Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Batelov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Batelov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:10 TJ Sokol Batelov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváček Jaroslav
Fraj František
 
 
Pecka Vladimír
Havlíček Ladislav
 
 
     3010
2.Šuhaj Ondřej
Šlesinger Martin
 
 
Doležal Pavel
Němeček Petr
 
 
     3020
3.Hlaváček JaroslavHavlíček Ladislav     3030
4.Frydrychovský PavelPecka Vladimír     3140
5.Fraj FrantišekDoležal Pavel     3050
6.Šuhaj OndřejNěmeček Petr     3060
7.Frydrychovský PavelHavlíček Ladislav     3270
8.Fraj FrantišekPecka Vladimír     3180
9.Šuhaj OndřejDoležal Pavel     3090
10.Hlaváček JaroslavNěmeček Petr     30100
11.Šlesinger MartinHavlíček Ladislav     32110
12.Šuhaj OndřejPecka Vladimír     31120
13.Hlaváček JaroslavDoležal Pavel     30130
14.Frydrychovský PavelDoležal Bohumír     30140
15.Šuhaj OndřejHavlíček Ladislav     31150
16.Hlaváček JaroslavPecka Vladimír     30160
17.Frydrychovský PavelDoležal Pavel     30170
18.Šlesinger MartinDoležal Bohumír     32180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hlaváček Jaroslav40Havlíček Ladislav04
Frydrychovský Pavel40Pecka Vladimír04
Fraj František20Doležal Pavel04
Šuhaj Ondřej40Němeček Petr02
Šlesinger Martin20Doležal Bohumír02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Jihlava EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Batelov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:23 Sportovní klub Jihlava E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cetl Josef
Uher Michal
 
 
Němeček Petr
Doležal Pavel
 
 
     3110
2.Kolátor Karel
Cahová Zuzana
 
 
Havlíček Ladislav
Pecka Vladimír
 
 
     0311
3.Uher MichalDoležal Bohumír     3021
4.Bartůšek LukášHavlíček Ladislav     0322
5.Cetl JosefPecka Vladimír     3032
6.Cahová ZuzanaDoležal Pavel     2333
7.Bartůšek LukášDoležal Bohumír     0334
8.Cetl JosefHavlíček Ladislav     3144
9.Cahová ZuzanaPecka Vladimír     3054
10.Uher MichalDoležal Pavel     3164
11.Cetl JosefDoležal Bohumír     3074
12.Cahová ZuzanaHavlíček Ladislav     3184
13.Uher MichalPecka Vladimír     3094
14.Bartůšek LukášNěmeček Petr     1395
15.Cahová ZuzanaDoležal Bohumír     31105
16.Uher MichalHavlíček Ladislav     30115
17.Bartůšek LukášPecka Vladimír     03116
18.Cetl JosefNěmeček Petr     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Uher Michal40Doležal Bohumír13
Bartůšek Lukáš04Havlíček Ladislav13
Cetl Josef40Pecka Vladimír13
Cahová Zuzana31Doležal Pavel11
   Němeček Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Batelov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Puklice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:49 TJ Sokol Puklice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Milaberský Pavel
Doležal Bohumír
 
 
Thál Josef
Novák Kamil
 
 
     3110
2.Pecka Vladimír
Havlíček Ladislav
 
 
Ecker Jiří
Vlach Jaroslav
 
 
     2311
3.Milaberský PavelEcker Jiří     0312
4.Havlíček LadislavVlach Jaroslav     0313
5.Pecka VladimírNovák Kamil     1314
6.Doležal BohumírThál Josef     3124
7.Havlíček LadislavEcker Jiří     0325
8.Pecka VladimírVlach Jaroslav     0326
9.Doležal PavelNovák Kamil     1327
10.Milaberský PavelThál Josef     2328
11.Pecka VladimírEcker Jiří     0329
12.Doležal PavelVlach Jaroslav     03210
13.Milaberský PavelNovák Kamil     03211
14.Havlíček LadislavThál Josef     13212
15.Doležal PavelEcker Jiří     03213
16.Milaberský PavelVlach Jaroslav     13214
17.Havlíček LadislavNovák Kamil     13215
18.Pecka VladimírThál Josef     32315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Milaberský Pavel04Ecker Jiří40
Havlíček Ladislav04Vlach Jaroslav40
Pecka Vladimír13Novák Kamil40
Doležal Bohumír10Thál Josef22
Doležal Pavel03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK BUWOL METAL LUKA n.J B.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Batelov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:11 SK BUWOL METAL LUKA n.J B.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zejda Ondřej
Vondrák Radim
 
 
Doležal Pavel
Milaberský Pavel
 
 
     3010
2.Vrzáček Michal
Průša Dominik
 
 
Pecka Vladimír
Havlíček Ladislav
 
 
     3020
3.Zejda OndřejDoležal Pavel     3030
4.Vondrák RadimMilaberský Pavel     3240
5.Průša DominikPecka Vladimír     3050
6.Vrzáček MichalDoležal Bohumír     3160
7.Vondrák RadimDoležal Pavel     3070
8.Průša DominikMilaberský Pavel     3280
9.Vrzáček MichalPecka Vladimír     3290
10.Zejda OndřejDoležal Bohumír     30100
11.Průša DominikDoležal Pavel     30110
12.Vrzáček MichalHavlíček Ladislav     31120
13.Zejda OndřejPecka Vladimír     30130
14.Vondrák RadimDoležal Bohumír     30140
15.Vrzáček MichalDoležal Pavel     31150
16.Zejda OndřejHavlíček Ladislav     30160
17.Vondrák RadimPecka Vladimír     30170
18.Průša DominikDoležal Bohumír     32180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zejda Ondřej40Doležal Pavel04
Vondrák Radim40Milaberský Pavel02
Průša Dominik40Pecka Vladimír04
Vrzáček Michal40Doležal Bohumír04
   Havlíček Ladislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Batelov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zhoř BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:41 TJ Zhoř B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němeček Petr
Doležal Pavel
 
 
Pytlík Petr
Kunst Jiří
 
 
     3110
2.Pecka Vladimír
Havlíček Ladislav
 
 
Musilová Miluše
Pavlíček Petr ml.
 
 
     3120
3.Doležal BohumírPytlík Petr     2321
4.Milaberský PavelKunst Jiří     3231
5.Němeček PetrMusilová Miluše     2332
6.Doležal PavelPavlíček Petr ml.     2333
7.Milaberský PavelPytlík Petr     3043
8.Němeček PetrKunst Jiří     0344
9.Doležal PavelMusilová Miluše     3054
10.Doležal BohumírPavlíček Petr ml.     0355
11.Němeček PetrPytlík Petr     0356
12.Doležal PavelKunst Jiří     1357
13.Doležal BohumírMusilová Miluše     0358
14.Milaberský PavelPavlíček Petr ml.     2359
15.Doležal PavelPytlík Petr     13510
16.Doležal BohumírKunst Jiří     13511
17.Milaberský PavelMusilová Miluše     31611
18.Němeček PetrPavlíček Petr ml.     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Doležal Bohumír04Pytlík Petr31
Milaberský Pavel31Kunst Jiří31
Němeček Petr04Musilová Miluše22
Doležal Pavel13Pavlíček Petr ml.40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Třešť FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Batelov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:23 SKST Třešť F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křivánek Jan
Palán Tomáš
 
 
Pecka Vladimír
Havlíček Ladislav
 
 
     3010
2.Bambula Michael
Vyhlídal Jan
 
 
Němeček Petr
Doležal Pavel
 
 
     1311
3.Vyhlídal JanMilaberský Pavel     0312
4.Bambula MichaelDoležal Bohumír     3222
5.Palán TomášHavlíček Ladislav     3032
6.Křivánek JanPecka Vladimír     3042
7.Bambula MichaelMilaberský Pavel     3052
8.Palán TomášDoležal Bohumír     3062
9.Křivánek JanHavlíček Ladislav     3072
10.Vyhlídal JanPecka Vladimír     0373
11.Palán TomášDoležal Pavel     3083
12.Křivánek JanDoležal Bohumír     3093
13.Rudolf VincentHavlíček Ladislav     0394
14.Bambula MichaelPecka Vladimír     0395
15.Křivánek JanDoležal Pavel     30105
16.Rudolf VincentDoležal Bohumír     32115
17.Bambula MichaelHavlíček Ladislav     13116
18.Palán TomášPecka Vladimír     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vyhlídal Jan02Milaberský Pavel11
Bambula Michael22Doležal Bohumír04
Palán Tomáš40Havlíček Ladislav22
Křivánek Jan40Pecka Vladimír22
Rudolf Vincent11Doležal Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Batelov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brtnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1510:47 TJ Sokol Brtnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němeček Petr
Doležal Bohumír
 
 
Hos Roman
Vrzal Matěj
 
 
     0301
2.Pecka Vladimír
Havlíček Ladislav
 
 
Kosztolányi Pavel
Málek Milan st.
 
 
     1302
3.Havlíček LadislavMálek Milan st.     3112
4.Doležal BohumírKosztolányi Pavel     0313
5.Pecka VladimírHos Roman     0314
6.Doležal PavelVrzal Matěj     0315
7.Doležal BohumírMálek Milan st.     0316
8.Pecka VladimírKosztolányi Pavel     0317
9.Doležal PavelHos Roman     0318
10.Havlíček LadislavVrzal Matěj     0319
11.Němeček PetrMálek Milan st.     3129
12.Doležal PavelKosztolányi Pavel     03210
13.Havlíček LadislavHos Roman     03211
14.Doležal BohumírVrzal Matěj     03212
15.Doležal PavelMálek Milan st.     30312
16.Havlíček LadislavKosztolányi Pavel     03313
17.Doležal BohumírHos Roman     03314
18.Němeček PetrVrzal Matěj     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Havlíček Ladislav13Málek Milan st.13
Doležal Bohumír04Kosztolányi Pavel40
Pecka Vladimír02Hos Roman40
Doležal Pavel13Vrzal Matěj40
Němeček Petr11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kamenice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Batelov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KameniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:15 TJ Sokol Kamenice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáček Jindřich
Solař Jan
 
 
Milaberský Pavel
Doležal Bohumír
 
 
     3010
2.Bumbálek Miroslav
Lély Jan
 
 
Pecka Vladimír
Havlíček Ladislav
 
 
     3020
3.Dvořáček JindřichHavlíček Ladislav     3130
4.Solař JanPecka Vladimír     3040
5.Lély JanMilaberský Pavel     3150
6.Peštál MatyášDoležal Bohumír     3160
7.Solař JanHavlíček Ladislav     3070
8.Lély JanPecka Vladimír     3180
9.Peštál MatyášMilaberský Pavel     1381
10.Dvořáček JindřichDoležal Bohumír     3091
11.Lély JanHavlíček Ladislav     30101
12.Peštál MatyášPecka Vladimír     13102
13.Dvořáček JindřichMilaberský Pavel     30112
14.Bumbálek MiroslavNěmeček Petr     30122
15.Peštál MatyášHavlíček Ladislav     23123
16.Dvořáček JindřichPecka Vladimír     30133
17.Bumbálek MiroslavMilaberský Pavel     32143
18.Lély JanNěmeček Petr     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořáček Jindřich40Havlíček Ladislav13
Solař Jan20Pecka Vladimír13
Lély Jan40Milaberský Pavel13
Peštál Matyáš13Doležal Bohumír02
Bumbálek Miroslav20Němeček Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Batelov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK BítovčiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:35 SK Bítovčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležal Pavel
Havlíček Ladislav
 
 
Doležal Pavel
Průcha Libor
 
 
     0301
2.Pecka Vladimír
Němeček Petr
 
 
Matula Daniel
Zimola Stanislav
 
 
     0302
3.Havlíček LadislavDoležal Pavel     3112
4.Doležal PavelPrůcha Libor     1313
5.Pecka VladimírMatula Daniel     3023
6.Němeček PetrZimola Stanislav     0324
7.Doležal PavelDoležal Pavel     1325
8.Pecka VladimírPrůcha Libor     2326
9.Němeček PetrMatula Daniel     0327
10.Havlíček LadislavZimola Stanislav     3137
11.Pecka VladimírDoležal Pavel     0338
12.Doležal BohumírPrůcha Libor     0339
13.Havlíček LadislavMatula Daniel     3049
14.Doležal PavelZimola Stanislav     3059
15.Doležal BohumírDoležal Pavel     03510
16.Havlíček LadislavPrůcha Libor     23511
17.Doležal PavelMatula Daniel     30611
18.Pecka VladimírZimola Stanislav     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Havlíček Ladislav31Doležal Pavel31
Doležal Pavel22Průcha Libor40
Pecka Vladimír22Matula Daniel13
Němeček Petr02Zimola Stanislav13
Doležal Bohumír02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Batelov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Batelov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:178:53 TJ Sokol Batelov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němeček Petr
Doležal Pavel
 
 
Hlaváček Jaroslav
Fraj František
 
 
     0301
2.Pecka Vladimír
Havlíček Ladislav
 
 
Frydrychovský Pavel
Šuhaj Ondřej
 
 
     3211
3.Doležal BohumírHlaváček Jaroslav     0312
4.Doležal PavelFraj František     0313
5.Němeček PetrFrydrychovský Pavel     0314
6.Milaberský PavelŠuhaj Ondřej     1315
7.Doležal PavelHlaváček Jaroslav     1316
8.Havlíček LadislavFraj František     0317
9.Milaberský PavelFrydrychovský Pavel     0318
10.Doležal BohumírŠuhaj Ondřej     0319
11.Havlíček LadislavHlaváček Jaroslav     03110
12.Milaberský PavelŠlesinger Martin     03111
13.Doležal BohumírFrydrychovský Pavel     03112
14.Doležal PavelŠuhaj Ondřej     13113
15.Milaberský PavelHlaváček Jaroslav     03114
16.Doležal BohumírŠlesinger Martin     03115
17.Doležal PavelFrydrychovský Pavel     03116
18.Havlíček LadislavŠuhaj Ondřej     23117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Doležal Bohumír04Hlaváček Jaroslav40
Doležal Pavel04Fraj František20
Němeček Petr01Frydrychovský Pavel40
Milaberský Pavel04Šuhaj Ondřej40
Havlíček Ladislav03Šlesinger Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Batelov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Jihlava ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:39 Sportovní klub Jihlava E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pecka Vladimír
Doležal Pavel
 
 
Uher Michal
Cahová Zuzana
 
 
     0301
2.Havlíček Ladislav
Němeček Petr
 
 
Kolátor Karel
Bartůšek Lukáš
 
 
     3211
3.Havlíček LadislavUher Michal     0312
4.Pecka VladimírKolátor Karel     2313
5.Doležal PavelBartůšek Lukáš     3123
6.Doležal BohumírCahová Zuzana     1324
7.Pecka VladimírUher Michal     0325
8.Doležal PavelKolátor Karel     1326
9.Doležal BohumírBartůšek Lukáš     3036
10.Havlíček LadislavCahová Zuzana     2337
11.Doležal PavelUher Michal     2338
12.Doležal BohumírKolátor Karel     0339
13.Havlíček LadislavBartůšek Lukáš     3049
14.Pecka VladimírCahová Zuzana     03410
15.Doležal BohumírUher Michal     03411
16.Havlíček LadislavKolátor Karel     30511
17.Pecka VladimírBartůšek Lukáš     30611
18.Doležal PavelCahová Zuzana     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havlíček Ladislav22Uher Michal40
Pecka Vladimír13Kolátor Karel31
Doležal Pavel13Bartůšek Lukáš04
Doležal Bohumír13Cahová Zuzana40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Puklice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Batelov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:16 TJ Sokol Puklice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Povýšil Vladko
Vlach Jaroslav
 
 
Pecka Vladimír
Havlíček Ladislav
 
 
     3010
2.Ecker Jiří
Thál Josef
 
 
Doležal Bohumír
Doležal Pavel
 
 
     3020
3.Povýšil VladkoPecka Vladimír     3030
4.Vlach JaroslavHavlíček Ladislav     3040
5.Ecker JiříDoležal Bohumír     3050
6.Thál JosefDoležal Pavel     0351
7.Vlach JaroslavPecka Vladimír     3261
8.Ecker JiříHavlíček Ladislav     3071
9.Thál JosefDoležal Bohumír     3281
10.Povýšil VladkoDoležal Pavel     3091
11.Ecker JiříPecka Vladimír     32101
12.Thál JosefHavlíček Ladislav     13102
13.Povýšil VladkoDoležal Bohumír     30112
14.Vlach JaroslavDoležal Pavel     31122
15.Thál JosefPecka Vladimír     23123
16.Povýšil VladkoHavlíček Ladislav     30133
17.Vlach JaroslavDoležal Bohumír     30143
18.Ecker JiříDoležal Pavel     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Povýšil Vladko40Pecka Vladimír13
Vlach Jaroslav40Havlíček Ladislav13
Ecker Jiří40Doležal Bohumír04
Thál Josef13Doležal Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Batelov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK BUWOL METAL LUKA n.J B.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1714:52 SK BUWOL METAL LUKA n.J B.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pecka Vladimír
Havlíček Ladislav
 
 
Votava Matěj
Eliáš Martin
 
 
     1301
2.Doležal Pavel
Němeček Petr
 
 
Vondrák Radim
Průša Dominik
 
 
     1302
3.Pecka VladimírVotava Matěj     1303
4.Havlíček LadislavEliáš Martin     0304
5.Němeček PetrVondrák Radim     1305
6.Doležal PavelPrůša Dominik     0306
7.Havlíček LadislavVotava Matěj     1307
8.Němeček PetrEliáš Martin     2308
9.Doležal PavelVondrák Radim     1309
10.Pecka VladimírPrůša Dominik     03010
11.Němeček PetrVotava Matěj     03011
12.Doležal PavelEliáš Martin     31111
13.Pecka VladimírVondrák Radim     03112
14.Havlíček LadislavPrůša Dominik     13113
15.Doležal PavelVotava Matěj     03114
16.Pecka VladimírEliáš Martin     03115
17.Havlíček LadislavVondrák Radim     23116
18.Němeček PetrPrůša Dominik     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pecka Vladimír04Votava Matěj40
Havlíček Ladislav04Eliáš Martin31
Němeček Petr04Vondrák Radim40
Doležal Pavel13Průša Dominik40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zhoř BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Batelov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:15 TJ Zhoř B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pytlík Petr
Klimeš Luboš
 
 
Němeček Petr
Milaberský Pavel
 
 
     3010
2.Pejcha Lukáš
Pavlíček Petr ml.
 
 
Doležal Pavel
Havlíček Ladislav
 
 
     3020
3.Pejcha LukášNěmeček Petr     3030
4.Pavlíček Petr ml.Milaberský Pavel     3040
5.Pytlík PetrDoležal Pavel     3050
6.Klimeš LubošHavlíček Ladislav     1351
7.Pavlíček Petr ml.Němeček Petr     3061
8.Pytlík PetrMilaberský Pavel     3071
9.Klimeš LubošDoležal Pavel     1372
10.Pejcha LukášHavlíček Ladislav     3082
11.Pytlík PetrNěmeček Petr     3092
12.Klimeš LubošMilaberský Pavel     30102
13.Pejcha LukášDoležal Pavel     31112
14.Pavlíček Petr ml.Havlíček Ladislav     31122
15.Klimeš LubošNěmeček Petr     13123
16.Pejcha LukášMilaberský Pavel     31133
17.Pavlíček Petr ml.Doležal Pavel     31143
18.Pytlík PetrHavlíček Ladislav     32153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pejcha Lukáš40Němeček Petr13
Pavlíček Petr ml.40Milaberský Pavel04
Pytlík Petr40Doležal Pavel13
Klimeš Luboš13Havlíček Ladislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Batelov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Třešť FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:46 SKST Třešť F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němeček Petr
Doležal Bohumír
 
 
Bambula Michael
Vyhlídal Jan
 
 
     0301
2.Pecka Vladimír
Havlíček Ladislav
 
 
Peštálová Klára
Palán Tomáš
 
 
     1302
3.Havlíček LadislavPalán Tomáš     0303
4.Pecka VladimírBambula Michael     1304
5.Němeček PetrPeštálová Klára     0305
6.Doležal BohumírVyhlídal Jan     1306
7.Pecka VladimírPalán Tomáš     0307
8.Němeček PetrBambula Michael     0308
9.Doležal BohumírPeštálová Klára     0309
10.Havlíček LadislavVyhlídal Jan     3219
11.Němeček PetrPalán Tomáš     03110
12.Doležal BohumírBambula Michael     13111
13.Havlíček LadislavPeštálová Klára     13112
14.Pecka VladimírVyhlídal Jan     30212
15.Doležal BohumírPalán Tomáš     03213
16.Havlíček LadislavBambula Michael     31313
17.Pecka VladimírPeštálová Klára     13314
18.Němeček PetrVyhlídal Jan     31414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Havlíček Ladislav22Palán Tomáš40
Pecka Vladimír13Bambula Michael31
Němeček Petr13Peštálová Klára40
Doležal Bohumír04Vyhlídal Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brtnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Batelov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:6 TJ Sokol Brtnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrzal Matěj
Hos Roman
 
 
Milaberský Pavel
Pecka Vladimír
 
 
     3010
2.Hos František
Málek Milan st.
 
 
Havlíček Ladislav
Doležal Bohumír
 
 
     3120
3.Vrzal MatějMilaberský Pavel     3030
4.Hos RomanPecka Vladimír     3040
5.Hos FrantišekHavlíček Ladislav     3050
6.Málek Milan st.Doležal Bohumír     3160
7.Hos RomanMilaberský Pavel     3070
8.Hos FrantišekPecka Vladimír     3080
9.Málek Milan st.Havlíček Ladislav     3290
10.Vrzal MatějDoležal Bohumír     30100
11.Hos FrantišekMilaberský Pavel     30110
12.Málek Milan st.Pecka Vladimír     31120
13.Vrzal MatějHavlíček Ladislav     30130
14.Hos RomanDoležal Bohumír     30140
15.Kosztolányi PavelMilaberský Pavel     31150
16.Vrzal MatějPecka Vladimír     30160
17.Hos RomanHavlíček Ladislav     30170
18.Hos FrantišekDoležal Bohumír     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vrzal Matěj40Milaberský Pavel04
Hos Roman40Pecka Vladimír04
Hos František40Havlíček Ladislav04
Málek Milan st.30Doležal Bohumír04
Kosztolányi Pavel10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Batelov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kamenice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1519:49 TJ Sokol Kamenice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíček Ladislav
Milaberský Pavel
 
 
Dvořáček Jindřich
Solař Jan
 
 
     0301
2.Němeček Petr
Doležal Pavel
 
 
Bumbálek Miroslav
Pruša Pavel
 
 
     2302
3.Němeček PetrDvořáček Jindřich     0303
4.Havlíček LadislavSolař Jan     0304
5.Milaberský PavelBumbálek Miroslav     3214
6.Doležal PavelPruša Pavel     0315
7.Havlíček LadislavDvořáček Jindřich     0316
8.Milaberský PavelSolař Jan     2317
9.Doležal PavelBumbálek Miroslav     3027
10.Němeček PetrPruša Pavel     2328
11.Milaberský PavelDvořáček Jindřich     0329
12.Doležal PavelSolař Jan     03210
13.Němeček PetrBumbálek Miroslav     23211
14.Havlíček LadislavPruša Pavel     23212
15.Doležal PavelDvořáček Jindřich     03213
16.Němeček PetrSolař Jan     03214
17.Havlíček LadislavBumbálek Miroslav     32314
18.Milaberský PavelPruša Pavel     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Němeček Petr04Dvořáček Jindřich40
Havlíček Ladislav13Solař Jan40
Milaberský Pavel13Bumbálek Miroslav13
Doležal Pavel13Pruša Pavel40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK BítovčiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Batelov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:19 SK Bítovčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Průcha Libor
Wejwoda Petr
 
 
Němeček Petr
Doležal Bohumír
 
 
     3010
2.Doležal Pavel
Šťáva Miroslav
 
 
Pecka Vladimír
Milaberský Pavel
 
 
     2311
3.Průcha LiborNěmeček Petr     3221
4.Wejwoda PetrDoležal Bohumír     3031
5.Doležal PavelPecka Vladimír     0332
6.Šťáva MiroslavMilaberský Pavel     3142
7.Wejwoda PetrNěmeček Petr     3052
8.Doležal PavelDoležal Bohumír     3062
9.Šťáva MiroslavPecka Vladimír     1363
10.Průcha LiborMilaberský Pavel     0364
11.Doležal PavelNěmeček Petr     3074
12.Šťáva MiroslavDoležal Bohumír     3184
13.Průcha LiborPecka Vladimír     3094
14.Wejwoda PetrMilaberský Pavel     30104
15.Šťáva MiroslavNěmeček Petr     23105
16.Průcha LiborDoležal Bohumír     30115
17.Wejwoda PetrPecka Vladimír     30125
18.Doležal PavelMilaberský Pavel     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Průcha Libor31Němeček Petr13
Wejwoda Petr40Doležal Bohumír04
Doležal Pavel31Pecka Vladimír22
Šťáva Miroslav22Milaberský Pavel13

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline