Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Batelov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Batelov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:10 TJ Sokol Batelov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváček Jaroslav
Fraj František
 
 
Pecka Vladimír
Havlíček Ladislav
 
 
     3010
2.Šuhaj Ondřej
Šlesinger Martin
 
 
Doležal Pavel
Němeček Petr
 
 
     3020
3.Hlaváček JaroslavHavlíček Ladislav     3030
4.Frydrychovský PavelPecka Vladimír     3140
5.Fraj FrantišekDoležal Pavel     3050
6.Šuhaj OndřejNěmeček Petr     3060
7.Frydrychovský PavelHavlíček Ladislav     3270
8.Fraj FrantišekPecka Vladimír     3180
9.Šuhaj OndřejDoležal Pavel     3090
10.Hlaváček JaroslavNěmeček Petr     30100
11.Šlesinger MartinHavlíček Ladislav     32110
12.Šuhaj OndřejPecka Vladimír     31120
13.Hlaváček JaroslavDoležal Pavel     30130
14.Frydrychovský PavelDoležal Bohumír     30140
15.Šuhaj OndřejHavlíček Ladislav     31150
16.Hlaváček JaroslavPecka Vladimír     30160
17.Frydrychovský PavelDoležal Pavel     30170
18.Šlesinger MartinDoležal Bohumír     32180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hlaváček Jaroslav40Havlíček Ladislav04
Frydrychovský Pavel40Pecka Vladimír04
Fraj František20Doležal Pavel04
Šuhaj Ondřej40Němeček Petr02
Šlesinger Martin20Doležal Bohumír02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Puklice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Batelov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:30 TJ Sokol Puklice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavík František
Trávník Milan
 
 
Hlaváček Jaroslav
Hlaváček Radek
 
 
     3110
2.Novotný Zdeněk
Povýšil Vladko
 
 
Frydrychovský Pavel
Fraj František
 
 
     0311
3.Slavík FrantišekFrydrychovský Pavel     3021
4.Trávník MilanHlaváček Jaroslav     3131
5.Novotný ZdeněkFraj František     0332
6.Povýšil VladkoHlaváček Radek     3042
7.Trávník MilanFrydrychovský Pavel     3052
8.Novotný ZdeněkHlaváček Jaroslav     3162
9.Povýšil VladkoFraj František     0363
10.Slavík FrantišekHlaváček Radek     3173
11.Novotný ZdeněkŠuhaj Ondřej     3183
12.Novák KamilHlaváček Jaroslav     0384
13.Slavík FrantišekFraj František     2385
14.Trávník MilanHlaváček Radek     1386
15.Novák KamilŠuhaj Ondřej     3196
16.Slavík FrantišekHlaváček Jaroslav     30106
17.Trávník MilanFraj František     03107
18.Novotný ZdeněkHlaváček Radek     23108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slavík František31Frydrychovský Pavel02
Trávník Milan22Hlaváček Jaroslav13
Novotný Zdeněk22Fraj František40
Povýšil Vladko11Hlaváček Radek22
Novák Kamil11Šuhaj Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Batelov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK BUWOL METAL LUKA n.J B.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:24 TJ Sokol Batelov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frydrychovský Pavel
Fraj František
 
 
Votava Matěj
Vondrák Radim
 
 
     3010
2.Hlaváček Jaroslav
Hlaváček Radek
 
 
Holub Ludvík
Zejda Ondřej
 
 
     3220
3.Hlaváček JaroslavHolub Ludvík     3230
4.Šuhaj OndřejVondrák Radim     1331
5.Hlaváček RadekZejda Ondřej     3041
6.Fraj FrantišekVotava Matěj     3051
7.Šuhaj OndřejHolub Ludvík     1352
8.Hlaváček RadekVondrák Radim     3162
9.Fraj FrantišekZejda Ondřej     3072
10.Hlaváček JaroslavVotava Matěj     3182
11.Hlaváček RadekJelínek Miloš     3092
12.Fraj FrantišekVondrák Radim     30102
13.Hlaváček JaroslavZejda Ondřej     32112
14.Frydrychovský PavelVotava Matěj     23113
15.Fraj FrantišekJelínek Miloš     30123
16.Hlaváček JaroslavVondrák Radim     31133
17.Frydrychovský PavelZejda Ondřej     03134
18.Hlaváček RadekVotava Matěj     23135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hlaváček Jaroslav40Holub Ludvík11
Šuhaj Ondřej02Vondrák Radim13
Hlaváček Radek31Zejda Ondřej13
Fraj František40Votava Matěj22
Frydrychovský Pavel02Jelínek Miloš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zhoř BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Batelov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1616:49 TJ Sokol Batelov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zvolánek Petr
Musilová Miluše
 
 
Frydrychovský Pavel
Fraj František
 
 
     1301
2.Pejcha Lukáš
Pavlíček Petr ml.
 
 
Hlaváček Radek
Hlaváček Jaroslav
 
 
     0302
3.Pejcha LukášFraj František     2303
4.Pavlíček Petr ml.Frydrychovský Pavel     1304
5.Zvolánek PetrHlaváček Jaroslav     0305
6.Musilová MilušeHlaváček Radek     0306
7.Pavlíček Petr ml.Fraj František     1307
8.Zvolánek PetrFrydrychovský Pavel     0308
9.Musilová MilušeHlaváček Jaroslav     0309
10.Pejcha LukášHlaváček Radek     23010
11.Klimeš LubošŠuhaj Ondřej     13011
12.Musilová MilušeFrydrychovský Pavel     03012
13.Pejcha LukášHlaváček Jaroslav     31112
14.Pavlíček Petr ml.Hlaváček Radek     03113
15.Musilová MilušeŠuhaj Ondřej     03114
16.Pejcha LukášFrydrychovský Pavel     30214
17.Pavlíček Petr ml.Hlaváček Jaroslav     23215
18.Klimeš LubošHlaváček Radek     03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pejcha Lukáš22Fraj František20
Pavlíček Petr ml.04Frydrychovský Pavel31
Zvolánek Petr02Hlaváček Jaroslav31
Musilová Miluše04Hlaváček Radek40
Klimeš Luboš02Šuhaj Ondřej20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Batelov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Třešť FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:11 TJ Sokol Batelov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frydrychovský Pavel
Fraj František
 
 
Bambula Michael
Vyhlídal Jan
 
 
     3010
2.Šuhaj Ondřej
Hlaváček Jaroslav
 
 
Palán Tomáš
Peštálová Klára
 
 
     3020
3.Šuhaj OndřejPalán Tomáš     1321
4.Hlaváček JaroslavPeštálová Klára     3031
5.Frydrychovský PavelBambula Michael     3141
6.Fraj FrantišekVyhlídal Jan     3051
7.Hlaváček JaroslavPalán Tomáš     1352
8.Frydrychovský PavelPeštálová Klára     3062
9.Fraj FrantišekBambula Michael     3172
10.Šuhaj OndřejVyhlídal Jan     3082
11.Frydrychovský PavelPalán Tomáš     3292
12.Fraj FrantišekPeštálová Klára     30102
13.Šuhaj OndřejBambula Michael     31112
14.Hlaváček JaroslavVyhlídal Jan     30122
15.Fraj FrantišekPalán Tomáš     30132
16.Šuhaj OndřejPeštálová Klára     30142
17.Hlaváček JaroslavBambula Michael     30152
18.Frydrychovský PavelVyhlídal Jan     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šuhaj Ondřej31Palán Tomáš22
Hlaváček Jaroslav31Peštálová Klára04
Frydrychovský Pavel40Bambula Michael04
Fraj František40Vyhlídal Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brtnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Batelov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:24 TJ Sokol Brtnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hos Roman
Vrzal Matěj
 
 
Frydrychovský Pavel
Fraj František
 
 
     3010
2.Kosztolányi Pavel
Hos František
 
 
Hlaváček Jaroslav
Hlaváček Radek
 
 
     3120
3.Vrzal MatějHlaváček Jaroslav     3130
4.Hos RomanFraj František     1331
5.Kosztolányi PavelHlaváček Radek     1332
6.Hos FrantišekFrydrychovský Pavel     3242
7.Hos RomanHlaváček Jaroslav     3052
8.Kosztolányi PavelFraj František     0353
9.Hos FrantišekHlaváček Radek     1354
10.Vrzal MatějFrydrychovský Pavel     3164
11.Kosztolányi PavelHlaváček Jaroslav     0365
12.Hos FrantišekFraj František     0366
13.Vrzal MatějHlaváček Radek     3076
14.Hos RomanŠuhaj Ondřej     3086
15.Hos FrantišekHlaváček Jaroslav     3096
16.Vrzal MatějFraj František     31106
17.Hos RomanHlaváček Radek     30116
18.Kosztolányi PavelŠuhaj Ondřej     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vrzal Matěj40Hlaváček Jaroslav13
Hos Roman31Fraj František31
Kosztolányi Pavel13Hlaváček Radek22
Hos František22Frydrychovský Pavel02
   Šuhaj Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Batelov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kamenice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:23 TJ Sokol Batelov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frydrychovský Pavel
Fraj František
 
 
Dvořáček Jindřich
Solař Jan
 
 
     1301
2.Hlaváček Jaroslav
Hlaváček Radek
 
 
Bumbálek Miroslav
Pruša Pavel
 
 
     3011
3.Frydrychovský PavelDvořáček Jindřich     0312
4.Hlaváček RadekSolař Jan     3022
5.Hlaváček JaroslavBumbálek Miroslav     3032
6.Fraj FrantišekPruša Pavel     3042
7.Hlaváček RadekDvořáček Jindřich     3152
8.Hlaváček JaroslavSolař Jan     2353
9.Fraj FrantišekBumbálek Miroslav     3063
10.Frydrychovský PavelPruša Pavel     3073
11.Hlaváček JaroslavDvořáček Jindřich     1374
12.Fraj FrantišekSolař Jan     2375
13.Šlesinger MartinBumbálek Miroslav     3285
14.Hlaváček RadekPruša Pavel     3195
15.Fraj FrantišekDvořáček Jindřich     31105
16.Šlesinger MartinSolař Jan     03106
17.Hlaváček RadekBumbálek Miroslav     30116
18.Hlaváček JaroslavPruša Pavel     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Frydrychovský Pavel11Dvořáček Jindřich22
Hlaváček Radek40Solař Jan31
Hlaváček Jaroslav22Bumbálek Miroslav04
Fraj František31Pruša Pavel04
Šlesinger Martin11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK BítovčiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Batelov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1517:47 TJ Sokol Batelov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wejwoda Petr
Matula Daniel
 
 
Frydrychovský Pavel
Fraj František
 
 
     2301
2.Doležal Pavel
Šťáva Miroslav
 
 
Hlaváček Jaroslav
Hlaváček Radek
 
 
     1302
3.Wejwoda PetrFrydrychovský Pavel     3012
4.Matula DanielHlaváček Jaroslav     0313
5.Doležal PavelFraj František     0314
6.Šťáva MiroslavHlaváček Radek     0315
7.Matula DanielFrydrychovský Pavel     0316
8.Doležal PavelHlaváček Jaroslav     1317
9.Šťáva MiroslavFraj František     0318
10.Wejwoda PetrHlaváček Radek     2319
11.Doležal PavelFrydrychovský Pavel     23110
12.Špaček JosefHlaváček Jaroslav     03111
13.Wejwoda PetrFraj František     32211
14.Matula DanielHlaváček Radek     03212
15.Špaček JosefFrydrychovský Pavel     03213
16.Wejwoda PetrHlaváček Jaroslav     30313
17.Matula DanielFraj František     03314
18.Doležal PavelHlaváček Radek     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Wejwoda Petr31Frydrychovský Pavel31
Matula Daniel04Hlaváček Jaroslav31
Doležal Pavel04Fraj František31
Šťáva Miroslav02Hlaváček Radek40
Špaček Josef02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Batelov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Jihlava ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:24 TJ Sokol Batelov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frydrychovský Pavel
Fraj František
 
 
Viktora Miroslav
Cahová Zuzana
 
 
     3010
2.Hlaváček Jaroslav
Hlaváček Radek
 
 
Cetl Josef
Uher Michal
 
 
     3220
3.Frydrychovský PavelCetl Josef     0321
4.Hlaváček JaroslavUher Michal     3031
5.Hlaváček RadekCahová Zuzana     3041
6.Fraj FrantišekViktora Miroslav     3051
7.Hlaváček JaroslavCetl Josef     0352
8.Hlaváček RadekUher Michal     3062
9.Fraj FrantišekCahová Zuzana     3072
10.Frydrychovský PavelViktora Miroslav     3282
11.Hlaváček RadekCetl Josef     0383
12.Fraj FrantišekUher Michal     3193
13.Šuhaj OndřejCahová Zuzana     31103
14.Hlaváček JaroslavKolátor Karel     30113
15.Fraj FrantišekCetl Josef     13114
16.Šuhaj OndřejUher Michal     32124
17.Hlaváček JaroslavCahová Zuzana     32134
18.Hlaváček RadekKolátor Karel     32144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Frydrychovský Pavel11Cetl Josef40
Hlaváček Jaroslav31Uher Michal04
Hlaváček Radek31Cahová Zuzana04
Fraj František31Viktora Miroslav02
Šuhaj Ondřej20Kolátor Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Batelov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Batelov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:178:53 TJ Sokol Batelov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němeček Petr
Doležal Pavel
 
 
Hlaváček Jaroslav
Fraj František
 
 
     0301
2.Pecka Vladimír
Havlíček Ladislav
 
 
Frydrychovský Pavel
Šuhaj Ondřej
 
 
     3211
3.Doležal BohumírHlaváček Jaroslav     0312
4.Doležal PavelFraj František     0313
5.Němeček PetrFrydrychovský Pavel     0314
6.Milaberský PavelŠuhaj Ondřej     1315
7.Doležal PavelHlaváček Jaroslav     1316
8.Havlíček LadislavFraj František     0317
9.Milaberský PavelFrydrychovský Pavel     0318
10.Doležal BohumírŠuhaj Ondřej     0319
11.Havlíček LadislavHlaváček Jaroslav     03110
12.Milaberský PavelŠlesinger Martin     03111
13.Doležal BohumírFrydrychovský Pavel     03112
14.Doležal PavelŠuhaj Ondřej     13113
15.Milaberský PavelHlaváček Jaroslav     03114
16.Doležal BohumírŠlesinger Martin     03115
17.Doležal PavelFrydrychovský Pavel     03116
18.Havlíček LadislavŠuhaj Ondřej     23117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Doležal Bohumír04Hlaváček Jaroslav40
Doležal Pavel04Fraj František20
Němeček Petr01Frydrychovský Pavel40
Milaberský Pavel04Šuhaj Ondřej40
Havlíček Ladislav03Šlesinger Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Batelov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Puklice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:34 TJ Sokol Batelov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frydrychovský Pavel
Fraj František
 
 
Ecker Jiří
Novák Kamil
 
 
     3110
2.Hlaváček Radek
Hlaváček Jaroslav
 
 
Povýšil Vladko
Trávník Milan
 
 
     1311
3.Hlaváček RadekEcker Jiří     3021
4.Fraj FrantišekNovák Kamil     3031
5.Hlaváček JaroslavPovýšil Vladko     0332
6.Šuhaj OndřejTrávník Milan     0333
7.Fraj FrantišekEcker Jiří     3143
8.Hlaváček JaroslavNovák Kamil     2344
9.Šuhaj OndřejPovýšil Vladko     0345
10.Hlaváček RadekTrávník Milan     3255
11.Hlaváček JaroslavEcker Jiří     3265
12.Frydrychovský PavelNovák Kamil     3275
13.Hlaváček RadekPovýšil Vladko     3185
14.Fraj FrantišekTrávník Milan     3295
15.Frydrychovský PavelEcker Jiří     1396
16.Hlaváček RadekNovák Kamil     31106
17.Fraj FrantišekPovýšil Vladko     32116
18.Hlaváček JaroslavTrávník Milan     32126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hlaváček Radek40Ecker Jiří13
Fraj František40Novák Kamil13
Hlaváček Jaroslav22Povýšil Vladko22
Šuhaj Ondřej02Trávník Milan13
Frydrychovský Pavel11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK BUWOL METAL LUKA n.J B.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Batelov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:40 TJ Sokol Batelov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holub Ludvík
Vondrák Radim
 
 
Frydrychovský Pavel
Fraj František
 
 
     0301
2.Zejda Ondřej
Votava Matěj
 
 
Hlaváček Jaroslav
Hlaváček Radek
 
 
     3211
3.Vondrák RadimHlaváček Radek     0312
4.Holub LudvíkŠuhaj Ondřej     3122
5.Votava MatějHlaváček Jaroslav     3132
6.Zejda OndřejFraj František     0333
7.Holub LudvíkHlaváček Radek     3043
8.Votava MatějŠuhaj Ondřej     3153
9.Zejda OndřejHlaváček Jaroslav     1354
10.Vondrák RadimFraj František     0355
11.Votava MatějHlaváček Radek     2356
12.Zejda OndřejFrydrychovský Pavel     3166
13.Vondrák RadimHlaváček Jaroslav     3276
14.Holub LudvíkFraj František     0377
15.Zejda OndřejHlaváček Radek     3287
16.Vondrák RadimFrydrychovský Pavel     2388
17.Holub LudvíkHlaváček Jaroslav     2389
18.Votava MatějFraj František     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vondrák Radim13Hlaváček Radek22
Holub Ludvík22Šuhaj Ondřej02
Votava Matěj22Hlaváček Jaroslav22
Zejda Ondřej22Fraj František40
   Frydrychovský Pavel11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Batelov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zhoř BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:23 TJ Sokol Batelov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frydrychovský Pavel
Fraj František
 
 
Pytlík Petr
Pavlíček Petr ml.
 
 
     3110
2.Hlaváček Jaroslav
Šlesinger Martin
 
 
Kunst Jiří
Klimeš Luboš
 
 
     3220
3.Šlesinger MartinPytlík Petr     3230
4.Frydrychovský PavelPavlíček Petr ml.     3040
5.Hlaváček JaroslavKunst Jiří     3050
6.Fraj FrantišekKlimeš Luboš     3060
7.Frydrychovský PavelPytlík Petr     3270
8.Hlaváček JaroslavPavlíček Petr ml.     3280
9.Fraj FrantišekKunst Jiří     3090
10.Šlesinger MartinKlimeš Luboš     2391
11.Hlaváček JaroslavPytlík Petr     31101
12.Fraj FrantišekPavlíček Petr ml.     30111
13.Šlesinger MartinKunst Jiří     13112
14.Frydrychovský PavelKlimeš Luboš     32122
15.Fraj FrantišekPytlík Petr     30132
16.Šlesinger MartinPavlíček Petr ml.     03133
17.Frydrychovský PavelKunst Jiří     31143
18.Hlaváček JaroslavKlimeš Luboš     31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šlesinger Martin13Pytlík Petr04
Frydrychovský Pavel40Pavlíček Petr ml.13
Hlaváček Jaroslav40Kunst Jiří13
Fraj František40Klimeš Luboš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Třešť FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Batelov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1615:51 TJ Sokol Batelov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bambula Michael
Vyhlídal Jan
 
 
Frydrychovský Pavel
Fraj František
 
 
     0301
2.Palán Tomáš
Rudolf Vincent
 
 
Hlaváček Jaroslav
Hlaváček Radek
 
 
     0302
3.Vyhlídal JanFraj František     0303
4.Bambula MichaelHlaváček Jaroslav     0304
5.Palán TomášFrydrychovský Pavel     3114
6.Rudolf VincentHlaváček Radek     0315
7.Bambula MichaelFraj František     1316
8.Palán TomášHlaváček Jaroslav     3226
9.Rudolf VincentFrydrychovský Pavel     0327
10.Vyhlídal JanHlaváček Radek     1328
11.Palán TomášFraj František     1329
12.Rudolf VincentHlaváček Jaroslav     03210
13.Vyhlídal JanŠuhaj Ondřej     13211
14.Bambula MichaelHlaváček Radek     23212
15.Rudolf VincentFraj František     03213
16.Vyhlídal JanHlaváček Jaroslav     13214
17.Bambula MichaelŠuhaj Ondřej     13215
18.Palán TomášHlaváček Radek     13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vyhlídal Jan04Fraj František40
Bambula Michael04Hlaváček Jaroslav31
Palán Tomáš22Frydrychovský Pavel11
Rudolf Vincent04Hlaváček Radek40
   Šuhaj Ondřej20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Batelov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brtnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:37 TJ Sokol Brtnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváček Radek
Hlaváček Jaroslav
 
 
Hos František
Kosztolányi Pavel
 
 
     3010
2.Frydrychovský Pavel
Fraj František
 
 
Hos Roman
Vrzal Matěj
 
 
     2311
3.Hlaváček JaroslavHos František     3121
4.Fraj FrantišekKosztolányi Pavel     3031
5.Šuhaj OndřejHos Roman     0332
6.Hlaváček RadekVrzal Matěj     2333
7.Fraj FrantišekHos František     3143
8.Šuhaj OndřejKosztolányi Pavel     1344
9.Hlaváček RadekHos Roman     2345
10.Hlaváček JaroslavVrzal Matěj     0346
11.Frydrychovský PavelHos František     3256
12.Hlaváček RadekKosztolányi Pavel     3166
13.Hlaváček JaroslavHos Roman     0367
14.Fraj FrantišekVrzal Matěj     1368
15.Hlaváček RadekHos František     3278
16.Hlaváček JaroslavKosztolányi Pavel     3088
17.Fraj FrantišekHos Roman     1389
18.Frydrychovský PavelVrzal Matěj     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hlaváček Jaroslav22Hos František04
Fraj František22Kosztolányi Pavel13
Šuhaj Ondřej02Hos Roman40
Hlaváček Radek22Vrzal Matěj40
Frydrychovský Pavel11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kamenice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Batelov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KameniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:187:54 TJ Sokol Batelov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáček Jindřich
Solař Jan
 
 
Hlaváček Jaroslav
Hlaváček Radek
 
 
     2301
2.Lély Jan
Peštál Matyáš
 
 
Fraj František
Šuhaj Ondřej
 
 
     0302
3.Pruša PavelHlaváček Jaroslav     0303
4.Lély JanHlaváček Radek     1304
5.Peštál MatyášFraj František     0305
6.Neuman MiroslavŠuhaj Ondřej     1306
7.Lély JanHlaváček Jaroslav     0307
8.Peštál MatyášHlaváček Radek     0308
9.Neuman MiroslavFraj František     0309
10.Pruša PavelŠuhaj Ondřej     13010
11.Peštál MatyášHlaváček Jaroslav     03011
12.Neuman MiroslavHlaváček Radek     03012
13.Pruša PavelFraj František     03013
14.Lély JanŠuhaj Ondřej     23014
15.Neuman MiroslavHlaváček Jaroslav     03015
16.Pruša PavelHlaváček Radek     03016
17.Lély JanFraj František     03017
18.Peštál Matyᚊuhaj Ondřej     03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pruša Pavel04Hlaváček Jaroslav40
Lély Jan04Hlaváček Radek40
Peštál Matyáš04Fraj František40
Neuman Miroslav04Šuhaj Ondřej40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Batelov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK BítovčiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:11 TJ Sokol Batelov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frydrychovský Pavel
Fraj František
 
 
Špaček Josef
Hron Jiří
 
 
     3010
2.Šlesinger Martin
Šuhaj Ondřej
 
 
Doležal Pavel
Matula Daniel
 
 
     3020
3.Šlesinger MartinŠpaček Josef     3030
4.Frydrychovský PavelHron Jiří     3040
5.Šuhaj OndřejDoležal Pavel     2341
6.Fraj FrantišekMatula Daniel     3051
7.Frydrychovský PavelŠpaček Josef     3161
8.Šuhaj OndřejHron Jiří     3071
9.Fraj FrantišekDoležal Pavel     3181
10.Šlesinger MartinMatula Daniel     3091
11.Šuhaj OndřejŠpaček Josef     30101
12.Hlaváček JaroslavHron Jiří     30111
13.Šlesinger MartinDoležal Pavel     13112
14.Frydrychovský PavelMatula Daniel     30122
15.Hlaváček JaroslavŠpaček Josef     30132
16.Šlesinger MartinHron Jiří     30142
17.Frydrychovský PavelDoležal Pavel     23143
18.Šuhaj OndřejMatula Daniel     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šlesinger Martin31Špaček Josef04
Frydrychovský Pavel31Hron Jiří04
Šuhaj Ondřej31Doležal Pavel31
Fraj František20Matula Daniel04
Hlaváček Jaroslav20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Jihlava EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Batelov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:37 TJ Sokol Batelov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cetl Josef
Uher Michal
 
 
Frydrychovský Pavel
Fraj František
 
 
     0301
2.Viktora Miroslav
Cahová Zuzana
 
 
Hlaváček Jaroslav
Hlaváček Radek
 
 
     3111
3.Uher MichalFrydrychovský Pavel     3021
4.Cetl JosefFraj František     1322
5.Viktora MiroslavHlaváček Jaroslav     3232
6.Cahová ZuzanaHlaváček Radek     0333
7.Cetl JosefFrydrychovský Pavel     3043
8.Viktora MiroslavFraj František     1344
9.Cahová ZuzanaHlaváček Jaroslav     0345
10.Uher MichalHlaváček Radek     1346
11.Viktora MiroslavFrydrychovský Pavel     3156
12.Cahová ZuzanaFraj František     0357
13.Uher MichalHlaváček Jaroslav     1358
14.Cetl JosefHlaváček Radek     3268
15.Cahová ZuzanaFrydrychovský Pavel     1369
16.Uher MichalFraj František     23610
17.Cetl JosefHlaváček Jaroslav     30710
18.Viktora MiroslavHlaváček Radek     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Uher Michal13Frydrychovský Pavel13
Cetl Josef31Fraj František40
Viktora Miroslav31Hlaváček Jaroslav22
Cahová Zuzana04Hlaváček Radek22

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline