Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KostomlatyVrchní
rozhodčí:
Vácha Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Dvory BRozhodčí:Červený Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 402, 289 21 Kostomlaty nad Labem, pavilon C, vchod z ulice PrůběžnáRozhodčí:Zahradníček Roman
Datum dle rozpisu07. 10. 2016 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:Rucki Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1514:48448:635TJ Dvory B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vácha Petr
Zahradníček Roman
 
 
Soukal Pavel
Somr Oldřich
 
 
-7-88-9 1301
2.Červený Jan
Rucki Martin
 
 
Miškovský Jaroslav
Čermák Martin
 
 
-1-6-4  0302
3.Kyncl JanČermák Martin-5-4-6  0303
4.Zahradníček RomanSomr Oldřich997  3013
5.Červený JanMiškovský Jaroslav-5-4-3  0314
6.Rucki MartinSoukal Pavel-2-4-8  0315
7.Zahradníček RomanČermák Martin710-77 3125
8.Červený JanSomr Oldřich-7-5-6  0326
9.Rucki MartinMiškovský Jaroslav-4-9-9  0327
10.Kyncl JanSoukal Pavel-3-5-8  0328
11.Červený JanČermák Martin10-2-4-9 1329
12.Rucki MartinSomr Oldřich-5-711-8 13210
13.Vítek PavelMiškovský Jaroslav-7-10-2  03211
14.Zahradníček RomanSoukal Pavel-8-9-7  03212
15.Rucki MartinČermák Martin-4-6-5  03213
16.Vítek PavelSomr Oldřich79-9-7-1023214
17.Zahradníček RomanMiškovský Jaroslav-711-7932314
18.Červený JanSoukal Pavel-4-9-5  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kyncl Jan02Čermák Martin31
Zahradníček Roman31Somr Oldřich31
Červený Jan04Miškovský Jaroslav31
Rucki Martin04Soukal Pavel40
Vítek Pavel02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Poříčany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KostomlatyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounická 272, PoříčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:33686:640TJ Sokol Poříčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Melichová Barbora
Vlček Jan
 
 
Vácha Petr
Zahradníček Roman
 
 
4-889 3110
2.Novotný Pavel
Vosecký Martin
 
 
Petráček Marek
Kyncl Jan
 
 
38-8-553220
3.Melichová BarboraVácha Petr-6-78-9 1321
4.Vlček JanZahradníček Roman87-49 3131
5.Novotný PavelPetráček Marek5-897 3141
6.Vosecký MartinKyncl Jan8-8-7993251
7.Vlček JanVácha Petr-89-9-9 1352
8.Novotný PavelZahradníček Roman-12-9-8  0353
9.Vosecký MartinPetráček Marek3-9412 3163
10.Melichová BarboraKyncl Jan47-94 3173
11.Novotný PavelVácha Petr-8-7129103283
12.Vosecký MartinZahradníček Roman-6-587-82384
13.Vosecký PetrPetráček Marek-81268 3194
14.Vlček JanKyncl Jan856  30104
15.Vosecký MartinVácha Petr-9-11-9  03105
16.Vosecký PetrZahradníček Roman-68-7-10 13106
17.Vlček JanPetráček Marek454  30116
18.Novotný PavelKyncl Jan-6-7-8  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Melichová Barbora11Vácha Petr31
Vlček Jan31Zahradníček Roman31
Novotný Pavel22Petráček Marek04
Vosecký Martin22Kyncl Jan13
Vosecký Petr11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KostomlatyVrchní
rozhodčí:
Vácha Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Žehuň CRozhodčí:Kyncl Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 402, 289 21 Kostomlaty nad Labem, pavilon C, vchod z ulice PrůběžnáRozhodčí:Vítek Pavel
Datum dle rozpisu21. 10. 2016 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:Zahradníček Roman
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:38525:595TTC Žehuň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kyncl Jan
Rucki Martin
 
 
Fiala Aleš
Konvalina Tomáš
 
 
9-5-11-10 1301
2.Vítek Pavel
Zahradníček Roman
 
 
Konvalina Štěpán
Konvalina Josef
 
 
-8-9-8  0302
3.Kyncl JanKošnerová Alena-8-9-5  0303
4.Rucki MartinKonvalina Tomáš-88-2-4 1304
5.Vítek PavelFiala Aleš1054  3014
6.Zahradníček RomanKonvalina Zdeněk799  3024
7.Rucki MartinKošnerová Alena-2-2-2  0325
8.Vítek PavelKonvalina Tomáš-78-9-4 1326
9.Zahradníček RomanFiala Aleš-107-9593236
10.Kyncl JanKonvalina Zdeněk-815-4-9 1337
11.Vítek PavelKošnerová Alena-7-7-5  0338
12.Zahradníček RomanKonvalina Tomáš947  3048
13.Kyncl JanFiala Aleš-56-10-8 1349
14.Rucki MartinKonvalina Zdeněk-29-7-1 13410
15.Zahradníček RomanKošnerová Alena-12-8-7  03411
16.Kyncl JanKonvalina Tomáš-8-9-5  03412
17.Rucki MartinGatyáš Jiří634  30512
18.Vítek PavelKonvalina Zdeněk574  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kyncl Jan04Košnerová Alena40
Rucki Martin13Konvalina Tomáš31
Vítek Pavel22Fiala Aleš12
Zahradníček Roman31Konvalina Zdeněk22
   Gatyáš Jiří01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KostomlatyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:10Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:43596:644TJ Sokol Kostomlaty

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý František
Minařík Martin
 
 
Vácha Petr
Rucki Martin
 
 
-99-99-72301
2.Veselý Ladislav
Hána Sebastián
 
 
Vítek Pavel
Petráček Marek
 
 
7-9-8593211
3.Minařík MartinRucki Martin-6-8-8  0312
4.Veselý FrantišekVítek Pavel-7-6-8  0313
5.Hána SebastiánVácha Petr-9-7-6  0314
6.Veselý LadislavPetráček Marek65-9-9-102315
7.Minařík MartinVítek Pavel-6-5-8  0316
8.Veselý FrantišekVácha Petr88-9-7-82317
9.Hána SebastiánPetráček Marek762  3027
10.Veselý LadislavRucki Martin68-9-963237
11.Minařík MartinVácha Petr-9-9-7  0338
12.Veselý FrantišekPetráček Marek-87-7-9 1339
13.Hána SebastiánRucki Martin87-73 3149
14.Rajko AlexandrVítek Pavel-5-7-5  03410
15.Minařík MartinPetráček Marek-6-7-6  03411
16.Veselý FrantišekRucki Martin768  30511
17.Hána SebastiánVítek Pavel8-77-8832611
18.Rajko AlexandrVácha Petr-5-6-7  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Minařík Martin04Rucki Martin13
Veselý František13Vítek Pavel31
Hána Sebastián31Vácha Petr40
Veselý Ladislav11Petráček Marek31
Rajko Alexandr02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KostomlatyVrchní
rozhodčí:
Vácha Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Poděbrady CRozhodčí:Kyncl Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 402, 289 21 Kostomlaty nad Labem, pavilon C, vchod z ulice PrůběžnáRozhodčí:Zahradníček Roman
Datum dle rozpisu04. 11. 2016 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:Petráček Marek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1220:39423:573TTC Poděbrady C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vítek Pavel
Petráček Marek
 
 
Pešek Jan Ing.
Vršovský Petr
 
 
-4-5-5  0301
2.Kyncl Jan
Rucki Martin
 
 
Černý Štěpán
Maršon Vojtěch
 
 
4-865 3111
3.Vítek PavelGebauer Lubomír-5-10-9  0312
4.Petráček MarekPešek Jan Ing.-4-3-4  0313
5.Kyncl JanČerný Štěpán774  3023
6.Rucki MartinVršovský Petr-3-4-4  0324
7.Petráček MarekGebauer Lubomír-3-5-6  0325
8.Kyncl JanPešek Jan Ing.-5-4-3  0326
9.Rucki MartinČerný Štěpán-915-7483236
10.Vítek PavelVršovský Petr-2-4-4  0337
11.Kyncl JanGebauer Lubomír-9-4-7  0338
12.Rucki MartinMaršon Vojtěch878  3048
13.Vítek PavelČerný Štěpán1489  3058
14.Petráček MarekVršovský Petr-5-2-3  0359
15.Rucki MartinGebauer Lubomír-4-3-1  03510
16.Vítek PavelMaršon Vojtěch384  30610
17.Petráček MarekČerný Štěpán5-6-89-723611
18.Kyncl JanVršovský Petr-7-3-3  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vítek Pavel22Gebauer Lubomír40
Petráček Marek04Pešek Jan Ing.20
Kyncl Jan13Černý Štěpán13
Rucki Martin22Vršovský Petr40
   Maršon Vojtěch02
střídání: Pešek Jan - Maršon Vojtěch



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ACS Přední LhotaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KostomlatyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Přední Lhota Průběžná 41Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:20686:603ACS Přední Lhota

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Váňová Marta
Ulvr Petr
 
 
Rucki Martin
Kyncl Jan
 
 
8-69-893210
2.Mašinda Ivan
Chlad Jan
 
 
Zahradníček Roman
Vácha Petr
 
 
8106  3020
3.Mašinda IvanRucki Martin688  3030
4.Váňová MartaKyncl Jan9-86-783240
5.Ulvr PetrZahradníček Roman-98-78-62341
6.Chlad JanVácha Petr899 -73151
7.Váňová MartaRucki Martin-78-10-9 1352
8.Ulvr PetrKyncl Jan628  3062
9.Chlad JanZahradníček Roman-5-88883272
10.Mašinda IvanVácha Petr8-9-68123282
11.Ulvr PetrRucki Martin879  3092
12.Chlad JanKyncl Jan888  30102
13.Mašinda IvanZahradníček Roman898  30112
14.Váňová MartaPetráček Marek888  30122
15.Chlad JanRucki Martin898  30132
16.Mašinda IvanKyncl Jan8-878 31142
17.Váňová MartaZahradníček Roman-8-9-8  03143
18.Ulvr PetrPetráček Marek8-979 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mašinda Ivan40Rucki Martin13
Váňová Marta22Kyncl Jan04
Ulvr Petr31Zahradníček Roman22
Chlad Jan40Vácha Petr02
   Petráček Marek02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KostomlatyVrchní
rozhodčí:
Vácha Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk GRozhodčí:Zahradníček Roman
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 402, 289 21 Kostomlaty nad Labem, pavilon C, vchod z ulice PrůběžnáRozhodčí:Vítek Pavel
Datum dle rozpisu18. 11. 2016 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:Petráček Marek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:36642:615TJ Lokomotiva Nymburk G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vácha Petr
Zahradníček Roman
 
 
Stejskal Tomáš
Stejskal Filip
 
 
910-45 3110
2.Vítek Pavel
Petráček Marek
 
 
Hájek Lukáš
Svoboda Tomáš
 
 
-109-6-5 1311
3.Vácha PetrStejskal Tomáš-8-7-6  0312
4.Zahradníček RomanHájek Lukáš888  3022
5.Vítek PavelSvoboda Tomáš4-910-9-72323
6.Petráček MarekStejskal Filip6-9-94-72324
7.Zahradníček RomanStejskal Tomáš7-78-9-72325
8.Vítek PavelHájek Lukáš-87-9-7 1326
9.Petráček MarekSvoboda Tomáš-7-9-7  0327
10.Vácha PetrStejskal Filip328  3037
11.Vítek PavelStejskal Tomáš-7-10-8  0338
12.Petráček MarekHájek Lukáš-4-978-62339
13.Vácha PetrSvoboda Tomáš-10-10710-223310
14.Zahradníček RomanStejskal Filip451  30410
15.Petráček MarekStejskal Tomáš-7-8-8  03411
16.Vácha PetrHájek Lukáš6-77-121032511
17.Zahradníček RomanSvoboda Tomáš624  30611
18.Vítek PavelStejskal Filip5104  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vácha Petr22Stejskal Tomáš40
Zahradníček Roman31Hájek Lukáš22
Vítek Pavel13Svoboda Tomáš31
Petráček Marek04Stejskal Filip13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dvory BVrchní
rozhodčí:
Miškovský Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KostomlatyRozhodčí:Čermák Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dvory 100, sokolovna DvoryRozhodčí:Polák Michal
Datum dle rozpisu23. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:Břetenář Aleš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:23659:538TJ Dvory B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polák Michal
Břetenář Aleš
 
 
Vácha Petr
Zahradníček Roman
 
 
6-910-6103210
2.Čermák Martin
Miškovský Jaroslav
 
 
Škornička Luboš
Červený Jan
 
 
-78-8623220
3.Čermák MartinVácha Petr-89-14-7 1321
4.Miškovský JaroslavZahradníček Roman-10486 3131
5.Polák MichalŠkornička Luboš4-9-6-5 1332
6.Břetenář AlešČervený Jan9410  3042
7.Miškovský JaroslavVácha Petr-26-10973252
8.Polák MichalZahradníček Roman863  3062
9.Břetenář AlešŠkornička Luboš-89-4-8 1363
10.Čermák MartinČervený Jan426  3073
11.Polák MichalVácha Petr105-54 3183
12.Břetenář AlešZahradníček Roman776  3093
13.Čermák MartinŠkornička Luboš1243  30103
14.Miškovský JaroslavČervený Jan676  30113
15.Břetenář AlešVácha Petr-2-7-5  03114
16.Čermák MartinZahradníček Roman-889-9-1023115
17.Miškovský JaroslavŠkornička Luboš1046  30125
18.Polák MichalČervený Jan232  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čermák Martin22Vácha Petr22
Miškovský Jaroslav40Zahradníček Roman13
Polák Michal31Škornička Luboš22
Břetenář Aleš22Červený Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KostomlatyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Poříčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 402, 289 21 Kostomlaty nad Labem, pavilon C, vchod z ulice PrůběžnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2016 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:30692:635TJ Sokol Kostomlaty

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vítek Pavel
Škornička Luboš
 
 
Melichová Barbora
Vosecký Petr
 
 
-91038 3110
2.Vácha Petr
Zahradníček Roman
 
 
Vlček Jan
Vosecký Martin
 
 
678  3020
3.Vítek PavelMelichová Barbora-8-35-7 1321
4.Škornička LubošVosecký Petr7-898 3131
5.Vácha PetrVlček Jan39-7-1143241
6.Zahradníček RomanVosecký Martin6114  3051
7.Škornička LubošMelichová Barbora-5711-793261
8.Vácha PetrVosecký Petr-2-5116-112362
9.Zahradníček RomanVlček Jan-12-5-7  0363
10.Vítek PavelVosecký Martin141-1212 3173
11.Vácha PetrMelichová Barbora-12-8-6  0374
12.Zahradníček RomanVosecký Petr-11328 3184
13.Vítek PavelVlček Jan-7-7-4  0385
14.Škornička LubošVosecký Martin974  3095
15.Zahradníček RomanMelichová Barbora6-12-87-92396
16.Vítek PavelVosecký Petr89-88 31106
17.Škornička LubošVlček Jan9-7-810-1023107
18.Vácha PetrVosecký Martin674  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vítek Pavel22Melichová Barbora31
Škornička Luboš31Vosecký Petr13
Vácha Petr22Vlček Jan31
Zahradníček Roman22Vosecký Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Žehuň CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KostomlatyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ ŽehuňRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:351:15689:513TTC Žehuň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konvalina Zdeněk
Košnerová Alena
 
 
Kyncl Jan
Vácha Petr
 
 
3-647 3110
2.Fiala Aleš
Kvasnička Daniel st.
 
 
Zahradníček Roman
Škornička Luboš
 
 
73-65 3120
3.Kvasnička Daniel st.Kyncl Jan172  3030
4.Konvalina ZdeněkVácha Petr11810  3040
5.Fiala AlešZahradníček Roman79-38 3150
6.Košnerová AlenaŠkornička Luboš8-8-88-122351
7.Konvalina ZdeněkKyncl Jan387  3061
8.Fiala AlešVácha Petr-713-77-92362
9.Košnerová AlenaZahradníček Roman46-1311 3172
10.Kvasnička Daniel st.Škornička Luboš5910  3082
11.Fiala AlešKyncl Jan8128  3092
12.Košnerová AlenaVácha Petr7121  30102
13.Kvasnička Daniel st.Zahradníček Roman542  30112
14.Konvalina ZdeněkŠkornička Luboš6-4-75-923113
15.Košnerová AlenaKyncl Jan457  30123
16.Kvasnička Daniel st.Vácha Petr862  30133
17.Konvalina ZdeněkZahradníček Roman-3-959832143
18.Fiala AlešŠkornička Luboš8810  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kvasnička Daniel st.40Kyncl Jan04
Konvalina Zdeněk31Vácha Petr13
Fiala Aleš31Zahradníček Roman04
Košnerová Alena31Škornička Luboš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KostomlatyVrchní
rozhodčí:
Vácha Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk IRozhodčí:Kastner Luděk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 402, 289 21 Kostomlaty nad Labem, pavilon C, vchod z ulice PrůběžnáRozhodčí:Škornička Luboš
Datum dle rozpisu16. 12. 2016 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:Červený Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:16675:492TJ Sokol Kostomlaty

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škornička Luboš
Vácha Petr
 
 
Veselý Ladislav
Hána Sebastián
 
 
-12562 3110
2.Vítek Pavel
Kyncl Jan
 
 
Minařík Martin
Veselý František
 
 
518  3020
3.Škornička LubošVeselý Ladislav-10-97883230
4.Vácha PetrHána Sebastián10-10-84-92331
5.Vítek PavelMinařík Martin656  3041
6.Kyncl JanVeselý František-9-8-11  0342
7.Vácha PetrVeselý Ladislav89-9-1063252
8.Vítek PavelHána Sebastián935  3062
9.Kyncl JanMinařík Martin10-996 3172
10.Škornička LubošVeselý František437  3082
11.Vítek PavelVeselý Ladislav468  3092
12.Kyncl JanHána Sebastián-3-510-10 1393
13.Škornička LubošMinařík Martin883  30103
14.Vácha PetrVeselý František787  30113
15.Kyncl JanVeselý Ladislav437  30123
16.Škornička LubošHána Sebastián926  30133
17.Petráček MarekMinařík Martin9-9612 31143
18.Vítek PavelVeselý František767  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Škornička Luboš40Veselý Ladislav04
Vácha Petr21Hána Sebastián22
Vítek Pavel40Minařík Martin04
Kyncl Jan22Veselý František13
Petráček Marek10   
střídání Vácha - Petráček



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Poděbrady CVrchní
rozhodčí:
Vršovský Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KostomlatyRozhodčí:Gebauer Lubomír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 5, Poděbrady 290 01, OD Jiří, 1 poschodí samostatný vchodRozhodčí:Pešek Jan Ing.
Datum dle rozpisu13. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:Černý Štěpán
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:345:14572:411TTC Poděbrady C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pešek Jan Ing.
Pešek Jakub
 
 
Petráček Marek
Zahradníček Roman
 
 
468  3010
2.Černý Štěpán
Gebauer Lubomír
 
 
Kyncl Jan
Rucki Martin
 
 
337  3020
3.Pešek Jan Ing.Petráček Marek2510  3030
4.Pešek JakubZahradníček Roman768  3040
5.Gebauer LubomírKyncl Jan724  3050
6.Černý ŠtěpánRucki Martin-66-58103260
7.Pešek JakubPetráček Marek64-99 3170
8.Gebauer LubomírZahradníček Roman25-103 3180
9.Černý ŠtěpánKyncl Jan51011  3090
10.Pešek Jan Ing.Rucki Martin-10533 31100
11.Gebauer LubomírPetráček Marek267  30110
12.Černý ŠtěpánZahradníček Roman467  30120
13.Pešek Jan Ing.Kyncl Jan646  30130
14.Maršon VojtěchRucki Martin-5-9-4  03131
15.Černý ŠtěpánPetráček Marek5610  30141
16.Pešek Jan Ing.Zahradníček RomanWO    03142
17.Maršon VojtěchKyncl Jan-5-3-5  03143
18.Gebauer LubomírRucki Martin527  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pešek Jan Ing.30Petráček Marek04
Pešek Jakub20Zahradníček Roman03
Gebauer Lubomír40Kyncl Jan13
Černý Štěpán40Rucki Martin13
Maršon Vojtěch02   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KostomlatyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ACS Přední LhotaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 402, 289 21 Kostomlaty nad Labem, pavilon C, vchod z ulice PrůběžnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2017 19:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:30629:564TJ Sokol Kostomlaty

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vácha Petr
Apjar Marek
 
 
Novotný Miroslav
Mašinda Ivan
 
 
-8-9-6  0301
2.Škornička Luboš
Zahradníček Roman
 
 
Ulvr Petr
Váňová Marta
 
 
585  3011
3.Zahradníček RomanMašinda Ivan-9-96-10 1312
4.Vácha PetrNovotný Miroslav-153-7-8 1313
5.Škornička LubošUlvr Petr846  3023
6.Apjar MarekVáňová Marta-6-86-8 1324
7.Vácha PetrMašinda Ivan-8-7-8  0325
8.Škornička LubošNovotný Miroslav-73912 3135
9.Apjar MarekUlvr Petr91010  3045
10.Zahradníček RomanVáňová Marta54-711 3155
11.Škornička LubošMašinda Ivan-7-10-7  0356
12.Apjar MarekNovotný Miroslav-8-44-4 1357
13.Zahradníček RomanUlvr Petr915  3067
14.Vítek PavelVáňová Marta-8586 3177
15.Apjar MarekMašinda Ivan9-7-6-9 1378
16.Zahradníček RomanNovotný Miroslav72-79 3188
17.Vítek PavelUlvr Petr6-1186 3198
18.Škornička LubošVáňová Marta76-92 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zahradníček Roman31Mašinda Ivan40
Vácha Petr02Novotný Miroslav22
Škornička Luboš31Ulvr Petr04
Apjar Marek13Váňová Marta13
Vítek Pavel20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KostomlatyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:23711:583TJ Lokomotiva Nymburk G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stejskal Tomáš
Svoboda Tomáš
 
 
Zahradníček Roman
Rucki Martin
 
 
-10764 3110
2.Hájek Lukáš
Stejskal Filip
 
 
Petráček Marek
Červený Jan
 
 
10137  3020
3.Stejskal FilipZahradníček Roman6-8-2-8 1321
4.Hájek LukášRucki Martin67-105 3131
5.Stejskal TomášPetráček Marek347  3041
6.Svoboda TomášČervený Jan8123  3051
7.Hájek LukášZahradníček Roman-71097 3161
8.Stejskal TomášRucki Martin678  3071
9.Svoboda TomášPetráček Marek-108-7-9 1372
10.Stejskal FilipČervený Jan-348-893282
11.Stejskal TomášZahradníček Roman767  3092
12.Svoboda TomášRucki Martin-135-122832102
13.Stejskal FilipPetráček Marek-10-6-6  03103
14.Hájek LukášČervený Jan11-10911 31113
15.Svoboda TomášZahradníček Roman-8299 31123
16.Stejskal FilipRucki Martin2-83-10-723124
17.Hájek LukášPetráček Marek9-108-10732134
18.Stejskal TomášČervený Jan439  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stejskal Filip13Zahradníček Roman13
Hájek Lukáš40Rucki Martin13
Stejskal Tomáš40Petráček Marek22
Svoboda Tomáš31Červený Jan04

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline