Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:Kodytek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Neťuka Pavel
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:11362:294TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svojanovská Jana
Šedová Eliška
 
 
Koďousková Eliška
Bačinová Pavla
 
 
1188  3010
2.Svojanovská JanaDoucková Aneta559  3020
3.Šedová EliškaBačinová Pavla877  3030
4.Bezdíčková LenkaKoďousková Eliška6-8-1-11 1331
5.Šedová EliškaDoucková Aneta-3538 3141
6.Svojanovská JanaKoďousková Eliška9-11-9-6 1342
7.Bezdíčková LenkaBačinová Pavla116-2-953252
8.Šedová EliškaKoďousková Eliška8-859 3162
9.Bezdíčková LenkaDoucková Aneta26-43 3172
10.Svojanovská JanaBačinová Pavla564  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Svojanovská Jana21Doucková Aneta03
Šedová Eliška30Bačinová Pavla03
Bezdíčková Lenka21Koďousková Eliška21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Rozínková Monika
HOSTUJÍCÍ:SK Frýdlant n. O.Rozhodčí:Rozínek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Židík Jiří
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:714:24333:378SK Frýdlant n. O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doucková Aneta
Zemanová Michaela
 
 
Kurajská Tereza
Březinová Barbora
 
 
488  3010
2.Zemanová MichaelaDaňová Barbora-96-9-2 1311
3.Grimmerová DianaBřezinová Barbora-110-4-8 1312
4.Doucková AnetaKurajská Tereza-779-1053222
5.Grimmerová DianaDaňová Barbora-11-8-5  0323
6.Zemanová MichaelaKurajská Tereza-106510 3133
7.Doucková AnetaBřezinová Barbora-6-6-6  0334
8.Grimmerová DianaKurajská Tereza10-10-6-11 1335
9.Doucková AnetaDaňová Barbora-11-10-8  0336
10.Zemanová MichaelaBřezinová Barbora-49-57-92337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zemanová Michaela12Daňová Barbora30
Grimmerová Diana03Březinová Barbora30
Doucková Aneta12Kurajská Tereza12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Rozínková Monika
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovRozhodčí:Koďousek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Zeman Michal
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:45Rozhodčí:Rozínek Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:714:25333:387TJ Sokol Děhylov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zemanová Michaela
Doucková Aneta
 
 
Horná Petra
Koblovská Dominika
 
 
-99-10-7 1301
2.Zemanová MichaelaSegetová Patricie88-109 3111
3.Doucková AnetaHorná Petra-7-4-6  0312
4.Koďousková EliškaKoblovská Dominika7-37-1043222
5.Grimmerová DianaSegetová Patricie79-4-8-82323
6.Zemanová MichaelaKoblovská Dominika-9-4-8  0324
7.Koďousková EliškaHorná Petra118-108 3134
8.Grimmerová DianaJurdzinová Petra4-6-4-3 1335
9.Koďousková EliškaSegetová Patricie-7-9-5  0336
10.Zemanová MichaelaHorná Petra-11-77-8 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zemanová Michaela12Segetová Patricie21
Doucková Aneta01Horná Petra21
Koďousková Eliška21Koblovská Dominika11
Grimmerová Diana02Jurdzinová Petra10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub JihlavaRozhodčí:Rozínek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Rozínková Monika
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:18278:277Sportovní klub Jihlava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doucková Aneta
Zemanová Michaela
 
 
Morkusová Michaela
Růžičková Daniela
 
 
-7-2-6  0301
2.Doucková AnetaCahová Zuzana523  3011
3.Zemanová MichaelaRůžičková Daniela-5-978-32312
4.Bačinová LucieMorkusová Michaela-87-5-5 1313
5.Zemanová MichaelaCahová Zuzana143  3023
6.Doucková AnetaMorkusová Michaela-8-6-6  0324
7.Bačinová LucieRůžičková Daniela-7-9-9  0325
8.Zemanová MichaelaMorkusová Michaela-6-4-8  0326
9.Bačinová LucieCahová Zuzana665  3036
10.Doucková AnetaRůžičková Daniela994  3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Doucková Aneta21Cahová Zuzana03
Zemanová Michaela12Růžičková Daniela21
Bačinová Lucie12Morkusová Michaela30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Kačer Jindřich
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:Fischerová Pavla
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Honek František
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:21329:331SK Dobré C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdličková Tereza
Havlíčková Michaela
 
 
Hlávková Hana
Bačinová Pavla
 
 
687  3010
2.Halasová LudmilaHlávková Hana-3-4-5  0311
3.Hrdličková TerezaGrimmerová Diana-8374 3121
4.Havlíčková MichaelaBačinová Pavla6-6-5-9 1322
5.Hrdličková TerezaHlávková Hana9-5-7-8 1323
6.Halasová LudmilaBačinová Pavla-7-86-7 1324
7.Havlíčková MichaelaGrimmerová Diana6-10-7643234
8.Hrdličková TerezaBačinová Pavla535  3044
9.Havlíčková MichaelaHlávková Hana-9-9-5  0345
10.Halasová LudmilaGrimmerová Diana-147-6-11 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Halasová Ludmila03Hlávková Hana30
Hrdličková Tereza21Grimmerová Diana12
Havlíčková Michaela12Bačinová Pavla21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DubňanyVrchní
rozhodčí:
Ševčík Petr
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:Kotásek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:Kmeťo Miroslav
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:711:24249:335SK Dobré C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příkaská Lenka
Kotásková Petra
 
 
Hlávková Hana
Bačinová Pavla
 
 
-11106-983210
2.Šuralová HanaHlávková Hana-2-2-5  0311
3.Kotásková PetraDucháčová Kateřina-8273 3121
4.Příkaská LenkaBačinová Pavla-5-5-5  0322
5.Kotásková PetraHlávková Hana-5-8-8  0323
6.Šuralová HanaBačinová Pavla-7-3-3  0324
7.Příkaská LenkaDucháčová Kateřina-7-46-6 1325
8.Kotásková PetraBačinová Pavla1084  3035
9.Příkaská LenkaHlávková Hana-4-3-2  0336
10.Šuralová HanaDucháčová Kateřina-75-3-4 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šuralová Hana03Hlávková Hana30
Kotásková Petra21Ducháčová Kateřina21
Příkaská Lenka03Bačinová Pavla21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Rozínková Monika
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:Rozínek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Zeman Michal
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:718:25401:424TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doucková Aneta
Zemanová Michaela
 
 
Částková Eliška
Motlová Monika
 
 
-88-6553210
2.Zemanová MichaelaMotlová Monika985  3020
3.Doucková AnetaCyranyová Lucie-134-7-10 1321
4.Ducháčová KateřinaČástková Eliška-7-10-5  0322
5.Doucková AnetaMotlová Monika8-6-8753232
6.Zemanová MichaelaČástková Eliška-9810-9-52333
7.Ducháčová KateřinaCyranyová Lucie8-212-8-82334
8.Doucková AnetaČástková Eliška7-55-9-42335
9.Ducháčová KateřinaMotlová Monika-10-12-7  0336
10.Zemanová MichaelaCyranyová Lucie1013-9-11-62337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zemanová Michaela12Motlová Monika12
Doucková Aneta12Cyranyová Lucie30
Ducháčová Kateřina03Částková Eliška30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Rozínková Monika
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:Zeman Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Rozínek Jan
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:522:18375:379nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doucková Aneta
Zemanová Michaela
 
 
Sedláčková Tereza
Vránová Martina
 
 
-8999 3110
2.Zemanová MichaelaVelechová Adéla725  3020
3.Doucková AnetaVránová Martina8910  3030
4.Ducháčová KateřinaSedláčková Tereza7-58-7-82331
5.Doucková AnetaVelechová Adéla8-511-8-72332
6.Zemanová MichaelaSedláčková Tereza98-5-1-112333
7.Ducháčová KateřinaVránová Martina-7-7-5  0334
8.Doucková AnetaSedláčková Tereza7-1074 3144
9.Ducháčová KateřinaVelechová Adéla-147-5-8 1345
10.Zemanová MichaelaVránová Martina1310-46 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zemanová Michaela21Velechová Adéla21
Doucková Aneta21Vránová Martina12
Ducháčová Kateřina03Sedláčková Tereza21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínVrchní
rozhodčí:
Hnátek Martin
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:Šula Antonín
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Vsetín Sychrov, Mudr Fr.Sovy 97, VsetínRozhodčí:Krčmář Libor
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:8370:252T.J. Sokol Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hnátková Kateřina
Tydlačková Simona
 
 
Doucková Aneta
Bačinová Lucie
 
 
767  3010
2.Hnátková KateřinaBačinová Lucie5-5-84-42311
3.Vítková HanaGrimmerová Diana275  3021
4.Tydlačková SimonaDoucková Aneta875  3031
5.Vítková HanaBačinová Lucie72-95 3141
6.Hnátková KateřinaDoucková Aneta-543-553251
7.Hanáková NelaGrimmerová Diana10811  3061
8.Vítková HanaDoucková Aneta154  3071
9.Hanáková NelaBačinová Lucie76-65 3181
10.Hnátková KateřinaGrimmerová Diana55-68 3191

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hnátková Kateřina21Bačinová Lucie12
Vítková Hana30Grimmerová Diana03
Tydlačková Simona10Doucková Aneta03
Hanáková Nela20   
Střídání v zápase č.7 střídala Simonu Tydlačkovou Nela Hanáková



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Rozínková Monika
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:Rozínková Daniela
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Rozínek Jan
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:811:26307:382TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zemanová Michaela
Koďousková Eliška
 
 
Šedová Eliška
Svojanovská Jana
 
 
-5-6-2  0301
2.Hlávková HanaBezdíčková Lenka105-8-873211
3.Koďousková EliškaSvojanovská Jana-58-4-6 1312
4.Zemanová MichaelaŠedová Eliška-7-6-9  0313
5.Koďousková EliškaBezdíčková Lenka9510  3023
6.Hlávková HanaŠedová Eliška-6-710-8 1324
7.Zemanová MichaelaSvojanovská Jana-7-8-5  0325
8.Koďousková EliškaŠedová Eliška-7-107-9 1326
9.Zemanová MichaelaBezdíčková Lenka-6-10-9  0327
10.Hlávková HanaSvojanovská Jana-210-148-82328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hlávková Hana12Bezdíčková Lenka12
Koďousková Eliška12Svojanovská Jana30
Zemanová Michaela03Šedová Eliška30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Frýdlant n. O.Vrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:Kubátová Hana
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí 739 11, u fotbalového hřištěRozhodčí:Tomaš Aeš
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:16334:319SK Frýdlant n. O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Daňová Barbora
Kurajská Tereza
 
 
Koďousková Eliška
Bačinová Pavla
 
 
-10-6-4  0301
2.Daňová BarboraKoďousková Eliška-7-6-5  0302
3.Březinová BarboraDucháčová Kateřina575  3012
4.Kurajská TerezaBačinová Pavla1265  3022
5.Březinová BarboraKoďousková Eliška-8-8-9  0323
6.Daňová BarboraBačinová Pavla78-86 3133
7.Kurajská TerezaDucháčová Kateřina-1211-5-5 1334
8.Březinová BarboraBačinová Pavla139-106 3144
9.Kurajská TerezaKoďousková Eliška-9997 3154
10.Daňová BarboraDucháčová Kateřina-4166 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Daňová Barbora21Koďousková Eliška21
Březinová Barbora21Ducháčová Kateřina12
Kurajská Tereza21Bačinová Pavla03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovVrchní
rozhodčí:
Henžel Michal
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:Fron Radovan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovecká 10/7, Ostrava - Svinov 721 00, vchod z boku základní školy u světelného přechodu pro chodceRozhodčí:Vicherková Šárka
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:14353:310TJ Sokol Děhylov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horná Petra
Koblovská Dominika
 
 
Koďousková Eliška
Ducháčová Kateřina
 
 
7812  3010
2.Horná PetraKoďousková Eliška-3-89-9 1311
3.Synková KristýnaBačinová Pavla1036  3021
4.Koblovská DominikaDucháčová Kateřina85-77 3131
5.Synková KristýnaKoďousková Eliška-48-5-5 1332
6.Horná PetraDucháčová Kateřina-735-1163242
7.Segetová PatricieBačinová Pavla8-775 3152
8.Synková KristýnaDucháčová Kateřina-13583 3162
9.Segetová PatricieKoďousková Eliška-7-5-5  0363
10.Horná PetraBačinová Pavla755  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Horná Petra21Koďousková Eliška30
Synková Kristýna21Bačinová Pavla03
Koblovská Dominika10Ducháčová Kateřina03
Segetová Patricie11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub JihlavaVrchní
rozhodčí:
Kotil Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:Brom Vladan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karolíny Světlé, Jihlava, 586 01, modrý mostek u vstupu do hernyRozhodčí:Morkusová Michaela
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:16357:336Sportovní klub Jihlava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morkusová Michaela
Růžičková Daniela
 
 
Koďousková Eliška
Bačinová Pavla
 
 
847  3010
2.Růžičková DanielaBačinová Pavla-7-712-6 1311
3.Píšová AdélaDucháčová Kateřina9-8-91063221
4.Morkusová MichaelaKoďousková Eliška-7478 3131
5.Píšová AdélaBačinová Pavla-5-6-9  0332
6.Růžičková DanielaKoďousková Eliška-41011-1153242
7.Morkusová MichaelaDucháčová Kateřina85-95 3152
8.Píšová AdélaKoďousková Eliška-4-5-8  0353
9.Morkusová MichaelaBačinová Pavla610-13 3163
10.Růžičková DanielaDucháčová Kateřina3107  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Růžičková Daniela21Bačinová Pavla21
Píšová Adéla12Ducháčová Kateřina03
Morkusová Michaela30Koďousková Eliška12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Rozínková Monika
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí:Koďousek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Bačina Jaroslav
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:16333:315SK Dobré C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlávková Hana
Zemanová Michaela
 
 
Blatná Alena
Hrdličková Tereza
 
 
12910  3010
2.Hlávková HanaHavlíčková Michaela98-34 3120
3.Koďousková EliškaBlatná Alena88-10-8-72321
4.Zemanová MichaelaHrdličková Tereza-2-8-9  0322
5.Koďousková EliškaHavlíčková Michaela438  3032
6.Hlávková HanaHrdličková Tereza-9-6-5  0333
7.Zemanová MichaelaBlatná Alena-10-37243243
8.Koďousková EliškaHrdličková Tereza-10-6-7  0344
9.Zemanová MichaelaHavlíčková Michaela698  3054
10.Hlávková HanaBlatná Alena6-656 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hlávková Hana21Havlíčková Michaela03
Koďousková Eliška12Blatná Alena12
Zemanová Michaela21Hrdličková Tereza30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Rozínková Monika
HOSTUJÍCÍ:SKST DubňanyRozhodčí:Koďousek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Bačina Jaroslav
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:9371:267SK Dobré C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zemanová Michaela
Bačinová Pavla
 
 
Kotásková Michaela
Dohnálková Natálie
 
 
1079  3010
2.Bačinová PavlaKotásková Michaela6117  3020
3.Zemanová MichaelaŠuralová Hana-8959 3130
4.Bačinová LucieDohnálková Natálie648  3040
5.Zemanová MichaelaKotásková Michaela733  3050
6.Bačinová PavlaDohnálková Natálie787  3060
7.Bačinová LucieŠuralová Hana-8-811-9 1361
8.Zemanová MichaelaDohnálková Natálie-5-88663271
9.Bačinová LucieKotásková Michaela-8-747-82372
10.Bačinová PavlaŠuralová HanaWO    3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bačinová Pavla20Kotásková Michaela12
Zemanová Michaela30Šuralová Hana11
Bačinová Lucie12Dohnálková Natálie03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Pražák Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:Neťuka Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Kantorek Jiří
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:89:24243:331SK Dobré C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motlová Jitka
Motlová Monika
 
 
Zemanová Michaela
Hlávková Hana
 
 
-5-3-10  0301
2.Motlová MonikaZemanová Michaela-8-4-9  0302
3.Částková BarboraHlávková Hana-6-2-5  0303
4.Motlová JitkaGrimmerová Diana537  3013
5.Částková BarboraZemanová Michaela6-98-5-82314
6.Motlová MonikaGrimmerová Diana-4-6-9  0315
7.Motlová JitkaHlávková Hana-3-511-6 1316
8.Částková BarboraGrimmerová Diana-2-5-7  0317
9.Motlová JitkaZemanová Michaela6515  3027
10.Motlová MonikaHlávková Hana-6-6-3  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Motlová Monika03Zemanová Michaela21
Částková Barbora03Hlávková Hana30
Motlová Jitka21Grimmerová Diana21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Lukáš
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:Šula Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:Sourada Petr
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:12396:315TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláčková Tereza
Vránová Martina
 
 
Zemanová Michaela
Bačinová Pavla
 
 
65-66 3110
2.Vránová MartinaBačinová Pavla734  3020
3.Sedláčková TerezaZemanová Michaela51-93 3130
4.Kaplanová MiroslavaGrimmerová Diana-9-11-6  0331
5.Sedláčková TerezaBačinová Pavla7107  3041
6.Vránová MartinaGrimmerová Diana-87167 3151
7.Kaplanová MiroslavaZemanová Michaela7-810-793261
8.Sedláčková TerezaGrimmerová Diana865  3071
9.Kaplanová MiroslavaBačinová Pavla-715510 3181
10.Vránová MartinaZemanová Michaela-8-784-82382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vránová Martina21Bačinová Pavla03
Sedláčková Tereza30Zemanová Michaela12
Kaplanová Miroslava21Grimmerová Diana12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 22 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínRozhodčí:Rozínková Monika
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Židík Jiří
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:50Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:521:19364:348nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlávková Hana
Koďousková Eliška
 
 
Vítková Hana
Tydlačková Simona
 
 
-9-894-92301
2.Hlávková HanaTydlačková Simona5912  3011
3.Koďousková EliškaVítková Hana-88-10-3 1312
4.Zemanová MichaelaKrčmářová Magdaléna272  3022
5.Koďousková EliškaTydlačková Simona-56-9-8 1323
6.Hlávková HanaKrčmářová Magdaléna563  3033
7.Zemanová MichaelaVítková Hana-7-77-4 1334
8.Koďousková EliškaKrčmářová Magdaléna-878-843244
9.Zemanová MichaelaTydlačková Simona-7-36-5 1345
10.Hlávková HanaVítková Hana-5-691093255

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hlávková Hana30Tydlačková Simona21
Koďousková Eliška12Vítková Hana21
Zemanová Michaela12Krčmářová Magdaléna03

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline