Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:Šula Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:Stehlík Milan
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:14276:305TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláčková Tereza
Kaplanová Miroslava
 
 
Motlová Monika
Částková Eliška
 
 
-6-511453210
2.Motlová JitkaWO    0311
3.Sedláčková TerezaČástková Eliška786  3021
4.Kaplanová MiroslavaMotlová Monika365  3031
5.Sedláčková TerezaMotlová Jitka583  3041
6.Motlová MonikaWO    0342
7.Kaplanová MiroslavaČástková Eliška-1310-101093252
8.Sedláčková TerezaMotlová Monika88-66 3162
9.Kaplanová MiroslavaMotlová Jitka8106  3072
10.Částková EliškaWO    0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sedláčková Tereza30Motlová Jitka02
Kaplanová Miroslava30Částková Eliška02
   Motlová Monika02
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DubňanyVrchní
rozhodčí:
Ševčík Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:Šural Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:Kotásek Pavel
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:712:24300:357TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotásková Petra
Kotásková Michaela
 
 
Sedláčková Tereza
Velechová Adéla
 
 
-9-6-10  0301
2.Šuralová HanaVránová Martina9-9-7-5 1302
3.Kotásková PetraVelechová Adéla569  3012
4.Kotásková MichaelaSedláčková Tereza-7-9-8  0313
5.Kotásková PetraVránová Martina-8695 3123
6.Šuralová HanaSedláčková Tereza-5-5-5  0324
7.Kotásková MichaelaVelechová Adéla-10-5-8  0325
8.Kotásková PetraSedláčková Tereza-99-8973235
9.Kotásková MichaelaVránová Martina-49-8-9 1336
10.Šuralová HanaVelechová Adéla8-6-4-4 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šuralová Hana03Vránová Martina21
Kotásková Petra30Velechová Adéla21
Kotásková Michaela03Sedláčková Tereza21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Kačer Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:Honek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Bízová Lada
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:56Rozhodčí:Vaculík Ladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:21312:329TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdličková Tereza
Havlíčková Michaela
 
 
Vránová Martina
Sedláčková Tereza
 
 
-5-88-10 1301
2.Halasová LudmilaVránová Martina-4-3-6  0302
3.Hrdličková TerezaVelechová Adéla-117-11653212
4.Havlíčková MichaelaSedláčková Tereza-10-55-6 1313
5.Hrdličková TerezaVránová Martina632  3023
6.Halasová LudmilaSedláčková Tereza-8-5-5  0324
7.Havlíčková MichaelaVelechová Adéla10-8-7-7 1325
8.Hrdličková TerezaSedláčková Tereza-6-6-8  0326
9.Havlíčková MichaelaVránová Martina495  3036
10.Halasová LudmilaVelechová Adéla58-79 3146

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Halasová Ludmila12Vránová Martina12
Hrdličková Tereza21Velechová Adéla12
Havlíčková Michaela12Sedláčková Tereza30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:Fron Radovan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Děhylov, Výstavní 11, Děhylov, 747 94Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:11369:331TJ Sokol Děhylov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horná Petra
Koblovská Dominika
 
 
Vránová Martina
Sedláčková Tereza
 
 
-109115 3110
2.Horná PetraVránová Martina5-9811 3120
3.Koblovská DominikaVelechová Adéla-492-483230
4.Synková KristýnaSedláčková Tereza81010  3040
5.Koblovská DominikaVránová Martina6-3-21093250
6.Horná PetraSedláčková Tereza796  3060
7.Synková KristýnaVelechová Adéla816  3070
8.Synková MarkétaSedláčková Tereza-8-1-6  0371
9.Synková KristýnaVránová Martina-710-9973281
10.Horná PetraVelechová Adéla1069  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Horná Petra30Vránová Martina03
Koblovská Dominika20Velechová Adéla03
Synková Kristýna30Sedláčková Tereza12
Synková Markéta01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Frýdlant n. O.Vrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:Daňa Hynek
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí 739 11, u fotbalového hřištěRozhodčí:Stramová Jiřina
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:717:26399:410TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Březinová Barbora
Kurajská Tereza
 
 
Vránová Martina
Sedláčková Tereza
 
 
-9-5-7  0301
2.Daňová BarboraVelechová Adéla-359-8-82302
3.Kurajská TerezaVránová Martina-74-10-5 1303
4.Březinová BarboraSedláčková Tereza-9-77-11 1304
5.Kurajská TerezaVelechová Adéla6-64-1093214
6.Daňová BarboraSedláčková Tereza-106-97-72315
7.Březinová BarboraVránová Martina-10-73-8 1316
8.Kurajská TerezaSedláčková Tereza-8-1012-8 1317
9.Březinová BarboraVelechová Adéla310-10-873227
10.Daňová BarboraVránová Martina-61158 3137

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Daňová Barbora12Velechová Adéla12
Kurajská Tereza12Vránová Martina21
Březinová Barbora12Sedláčková Tereza30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínRozhodčí:Foltýn Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:Šula Petr
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:79:24225:335T.J. Sokol Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházková Jana
Vránová Martina
 
 
Tydlačková Simona
Hnátková Kateřina
 
 
-6-6-8  0301
2.Procházková JanaTydlačková Simona5-6-78123211
3.Jílková VanesaVítková Hana-1-1-1  0312
4.Vránová MartinaHnátková Kateřina-8388 3122
5.Jílková VanesaTydlačková Simona-1-3-4  0323
6.Procházková JanaHnátková Kateřina869  3033
7.Vránová MartinaVítková Hana-13-7-6  0334
8.Jílková VanesaHnátková Kateřina-2-3-8  0335
9.Vránová MartinaTydlačková Simona-6-6-8  0336
10.Procházková JanaVítková Hana-4-3-5  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Procházková Jana21Tydlačková Simona21
Jílková Vanesa03Vítková Hana30
Vránová Martina12Hnátková Kateřina12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
Neťuka Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:Kantorek Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad Orlicí, U gymnázia v Ústí nad OrlicíRozhodčí:Novák Aleš
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:16377:322TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šedová Eliška
Svojanovská Jana
 
 
Vránová Martina
Velechová Adéla
 
 
-9917 3110
2.Bezdíčková LenkaVelechová Adéla-12-5-10  0311
3.Šedová EliškaSedláčková Tereza17-106 3121
4.Svojanovská JanaVránová Martina-14585 3131
5.Šedová EliškaVelechová Adéla-104-6-9 1332
6.Bezdíčková LenkaVránová Martina-129-7-9 1333
7.Svojanovská JanaSedláčková Tereza5910  3043
8.Šedová EliškaVránová Martina412-107 3153
9.Svojanovská JanaVelechová Adéla348  3063
10.Bezdíčková LenkaSedláčková Tereza-47-9-6 1364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bezdíčková Lenka03Velechová Adéla21
Šedová Eliška21Sedláčková Tereza12
Svojanovská Jana30Vránová Martina12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Rozínková Monika
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:Zeman Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Rozínek Jan
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:522:18375:379nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doucková Aneta
Zemanová Michaela
 
 
Sedláčková Tereza
Vránová Martina
 
 
-8999 3110
2.Zemanová MichaelaVelechová Adéla725  3020
3.Doucková AnetaVránová Martina8910  3030
4.Ducháčová KateřinaSedláčková Tereza7-58-7-82331
5.Doucková AnetaVelechová Adéla8-511-8-72332
6.Zemanová MichaelaSedláčková Tereza98-5-1-112333
7.Ducháčová KateřinaVránová Martina-7-7-5  0334
8.Doucková AnetaSedláčková Tereza7-1074 3144
9.Ducháčová KateřinaVelechová Adéla-147-5-8 1345
10.Zemanová MichaelaVránová Martina1310-46 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zemanová Michaela21Velechová Adéla21
Doucková Aneta21Vránová Martina12
Ducháčová Kateřina03Sedláčková Tereza21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub JihlavaRozhodčí:Steklý Tibor
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:Šula Petr
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:9377:239TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláčková Tereza
Vránová Martina
 
 
Růžičková Daniela
Píšová Adéla
 
 
10512  3010
2.Velechová AdélaRůžičková Daniela-8-10-9  0311
3.Vránová MartinaWO    3021
4.Sedláčková TerezaPíšová Adéla-11-93893231
5.Vránová MartinaRůžičková Daniela377  3041
6.Velechová AdélaPíšová Adéla-5-39973251
7.Sedláčková TerezaWO    3061
8.Vránová MartinaPíšová Adéla586  3071
9.Sedláčková TerezaRůžičková Daniela1210-10-763281
10.Velechová AdélaWO    3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Velechová Adéla11Růžičková Daniela12
Vránová Martina20Píšová Adéla03
Sedláčková Tereza20   
WO30WO03
Přítomen komisař p. Dospíšil



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Neťuka Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:Kantorek Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Čopián Štefan
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:10Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:13360:322TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Částková Eliška
Motlová Jitka
 
 
Sedláčková Tereza
Vránová Martina
 
 
-6999 3110
2.Cyranyová LucieJílková Vanesa492  3020
3.Částková EliškaVránová Martina4913  3030
4.Motlová MonikaSedláčková Tereza-68-8-11 1331
5.Částková EliškaJílková Vanesa5134  3041
6.Cyranyová LucieSedláčková Tereza65-118 3151
7.Motlová MonikaVránová Martina8-4-8-7 1352
8.Částková EliškaSedláčková Tereza-6-6-2  0353
9.Motlová MonikaJílková Vanesa613-113 3163
10.Cyranyová LucieVránová Martina-76119 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Cyranyová Lucie30Jílková Vanesa03
Částková Eliška21Vránová Martina12
Motlová Monika12Sedláčková Tereza21
Přítomen komisař Tomanec



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Lukáš
HOSTUJÍCÍ:SKST DubňanyRozhodčí:Šula Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:Sourada Petr
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0332:158TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláčková Tereza
Vránová Martina
 
 
Šuralová Hana
Kotásková Michaela
 
 
6114  3010
2.Procházková JanaLungová Michaela569  3020
3.Sedláčková TerezaKotásková Michaela173  3030
4.Vránová MartinaŠuralová Hana867  3040
5.Sedláčková TerezaLungová Michaela254  3050
6.Procházková JanaŠuralová Hana194  3060
7.Vránová MartinaKotásková Michaela476  3070
8.Sedláčková TerezaŠuralová Hana347  3080
9.Vránová MartinaLungová Michaela655  3090
10.Procházková JanaKotásková Michaela445  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Procházková Jana30Lungová Michaela03
Sedláčková Tereza30Kotásková Michaela03
Vránová Martina30Šuralová Hana03
Přítomen komisař p. Kovář



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí:Šula Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:Sourada Petr
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:326:12390:330TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláčková Tereza
Vránová Martina
 
 
Havlíčková Michaela
Blatná Alena
 
 
744  3010
2.Procházková JanaHalasová Ludmila567  3020
3.Sedláčková TerezaBlatná Alena-8593 3130
4.Vránová MartinaHavlíčková Michaela-10788 3140
5.Sedláčková TerezaHalasová Ludmila-94118 3150
6.Procházková JanaHavlíčková Michaela71010  3060
7.Vránová MartinaBlatná Alena-1012-5-7 1361
8.Sedláčková TerezaHavlíčková Michaela-710-46-122362
9.Vránová MartinaHalasová Ludmila9711  3072
10.Procházková JanaBlatná Alena96-6-8-82373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Procházková Jana21Halasová Ludmila03
Sedláčková Tereza21Blatná Alena21
Vránová Martina21Havlíčková Michaela12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovRozhodčí:Šula Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:Sourada Petr
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:97:28266:365TJ Sokol Děhylov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláčková Tereza
Vránová Martina
 
 
Horná Petra
Koblovská Dominika
 
 
-3-9-8  0301
2.Vránová MartinaKoblovská Dominika6-9-8-9 1302
3.Sedláčková TerezaHorná Petra-7-5-7  0303
4.Sedláčková KarlaSegetová Patricie-6-5-4  0304
5.Sedláčková TerezaKoblovská Dominika-7-68-9 1305
6.Vránová MartinaSegetová Patricie6-7-7-7 1306
7.Sedláčková KarlaHorná Petra-6-9-4  0307
8.Sedláčková TerezaSegetová Patricie7-51010 3117
9.Sedláčková KarlaKoblovská Dominika-35-6-5 1318
10.Vránová MartinaHorná Petra-5-7-14  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vránová Martina03Koblovská Dominika30
Sedláčková Tereza12Horná Petra30
Sedláčková Karla03Segetová Patricie21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:SK Frýdlant n. O.Rozhodčí:Šula Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:Sourada Petr
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:15367:332TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláčková Tereza
Vránová Martina
 
 
Kurajská Tereza
Březinová Barbora
 
 
-798-993210
2.Procházková JanaBřezinová Barbora5-48-573220
3.Sedláčková TerezaDaňová Barbora397  3030
4.Vránová MartinaKurajská Tereza-6-4-8  0331
5.Sedláčková TerezaBřezinová Barbora9-93-9-62332
6.Procházková JanaKurajská Tereza758  3042
7.Vránová MartinaDaňová Barbora-11-8-5  0343
8.Sedláčková TerezaKurajská Tereza16-899 3153
9.Vránová MartinaBřezinová Barbora56-85 3163
10.Procházková JanaDaňová Barbora549  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Procházková Jana30Březinová Barbora12
Sedláčková Tereza21Daňová Barbora12
Vránová Martina12Kurajská Tereza12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínVrchní
rozhodčí:
Hnátek Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:Šula Antonín
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Vsetín Sychrov, Mudr Fr.Sovy 97, VsetínRozhodčí:Hnátková Marie
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:37Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:325:11348:275T.J. Sokol Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tydlačková Simona
Vítková Hana
 
 
Sedláčková Tereza
Vránová Martina
 
 
774  3010
2.Tydlačková SimonaVelechová Adéla45-96 3120
3.Hanáková NelaVránová Martina-5-119-5 1321
4.Vítková HanaSedláčková Tereza1069  3031
5.Hanáková NelaVelechová Adéla-1064-6-72332
6.Tydlačková SimonaSedláčková Tereza39-76 3142
7.Vítková HanaVránová Martina947  3052
8.Hanáková NelaSedláčková Tereza-7-29-3 1353
9.Vítková HanaVelechová Adéla923  3063
10.Tydlačková SimonaVránová Martina265  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Tydlačková Simona30Velechová Adéla12
Hanáková Nela03Vránová Martina12
Vítková Hana30Sedláčková Tereza12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:Šula Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:Sourada Petr
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:88:27268:374TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláčková Tereza
Vránová Martina
 
 
Šedová Eliška
Svojanovská Jana
 
 
-9-7-3  0301
2.Vránová MartinaSvojanovská Jana12-3-8-6 1302
3.Sedláčková TerezaBezdíčková Lenka6-9117 3112
4.Kaplanová MiroslavaŠedová Eliška-4-4-7  0313
5.Sedláčková TerezaSvojanovská Jana79-9-783223
6.Vránová MartinaŠedová Eliška-6-6-1  0324
7.Kaplanová MiroslavaBezdíčková Lenka13-9-6-7 1325
8.Sedláčková TerezaŠedová Eliška-4-6-7  0326
9.Kaplanová MiroslavaSvojanovská Jana-1-7-13  0327
10.Vránová MartinaBezdíčková Lenka-7-6-9  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vránová Martina03Svojanovská Jana21
Sedláčková Tereza21Bezdíčková Lenka21
Kaplanová Miroslava03Šedová Eliška30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Lukáš
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:Šula Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:Sourada Petr
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:12396:315TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláčková Tereza
Vránová Martina
 
 
Zemanová Michaela
Bačinová Pavla
 
 
65-66 3110
2.Vránová MartinaBačinová Pavla734  3020
3.Sedláčková TerezaZemanová Michaela51-93 3130
4.Kaplanová MiroslavaGrimmerová Diana-9-11-6  0331
5.Sedláčková TerezaBačinová Pavla7107  3041
6.Vránová MartinaGrimmerová Diana-87167 3151
7.Kaplanová MiroslavaZemanová Michaela7-810-793261
8.Sedláčková TerezaGrimmerová Diana865  3071
9.Kaplanová MiroslavaBačinová Pavla-715510 3181
10.Vránová MartinaZemanová Michaela-8-784-82382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vránová Martina21Bačinová Pavla03
Sedláčková Tereza30Zemanová Michaela12
Kaplanová Miroslava21Grimmerová Diana12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 21 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub JihlavaVrchní
rozhodčí:
Teplan Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:Morkusová Michaela
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karolíny Světlé, Jihlava, 586 01, modrý mostek u vstupu do hernyRozhodčí:Brom Vladan
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:22Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:22314:339TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morkusová Michaela
Píšová Adéla
 
 
Kaplanová Miroslava
Vránová Martina
 
 
5-82-883210
2.Píšová AdélaKaplanová Miroslava-4-107-8 1311
3.Cahová ZuzanaVránová Martina-5-99-3 1312
4.Morkusová MichaelaSedláčková Tereza4-674 3122
5.Cahová ZuzanaKaplanová Miroslava-98-4-8 1323
6.Píšová AdélaSedláčková Tereza-5-8-6  0324
7.Morkusová MichaelaVránová Martina-7375 3134
8.Cahová ZuzanaSedláčková Tereza-4-5-5  0335
9.Morkusová MichaelaKaplanová Miroslava688  3045
10.Píšová AdélaVránová Martina-35-7-6 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Píšová Adéla03Kaplanová Miroslava21
Cahová Zuzana03Vránová Martina21
Morkusová Michaela30Sedláčková Tereza21

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline