Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DubňanyVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí:Ševčík Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:Kotásek Pavel
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:99:29309:400TTC Moravská Slavia Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotásková Michaela
Kladňáková Hana
 
 
Blatná Alena
Hrdličková Tereza
 
 
-6-6-7  0301
2.Kotásková MichaelaHalasová Ludmila-9-9-5  0302
3.Příkaská LenkaBlatná Alena-10-8-5  0303
4.Kladňáková HanaHrdličková Tereza-3-6-3  0304
5.Příkaská LenkaHalasová Ludmila-588-993214
6.Kotásková MichaelaHrdličková Tereza9-5-58-72315
7.Kladňáková HanaBlatná Alena-6-64-11 1316
8.Příkaská LenkaHrdličková Tereza6-14-5-14 1317
9.Kladňáková HanaHalasová Ludmila-10-8-4  0318
10.Kotásková MichaelaBlatná Alena86-9-5-102319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kotásková Michaela03Halasová Ludmila21
Příkaská Lenka12Blatná Alena30
Kladňáková Hana03Hrdličková Tereza30
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Kačer Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:Vaculík Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Handl Petr
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:Svoboda Libor
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:619:22382:398TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíčková Michaela
Hrdličková Tereza
 
 
Částková Eliška
Cyranyová Lucie
 
 
104-12-2-82301
2.Halasová LudmilaCyranyová Lucie-87-9-10 1302
3.Hrdličková TerezaČástková Eliška-138104 3112
4.Havlíčková MichaelaMotlová Jitka-89-810-42313
5.Hrdličková TerezaCyranyová Lucie1067  3023
6.Halasová LudmilaMotlová Jitka-5-5-5  0324
7.Havlíčková MichaelaČástková Eliška-7-812463234
8.Hrdličková TerezaMotlová Jitka10-68-8-82335
9.Havlíčková MichaelaCyranyová Lucie-77511 3145
10.Halasová LudmilaČástková Eliška-7-6-9  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Halasová Ludmila03Cyranyová Lucie12
Hrdličková Tereza21Částková Eliška12
Havlíčková Michaela21Motlová Jitka30
10:20-12:30 návštěva komisaře Henžela



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Kačer Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:Honek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Bízová Lada
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:56Rozhodčí:Vaculík Ladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:21312:329TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdličková Tereza
Havlíčková Michaela
 
 
Vránová Martina
Sedláčková Tereza
 
 
-5-88-10 1301
2.Halasová LudmilaVránová Martina-4-3-6  0302
3.Hrdličková TerezaVelechová Adéla-117-11653212
4.Havlíčková MichaelaSedláčková Tereza-10-55-6 1313
5.Hrdličková TerezaVránová Martina632  3023
6.Halasová LudmilaSedláčková Tereza-8-5-5  0324
7.Havlíčková MichaelaVelechová Adéla10-8-7-7 1325
8.Hrdličková TerezaSedláčková Tereza-6-6-8  0326
9.Havlíčková MichaelaVránová Martina495  3036
10.Halasová LudmilaVelechová Adéla58-79 3146

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Halasová Ludmila12Vránová Martina12
Hrdličková Tereza21Velechová Adéla12
Havlíčková Michaela12Sedláčková Tereza30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínVrchní
rozhodčí:
Zelený Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí:Šula Antonín
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Vsetín Sychrov, Mudr Fr.Sovy 97, VsetínRozhodčí:Hnátek Martin
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:8371:275T.J. Sokol Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hnátková Kateřina
Tydlačková Simona
 
 
Hrdličková Tereza
Havlíčková Michaela
 
 
-61276 3110
2.Hanáková NelaHalasová Ludmila87-103 3120
3.Tydlačková SimonaHavlíčková Michaela565  3030
4.Vítková HanaHrdličková Tereza514  3040
5.Tydlačková SimonaHalasová Ludmila497  3050
6.Hanáková NelaHrdličková Tereza-67811 3160
7.Hnátková KateřinaHavlíčková Michaela4128  3070
8.Tydlačková SimonaHrdličková Tereza5104  3080
9.Hnátková KateřinaHalasová Ludmila-12-9-6  0381
10.Hanáková NelaHavlíčková Michaela10-9-6693291

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hanáková Nela30Halasová Ludmila12
Tydlačková Simona30Havlíčková Michaela03
Vítková Hana10Hrdličková Tereza03
Hnátková Kateřina11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Kačer Jindřich
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:Fischerová Pavla
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Honek František
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:21329:331SK Dobré C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdličková Tereza
Havlíčková Michaela
 
 
Hlávková Hana
Bačinová Pavla
 
 
687  3010
2.Halasová LudmilaHlávková Hana-3-4-5  0311
3.Hrdličková TerezaGrimmerová Diana-8374 3121
4.Havlíčková MichaelaBačinová Pavla6-6-5-9 1322
5.Hrdličková TerezaHlávková Hana9-5-7-8 1323
6.Halasová LudmilaBačinová Pavla-7-86-7 1324
7.Havlíčková MichaelaGrimmerová Diana6-10-7643234
8.Hrdličková TerezaBačinová Pavla535  3044
9.Havlíčková MichaelaHlávková Hana-9-9-5  0345
10.Halasová LudmilaGrimmerová Diana-147-6-11 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Halasová Ludmila03Hlávková Hana30
Hrdličková Tereza21Grimmerová Diana12
Havlíčková Michaela12Bačinová Pavla21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Kačer Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:Fischerová Pavla
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Honek František
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30258:372TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdličková Tereza
Havlíčková Michaela
 
 
Šedová Eliška
Svojanovská Jana
 
 
-5-6-7  0301
2.Halasová LudmilaBezdíčková Lenka-9-8-8  0302
3.Hrdličková TerezaSvojanovská Jana-7-8-8  0303
4.Havlíčková MichaelaŠedová Eliška-2-66-8 1304
5.Hrdličková TerezaBezdíčková Lenka-8-3-7  0305
6.Halasová LudmilaŠedová Eliška6-7-8-7 1306
7.Havlíčková MichaelaSvojanovská Jana5-8-9-5 1307
8.Hrdličková TerezaŠedová Eliška-18-5-9 1308
9.Havlíčková MichaelaBezdíčková Lenka-810-37-72309
10.Halasová LudmilaSvojanovská Jana-5-5-4  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Halasová Ludmila03Bezdíčková Lenka30
Hrdličková Tereza03Svojanovská Jana30
Havlíčková Michaela03Šedová Eliška30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub JihlavaVrchní
rozhodčí:
Teplan Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí:Morkusová Michaela
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karolíny Světlé, Jihlava, 586 01, modrý mostek u vstupu do hernyRozhodčí:Brom Vladan
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:58Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:621:22412:379TTC Moravská Slavia Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morkusová Michaela
Růžičková Daniela
 
 
Blatná Alena
Hrdličková Tereza
 
 
-69-12993210
2.Růžičková DanielaHrdličková Tereza-956-13-92311
3.Píšová AdélaBlatná Alena-9-8-8  0312
4.Morkusová MichaelaHavlíčková Michaela712  3022
5.Píšová AdélaHrdličková Tereza-7-8106-72323
6.Růžičková DanielaHavlíčková Michaela-8-104-9 1324
7.Morkusová MichaelaBlatná Alena-1057-443234
8.Píšová AdélaHavlíčková Michaela6-8-99-72335
9.Morkusová MichaelaHrdličková Tereza834  3045
10.Růžičková DanielaBlatná Alena5-59-9-52346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Růžičková Daniela03Hrdličková Tereza21
Píšová Adéla03Blatná Alena21
Morkusová Michaela30Havlíčková Michaela21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Kačer Jindřich
HOSTUJÍCÍ:SK Frýdlant n. O.Rozhodčí:Mikulášek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Laicmanová Věra
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:423:19389:395TTC Moravská Slavia Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blatná Alena
Hrdličková Tereza
 
 
Kurajská Tereza
Březinová Barbora
 
 
99-129 3110
2.Blatná AlenaDaňová Barbora119-9-683220
3.Hrdličková TerezaKurajská Tereza96-74 3130
4.Havlíčková MichaelaBřezinová Barbora96-711 3140
5.Hrdličková TerezaDaňová Barbora-946-9-92341
6.Blatná AlenaBřezinová Barbora10-1094 3151
7.Havlíčková MichaelaKurajská Tereza-101026 3161
8.Hrdličková TerezaBřezinová Barbora8-911-3-42362
9.Havlíčková MichaelaDaňová Barbora11WO   1363
10.Halasová LudmilaKurajská Tereza-8-8-6  0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Blatná Alena20Daňová Barbora21
Hrdličková Tereza12Kurajská Tereza12
Havlíčková Michaela21Březinová Barbora12
Halasová Ludmila01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Kačer Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovRozhodčí:Mikulášek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Laicmanová Věra
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:96:28249:360TJ Sokol Děhylov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blatná Alena
Hrdličková Tereza
 
 
Horná Petra
Koblovská Dominika
 
 
-7-7-7  0301
2.Blatná AlenaKoblovská Dominika-5-89-6 1302
3.Hrdličková TerezaHorná Petra-7-97-5 1303
4.Halasová LudmilaSegetová Patricie-7-10-9  0304
5.Hrdličková TerezaKoblovská Dominika-9-10-8  0305
6.Blatná AlenaSegetová Patricie-7-9-8  0306
7.Halasová LudmilaHorná Petra10-4-9-9 1307
8.Hrdličková TerezaSegetová Patricie7-7107 3117
9.Halasová LudmilaKoblovská Dominika-6-5-3  0318
10.Blatná AlenaHorná PetraWO    0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Blatná Alena02Koblovská Dominika30
Hrdličková Tereza12Horná Petra20
Halasová Ludmila03Segetová Patricie21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Laicmanová Věra
HOSTUJÍCÍ:SKST DubňanyRozhodčí:Honek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Svoboda Libor
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:12341:291TTC Moravská Slavia Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blatná Alena
Hrdličková Tereza
 
 
Véghová Viola
Kotásková Petra
 
 
1057  3010
2.Blatná AlenaKotásková Michaela795  3020
3.Hrdličková TerezaKotásková Petra4-98-11-82321
4.Havlíčková MichaelaVéghová Viola5119  3031
5.Hrdličková TerezaKotásková Michaela73-85 3141
6.Blatná AlenaVéghová Viola528  3051
7.Havlíčková MichaelaKotásková Petra9-3-13-6 1352
8.Hrdličková TerezaVéghová Viola-8-88663262
9.Havlíčková MichaelaKotásková Michaela464  3072
10.Blatná AlenaKotásková PetraWO    0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Blatná Alena20Kotásková Michaela03
Hrdličková Tereza21Kotásková Petra20
Havlíčková Michaela21Véghová Viola03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Neťuka Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí:Novák Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Kodytek Pavel
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:16343:310TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Částková Eliška
Cyranyová Lucie
 
 
Havlíčková Michaela
Blatná Alena
 
 
-43611 3110
2.Částková EliškaHalasová Ludmila3102  3020
3.Motlová MonikaBlatná Alena7-11-56-52321
4.Cyranyová LucieHavlíčková Michaela-9-8-7  0322
5.Motlová MonikaHalasová Ludmila7-95-953232
6.Částková EliškaHavlíčková Michaela10109  3042
7.Cyranyová LucieBlatná Alena-6-3-7  0343
8.Motlová MonikaHavlíčková Michaela-9-7-8  0344
9.Cyranyová LucieHalasová Ludmila469  3054
10.Částková EliškaBlatná Alena-11539 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Částková Eliška30Halasová Ludmila03
Motlová Monika12Blatná Alena21
Cyranyová Lucie12Havlíčková Michaela21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí:Šula Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:Sourada Petr
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:326:12390:330TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláčková Tereza
Vránová Martina
 
 
Havlíčková Michaela
Blatná Alena
 
 
744  3010
2.Procházková JanaHalasová Ludmila567  3020
3.Sedláčková TerezaBlatná Alena-8593 3130
4.Vránová MartinaHavlíčková Michaela-10788 3140
5.Sedláčková TerezaHalasová Ludmila-94118 3150
6.Procházková JanaHavlíčková Michaela71010  3060
7.Vránová MartinaBlatná Alena-1012-5-7 1361
8.Sedláčková TerezaHavlíčková Michaela-710-46-122362
9.Vránová MartinaHalasová Ludmila9711  3072
10.Procházková JanaBlatná Alena96-6-8-82373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Procházková Jana21Halasová Ludmila03
Sedláčková Tereza21Blatná Alena21
Vránová Martina21Havlíčková Michaela12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Laicmanová Věra
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínRozhodčí:Honek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Bízová Lada
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:810:25233:358T.J. Sokol Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíčková Michaela
Hrdličková Tereza
 
 
Hnátková Kateřina
Tydlačková Simona
 
 
-1013-3-7 1301
2.Hrdličková TerezaTydlačková Simona-4-7-4  0302
3.Halasová LudmilaVítková Hana-4-5-5  0303
4.Havlíčková MichaelaHnátková Kateřina7-6-45-52304
5.Halasová LudmilaTydlačková Simona-1-4-4  0305
6.Hrdličková TerezaHnátková Kateřina769  3015
7.Havlíčková MichaelaVítková Hana-7879 3125
8.Halasová LudmilaHnátková Kateřina-1-7-5  0326
9.Havlíčková MichaelaTydlačková Simona11-6-9-9 1327
10.Hrdličková TerezaVítková HanaWO    0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hrdličková Tereza11Tydlačková Simona30
Halasová Ludmila03Vítková Hana11
Havlíčková Michaela12Hnátková Kateřina21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Rozínková Monika
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí:Koďousek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Bačina Jaroslav
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:16333:315SK Dobré C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlávková Hana
Zemanová Michaela
 
 
Blatná Alena
Hrdličková Tereza
 
 
12910  3010
2.Hlávková HanaHavlíčková Michaela98-34 3120
3.Koďousková EliškaBlatná Alena88-10-8-72321
4.Zemanová MichaelaHrdličková Tereza-2-8-9  0322
5.Koďousková EliškaHavlíčková Michaela438  3032
6.Hlávková HanaHrdličková Tereza-9-6-5  0333
7.Zemanová MichaelaBlatná Alena-10-37243243
8.Koďousková EliškaHrdličková Tereza-10-6-7  0344
9.Zemanová MichaelaHavlíčková Michaela698  3054
10.Hlávková HanaBlatná Alena6-656 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hlávková Hana21Havlíčková Michaela03
Koďousková Eliška12Blatná Alena12
Zemanová Michaela21Hrdličková Tereza30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
Novák Aleš
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí:Kantorek Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Pražák Zdeněk
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:9413:295TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svojanovská Jana
Bezdíčková Lenka
 
 
Hrdličková Tereza
Havlíčková Michaela
 
 
8-9-10033210
2.Svojanovská JanaHavlíčková Michaela1039  3020
3.Bezdíčková LenkaBlatná Alena737  3030
4.Rebejová KarlaHrdličková Tereza7-955 3140
5.Bezdíčková LenkaHavlíčková Michaela79-108 3150
6.Svojanovská JanaHrdličková Tereza-9589 3160
7.Rebejová KarlaBlatná Alena-78122 3170
8.Bezdíčková LenkaHrdličková Tereza-8108-853280
9.Rebejová KarlaHavlíčková Michaela546  3090
10.Svojanovská JanaBlatná Alena-8687 31100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Svojanovská Jana30Havlíčková Michaela03
Bezdíčková Lenka30Blatná Alena03
Rebejová Karla30Hrdličková Tereza03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Kačer Jindřich
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub JihlavaRozhodčí:Laicmanová Věra
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Mikulášek Jan
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:19319:316nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zánová Martina
Hrdličková Tereza
 
 
Morkusová Michaela
Růžičková Daniela
 
 
-8-6-7  0301
2.Havlíčková MichaelaCahová Zuzana154  3011
3.Hrdličková TerezaRůžičková Daniela778  3021
4.Zánová MartinaMorkusová Michaela-4-3-3  0322
5.Hrdličková TerezaCahová Zuzana678  3032
6.Havlíčková MichaelaMorkusová Michaela-6-89-6 1333
7.Blatná AlenaRůžičková Daniela4-129-863243
8.Hrdličková TerezaMorkusová Michaela-4-8-6  0344
9.Blatná AlenaCahová Zuzana36-9-513254
10.Havlíčková MichaelaRůžičková Daniela-7-1010-11 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Havlíčková Michaela12Cahová Zuzana03
Hrdličková Tereza21Růžičková Daniela12
Zánová Martina01Morkusová Michaela30
Blatná Alena20   
Po zápase se dostavil komisař



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 21 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Frýdlant n. O.Vrchní
rozhodčí:
Valenta Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí:Hrachová Marie
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí 739 11, u fotbalového hřištěRozhodčí:Kubátová Hana
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:814:25358:390TTC Moravská Slavia Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Daňová Barbora
Chovancová Marie
 
 
Blatná Alena
Hrdličková Tereza
 
 
11-8-10-7 1301
2.Kotková DanielaHavlíčková Michaela-410-8-11 1302
3.Chovancová MarieBlatná Alena-7-103-8 1303
4.Daňová BarboraHrdličková Tereza-7-6-6  0304
5.Chovancová MarieHavlíčková Michaela15-968 3114
6.Kotková DanielaHrdličková Tereza-8-8-8  0315
7.Daňová BarboraBlatná Alena684  3025
8.Chovancová MarieHrdličková Tereza-6-1077-62326
9.Daňová BarboraHavlíčková Michaela9-7-87-92327
10.Kotková DanielaZánová Martina-99-6-9 1328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kotková Daniela03Havlíčková Michaela21
Chovancová Marie12Blatná Alena11
Daňová Barbora12Hrdličková Tereza30
   Zánová Martina10
V utkání 10 nastoupila Zánová Martina za Blatnou.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 22 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovVrchní
rozhodčí:
Skulina Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Děhylov, Výstavní 11, Děhylov, 747 94Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:228:12415:334TJ Sokol Děhylov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horná Petra
Koblovská Dominika
 
 
Hrdličková Tereza
Blatná Alena
 
 
-9-646123210
2.Koblovská DominikaHavlíčková Michaela5-749 3120
3.Horná PetraZánová Martina693  3030
4.Jurdzinová PetraHrdličková Tereza-576-6-92331
5.Horná PetraHavlíčková Michaela96-9-10-102332
6.Segetová PatricieHrdličková Tereza458  3042
7.Jurdzinová PetraZánová Martina9108  3052
8.Horná PetraHrdličková Tereza6610  3062
9.Jurdzinová PetraHavlíčková Michaela67-810 3172
10.Segetová PatricieZánová Martina-10-1171053282

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Koblovská Dominika10Havlíčková Michaela12
Horná Petra21Zánová Martina03
Jurdzinová Petra21Hrdličková Tereza12
Segetová Patricie20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o 2LŽ 2018/19 sk.C Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I AVrchní
rozhodčí:
Černohorská Dana
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ VsetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 04. 2018 10:15 Začátek
utkání
10:15Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:610:21268:310TTC Moravská Slavia Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ulrychová Hana
Adamíková Dagmar
 
 
Blatná Alena
Hrdličková Tereza
 
 
-8-77-11 1301
2.Křivánková DanaHavlíčková Michaela-7-6-7  0302
3.Ulrychová HanaBlatná Alena11-57-473212
4.Brázdová MarieHrdličková Tereza-7-7-9  0313
5.Ulrychová HanaHavlíčková Michaela105-97 3123
6.Křivánková DanaHrdličková Tereza-6-9-3  0324
7.Brázdová MarieBlatná Alena-7-7-3  0325
8.Ulrychová HanaHrdličková Tereza1561  3035
9.Brázdová MarieHavlíčková Michaela-9-8-10  0336
10.Křivánková DanaBlatná Alena         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Křivánková Dana02Havlíčková Michaela21
Ulrychová Hana30Blatná Alena11
Brázdová Marie03Hrdličková Tereza21



Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o 2LŽ 2018/19 sk.C Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Černohorská Dana
HOSTUJÍCÍ:SK - SvinovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ VsetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 04. 2018 12:25 Začátek
utkání
12:25Konec
utkání
14:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:620:21376:392SK - Svinov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blatná Alena
Hrdličková Tereza
 
 
Bezděčíková Lenka
Bajgerová Kristýna
 
 
-3897 3110
2.Blatná AlenaHranická Jana6-8611 3120
3.Hrdličková TerezaBajgerová Kristýna-111277 3130
4.Havlíčková MichaelaBezděčíková Lenka-5-53-10 1331
5.Hrdličková TerezaHranická Jana-8-9-10  0332
6.Blatná AlenaBezděčíková Lenka-8-510-7 1333
7.Havlíčková MichaelaBajgerová Kristýna68-7-6-92334
8.Hrdličková TerezaBezděčíková Lenka-3-41010-72335
9.Havlíčková MichaelaHranická Jana8610  3045
10.Blatná AlenaBajgerová Kristýna-5-994-82346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Blatná Alena12Hranická Jana12
Hrdličková Tereza12Bajgerová Kristýna21
Havlíčková Michaela12Bezděčíková Lenka30



Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o 2LŽ 2018/19 sk.C Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Vsetín BVrchní
rozhodčí:
Černohorská Dana
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ VsetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 04. 2018 15:15 Začátek
utkání
15:15Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:612:21263:313TTC Moravská Slavia Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hnátková Barbora
Téglová Tatiana
 
 
Blatná Alena
Hrdličková Tereza
 
 
-8-28-6 1301
2.Holíková KristýnaHavlíčková Michaela-3-5-3  0302
3.Téglová TatianaBlatná Alena93-9-563212
4.Hnátková BarboraHrdličková Tereza-9-8-7  0313
5.Téglová TatianaHavlíčková Michaela13-810 3123
6.Holíková KristýnaHrdličková Tereza-8-6-7  0324
7.Krčmářová MagdalénaBlatná Alena-9-59-5 1325
8.Téglová TatianaHrdličková Tereza5911  3035
9.Krčmářová MagdalénaHavlíčková Michaela8-6-3-6 1336
10.Holíková KristýnaHalasová Ludmila-8-1-9  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Holíková Kristýna02Havlíčková Michaela21
Téglová Tatiana30Blatná Alena11
Hnátková Barbora01Hrdličková Tereza21
Krčmářová Magdaléna02   

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS