Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:SK Frýdlant n. O.Rozhodčí:Synek Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Děhylov, Výstavní 11, Děhylov, 747 94Rozhodčí:Jalůvka Jaroslav
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:Fron Radovan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:423:22432:402TJ Sokol Děhylov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Synková Kristýna
Horná Petra
 
 
Kurajská Tereza
Chovancová Marie
 
 
-8710-893210
2.Horná PetraChovancová Marie-81084 3120
3.Segetová PatricieDaňová Barbora4-7-9-8 1321
4.Synková KristýnaKurajská Tereza-6106-6-32322
5.Segetová PatricieChovancová Marie-8-112793232
6.Horná PetraKurajská Tereza-7886 3142
7.Synková KristýnaDaňová Barbora3-12-7-10 1343
8.Segetová PatricieKurajská Tereza-8-84623253
9.Synková KristýnaChovancová Marie5-610-773263
10.Horná PetraDaňová Barbora7-8-11-9 1364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Horná Petra21Chovancová Marie03
Segetová Patricie21Daňová Barbora30
Synková Kristýna12Kurajská Tereza12
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovRozhodčí:Novák Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Neťuka Pavel
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:20307:354nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šedová Eliška
Bezdíčková Lenka
 
 
Koblovská Dominika
Horná Petra
 
 
99-88 3110
2.Krupová SoňaSegetová Patricie-1-6-3  0311
3.Šedová EliškaHorná Petra-11565 3121
4.Bezdíčková LenkaKoblovská Dominika6-4-59143231
5.Šedová EliškaSegetová Patricie-79108 3141
6.Krupová SoňaKoblovská Dominika-4-3-5  0342
7.Bezdíčková LenkaHorná Petra-9-8-5  0343
8.Šedová EliškaKoblovská Dominika9-113-5-42344
9.Bezdíčková LenkaSegetová Patricie686  3054
10.Krupová SoňaJurdzinová Petra-3-7-5  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Krupová Soňa03Segetová Patricie12
Šedová Eliška21Horná Petra11
Bezdíčková Lenka21Koblovská Dominika21
   Jurdzinová Petra10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Rozínková Monika
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovRozhodčí:Koďousek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Zeman Michal
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:45Rozhodčí:Rozínek Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:714:25333:387TJ Sokol Děhylov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zemanová Michaela
Doucková Aneta
 
 
Horná Petra
Koblovská Dominika
 
 
-99-10-7 1301
2.Zemanová MichaelaSegetová Patricie88-109 3111
3.Doucková AnetaHorná Petra-7-4-6  0312
4.Koďousková EliškaKoblovská Dominika7-37-1043222
5.Grimmerová DianaSegetová Patricie79-4-8-82323
6.Zemanová MichaelaKoblovská Dominika-9-4-8  0324
7.Koďousková EliškaHorná Petra118-108 3134
8.Grimmerová DianaJurdzinová Petra4-6-4-3 1335
9.Koďousková EliškaSegetová Patricie-7-9-5  0336
10.Zemanová MichaelaHorná Petra-11-77-8 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zemanová Michaela12Segetová Patricie21
Doucková Aneta01Horná Petra21
Koďousková Eliška21Koblovská Dominika11
Grimmerová Diana02Jurdzinová Petra10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:Fron Radovan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Děhylov, Výstavní 11, Děhylov, 747 94Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:11369:331TJ Sokol Děhylov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horná Petra
Koblovská Dominika
 
 
Vránová Martina
Sedláčková Tereza
 
 
-109115 3110
2.Horná PetraVránová Martina5-9811 3120
3.Koblovská DominikaVelechová Adéla-492-483230
4.Synková KristýnaSedláčková Tereza81010  3040
5.Koblovská DominikaVránová Martina6-3-21093250
6.Horná PetraSedláčková Tereza796  3060
7.Synková KristýnaVelechová Adéla816  3070
8.Synková MarkétaSedláčková Tereza-8-1-6  0371
9.Synková KristýnaVránová Martina-710-9973281
10.Horná PetraVelechová Adéla1069  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Horná Petra30Vránová Martina03
Koblovská Dominika20Velechová Adéla03
Synková Kristýna30Sedláčková Tereza12
Synková Markéta01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:Fron Radovan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Děhylov, Výstavní 11, Děhylov, 747 94Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:325:17397:350TJ Sokol Děhylov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horná Petra
Koblovská Dominika
 
 
Motlová Jitka
Cyranyová Lucie
 
 
57-6-873210
2.Horná PetraCyranyová Lucie-54107 3120
3.Koblovská DominikaMotlová Monika1067  3030
4.Synková KristýnaČástková Eliška-95-910-62331
5.Koblovská DominikaCyranyová Lucie575  3041
6.Horná PetraČástková Eliška-8-735113251
7.Synková KristýnaMotlová Monika69-94 3161
8.Koblovská DominikaČástková Eliška-5-10-8  0362
9.Synková KristýnaCyranyová Lucie-37-6453272
10.Synková MarkétaMotlová Monika7-8-26-82373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Horná Petra20Cyranyová Lucie03
Koblovská Dominika21Motlová Monika12
Synková Kristýna21Částková Eliška21
Synková Markéta01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub JihlavaVrchní
rozhodčí:
Teplan Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovRozhodčí:Morkusová Michaela
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pěšinky 971, 582 91 Světlá nad Sázavou, Sportovní centrum PěšinkyRozhodčí:Brom Vladan
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:714:24329:384TJ Sokol Děhylov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morkusová Michaela
Růžičková Daniela
 
 
Koblovská Dominika
Horná Petra
 
 
7810  3010
2.Růžičková DanielaHorná Petra3-5-9-6 1311
3.Píšová AdélaJurdzinová Petra7-3-11-9 1312
4.Morkusová MichaelaKoblovská Dominika7-6105 3122
5.Píšová AdélaHorná Petra-1-5-10  0323
6.Růžičková DanielaKoblovská Dominika-29-315-92324
7.Morkusová MichaelaJurdzinová Petra-10-65973234
8.Píšová AdélaKoblovská Dominika-9-6-3  0335
9.Morkusová MichaelaHorná Petra-4-9-10  0336
10.Růžičková DanielaJurdzinová Petra10-12-9-9 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Růžičková Daniela03Horná Petra30
Píšová Adéla03Jurdzinová Petra21
Morkusová Michaela21Koblovská Dominika21
Byl přítomen komisař ČAST - Kovář Aleš



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovVrchní
rozhodčí:
Skulina Bohumil
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínRozhodčí:Fron Radovan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Děhylov, Výstavní 11, Děhylov, 747 94Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:17324:330nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koblovská Dominika
Horná Petra
 
 
Tydlačková Simona
Hnátková Kateřina
 
 
8-8-106-82301
2.Horná PetraVítková Hana755  3011
3.Koblovská DominikaTydlačková Simona-9-5-11  0312
4.Segetová PatricieHanáková Nela95-1011 3122
5.Koblovská DominikaVítková Hana979  3032
6.Horná PetraHanáková Nela389  3042
7.Segetová PatricieTydlačková Simona-76-3-3 1343
8.Koblovská DominikaHanáková Nela-79-4-11 1344
9.Segetová PatricieVítková Hana-4-5-3  0345
10.Horná PetraTydlačková Simona-5588 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Horná Petra30Vítková Hana12
Koblovská Dominika12Tydlačková Simona21
Segetová Patricie12Hanáková Nela12
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DubňanyVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovRozhodčí:Kotásek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:Ševčík Petr
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:102:30172:349TJ Sokol Děhylov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lungová Michaela
Dohnálková Natálie
 
 
Horná Petra
Koblovská Dominika
 
 
-6-7-3  0301
2.Lungová MichaelaKoblovská Dominika-5-7-2  0302
3.Kotásková MichaelaHorná Petra-6-6-3  0303
4.Dohnálková NatálieSegetová Patricie-78-510-62304
5.Kotásková MichaelaKoblovská Dominika-2-4-5  0305
6.Lungová MichaelaSegetová Patricie-3-4-9  0306
7.Dohnálková NatálieHorná Petra-8-3-4  0307
8.Kotásková MichaelaSegetová Patricie-2-6-8  0308
9.Dohnálková NatálieKoblovská Dominika-10-4-3  0309
10.Šuralová HanaHorná Petra-3-6-2  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lungová Michaela02Koblovská Dominika30
Kotásková Michaela03Horná Petra30
Dohnálková Natálie03Segetová Patricie30
Šuralová Hana01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Kačer Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovRozhodčí:Mikulášek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Laicmanová Věra
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:96:28249:360TJ Sokol Děhylov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blatná Alena
Hrdličková Tereza
 
 
Horná Petra
Koblovská Dominika
 
 
-7-7-7  0301
2.Blatná AlenaKoblovská Dominika-5-89-6 1302
3.Hrdličková TerezaHorná Petra-7-97-5 1303
4.Halasová LudmilaSegetová Patricie-7-10-9  0304
5.Hrdličková TerezaKoblovská Dominika-9-10-8  0305
6.Blatná AlenaSegetová Patricie-7-9-8  0306
7.Halasová LudmilaHorná Petra10-4-9-9 1307
8.Hrdličková TerezaSegetová Patricie7-7107 3117
9.Halasová LudmilaKoblovská Dominika-6-5-3  0318
10.Blatná AlenaHorná PetraWO    0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Blatná Alena02Koblovská Dominika30
Hrdličková Tereza12Horná Petra20
Halasová Ludmila03Segetová Patricie21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Frýdlant n. O.Vrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovRozhodčí:Kubátová Hana
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí 739 11, u fotbalového hřištěRozhodčí:Stramová Jiřina
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:87:27236:353TJ Sokol Děhylov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Daňová Barbora
Chovancová Marie
 
 
Horná Petra
Koblovská Dominika
 
 
-4-7-13  0301
2.Daňová BarboraHorná Petra87-5-883211
3.Chovancová MarieKoblovská Dominika-8-7-6  0312
4.Matějová HankaJurdzinová Petra-7-10-3  0313
5.Chovancová MarieHorná Petra-3-3-5  0314
6.Daňová BarboraJurdzinová Petra-51055 3124
7.Matějová HankaKoblovská Dominika-4-6-5  0325
8.Chovancová MarieJurdzinová Petra-98-5-4 1326
9.Matějová HankaHorná Petra-2-6-6  0327
10.Daňová BarboraKoblovská Dominika-4-7-6  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Daňová Barbora21Horná Petra21
Chovancová Marie03Koblovská Dominika30
Matějová Hanka03Jurdzinová Petra21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovVrchní
rozhodčí:
Skulina Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:Fron Radovan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovecká 10/7, Ostrava - Svinov 721 00, vchod z boku základní školy u světelného přechodu pro chodceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:14381:333TJ Sokol Děhylov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horná Petra
Koblovská Dominika
 
 
Šedová Eliška
Svojanovská Jana
 
 
5107  3010
2.Horná PetraSvojanovská Jana-47-81053220
3.Koblovská DominikaBezdíčková Lenka-7387 3130
4.Segetová PatricieŠedová Eliška-6-104-4 1331
5.Koblovská DominikaSvojanovská Jana-4-412-5 1332
6.Horná PetraŠedová Eliška9-788 3142
7.Segetová PatricieBezdíčková Lenka85-65 3152
8.Koblovská DominikaŠedová Eliška-458-1273262
9.Segetová PatricieSvojanovská Jana545  3072
10.Horná PetraBezdíčková Lenka-9776 3182

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Horná Petra30Svojanovská Jana12
Koblovská Dominika21Bezdíčková Lenka03
Segetová Patricie21Šedová Eliška12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovVrchní
rozhodčí:
Henžel Michal
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:Fron Radovan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovecká 10/7, Ostrava - Svinov 721 00, vchod z boku základní školy u světelného přechodu pro chodceRozhodčí:Vicherková Šárka
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:14353:310TJ Sokol Děhylov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horná Petra
Koblovská Dominika
 
 
Koďousková Eliška
Ducháčová Kateřina
 
 
7812  3010
2.Horná PetraKoďousková Eliška-3-89-9 1311
3.Synková KristýnaBačinová Pavla1036  3021
4.Koblovská DominikaDucháčová Kateřina85-77 3131
5.Synková KristýnaKoďousková Eliška-48-5-5 1332
6.Horná PetraDucháčová Kateřina-735-1163242
7.Segetová PatricieBačinová Pavla8-775 3152
8.Synková KristýnaDucháčová Kateřina-13583 3162
9.Segetová PatricieKoďousková Eliška-7-5-5  0363
10.Horná PetraBačinová Pavla755  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Horná Petra21Koďousková Eliška30
Synková Kristýna21Bačinová Pavla03
Koblovská Dominika10Ducháčová Kateřina03
Segetová Patricie11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovRozhodčí:Šula Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:Sourada Petr
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:97:28266:365TJ Sokol Děhylov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláčková Tereza
Vránová Martina
 
 
Horná Petra
Koblovská Dominika
 
 
-3-9-8  0301
2.Vránová MartinaKoblovská Dominika6-9-8-9 1302
3.Sedláčková TerezaHorná Petra-7-5-7  0303
4.Sedláčková KarlaSegetová Patricie-6-5-4  0304
5.Sedláčková TerezaKoblovská Dominika-7-68-9 1305
6.Vránová MartinaSegetová Patricie6-7-7-7 1306
7.Sedláčková KarlaHorná Petra-6-9-4  0307
8.Sedláčková TerezaSegetová Patricie7-51010 3117
9.Sedláčková KarlaKoblovská Dominika-35-6-5 1318
10.Vránová MartinaHorná Petra-5-7-14  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vránová Martina03Koblovská Dominika30
Sedláčková Tereza12Horná Petra30
Sedláčková Karla03Segetová Patricie21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Kodytek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovRozhodčí:Neťuka Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Novák Aleš
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30258:392TJ Sokol Děhylov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Částková Eliška
Motlová Monika
 
 
Horná Petra
Koblovská Dominika
 
 
-5-10-7  0301
2.Cyranyová LucieKoblovská Dominika-98-6-8 1302
3.Motlová MonikaHorná Petra-3-510-8 1303
4.Částková EliškaSegetová Patricie-7-8-6  0304
5.Motlová MonikaKoblovská Dominika-49-8-10 1305
6.Cyranyová LucieSegetová Patricie12-7-3-4 1306
7.Částková EliškaHorná Petra89-9-6-122307
8.Motlová MonikaSegetová Patricie-5-8-10  0308
9.Částková EliškaKoblovská Dominika-6-5-9  0309
10.Cyranyová LucieHorná PetraWO    03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Cyranyová Lucie02Koblovská Dominika30
Motlová Monika03Horná Petra20
Částková Eliška03Segetová Patricie30
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovVrchní
rozhodčí:
Skulina Bohumil
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub JihlavaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smilovice u Třince 168, Smilovice, Sportcentrum SmiloviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:522:15349:262nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koblovská Dominika
Synková Kristýna
 
 
Růžičková Daniela
Morkusová Michaela
 
 
-6-579-92301
2.Segetová PatricieWO    3011
3.Synková KristýnaRůžičková Daniela7-610-9-42312
4.Koblovská DominikaMorkusová Michaela-2-96-8 1313
5.Synková KristýnaWO    3023
6.Segetová PatricieMorkusová Michaela-5-7-9  0324
7.Koblovská DominikaRůžičková Daniela4711  3034
8.Synková KristýnaMorkusová Michaela-8128-3-112335
9.Koblovská DominikaWO    3045
10.Segetová PatricieRůžičková Daniela437  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Segetová Patricie11Růžičková Daniela12
Synková Kristýna02Morkusová Michaela30
Koblovská Dominika11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínVrchní
rozhodčí:
Černohorská Dana
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovRozhodčí:Krčmář Libor
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Vsetín Sychrov, Mudr Fr.Sovy 97, VsetínRozhodčí:Šula Antonín
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:12334:285T.J. Sokol Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vítková Hana
Tydlačková Simona
 
 
Horná Petra
Koblovská Dominika
 
 
566  3010
2.Tydlačková SimonaKoblovská Dominika667  3020
3.Hanáková NelaHorná Petra-7-1-6  0321
4.Vítková HanaSynková Kristýna799  3031
5.Hanáková NelaKoblovská Dominika85-12-8133241
6.Tydlačková SimonaSynková Kristýna7-6210 3151
7.Vítková HanaHorná Petra-15-14-9  0352
8.Hanáková NelaSynková Kristýna665  3062
9.Vítková HanaKoblovská Dominika835  3072
10.Tydlačková SimonaHorná Petra-7-7-6  0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Tydlačková Simona21Koblovská Dominika03
Hanáková Nela21Horná Petra30
Vítková Hana21Synková Kristýna03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 21 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovVrchní
rozhodčí:
Skulina Bohumil
HOSTUJÍCÍ:SKST DubňanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Děhylov, Výstavní 11, Děhylov, 747 94Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:4360:164TJ Sokol Děhylov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koblovská Dominika
Synková Kristýna
 
 
Šuralová Hana
Dohnálková Natálie
 
 
8114  3010
2.Koblovská DominikaŠuralová Hana632  3020
3.Segetová PatricieDohnálková Natálie773  3030
4.Synková MarkétaWO    3040
5.Segetová PatricieŠuralová Hana463  3050
6.Koblovská DominikaWO    3060
7.Synková MarkétaDohnálková Natálie6-9127 3170
8.Segetová PatricieWO    3080
9.Synková MarkétaŠuralová Hana-7-1057-102381
10.Koblovská DominikaDohnálková Natálie674  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Koblovská Dominika20Šuralová Hana12
Segetová Patricie20Dohnálková Natálie03
Synková Markéta11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 22 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovVrchní
rozhodčí:
Skulina Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Děhylov, Výstavní 11, Děhylov, 747 94Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:228:12415:334TJ Sokol Děhylov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horná Petra
Koblovská Dominika
 
 
Hrdličková Tereza
Blatná Alena
 
 
-9-646123210
2.Koblovská DominikaHavlíčková Michaela5-749 3120
3.Horná PetraZánová Martina693  3030
4.Jurdzinová PetraHrdličková Tereza-576-6-92331
5.Horná PetraHavlíčková Michaela96-9-10-102332
6.Segetová PatricieHrdličková Tereza458  3042
7.Jurdzinová PetraZánová Martina9108  3052
8.Horná PetraHrdličková Tereza6610  3062
9.Jurdzinová PetraHavlíčková Michaela67-810 3172
10.Segetová PatricieZánová Martina-10-1171053282

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Koblovská Dominika10Havlíčková Michaela12
Horná Petra21Zánová Martina03
Jurdzinová Petra21Hrdličková Tereza12
Segetová Patricie20   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 1/1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
Pražák Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovRozhodčí:Kantorek Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad Orlicí, U gymnázia v Ústí nad OrlicíRozhodčí:Novák Aleš
Datum dle rozpisu07. 04. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:511:19254:298TJ Sokol Děhylov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 

 
 
         
2.Bezdíčková LenkaHorná Petra6-2-11-4 1301
3.Šedová EliškaKoblovská Dominika-13-86583211
4.Svojanovská JanaSegetová Patricie-27-8-6 1312
5.Šedová EliškaHorná Petra8-1059 3122
6.Bezdíčková LenkaSegetová Patricie-7-5-5  0323
7.Svojanovská JanaKoblovská Dominika-5-9-7  0324
8.Šedová EliškaSegetová Patricie10-8513 3134
9.Rebejová KarlaHorná Petra-8-8-2  0335
10.Bezdíčková LenkaKoblovská Dominika         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bezdíčková Lenka02Horná Petra21
Šedová Eliška30Koblovská Dominika11
Svojanovská Jana02Segetová Patricie21
Rebejová Karla01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 1/2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovVrchní
rozhodčí:
Skulina Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Děhylov, Výstavní 11, Děhylov, 747 94Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 04. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:511:18240:270TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 

 
 
         
2.Koblovská DominikaRebejová Karla7-69-5113210
3.Horná PetraSvojanovská Jana10-9-8-6 1311
4.Segetová PatricieŠedová Eliška-5-8-7  0312
5.Horná PetraBezdíčková Lenka4-10-74-52313
6.Koblovská DominikaŠedová Eliška-75-95-32314
7.Segetová PatricieSvojanovská Jana6-646 3124
8.Horná PetraŠedová Eliška-4-6-5  0325
9.Segetová PatricieBezdíčková Lenka         
10.Koblovská DominikaSvojanovská Jana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Koblovská Dominika11Rebejová Karla01
Horná Petra03Svojanovská Jana11
Segetová Patricie11Šedová Eliška30
   Bezdíčková Lenka10
Bezdíčková Lenka vystřídala hráčku Rebejovou Kláru



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 1/3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
Kodytek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovRozhodčí:Kantorek Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Pražák Zdeněk
Datum dle rozpisu14. 04. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:517:21357:360TJ Sokol Děhylov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 

 
 
         
2.Svojanovská JanaHorná Petra85-6-693210
3.Šedová EliškaKoblovská Dominika-1157-1373220
4.Bezdíčková LenkaSegetová Patricie5-1311-9-82321
5.Šedová EliškaHorná Petra8-51-5-72322
6.Svojanovská JanaSegetová Patricie-8-9511-82323
7.Bezdíčková LenkaKoblovská Dominika-7-88-7 1324
8.Šedová EliškaSegetová Patricie-97-8493234
9.Bezdíčková LenkaHorná Petra-8-49-7 1335
10.Svojanovská JanaKoblovská Dominika         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Svojanovská Jana11Horná Petra21
Šedová Eliška21Koblovská Dominika11
Bezdíčková Lenka03Segetová Patricie21

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline