3082
11.Mrázek DavidSekanina Zdeněk     3092
12.Opluštil RomanGrmela Marek     32102
13.Fiala JanVlček Josef     23103
14.Žáček LukášMazánek Matěj     30113
15.Opluštil RomanSekanina Zdeněk     32123
16.Fiala JanGrmela Marek     32133
17.Žáček LukášVlček Josef     32143
18.Cvrkal TomášMazánek Matěj     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fiala Jan31Sekanina Zdeněk04
Žáček Lukáš31Grmela Marek22
Mrázek David21Vlček Josef13
Opluštil Roman40Žáček Vítězslav02
Cvrkal Tomáš10Mazánek Matěj02



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Ždárná CVrchní
rozhodčí:
Sekanina Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Velenov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žďárná 289, víceúčelová hala ZŠ ŽďárnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1521:47 Velenov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sekanina Zdeněk
Grmela Marek
 
 
Jedlička Lukáš
Písařík Michal
 
 
     0301
2.Vlček Josef
Parák Daniel
 
 
Musil Josef ml.
Grešo Jakub
 
 
     1302
3.Grmela MarekJedlička Lukáš     1303
4.Vlček JosefVeselý Jakub     2304
5.Sekanina ZdeněkMusil Josef ml.     0305
6.Parák DanielGrešo Jakub     0306
7.Vlček JosefJedlička Lukáš     3016
8.Sekanina ZdeněkVeselý Jakub     3126
9.Parák DanielMusil Josef ml.     0327
10.Grmela MarekGrešo Jakub     2328
11.Sekanina ZdeněkJedlička Lukáš     1329
12.Parák DanielVeselý Jakub     23210
13.Grmela MarekMusil Josef ml.     13211
14.Vlček JosefGrešo Jakub     13212
15.Parák DanielJedlička Lukáš     03213
16.Grmela MarekVeselý Jakub     31313
17.Vlček JosefMusil Josef ml.     13314
18.Sekanina ZdeněkGrešo Jakub     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Grmela Marek13Jedlička Lukáš31
Vlček Josef13Veselý Jakub22
Sekanina Zdeněk13Musil Josef ml.40
Parák Daniel04Grešo Jakub40



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:V. Opatovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Ždárná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mládežnická 430, Velké Opatovice 679 63, Tělocvična bývalého učilištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:18 V. Opatovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gerbrich Radim
Kalas František
 
 
Žáček Vítězslav
Parák Daniel
 
 
     3010
2.Dočekal Marek
Türk Petr ml.
 
 
Sekanina Zdeněk
Vlček Josef
 
 
     1311
3.Dočekal MarekSekanina Zdeněk     0312
4.Türk Petr ml.Vlček Josef     0313
5.Gerbrich RadimParák Daniel     3023
6.Kalas FrantišekŽáček Vítězslav     3033
7.Türk Petr ml.Sekanina Zdeněk     3243
8.Gerbrich RadimVlček Josef     3153
9.Kalas FrantišekParák Daniel     3063
10.Dočekal MarekŽáček Vítězslav     3073
11.Gerbrich RadimSekanina Zdeněk     3183
12.Kalas FrantišekVlček Josef     3293
13.Dočekal MarekParák Daniel     30103
14.Türk Petr ml.Mazánek Matěj     30113
15.Kalas FrantišekSekanina Zdeněk     30123
16.Dočekal MarekVlček Josef     23124
17.Türk Petr ml.Parák Daniel     30134
18.Gerbrich RadimMazánek Matěj     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dočekal Marek22Sekanina Zdeněk13
Türk Petr ml.31Vlček Josef22
Gerbrich Radim40Parák Daniel04
Kalas František40Žáček Vítězslav02
   Mazánek Matěj02



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bořitov CVrchní
rozhodčí:
Ostrý Alois
HOSTUJÍCÍ:Ždárná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 195, BořitovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:37 Ždárná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ostrý Alois
Blažek Rudolf
 
 
Grmela Marek
Parák Daniel
 
 
     3210
2.Málek Karel
Kopecký Karel
 
 
Sekanina Zdeněk
Vlček Josef
 
 
     0311
3.Blažek RudolfSekanina Zdeněk     2312
4.Málek KarelVlček Josef     0313
5.Kopecký KarelGrmela Marek     2314
6.Polák JosefParák Daniel     3124
7.Málek KarelSekanina Zdeněk     0325
8.Kopecký KarelVlček Josef     1326
9.Polák JosefGrmela Marek     1327
10.Blažek RudolfParák Daniel     3037
11.Kopecký KarelSekanina Zdeněk     1338
12.Polák JosefVlček Josef     1339
13.Blažek RudolfGrmela Marek     3149
14.Schiffneder PavelŽáček Vítězslav     3059
15.Polák JosefSekanina Zdeněk     3169
16.Blažek RudolfVlček Josef     13610
17.Schiffneder PavelGrmela Marek     32710
18.Kopecký KarelŽáček Vítězslav     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blažek Rudolf22Sekanina Zdeněk31
Málek Karel02Vlček Josef40
Kopecký Karel13Grmela Marek22
Polák Josef22Parák Daniel02
Schiffneder Pavel20Žáček Vítězslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Ždárná CVrchní
rozhodčí:
Sekanina Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Petrovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žďárná 289, víceúčelová hala ZŠ ŽďárnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:20 Ždárná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sekanina Zdeněk
Vlček Josef
 
 
Nečas Marek
Pokorný Martin
 
 
     3210
2.Grmela Marek
Parák Daniel
 
 
Novohradská Karolína
Přikryl Vojtěch
 
 
     3020
3.Vlček JosefNečas Marek     3130
4.Grmela MarekPokorný Martin     3040
5.Sekanina ZdeněkNovohradská Karolína     3050
6.Parák DanielPřikryl Vojtěch     3160
7.Grmela MarekNečas Marek     3170
8.Sekanina ZdeněkPokorný Martin     3280
9.Parák DanielNovohradská Karolína     1381
10.Vlček JosefPřikryl Vojtěch     3091
11.Sekanina ZdeněkNečas Marek     32101
12.Mazánek MatějPokorný Martin     23102
13.Vlček JosefNovohradská Karolína     30112
14.Grmela MarekPřikryl Vojtěch     30122
15.Mazánek MatějNečas Marek     13123
16.Vlček JosefPokorný Martin     30133
17.Grmela MarekNovohradská Karolína     30143
18.Sekanina ZdeněkPřikryl Vojtěch     32153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vlček Josef40Nečas Marek13
Grmela Marek40Pokorný Martin13
Sekanina Zdeněk40Novohradská Karolína13
Parák Daniel11Přikryl Vojtěch04
Mazánek Matěj02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Křetín EVrchní
rozhodčí:
Koudelka Petr
HOSTUJÍCÍ:Ždárná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Křetín 157, 679 62Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2015 18:00 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1616:48 Ždárná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Burgr Vojtěch
Doskočil Denis
 
 
Sekanina Zdeněk
Grmela Marek
 
 
     0301
2.Winkler Adam
Pelíšek Tomáš
 
 
Parák Daniel
Mazánek Matěj
 
 
     1302
3.Doskočil DenisSekanina Zdeněk     0303
4.Winkler AdamGrmela Marek     0304
5.Pelíšek TomášParák Daniel     1305
6.Burgr VojtěchMazánek Matěj     0306
7.Winkler AdamSekanina Zdeněk     1307
8.Pelíšek TomášGrmela Marek     0308
9.Burgr VojtěchParák Daniel     2309
10.Doskočil DenisMazánek Matěj     23010
11.Pelíšek TomášSekanina Zdeněk     03011
12.Burgr VojtěchGrmela Marek     03012
13.Doskočil DenisParák Daniel     23013
14.Winkler AdamMazánek Matěj     30113
15.Burgr VojtěchSekanina Zdeněk     03114
16.Doskočil DenisGrmela Marek     03115
17.Winkler AdamParák Daniel     30215
18.Pelíšek TomášMazánek Matěj     13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Doskočil Denis04Sekanina Zdeněk40
Winkler Adam22Grmela Marek40
Pelíšek Tomáš04Parák Daniel31
Burgr Vojtěch04Mazánek Matěj31



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Ždárná CVrchní
rozhodčí:
Sekanina Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Kunštát DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žďárná 289, víceúčelová hala ZŠ ŽďárnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:23 Ždárná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sekanina Zdeněk
Vlček Josef
 
 
Hrubý Jan
Podsedník Bohumír
 
 
     3210
2.Grmela Marek
Parák Daniel
 
 
Pravec Petr
Macháček Filip
 
 
     3020
3.Grmela MarekHrubý Jan     0321
4.Vlček JosefPodsedník Bohumír     3231
5.Sekanina ZdeněkPravec Petr     3041
6.Parák DanielMacháček Filip     3151
7.Vlček JosefHrubý Jan     1352
8.Sekanina ZdeněkPodsedník Bohumír     3262
9.Parák DanielPravec Petr     3072
10.Grmela MarekMacháček Filip     3082
11.Sekanina ZdeněkHrubý Jan     3292
12.Parák DanielPodsedník Bohumír     0393
13.Grmela MarekPravec Petr     30103
14.Vlček JosefMacháček Filip     30113
15.Parák DanielHrubý Jan     13114
16.Grmela MarekPodsedník Bohumír     32124
17.Vlček JosefPravec Petr     30134
18.Sekanina ZdeněkMacháček Filip     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Grmela Marek31Hrubý Jan31
Vlček Josef31Podsedník Bohumír13
Sekanina Zdeněk40Pravec Petr04
Parák Daniel22Macháček Filip04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Okrouhlá CVrchní
rozhodčí:
Slepánek František
HOSTUJÍCÍ:Ždárná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
okrouhlá 97, kulturní dům OkrouhláRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:32 Okrouhlá C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slepánek František
Tichá Iva
 
 
Sekanina Zdeněk
Vlček Josef
 
 
     1301
2.Šindelka Ondřej
Pukl Luděk ml.
 
 
Grmela Marek
Parák Daniel
 
 
     3111
3.Pukl Luděk ml.Grmela Marek     1312
4.Šindelka OndřejVlček Josef     0313
5.Tichá IvaSekanina Zdeněk     3123
6.Slepánek FrantišekParák Daniel     3133
7.Šindelka OndřejGrmela Marek     3043
8.Tichá IvaVlček Josef     2344
9.Slepánek FrantišekSekanina Zdeněk     1345
10.Pukl Luděk ml.Parák Daniel     3255
11.Tichá IvaGrmela Marek     0356
12.Slepánek FrantišekVlček Josef     3266
13.Pukl Luděk ml.Sekanina Zdeněk     3176
14.Šindelka OndřejParák Daniel     3086
15.Slepánek FrantišekGrmela Marek     3196
16.Pukl Luděk ml.Vlček Josef     1397
17.Šindelka OndřejSekanina Zdeněk     31107
18.Tichá IvaParák Daniel     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pukl Luděk ml.22Grmela Marek22
Šindelka Ondřej31Vlček Josef31
Tichá Iva22Sekanina Zdeněk13
Slepánek František31Parák Daniel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Ždárná CVrchní
rozhodčí:
Sekanina Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Šošůvka DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žďárná 289, víceúčelová hala ZŠ ŽďárnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:9 Ždárná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sekanina Zdeněk
Vlček Josef
 
 
Valach Jaroslav
Sedlák Ivo
 
 
     3010
2.Grmela Marek
Parák Daniel
 
 
Dujka František
Hloušek Ondřej
 
 
     3020
3.Grmela MarekValach Jaroslav     0321
4.Vlček JosefSedlák Ivo     3031
5.Sekanina ZdeněkDujka František     3041
6.Parák DanielHloušek Ondřej     3051
7.Vlček JosefValach Jaroslav     2352
8.Sekanina ZdeněkSedlák Ivo     3062
9.Parák DanielDujka František     3072
10.Grmela MarekHloušek Ondřej     3082
11.Sekanina ZdeněkValach Jaroslav     3092
12.Mazánek MatějSedlák Ivo     30102
13.Grmela MarekDujka František     30112
14.Vlček JosefHloušek Ondřej     30122
15.Mazánek MatějValach Jaroslav     03123
16.Grmela MarekSedlák Ivo     30133
17.Vlček JosefDujka František     30143
18.Sekanina ZdeněkHloušek Ondřej     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Grmela Marek31Valach Jaroslav31
Vlček Josef31Sedlák Ivo04
Sekanina Zdeněk40Dujka František04
Parák Daniel20Hloušek Ondřej04
Mazánek Matěj11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Olešnice CVrchní
rozhodčí:
Žíla Roman
HOSTUJÍCÍ:Ždárná CRozhodčí:Kadlec Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Generála Čápka 80, 679 74 Olešnice, Orlovna, Katolický důmRozhodčí:Hanák Miroslav
Datum dle rozpisu25. 09. 2015 18:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Kříž Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:42 Ždárná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žíla Roman
Hanák Miroslav
 
 
Sekanina Zdeněk
Vlček Josef
 
 
     0301
2.Kříž Petr
Křížová Karolína
 
 
Grmela Marek
Parák Daniel
 
 
     1302
3.Žíla RomanSekanina Zdeněk     2303
4.Hanák MiroslavVlček Josef     3013
5.Kříž PetrGrmela Marek     1314
6.Křížová KarolínaParák Daniel     2315
7.Hanák MiroslavSekanina Zdeněk     0316
8.Kříž PetrVlček Josef     0317
9.Křížová KarolínaGrmela Marek     0318
10.Žíla RomanParák Daniel     3128
11.Kříž PetrSekanina Zdeněk     1329
12.Křížová KarolínaVlček Josef     03210
13.Žíla RomanGrmela Marek     03211
14.Hanák MiroslavMazánek Matěj     30311
15.Křížová KarolínaSekanina Zdeněk     13312
16.Žíla RomanVlček Josef     30412
17.Hanák MiroslavGrmela Marek     13413
18.Kříž PetrMazánek Matěj     32513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Žíla Roman22Sekanina Zdeněk40
Hanák Miroslav22Vlček Josef22
Kříž Petr13Grmela Marek40
Křížová Karolína04Parák Daniel11
   Mazánek Matěj02



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Ždárná CVrchní
rozhodčí:
Sekanina Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Boskovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žďárná 289, víceúčelová hala ZŠ ŽďárnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1415:46 Boskovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sekanina Zdeněk
Vlček Josef
 
 
Votoček Michal
Votoček Lukáš
 
 
     2301
2.Parák Daniel
Žáček Vítězslav
 
 
Sivera Pavel
Vu Patrik
 
 
     0302
3.Vlček JosefVotoček Michal     0303
4.Parák DanielVotoček Lukáš     0304
5.Sekanina ZdeněkSivera Pavel     3214
6.Žáček VítězslavVu Patrik     0315
7.Parák DanielVotoček Michal     0316
8.Sekanina ZdeněkVotoček Lukáš     0317
9.Mazánek MatějSivera Pavel     0318
10.Vlček JosefVu Patrik     3128
11.Sekanina ZdeněkVotoček Michal     1329
12.Mazánek MatějVotoček Lukáš     03210
13.Vlček JosefSivera Pavel     03211
14.Parák DanielVu Patrik     31311
15.Mazánek MatějVotoček Michal     03312
16.Vlček JosefVotoček Lukáš     03313
17.Parák DanielSivera Pavel     03314
18.Sekanina ZdeněkVu Patrik     30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vlček Josef13Votoček Michal40
Parák Daniel13Votoček Lukáš40
Sekanina Zdeněk22Sivera Pavel31
Žáček Vítězslav01Vu Patrik13
Mazánek Matěj03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Petrovice DVrchní
rozhodčí:
Dvořáček Jan
HOSTUJÍCÍ:Ždárná CRozhodčí:Hruška Luboš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petrovice 134Rozhodčí:Musil Lukáš
Datum dle rozpisu05. 02. 2016 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:Pavlíček Ondřej
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:41 Ždárná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Martin
Nečas Marek
 
 
Sekanina Zdeněk
Vlček Josef
 
 
     0301
2.Novohradská Karolína
Přikryl Vojtěch
 
 
Grmela Marek
Parák Daniel
 
 
     0302
3.Pokorný MartinGrmela Marek     2303
4.Nečas MarekVlček Josef     3013
5.Novohradská KarolínaSekanina Zdeněk     1314
6.Přikryl VojtěchParák Daniel     0315
7.Nečas MarekGrmela Marek     3025
8.Novohradská KarolínaVlček Josef     1326
9.Přikryl VojtěchSekanina Zdeněk     0327
10.Pokorný MartinParák Daniel     3037
11.Novohradská KarolínaGrmela Marek     1338
12.Přikryl VojtěchVlček Josef     0339
13.Pokorný MartinSekanina Zdeněk     03310
14.Nečas MarekŽáček Vítězslav     30410
15.Přikryl VojtěchGrmela Marek     03411
16.Pokorný MartinVlček Josef     13412
17.Nečas MarekSekanina Zdeněk     23413
18.Novohradská KarolínaŽáček Vítězslav     32513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pokorný Martin13Grmela Marek31
Nečas Marek31Vlček Josef31
Novohradská Karolína13Sekanina Zdeněk40
Přikryl Vojtěch04Parák Daniel11
   Žáček Vítězslav02
Střídání Žáček za Paráka.



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Ždárná CVrchní
rozhodčí:
Sekanina Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Petrovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žďárná 289, víceúčelová hala ZŠ ŽďárnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2016 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:17 Ždárná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sekanina Zdeněk
Vlček Josef
 
 
Novohradská Karolína
Nečas Marek
 
 
     3010
2.Grmela Marek
Parák Daniel
 
 
Novohradský Pavel
Přikryl Vojtěch
 
 
     3020
3.Grmela MarekNovohradská Karolína     3130
4.Vlček JosefPřikryl Vojtěch     3040
5.Sekanina ZdeněkNečas Marek     3150
6.Parák DanielNovohradský Pavel     0351
7.Vlček JosefNovohradská Karolína     3161
8.Sekanina ZdeněkPřikryl Vojtěch     3071
9.Parák DanielNečas Marek     0372
10.Grmela MarekNovohradský Pavel     3282
11.Sekanina ZdeněkNovohradská Karolína     3092
12.Žáček VítězslavPřikryl Vojtěch     1393
13.Grmela MarekNečas Marek     30103
14.Vlček JosefNovohradský Pavel     30113
15.Žáček VítězslavNovohradská Karolína     31123
16.Grmela MarekPřikryl Vojtěch     30133
17.Vlček JosefNečas Marek     32143
18.Sekanina ZdeněkNovohradský Pavel     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Grmela Marek40Novohradská Karolína04
Vlček Josef40Přikryl Vojtěch13
Sekanina Zdeněk40Nečas Marek13
Parák Daniel02Novohradský Pavel13
Žáček Vítězslav11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Šošůvka DVrchní
rozhodčí:
Mikulášek Josef
HOSTUJÍCÍ:Ždárná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šošůvka 187, 679 13, Kulturní dům je sídlem obecního úřaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2016 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:24 Šošůvka D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zouhar Michal
Valach Jaroslav
 
 
Sekanina Zdeněk
Vlček Josef
 
 
     3010
2.Čupr Josef
Hloušek Ondřej
 
 
Parák Daniel
Žáček Vítězslav
 
 
     3020
3.Valach JaroslavSekanina Zdeněk     3230
4.Hloušek OndřejVlček Josef     0331
5.Čupr JosefParák Daniel     3041
6.Zouhar MichalŽáček Vítězslav     3051
7.Hloušek OndřejSekanina Zdeněk     0352
8.Čupr JosefVlček Josef     3262
9.Zouhar MichalParák Daniel     3072
10.Valach JaroslavŽáček Vítězslav     3182
11.Čupr JosefSekanina Zdeněk     3092
12.Zouhar MichalVlček Josef     32102
13.Valach JaroslavParák Daniel     30112
14.Hloušek OndřejŽáček Vítězslav     03113
15.Zouhar MichalSekanina Zdeněk     32123
16.Valach JaroslavVlček Josef     23124
17.Hloušek OndřejParák Daniel     03125
18.Čupr JosefŽáček Vítězslav     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Valach Jaroslav31Sekanina Zdeněk13
Hloušek Ondřej04Vlček Josef22
Čupr Josef40Parák Daniel13
Zouhar Michal40Žáček Vítězslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Ždárná CVrchní
rozhodčí:
Sekanina Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Šošůvka DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žďárná 289, víceúčelová hala ZŠ ŽďárnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:11 Ždárná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sekanina Zdeněk
Vlček Josef
 
 
Hloušek Ondřej
Buráň Filip
 
 
     3010
2.Grmela Marek
Parák Daniel
 
 
Sedlák Ivo
Dujka František
 
 
     1311
3.Vlček JosefSedlák Ivo     3221
4.Grmela MarekDujka František     3031
5.Sekanina ZdeněkHloušek Ondřej     3041
6.Parák DanielBuráň Filip     3051
7.Grmela MarekSedlák Ivo     3161
8.Sekanina ZdeněkDujka František     3071
9.Parák DanielHloušek Ondřej     3081
10.Vlček JosefBuráň Filip     3091
11.Sekanina ZdeněkSedlák Ivo     31101
12.Žáček VítězslavDujka František     31111
13.Vlček JosefHloušek Ondřej     30121
14.Grmela MarekBuráň Filip     30131
15.Žáček VítězslavSedlák Ivo     03132
16.Vlček JosefDujka František     30142
17.Grmela MarekHloušek Ondřej     30152
18.Sekanina ZdeněkBuráň Filip     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vlček Josef40Sedlák Ivo13
Grmela Marek40Dujka František04
Sekanina Zdeněk40Hloušek Ondřej04
Parák Daniel20Buráň Filip04
Žáček Vítězslav11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bořitov CVrchní
rozhodčí:
Polák Josef
HOSTUJÍCÍ:Ždárná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 195, BořitovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:23 Bořitov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schiffneder Pavel
Mareček Petr
 
 
Sekanina Zdeněk
Grmela Marek
 
 
     3210
2.Blažek Rudolf
Polák Josef
 
 
Žáček Vítězslav
Mazánek Matěj
 
 
     3020
3.Schiffneder PavelSekanina Zdeněk     3130
4.Mareček PetrGrmela Marek     0331
5.Blažek RudolfŽáček Vítězslav     3041
6.Polák JosefMazánek Matěj     3051
7.Mareček PetrSekanina Zdeněk     3161
8.Blažek RudolfGrmela Marek     0362
9.Polák JosefŽáček Vítězslav     3072
10.Schiffneder PavelMazánek Matěj     3082
11.Blažek RudolfSekanina Zdeněk     2383
12.Polák JosefGrmela Marek     1384
13.Málek KarelŽáček Vítězslav     3194
14.Mareček PetrMazánek Matěj     30104
15.Polák JosefSekanina Zdeněk     23105
16.Málek KarelGrmela Marek     13106
17.Mareček PetrŽáček Vítězslav     30116
18.Blažek RudolfMazánek Matěj     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Schiffneder Pavel20Sekanina Zdeněk22
Mareček Petr31Grmela Marek40
Blažek Rudolf22Žáček Vítězslav04
Polák Josef22Mazánek Matěj04
Málek Karel11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Ždárná CVrchní
rozhodčí:
Sekanina Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Bořitov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žďárná 289, víceúčelová hala ZŠ ŽďárnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:42 Bořitov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sekanina Zdeněk
Grmela Marek
 
 
Polák Josef
Blažek Rudolf
 
 
     3210
2.Parák Daniel
Žáček Vítězslav
 
 
Schiffneder Pavel
Mareček Petr
 
 
     0311
3.Grmela MarekPolák Josef     2312
4.Parák DanielBlažek Rudolf     0313
5.Sekanina ZdeněkSchiffneder Pavel     2314
6.Žáček VítězslavMareček Petr     0315
7.Parák DanielPolák Josef     0316
8.Sekanina ZdeněkBlažek Rudolf     3226
9.Žáček VítězslavSchiffneder Pavel     0327
10.Grmela MarekMareček Petr     3137
11.Sekanina ZdeněkPolák Josef     2338
12.Žáček VítězslavBlažek Rudolf     1339
13.Grmela MarekFojt Antonín     3149
14.Parák DanielMareček Petr     03410
15.Žáček VítězslavPolák Josef     13411
16.Grmela MarekBlažek Rudolf     30511
17.Parák DanielFojt Antonín     23512
18.Sekanina ZdeněkMareček Petr     30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Grmela Marek31Polák Josef40
Parák Daniel04Blažek Rudolf22
Sekanina Zdeněk22Schiffneder Pavel20
Žáček Vítězslav04Mareček Petr22
   Fojt Antonín11

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS