Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StudenáVrchní
rozhodčí:
Mastný Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:Mastný Tomáš ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 208, 378 56 Studená, naproti bývalému pivovaruRozhodčí:Maňhal Jan st.
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:26616:594TJ Sokol Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mádr Miloslav
Korbel Filip ml.
 
 
Herout František
Škopek Pavel
 
 
-4-10-5  0301
2.Smola Igor
Doležal Ondřej
 
 
Loudín Petr
Slavík Radek
 
 
8-8-6-4 1302
3.Mádr MiloslavHerout František-8-3810-102303
4.Smola IgorLoudín Petr10910  3013
5.Doležal OndřejŠkopek Pavel969  3023
6.Korbel Filip ml.Slavík Radek258  3033
7.Smola IgorHerout František-8-510-3 1334
8.Doležal OndřejLoudín Petr-91098 3144
9.Korbel Filip ml.Škopek Pavel6410  3054
10.Mádr MiloslavSlavík Radek759  3064
11.Doležal OndřejHerout František-9-36-6 1365
12.Korbel Filip ml.Loudín Petr8310  3075
13.Mádr MiloslavŠkopek Pavel8-313-7-42376
14.Smola IgorSlavík Radek10-8-138-62377
15.Korbel Filip ml.Herout František966  3087
16.Mádr MiloslavLoudín Petr-9-99483297
17.Smola IgorŠkopek Pavel-87-79632107
18.Doležal OndřejSlavík Radek-145   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mádr Miloslav22Herout František31
Smola Igor22Loudín Petr04
Doležal Ondřej21Škopek Pavel13
Korbel Filip ml.40Slavík Radek12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra DomažliceVrchní
rozhodčí:
Baštář Ondřej
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:Horák Libor
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Msgre Staška DomažliceRozhodčí:Hromádko Pavel
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:33456:517SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Copák František
Květon Ondřej
 
 
Herout František
Škopek Pavel
 
 
-10-10-3  0301
2.Krejčíř Milan
Pangrác Martin
 
 
Nevřela Daniel
Loudín Petr
 
 
-4-9-10  0302
3.Krejčíř MilanHerout František-4-4-5  0303
4.Květon OndřejNevřela Daniel-38-69-72304
5.Pangrác MartinŠkopek Pavel-96-6-3 1305
6.Copák FrantišekLoudín Petr-8-65383215
7.Květon OndřejHerout František-9-8-9  0316
8.Pangrác MartinNevřela Daniel-914-9-2 1317
9.Copák FrantišekŠkopek Pavel856  3027
10.Krejčíř MilanLoudín Petr1193  3037
11.Pangrác MartinHerout František-4105-9-92338
12.Copák FrantišekNevřela Daniel78-84 3148
13.Krejčíř MilanŠkopek Pavel9-6-65-72349
14.Jehlík MiroslavLoudín Petr8-4-7-4 13410
15.Copák FrantišekHerout František         
16.Krejčíř MilanNevřela Daniel         
17.Jehlík MiroslavŠkopek Pavel         
18.Pangrác MartinLoudín Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krejčíř Milan12Herout František30
Květon Ondřej02Nevřela Daniel21
Pangrác Martin03Škopek Pavel21
Copák František30Loudín Petr12
Jehlík Miroslav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Union PlzeňVrchní
rozhodčí:
Kasal Jaromír
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:Kirchman Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Pinta Petr
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:330:18462:423TJ Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněček Petr
Sochor Miroslav
 
 
Herout František
Škopek Pavel
 
 
-6-6-11  0301
2.Kirchman Ondřej
Legát Petr
 
 
Nevřela Daniel
Loudín Petr
 
 
888  3011
3.Legát PetrHerout František-5115-773221
4.Vaněček PetrNevřela Daniel99-96 3131
5.Sochor MiroslavŠkopek Pavel994  3041
6.Kirchman OndřejLoudín Petr587  3051
7.Vaněček PetrHerout František-5-6-7  0352
8.Sochor MiroslavNevřela Daniel-10-9-6  0353
9.Kirchman OndřejŠkopek Pavel724  3063
10.Legát PetrLoudín Petr11-107-1063273
11.Sochor MiroslavHerout František-658-6113283
12.Kirchman OndřejNevřela Daniel99-26 3193
13.Legát PetrŠkopek Pavel6-579 31103
14.Vaněček PetrLoudín Petr         
15.Kirchman OndřejHerout František         
16.Legát PetrNevřela Daniel         
17.Vaněček PetrŠkopek Pavel         
18.Sochor MiroslavLoudín Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Legát Petr30Herout František12
Vaněček Petr11Nevřela Daniel12
Sochor Miroslav21Škopek Pavel03
Kirchman Ondřej30Loudín Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Jirásek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyRozhodčí:Vrzáček Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:Škopek Pavel st.
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:16476:430SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nevřela Daniel
Loudín Petr
 
 
Hach Martin
Hubáček Filip
 
 
848  3010
2.Herout František
Škopek Pavel
 
 
Borovka Tomáš
David Jakub
 
 
11-74-7-72311
3.Herout FrantišekBorovka Tomáš-81259 3121
4.Loudín PetrHach Martin674  3031
5.Škopek PavelHubáček Filip-6-48-10 1332
6.Nevřela DanielDavid Jakub8-107-773242
7.Loudín PetrBorovka Tomáš799  3052
8.Škopek PavelHach Martin-5979 3162
9.Nevřela DanielHubáček Filip4810  3072
10.Herout FrantišekDavid Jakub67-19 3182
11.Škopek PavelBorovka Tomáš-7-3-4  0383
12.Nevřela DanielHach Martin1089  3093
13.Herout FrantišekHubáček Filip7-96-11832103
14.Loudín PetrDavid Jakub-7-9   02  
15.Nevřela DanielBorovka Tomáš         
16.Herout FrantišekHach Martin         
17.Loudín PetrHubáček Filip         
18.Škopek PavelDavid Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Herout František30Borovka Tomáš12
Loudín Petr20Hach Martin03
Škopek Pavel12Hubáček Filip12
Nevřela Daniel30David Jakub02
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Herout Václav
HOSTUJÍCÍ:ČZ Strakonice ELEKTROSTAVRozhodčí:Vrzáček Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:Škopek Pavel st.
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:23593:526SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nevřela Daniel
Loudín Petr
 
 
Fiala Jakub
Krahulec Petr
 
 
-61266 3110
2.Herout František
Škopek Pavel
 
 
Novotný Petr
Slapnička Jakub
 
 
-9-487-52311
3.Herout FrantišekSlapnička Jakub9-99-4-82312
4.Loudín PetrKrahulec Petr-866-8133222
5.Škopek PavelFiala Jakub-53-11473232
6.Nevřela DanielNovotný Petr768  3042
7.Loudín PetrSlapnička Jakub-10-107-8 1343
8.Škopek PavelKrahulec Petr4-570 3153
9.Nevřela DanielFiala Jakub12-86-12-92354
10.Herout FrantišekNovotný Petr579  3064
11.Škopek PavelSlapnička Jakub-6-94973274
12.Nevřela DanielKrahulec Petr695  3084
13.Herout FrantišekFiala Jakub10-375 3194
14.Loudín PetrNovotný Petr11-7-891032104
15.Nevřela DanielSlapnička Jakub6-87-8 22  
16.Herout FrantišekKrahulec Petr         
17.Loudín PetrFiala Jakub         
18.Škopek PavelNovotný Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Herout František21Slapnička Jakub21
Loudín Petr21Krahulec Petr03
Škopek Pavel30Fiala Jakub12
Nevřela Daniel21Novotný Petr03
ŽK: Herout František (zápas č. 3)



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ŠanovVrchní
rozhodčí:
Jirásko Robert
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:Svoboda Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šanov 91, 270 31 Senomaty, tělocvična ZŠ ŠanovRozhodčí:Vaculík Zdeněk
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:18547:374TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaculík Petr
Hejda Václav
 
 

 
 
WO    3010
2.Štepka Miroslav
Koděra Filip
 
 
Nevřela Daniel
Loudín Petr
 
 
-96-26-12311
3.Štepka MiroslavWO    3021
4.Vaculík PetrHerout František679  3031
5.Hejda VáclavNevřela Daniel410-108 3141
6.Cafourek TomášLoudín Petr-10-71411-82342
7.Vaculík PetrWO    3052
8.Hejda VáclavHerout František-7-1310-4 1353
9.Cafourek TomášNevřela Daniel88-8-8-42354
10.Štepka MiroslavLoudín Petr883  3064
11.Hejda VáclavWO    3074
12.Cafourek TomášHerout František-8-2-10  0375
13.Štepka MiroslavNevřela Daniel9-9115 3185
14.Vaculík PetrLoudín Petr68-94 3195
15.Cafourek TomášWO    30105
16.Štepka MiroslavHerout František1165  30  
17.Vaculík PetrNevřela Daniel         
18.Hejda VáclavLoudín Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Štepka Miroslav20Herout František21
Vaculík Petr20Nevřela Daniel12
Hejda Václav11Loudín Petr12
Cafourek Tomáš03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST RakovníkVrchní
rozhodčí:
Čech Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:Přibík Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:Mikeš Milan
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:15Konec
utkání
14:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:36728:710KST Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hýža Daniel
Pisár Petr
 
 
Herout František
Slavík Radek
 
 
65-69 3110
2.Pisár Jan
Vorlíček Luboš
 
 
Nevřela Daniel
Loudín Petr
 
 
-5109-4-62311
3.Pisár JanHerout František88-5-7-52312
4.Hýža DanielNevřela Daniel-76-55-82313
5.Vorlíček LubošLoudín Petr-599-953223
6.Pisár PetrSlavík Radek695  3033
7.Hýža DanielHerout František-1582 3143
8.Vorlíček LubošNevřela Daniel-123-99143253
9.Pisár PetrLoudín Petr-6-671-42354
10.Pisár JanSlavík Radek57-107 3164
11.Vorlíček LubošHerout František5-7-76153274
12.Pisár PetrNevřela Daniel-11-10410-72375
13.Pisár JanLoudín Petr79-12-3-62376
14.Hýža DanielSlavík Radek-4-6-8  0377
15.Pisár PetrHerout František11-1097 3187
16.Pisár JanNevřela Daniel-7-7-10  0388
17.Hýža DanielLoudín Petr7-849 3198
18.Vorlíček LubošSlavík Radek-42713 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pisár Jan13Herout František13
Hýža Daniel22Nevřela Daniel31
Vorlíček Luboš40Loudín Petr22
Pisár Petr22Slavík Radek13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Němec Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceRozhodčí:Škopek Pavel st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:Vrzáček Josef
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:14505:405SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herout František
Škopek Pavel
 
 
Bakalář Daniel
Hložek Tomáš
 
 
735  3010
2.Loudín Petr
Slavík Radek
 
 
Fiala Otakar
Janda Jan
 
 
-911-7-9 1311
3.Herout FrantišekFiala Otakar455  3021
4.Loudín PetrJanda Jan-5773 3131
5.Slavík RadekBakalář Daniel103-78 3141
6.Škopek PavelHložek Tomáš88-89 3151
7.Loudín PetrFiala Otakar127-99 3161
8.Slavík RadekJanda Jan-7-8810-122362
9.Škopek PavelBakalář Daniel-12877 3172
10.Herout FrantišekHložek Tomáš568  3082
11.Slavík RadekFiala Otakar556  3092
12.Škopek PavelJanda Jan9-7-127-12393
13.Herout FrantišekBakalář Daniel767  30103
14.Loudín PetrHložek Tomáš         
15.Škopek PavelFiala Otakar         
16.Herout FrantišekJanda Jan         
17.Loudín PetrBakalář Daniel         
18.Slavík RadekHložek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Herout František30Fiala Otakar03
Loudín Petr20Janda Jan21
Slavík Radek21Bakalář Daniel03
Škopek Pavel21Hložek Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Němec Marek
HOSTUJÍCÍ:TTC Libín Prachatice z.s.Rozhodčí:Vrzáček Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:Herout Václav
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:36562:598TTC Libín Prachatice z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nevřela Daniel
Loudín Petr
 
 
Šimek Marek
Heinzl Lukáš
 
 
-6-76643210
2.Herout František
Škopek Pavel
 
 
Bauer Miroslav
Kaštánek Petr
 
 
-8-995-62311
3.Herout FrantišekKaštánek Petr3-8-4-9 1312
4.Loudín PetrBauer Miroslav-85-36-112313
5.Škopek PavelŠimek Marek7-10-10-7 1314
6.Nevřela DanielHeinzl Lukáš78-8-12-72315
7.Loudín PetrKaštánek Petr-10-2-4  0316
8.Škopek PavelBauer Miroslav-6-9-9  0317
9.Nevřela DanielŠimek Marek77-7-1173227
10.Herout FrantišekHeinzl Lukáš568  3037
11.Škopek PavelKaštánek Petr-8-6-7  0338
12.Nevřela DanielBauer Miroslav-811-111373248
13.Herout FrantišekŠimek Marek966  3058
14.Loudín PetrHeinzl Lukáš7-13WO  1359
15.Nevřela DanielKaštánek Petr-9912-6-823510
16.Herout FrantišekBauer Miroslav9-11   11  
17.Loudín PetrŠimek Marek         
18.Škopek PavelHeinzl Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Herout František21Kaštánek Petr40
Loudín Petr03Bauer Miroslav21
Škopek Pavel03Šimek Marek12
Nevřela Daniel22Heinzl Lukáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:Kaucký Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Vyvadilvá Jitka
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:32380:467SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plachý Ladislav
Plachý Jiří
 
 
Herout František
Škopek Pavel
 
 
-3-108-8 1301
2.Špaček Zbyněk
Kubát Petr
 
 
Nevřela Daniel
Slavík Radek
 
 
-8-10610-82302
3.Plachý LadislavNevřela Daniel-5-117-6 1303
4.Kubát PetrHerout František-7-118-5 1304
5.Plachý JiříŠkopek Pavel5-6-3-6 1305
6.Špaček ZbyněkSlavík Radek1134  3015
7.Kubát PetrNevřela Daniel8-78-963225
8.Plachý JiříHerout František-1-4-8  0326
9.Špaček ZbyněkŠkopek Pavel-8-13-10  0327
10.Plachý LadislavSlavík Radek-8-7-6  0328
11.Plachý JiříNevřela Daniel-611-5-2 1329
12.Špaček ZbyněkHerout František-89-6-6 13210
13.Plachý LadislavŠkopek Pavel         
14.Kubát PetrSlavík Radek         
15.Špaček ZbyněkNevřela Daniel         
16.Plachý LadislavHerout František         
17.Kubát PetrŠkopek Pavel         
18.Plachý JiříSlavík Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Plachý Ladislav02Nevřela Daniel21
Kubát Petr11Herout František30
Plachý Jiří03Škopek Pavel20
Špaček Zbyněk12Slavík Radek11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj PrahaVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:Linert Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:Linert Michal
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:32Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:33426:507SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zahrádka David
Pašek Dominik
 
 
Herout František
Škopek Pavel
 
 
-5-7-8  0301
2.Šebl Jáchym
Kulveit Jonáš
 
 
Nevřela Daniel
Slavík Radek
 
 
7-9-7-7 1302
3.Šebl JáchymNevřela Daniel58-87 3112
4.Zahrádka DavidSlavík Radek10510  3022
5.Kulveit Jonᚊkopek Pavel-67-69-72323
6.Pašek DominikHerout František11-7-3-4 1324
7.Zahrádka DavidNevřela Daniel-5-6-3  0325
8.Kulveit JonášSlavík Radek10-985 3135
9.Pašek DominikŠkopek Pavel3-9-7-5 1336
10.Šebl JáchymHerout František-7-3-4  0337
11.Kulveit JonášNevřela Daniel-4-6-9  0338
12.Pašek DominikSlavík Radek-7-3-9  0339
13.Šebl JáchymŠkopek Pavel56-88 3149
14.Zahrádka DavidHerout František911-6-8-823410
15.Pašek DominikNevřela Daniel         
16.Šebl JáchymSlavík Radek         
17.Zahrádka DavidŠkopek Pavel         
18.Kulveit JonášHerout František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šebl Jáchym21Nevřela Daniel21
Zahrádka David12Slavík Radek12
Kulveit Jonáš12Škopek Pavel21
Pašek Dominik03Herout František30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Němec Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StudenáRozhodčí:Vrzáček Josef st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:Škopek Pavel st.
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:40619:685TJ Sokol Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herout František
Nevřela Daniel
 
 
Smola Igor
Mádr Miloslav
 
 
69-44 3110
2.Slavík Radek
Hameta Oldřich
 
 
Korbel Filip ml.
Doležal Ondřej
 
 
-8-4-6  0311
3.Herout FrantišekKorbel Filip ml.-8-2-5  0312
4.Hameta OldřichDoležal Ondřej-4910-10103222
5.Slavík RadekSmola Igor10-91012 3132
6.Nevřela DanielMádr Miloslav776  3042
7.Hameta OldřichKorbel Filip ml.-5-7-5  0343
8.Slavík RadekDoležal Ondřej-9-3-10  0344
9.Nevřela DanielSmola Igor-71013-963254
10.Herout FrantišekMádr Miloslav87-88 3164
11.Slavík RadekKorbel Filip ml.-9-2-3  0365
12.Nevřela DanielDoležal Ondřej7-7-76-92366
13.Herout FrantišekSmola Igor6-686 3176
14.Hameta OldřichMádr Miloslav9-85-3-112377
15.Nevřela DanielKorbel Filip ml.-98-10-7 1378
16.Herout FrantišekDoležal Ondřej-6-59553288
17.Hameta OldřichSmola Igor-108-9-5 1389
18.Slavík RadekMádr Miloslav-11-5-12  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Herout František31Korbel Filip ml.40
Hameta Oldřich13Doležal Ondřej22
Slavík Radek13Smola Igor13
Nevřela Daniel22Mádr Miloslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Jiskra DomažliceRozhodčí:Vrzáček Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:Loudín Petr
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:23534:480SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herout František
Nevřela Daniel
 
 
Copák František
Jehlík Miroslav
 
 
8-8-84-92301
2.Herout Tomáš
Slavík Radek
 
 
Květon Ondřej
Krejčíř Milan
 
 
75-47 3111
3.Herout FrantišekCopák František795  3021
4.Herout TomášKvěton Ondřej-8-5-6  0322
5.Slavík RadekJehlík Miroslav-7998 3132
6.Nevřela DanielKrejčíř Milan-12476 3142
7.Herout TomášCopák František-9-7-3  0343
8.Slavík RadekKvěton Ondřej-7-11-10  0344
9.Nevřela DanielJehlík Miroslav614  3054
10.Herout FrantišekKrejčíř Milan-8866 3164
11.Slavík RadekCopák František98-9-973274
12.Nevřela DanielKvěton Ondřej-7-4-9  0375
13.Herout FrantišekJehlík Miroslav-71287 3185
14.Herout TomášKrejčíř Milan89-1110 3195
15.Nevřela DanielCopák František933  30105
16.Herout FrantišekKvěton Ondřej-6    01  
17.Herout TomášJehlík Miroslav         
18.Slavík RadekKrejčíř Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Herout František30Copák František13
Herout Tomáš12Květon Ondřej30
Slavík Radek21Jehlík Miroslav03
Nevřela Daniel31Krejčíř Milan03
Utkání odehráno bez vrchního rozhodčího s vědomím ČAST - T. Malíka, s předchozí omluvou.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Union PlzeňRozhodčí:Vrzáček Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:Slavík Zdeněk
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:32381:466TJ Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herout František
Kamarýt Jiří
 
 
Kirchman Ondřej
Legát Petr
 
 
-6-6-6  0301
2.Nevřela Daniel
Slavík Radek
 
 
Vaněček Petr
Sochor Miroslav
 
 
6-6-6-7 1302
3.Herout FrantišekKirchman Ondřej-88-8-5 1303
4.Kamarýt JiříLegát Petr6-11-57-62304
5.Slavík RadekVaněček Petr-8-1059-22305
6.Nevřela DanielSochor Miroslav-4-7-5  0306
7.Kamarýt JiříKirchman Ondřej-38-8-3 1307
8.Slavík RadekLegát Petr8-8116 3117
9.Nevřela DanielVaněček Petr9-354 3127
10.Herout FrantišekSochor Miroslav-10-8-4  0328
11.Slavík RadekKirchman Ondřej-97-4-9 1329
12.Nevřela DanielLegát Petr-9-911-9 13210
13.Herout FrantišekVaněček PetrWO    03  
14.Kamarýt JiříSochor Miroslav         
15.Nevřela DanielKirchman Ondřej         
16.Herout FrantišekLegát Petr         
17.Kamarýt JiříVaněček Petr         
18.Slavík RadekSochor Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Herout František02Kirchman Ondřej30
Kamarýt Jiří02Legát Petr21
Slavík Radek12Vaněček Petr11
Nevřela Daniel12Sochor Miroslav20
Utkání se odehrálo bez vrchního rozhodčího s vědomím ČAST s předchozí omluvou



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyVrchní
rozhodčí:
Vaněčková Eliška
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:Borovka Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 354, 389 01 Vodňany, SokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:05Konec
utkání
17:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:38512:604SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hach Martin
Hubáček Filip
 
 
Herout František
Herout Tomáš
 
 
-8104-693210
2.Kuba Michal
Dunovský Libor
 
 
Nevřela Daniel
Slavík Radek
 
 
-27-2-7 1311
3.Hach MartinNevřela Daniel-4-6-4  0312
4.Dunovský LiborHerout František-8-4-3  0313
5.Kuba MichalSlavík Radek-8-96-5 1314
6.Hubáček FilipHerout Tomáš8-1-3553224
7.Dunovský LiborNevřela Daniel-7-19-6 1325
8.Kuba MichalHerout František-9-4-6  0326
9.Hubáček FilipSlavík Radek9-118-1093236
10.Hach MartinHerout Tomáš9-71-973246
11.Kuba MichalNevřela Daniel-610-4-9 1347
12.Hubáček FilipHerout František97-7-7-72348
13.Hach MartinSlavík Radek967  3058
14.Dunovský LiborHerout Tomáš-96-7-10 1359
15.Hubáček FilipNevřela Daniel10-8-1011-923510
16.Hach MartinHerout František-510-5-8 13  
17.Dunovský LiborSlavík Radek         
18.Kuba MichalHerout Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hach Martin21Nevřela Daniel40
Dunovský Libor03Herout František30
Kuba Michal03Slavík Radek12
Hubáček Filip22Herout Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ČZ Strakonice ELEKTROSTAVVrchní
rozhodčí:
Krejčí Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:Soukup Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, Strakonice, Tělocvična ZŠ F.L. ČelakovskéhoRozhodčí:Dvořák Ivan
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:15Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:17516:431ČZ Strakonice ELEKTROSTAV

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Jakub
Krahulec Petr
 
 
Herout František
Herout Tomáš
 
 
777  3010
2.Slapnička Jakub
Novotný Petr
 
 
Nevřela Daniel
Slavík Radek
 
 
6-9-6883220
3.Fiala JakubNevřela Daniel899  3030
4.Novotný PetrHerout František756  3040
5.Zeman LukášSlavík Radek11-610-7-22341
6.Slapnička JakubHerout Tomáš452  3051
7.Novotný PetrNevřela Daniel7-81-9-122352
8.Zeman LukášHerout František12-3-4-4 1353
9.Slapnička JakubSlavík Radek-986-933263
10.Fiala JakubHerout Tomáš179  3073
11.Zeman LukášNevřela Daniel-6-13-11  0374
12.Slapnička JakubHerout František56-68 3184
13.Fiala JakubSlavík Radek9107  3094
14.Novotný PetrHerout Tomáš854  30104
15.Slapnička JakubNevřela Daniel         
16.Fiala JakubHerout František         
17.Novotný PetrSlavík Radek         
18.Zeman LukášHerout Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fiala Jakub30Nevřela Daniel21
Novotný Petr21Herout František12
Zeman Lukáš03Slavík Radek12
Slapnička Jakub30Herout Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:Škopek Pavel st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:Vrzáček Josef
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:34332:474TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nevřela Daniel
Loudín Petr
 
 
Vaculík Petr
Hejda Václav
 
 
-68-39-52301
2.Herout František
Škopek Pavel
 
 
Štepka Miroslav
Koděra Filip
 
 
10-9-14753211
3.Herout FrantišekVaculík Petr-11-9-3  0312
4.Slavík RadekŠtepka Miroslav-6-5-5  0313
5.Škopek PavelKoděra Filip-5-911-8 1314
6.Nevřela DanielHejda Václav-10-6-8  0315
7.Slavík RadekVaculík Petr-878-5-32316
8.Škopek PavelŠtepka Miroslav-5-3-3  0317
9.Nevřela DanielKoděra Filip-0-54983227
10.Herout FrantišekHejda Václav-5-6-3  0328
11.Škopek PavelVaculík Petr6-5-4-3 1329
12.Nevřela DanielŠtepka Miroslav-8-7-2  03210
13.Herout FrantišekKoděra Filip         
14.Slavík RadekHejda Václav         
15.Nevřela DanielVaculík Petr         
16.Herout FrantišekŠtepka Miroslav         
17.Slavík RadekKoděra Filip         
18.Škopek PavelHejda Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Herout František02Vaculík Petr30
Slavík Radek02Štepka Miroslav30
Škopek Pavel03Koděra Filip11
Nevřela Daniel12Hejda Václav20
Utkání se odehrálo bez vrchního rozhodčího - bez jeho omluvy.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST RakovníkRozhodčí:Škopek Pavel st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:Vrzáček Josef
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:15451:373SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nevřela Daniel
Slavík Radek
 
 
Kettner Martin
Pisár Jan
 
 
-8998 3110
2.Herout František
Škopek Pavel
 
 
Pisár Petr
Hýža Daniel
 
 
8-5-8-8 1311
3.Slavík RadekPisár Jan-6-3-8  0312
4.Herout FrantišekPisár Petr-5859 3122
5.Škopek PavelHýža Daniel459  3032
6.Nevřela DanielKettner Martin5-544 3142
7.Herout FrantišekPisár Jan-10893 3152
8.Škopek PavelPisár Petr12-669 3162
9.Nevřela DanielHýža Daniel878  3072
10.Slavík RadekKettner Martin42-9-963282
11.Škopek PavelPisár Jan847  3092
12.Nevřela DanielPisár Petr6-115-6632102
13.Slavík RadekHýža Daniel         
14.Herout FrantišekKettner Martin         
15.Nevřela DanielPisár Jan         
16.Slavík RadekPisár Petr         
17.Herout FrantišekHýža Daniel         
18.Škopek PavelKettner Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slavík Radek11Pisár Jan12
Herout František20Pisár Petr03
Škopek Pavel30Hýža Daniel02
Nevřela Daniel30Kettner Martin02
Utkání se odehrálo bez vrchního rozhodčího bez jeho předchozí omluvy.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
Tenglová Jaroslava
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:Boháček Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:Fišer Radek
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:46Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:926:31413:474SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 

 
 
         
2.Janda Jan
Bakalář Daniel
 
 
Herout František
Nevřela Daniel
 
 
-69-8-10 1301
3.Staněk PetrHerout František-5-2-8  0302
4.Janda JanNevřela Daniel4-899 3112
5.Bakalář DanielSlavík Radek-7974 3122
6.         
7.Janda JanHerout František-48612 3132
8.Bakalář DanielNevřela Daniel-7-1088-22333
9.Slavík RadekWO    0334
10.Staněk PetrWO    3044
11.Bakalář DanielHerout František-99-4-8 1345
12.Nevřela DanielWO    0346
13.Staněk PetrSlavík Radek-85-7-2 1347
14.Janda JanWO    3057
15.Herout FrantišekWO    0358
16.Staněk PetrNevřela DanielWO    0359
17.Janda JanSlavík Radek10-895 3169
18.Bakalář DanielWO    3079

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Staněk Petr02Herout František21
Janda Jan30Nevřela Daniel11
Bakalář Daniel12Slavík Radek12
WO34WO43



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Libín Prachatice z.s.Vrchní
rozhodčí:
Buchlovský Petr
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:Šimek Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 764 Prachatice, Sportovní hala v areálu Městského stadionuRozhodčí:Bauer Jan nejst.
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:7417:213TTC Libín Prachatice z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaštánek Petr
Bauer Miroslav
 
 
Nevřela Daniel
Slavík Radek
 
 
-77-10-8 1301
2.Šimek Marek
Heinzl Lukáš
 
 

 
 
WO    3011
3.Šimek MarekSlavík Radek8-9-49-72312
4.Heinzl LukášNevřela Daniel949  3022
5.Bauer MiroslavHerout František932  3032
6.Kaštánek PetrWO    3042
7.Heinzl LukášSlavík Radek75-91 3152
8.Bauer MiroslavNevřela Daniel828  3062
9.Kaštánek PetrHerout František337  3072
10.Šimek MarekWO    3082
11.Bauer MiroslavSlavík Radek293  3092
12.Kaštánek PetrNevřela Daniel458  30102
13.Šimek MarekHerout František         
14.Heinzl Lukáš         
15.Kaštánek PetrSlavík Radek         
16.Šimek MarekNevřela Daniel         
17.Heinzl LukášHerout František         
18.Bauer Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šimek Marek01Slavík Radek12
Heinzl Lukáš20Nevřela Daniel03
Bauer Miroslav30Herout František02
Kaštánek Petr20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Jirásek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha ERozhodčí:Škopek Pavel st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:Vrzáček Josef
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:32620:600nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herout František
Škopek Pavel
 
 
Kubát Petr
Důra Matouš
 
 
9-7-81103210
2.Hameta Oldřich
Slavík Radek
 
 
Půlpán David
Plachý Jiří
 
 
7-9-98-72311
3.Herout FrantišekPůlpán David467  3021
4.Hameta OldřichDůra Matouš-3-6-5  0322
5.Škopek PavelKubát Petr8-6109 3132
6.Slavík RadekPlachý Jiří737  3042
7.Hameta OldřichPůlpán David7-11-9-10 1343
8.Škopek PavelDůra Matouš-66-9-4 1344
9.Slavík RadekKubát Petr687  3054
10.Herout FrantišekPlachý Jiří4610  3064
11.Škopek PavelPůlpán David-67-7-5 1365
12.Slavík RadekDůra Matouš8-10-8-5 1366
13.Herout FrantišekKubát Petr679  3076
14.Hameta OldřichPlachý Jiří11-9-8-7 1377
15.Slavík RadekPůlpán David-9-79-5 1378
16.Herout FrantišekDůra Matouš647  3088
17.Hameta OldřichKubát Petr-7-7-9  0389
18.Škopek PavelPlachý Jiří-47-8583299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Herout František40Půlpán David31
Hameta Oldřich04Důra Matouš31
Škopek Pavel22Kubát Petr13
Slavík Radek22Plachý Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Herout Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj PrahaRozhodčí:Vrzáček Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:Škopek Pavel st.
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:23Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:15483:398SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herout František
Škopek Pavel
 
 
Vaněk Petr
Kulveit Jonáš
 
 
-3878 3110
2.Loudín Petr
Slavík Radek
 
 
Pašek Dominik
Šebl Jáchym
 
 
-89107 3120
3.Herout FrantišekPašek Dominik-97410 3130
4.Loudín PetrŠebl Jáchym1-9117 3140
5.Škopek PavelKulveit Jonáš87-78 3150
6.Slavík RadekVaněk Petr-9574 3160
7.Loudín PetrPašek Dominik-859-8-42361
8.Škopek PavelŠebl Jáchym943  3071
9.Slavík RadekKulveit Jonáš6-8-4-9 1372
10.Herout FrantišekVaněk Petr8118  3082
11.Škopek PavelPašek Dominik-67-4-6 1383
12.Slavík RadekŠebl Jáchym3610  3093
13.Herout FrantišekKulveit Jonáš448  30103
14.Loudín PetrVaněk Petr-8    01  
15.Slavík RadekPašek Dominik         
16.Herout FrantišekŠebl Jáchym         
17.Loudín PetrKulveit Jonáš         
18.Škopek PavelVaněk Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Herout František30Pašek Dominik21
Loudín Petr11Šebl Jáchym03
Škopek Pavel21Kulveit Jonáš12
Slavík Radek21Vaněk Petr02

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS