Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov - EurolampVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK DobréRozhodčí:Ševčík Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Tomáš
Datum dle rozpisu02. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:220:10306:251TJ Sokol Kyjov - Eurolamp

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ilčíková AnežkaRozínková Daniela758  3010
2.Brateyko SolomiyaRozínková Kateřina136  3020
3.Kmeťová VeronikaBlašková Dagmar8-11511 3130
4.Brateyko SolomiyaRozínková Daniela785  3040
5.Ilčíková AnežkaBlašková Dagmar-8-8-6  0341
6.Kmeťová VeronikaRozínková Kateřina3-9-48-62342
7.Brateyko SolomiyaBlašková Dagmar-9698 3152
8.Kmeťová VeronikaRozínková Daniela108-11-10103262
9.Ilčíková AnežkaRozínková Kateřina11-6-6-7 13  
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Ilčíková Anežka11Rozínková Daniela03
Brateyko Solomiya30Rozínková Kateřina11
Kmeťová Veronika21Blašková Dagmar12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:SK DobréRozhodčí:Mikulecký František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Vladimír
Datum dle rozpisu02. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
10:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:0200:77SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pěnkavová KateřinaRozínková Kateřina5911  3010
2.Partyka NataliaBačinová Pavla133  3020
3.Ševčíková MarkétaKoďousková Eliška442  3030
4.Partyka NataliaRozínková Kateřina551  3040
5.Pěnkavová KateřinaKoďousková Eliška632  3050
6.Ševčíková MarkétaBačinová Pavla562  3060
7.Partyka NataliaKoďousková Eliška         
8.Ševčíková MarkétaRozínková Kateřina         
9.Pěnkavová KateřinaBačinová Pavla         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pěnkavová Kateřina20Rozínková Kateřina02
Partyka Natalia20Bačinová Pavla02
Ševčíková Markéta20Koďousková Eliška02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Malík Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SK DobréRozhodčí:Jirásek Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:Pauliš František
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:21359:350SK Dobré

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stachová OlesjaBlašková Zdena97-5-8-92301
2.Mynářová KarolínaRozínková Daniela345  3011
3.Jirásková TerezaBlašková Dagmar9-7-9-6 1312
4.Mynářová KarolínaBlašková Zdena-7-14-7  0313
5.Stachová OlesjaBlašková Dagmar-654-1033223
6.Jirásková TerezaRozínková Daniela76-8-10-92324
7.Mynářová KarolínaBlašková Dagmar4-394 3134
8.Jirásková TerezaBlašková Zdena-3-10-8  0335
9.Stachová OlesjaRozínková Daniela959  3045
10.Mynářová Karolína
Stachová Olesja
 
 
Blašková Dagmar
Blašková Zdena
 
 
8-3-10-9 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Stachová Olesja21Blašková Zdena30
Mynářová Karolína21Rozínková Daniela12
Jirásková Tereza03Blašková Dagmar12
ŽK - Stakhová Olesia - odpálení míčku z hracího prostoru



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:KST HlukRozhodčí:Rozínková Monika
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Andrš Pavel
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:120:6265:198SK Dobré

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková DanielaSlezáková Stanislava57-8-453210
2.Blašková ZdenaVybíralová Monika1099  3020
3.Blašková DagmarHoráková Libuše376  3030
4.Blašková ZdenaSlezáková Stanislava689  3040
5.Rozínková DanielaHoráková Libuše465  3050
6.Blašková DagmarVybíralová Monika5-64-8-62351
7.Blašková ZdenaHoráková Libuše5-1279 3161
8.Blašková DagmarSlezáková Stanislava         
9.Rozínková DanielaVybíralová Monika         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Rozínková Daniela20Slezáková Stanislava02
Blašková Zdena30Vybíralová Monika11
Blašková Dagmar11Horáková Libuše03



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovRozhodčí:Rozínková Monika
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Ševc Zdeněk
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:05Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:614:21317:352MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková DanielaKapounová Barbora-812-98-62301
2.Blašková ZdenaYoshida Mitsuki6-85-5-82302
3.Blašková DagmarMikulcová Kristýna-9459 3112
4.Blašková ZdenaChernyavskaya Ekaterina9614  3022
5.Rozínková DanielaMikulcová Kristýna-6-7-6  0323
6.Blašková DagmarYoshida Mitsuki-510-5-10 1324
7.Blašková ZdenaMikulcová Kristýna-8-7-12  0325
8.Blašková DagmarChernyavskaya Ekaterina812-4-993235
9.Rozínková DanielaYoshida Mitsuki-5-9-5  0336
10.Blašková Zdena
Blašková Dagmar
 
 
Mikulcová Kristýna
Kapounová Barbora
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Rozínková Daniela03Kapounová Barbora10
Blašková Zdena12Yoshida Mitsuki30
Blašková Dagmar21Mikulcová Kristýna21
   Chernyavskaya Ekaterina02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle PrahaVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SK DobréRozhodčí:Menger Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:Polák Jindřich
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:68:19216:271SK Dobré

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondráková MarkétaBlašková Dagmar-5-9-4  0301
2.Radnicová LenkaRozínková Daniela7-11-7-9 1302
3.Veselá JaroslavaBlašková Zdena-7-8-5  0303
4.Radnicová LenkaBlašková Dagmar98-87 3113
5.Vondráková MarkétaBlašková Zdena-910-6-4 1314
6.Veselá JaroslavaRozínková Daniela-36-4-6 1315
7.Radnicová LenkaBlašková Zdena7-9-76-62316
8.Veselá JaroslavaBlašková Dagmar-5-7-10  03  
9.Vondráková MarkétaRozínková Daniela         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Vondráková Markéta02Blašková Dagmar11
Radnicová Lenka12Rozínková Daniela20
Veselá Jaroslava02Blašková Zdena30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavVrchní
rozhodčí:
Rampula Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK DobréRozhodčí:Ratajský Vít
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:Hýbner Jaroslav
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:25Rozhodčí:Koberová Martina
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:4230:155MSK Gumotex Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučerová AnetaBlašková Dagmar5-8-3823210
2.Adámková KarinRozínková Daniela667  3020
3.Čechová DanaBlašková Zdena776  3030
4.Adámková KarinBlašková Dagmar-9-1029113240
5.Kučerová AnetaBlašková Zdena399  3050
6.Čechová DanaRozínková Daniela157  3060
7.Adámková KarinBlašková Zdena         
8.Čechová DanaBlašková Dagmar         
9.Kučerová AnetaRozínková Daniela         
10.Kučerová Aneta
Adámková Karin
 
 
Blašková Zdena
Blašková Dagmar
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kučerová Aneta20Blašková Dagmar02
Adámková Karin20Rozínková Daniela02
Čechová Dana20Blašková Zdena02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník HavířovRozhodčí:Ševc Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Sedloň Josef
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:18335:331nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková DanielaGrigelová Natália889  3010
2.Blašková ZdenaŠtěpánová Gabriela997  3020
3.Blašková DagmarŠtefcová Kristýna-4-8-11  0321
4.Blašková ZdenaGrigelová Natália-10377 3131
5.Rozínková DanielaŠtefcová Kristýna-6-4-9  0332
6.Blašková DagmarŠtěpánová Gabriela1087  3042
7.Blašková ZdenaŠtefcová Kristýna-5-457103252
8.Blašková DagmarPetrovová Nikita74-9-8-92353
9.Rozínková DanielaŠtěpánová Gabriela-9-84-7 1354
10.Blašková Dagmar
Blašková Zdena
 
 
Petrovová Nikita
Štefcová Kristýna
 
 
-6-8-10  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Rozínková Daniela12Grigelová Natália02
Blašková Zdena30Štěpánová Gabriela12
Blašková Dagmar12Štefcová Kristýna21
   Petrovová Nikita10
Petrovová Nikita - ŽT - kopnutí do stolu



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVARozhodčí:Rozínek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Rozínková Monika
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:07Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:20293:327CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková DanielaSáglová Miroslava-3-7-7  0301
2.Blašková ZdenaTomanová Tamara959  3011
3.Blašková DagmarKubátová Hana-5-5-7  0312
4.Blašková ZdenaSáglová Miroslava687  3022
5.Rozínková DanielaKubátová Hana-5-4-6  0323
6.Blašková DagmarTomanová Tamara-86-811-102324
7.Blašková ZdenaKubátová Hana7-47-383234
8.Blašková DagmarSáglová Miroslava456  3044
9.Rozínková DanielaTomanová Tamara-40-38-52345
10.Blašková Zdena
Blašková Dagmar
 
 
Kubátová Hana
Tomanová Tamara
 
 
-8-4-9  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Rozínková Daniela03Ságlová Miroslava12
Blašková Zdena30Tomanová Tamara21
Blašková Dagmar12Kubátová Hana21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov - EurolampRozhodčí:Andrš Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Ševc Zdeněk
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:16354:333nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková DanielaBrateyko Solomiya4-11-10-9 1301
2.Blašková ZdenaKmeťová Veronika101010  3011
3.Blašková DagmarIlčíková Anežka799  3021
4.Blašková ZdenaBrateyko Solomiya-77-4-9 1322
5.Rozínková DanielaIlčíková Anežka-4-9-4  0323
6.Blašková DagmarKmeťová Veronika-7105-10-82324
7.Blašková ZdenaŠevčíková Klára795  3034
8.Blašková DagmarBrateyko Solomiya10-574 3144
9.Rozínková DanielaKmeťová Veronika-123-10-10 1345
10.Blašková Zdena
Blašková Dagmar
 
 
Brateyko Solomiya
Ševčíková Klára
 
 
589  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rozínková Daniela03Brateyko Solomiya21
Blašková Zdena21Kmeťová Veronika21
Blašková Dagmar21Ilčíková Anežka11
   Ševčíková Klára01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexRozhodčí:Rozínková Monika
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Ševc Zdeněk
Datum dle rozpisu17. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:66:18179:243SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blašková DagmarPěnkavová Kateřina-1077-6-42301
2.Blašková ZdenaŠevčíková Markéta6-9-69-92302
3.Rozínková DanielaGuo Ruichen-59-9-7 1303
4.Blašková ZdenaPěnkavová Kateřina-4-56-8 1304
5.Blašková DagmarGuo Ruichen-2-7-8  0305
6.Rozínková DanielaŠevčíková Markéta-8-4-2  0306
7.Blašková ZdenaGuo Ruichen-5    01  
8.Rozínková DanielaPěnkavová Kateřina         
9.Blašková DagmarŠevčíková Markéta         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Blašková Dagmar02Pěnkavová Kateřina20
Blašková Zdena02Ševčíková Markéta20
Rozínková Daniela02Guo Ruichen20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéRozhodčí:Andrš Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Ševc Zdeněk
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:37Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:21351:350nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková DanielaStachová Olesja94-9-10-52301
2.Blašková DagmarJirásková Tereza9-434 3111
3.Koďousková EliškaMynářová Karolína-2-5-5  0312
4.Blašková DagmarStachová Olesja-4183 3122
5.Rozínková DanielaMynářová Karolína-76-88-62323
6.Koďousková EliškaJirásková Tereza-3-7-9  0324
7.Blašková DagmarMynářová Karolína844  3034
8.Koďousková EliškaStachová Olesja8-9-5-3 1335
9.Rozínková DanielaJirásková Tereza-7-591053245
10.Blašková Dagmar
Rozínková Daniela
 
 
Stachová Olesja
Mynářová Karolína
 
 
44-8-973255

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rozínková Daniela12Stachová Olesja21
Blašková Dagmar30Jirásková Tereza12
Koďousková Eliška03Mynářová Karolína21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST HlukVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:SK DobréRozhodčí:Malíková Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, Sportovní halaRozhodčí:Malík Roman
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:69:20249:301SK Dobré

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horáková LibušeRozínková Daniela13-89-683210
2.Slezáková StanislavaBlašková Dagmar-4-77-7 1311
3.Vybíralová MonikaBlašková Zdena-6-3-9  0312
4.Slezáková StanislavaRozínková Daniela8510  3022
5.Horáková LibušeBlašková Zdena-8-9-8  0323
6.Vybíralová MonikaBlašková Dagmar-1210-6-9 1324
7.Slezáková StanislavaBlašková Zdena-6-7-8  0325
8.Vybíralová MonikaRozínková Daniela8-7-8-6 1326
9.Horáková LibušeBlašková Dagmar-4-4-12  03  
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Horáková Libuše11Rozínková Daniela12
Slezáková Stanislava12Blašková Dagmar20
Vybíralová Monika03Blašková Zdena30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:SK DobréRozhodčí:Bílová Petra
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Polák Jaromír
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:424:20423:397MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kapounová BarboraBlašková Dagmar-4115-9-82301
2.Chernyavskaya EkaterinaRozínková Daniela-11-9-5  0302
3.Yoshida MitsukiBlašková Zdena589  3012
4.Chernyavskaya EkaterinaBlašková Dagmar-45-97103222
5.Mikulcová KristýnaBlašková Zdena13-2-65-102323
6.Yoshida MitsukiRozínková Daniela32-127 3133
7.Chernyavskaya EkaterinaBlašková Zdena-8-626-92334
8.Yoshida MitsukiBlašková Dagmar91-410 3144
9.Mikulcová KristýnaRozínková Daniela-109-81083254
10.Mikulcová Kristýna
Chernyavskaya Ekaterina
 
 
Blašková Zdena
Blašková Dagmar
 
 
-11-57973264

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kapounová Barbora01Blašková Dagmar12
Chernyavskaya Ekaterina12Rozínková Daniela12
Yoshida Mitsuki30Blašková Zdena21
Mikulcová Kristýna11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle PrahaRozhodčí:Rozínek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Rozínková Monika
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:118:7248:205SK Dobré

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková DanielaMatějovská Anna646  3010
2.Blašková ZdenaVeselá Jaroslava1366  3020
3.Blašková DagmarRadnicová Lenka886  3030
4.Blašková ZdenaMatějovská Anna856  3040
5.Rozínková DanielaRadnicová Lenka-8-8-4  0341
6.Blašková DagmarVeselá Jaroslava-7-58593251
7.Blašková ZdenaRadnicová Lenka-98-5883261
8.Blašková DagmarMatějovská Anna7    10  
9.Rozínková DanielaVeselá Jaroslava         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Rozínková Daniela11Matějovská Anna02
Blašková Zdena30Veselá Jaroslava02
Blašková Dagmar20Radnicová Lenka12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavRozhodčí:Rozínek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Ševc Zdeněk
Datum dle rozpisu09. 02. 2018 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:66:18203:254MSK Gumotex Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blašková DagmarČechová Dana-6-3-5  0301
2.Blašková ZdenaKučerová Aneta-87-137-62302
3.Rozínková DanielaAdámková Karin-75-7-7 1303
4.Blašková ZdenaČechová Dana-5-12-10  0304
5.Blašková DagmarAdámková Karin-612-6-7 1305
6.Rozínková DanielaKučerová Aneta9-10-66-102306
7.Blašková ZdenaAdámková Karin-76-5-8 13  
8.Rozínková DanielaČechová Dana         
9.Blašková DagmarKučerová Aneta         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Blašková Dagmar02Čechová Dana20
Blašková Zdena02Kučerová Aneta20
Rozínková Daniela02Adámková Karin20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Petr Radim
HOSTUJÍCÍ:SK DobréRozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Endal Nikolas
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:222:12327:282SKST Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grigelová NatáliaRozínková Daniela-1045-4113210
2.Štefcová KristýnaBlašková Dagmar947  3020
3.Petrovová NikitaBlašková Zdena-5-118893230
4.Štefcová KristýnaRozínková Daniela6510  3040
5.Grigelová NatáliaBlašková Zdena-710-55-32341
6.Petrovová NikitaBlašková Dagmar4-74-11-52342
7.Štefcová KristýnaBlašková Zdena-6-75943252
8.Petrovová NikitaRozínková Daniela468  3062
9.Grigelová NatáliaBlašková Dagmar         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Grigelová Natália11Rozínková Daniela03
Štefcová Kristýna30Blašková Dagmar11
Petrovová Nikita21Blašková Zdena12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVAVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:SK DobréRozhodčí:Stramová Jiřina
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - Zábřeh, Nákupní centrum Kotva, Ostrava - ZábřehRozhodčí:Toman Aleš
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:17330:328nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ságlová MiroslavaBlašková Dagmar6-59-9-62301
2.Kubátová HanaRozínková Daniela75-811 3111
3.Tomanová TamaraBlašková Zdena7-8-88-62312
4.Kubátová HanaBlašková Dagmar-109123 3122
5.Ságlová MiroslavaBlašková Zdena-4-3-9  0323
6.Tomanová TamaraRozínková Daniela5114  3033
7.Kubátová HanaBlašková Zdena489  3043
8.Tomanová TamaraBlašková Dagmar697  3053
9.Ságlová MiroslavaRozínková Daniela-6-7-6  0354
10.Kubátová Hana
Tomanová Tamara
 
 
Blašková Zdena
Blašková Dagmar
 
 
-8-8-3  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ságlová Miroslava03Blašková Dagmar12
Kubátová Hana30Rozínková Daniela12
Tomanová Tamara21Blašková Zdena21

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS