Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DRozhodčí:Veselý Daniel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:Veselý Filip ml.
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:39642:658SF SKK EL Niňo Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář Vlastimil
Kuba Josef
 
 
Špaček Zbyněk
Ezr Václav
 
 
7911  3010
2.Pospíšil Milan
Juklík Tomáš
 
 
Šablatura Michal
Šálený David
 
 
-47-9-9 1311
3.Kuba JosefŠálený David-998-763221
4.Krameš Jan ml.Šablatura Michal-8-10-9  0322
5.Pospíšil MilanŠpaček Zbyněk-1610-6-11 1323
6.Kolář VlastimilEzr Václav-2-57-4 1324
7.Juklík Tomᚊálený David-67-5-6 1325
8.Pospíšil MilanŠablatura Michal7-75-873235
9.Kolář VlastimilŠpaček Zbyněk-67106 3145
10.Kuba JosefEzr Václav-7-98843255
11.Pospíšil MilanŠálený David-7-8-8  0356
12.Kolář VlastimilŠablatura Michal-5-7-13  0357
13.Kuba JosefŠpaček Zbyněk1047  3067
14.Juklík TomášEzr Václav3-4-8-6 1368
15.Kolář VlastimilŠálený David5-1043 3178
16.Kuba JosefŠablatura Michal134-87 3188
17.Juklík Tomᚊpaček Zbyněk-9-6-13  0389
18.Pospíšil MilanEzr Václav-9-124-7 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuba Josef40Šálený David22
Krameš Jan ml.01Šablatura Michal22
Pospíšil Milan13Špaček Zbyněk22
Kolář Vlastimil22Ezr Václav31
Juklík Tomáš03   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínRozhodčí:Kaucký Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Vyvadil Jiří
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:102:30153:350ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šablatura Michal
Počta Tomáš
 
 
Borůvka Jakub
Vaculovič Libor
 
 
-7-7-7  0301
2.
 
 
Čamr František
Pěnkava Luboš
 
 
WO    0302
3.Kubát PetrVaculovič Libor-87-6-5 1303
4.Čamr FrantišekWO    0304
5.Počta TomášPěnkava Luboš-11-5-8  0305
6.Šablatura MichalBorůvka Jakub-4-1-4  0306
7.Vaculovič LiborWO    0307
8.Počta TomášČamr František-6-6-12  0308
9.Šablatura MichalPěnkava Luboš8-7-5-9 1309
10.Kubát PetrBorůvka Jakub-5-6-2  03010
11.Počta TomášVaculovič Libor         
12.Šablatura MichalČamr František         
13.Kubát PetrPěnkava Luboš         
14.Borůvka Jakub         
15.Šablatura MichalVaculovič Libor         
16.Kubát PetrČamr František         
17.Pěnkava Luboš         
18.Počta TomášBorůvka Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kubát Petr02Vaculovič Libor10
Počta Tomáš02Čamr František10
Šablatura Michal02Pěnkava Luboš20
   Borůvka Jakub20
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:32672:633nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Půlpán David
Šálený David
 
 
Šimeček Jan
Hořejší Radim
 
 
676  3010
2.Ezr Václav
Šablatura Michal
 
 
Bucifal Aleš
Nejedlý Petr
 
 
-513-106-82311
3.Šablatura MichalNejedlý Petr-3-2-6  0312
4.Ezr VáclavHořejší Radim5-8-9-8 1313
5.Půlpán DavidŠimeček Jan964  3023
6.Šálený DavidBucifal Aleš3810  3033
7.Ezr VáclavNejedlý Petr-10887 3143
8.Půlpán DavidHořejší Radim-8-9-13  0344
9.Šálený DavidŠimeček Jan9511  3054
10.Šablatura MichalBucifal Aleš6-8-10-12 1355
11.Půlpán DavidNejedlý Petr9-910-10-122356
12.Šálený DavidHořejší Radim1084  3066
13.Šablatura MichalŠimeček Jan58-8-9-102367
14.Ezr VáclavBucifal Aleš94-8-573277
15.Šálený DavidNejedlý Petr911-79 3187
16.Šablatura MichalHořejší Radim-95-8-9 1388
17.Ezr VáclavŠimeček Jan76-77 3198
18.Půlpán DavidBucifal Aleš-7-8-10  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šablatura Michal04Nejedlý Petr22
Ezr Václav31Hořejší Radim31
Půlpán David13Šimeček Jan13
Šálený David40Bucifal Aleš22
ŽK_Šablatura_hození pálky do ohrádky



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bor EissmannVrchní
rozhodčí:
Pour Pavel
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DRozhodčí:Gallerach Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263, U zámkuRozhodčí:Šoltés Juraj
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:20584:467TJ Sokol Bor Eissmann

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dráždil Roman
Chvátal Martin
 
 
Ezr Václav
Krejcar Vilém
 
 
-10-7-10  0301
2.Belopotočan Roman
Pour Pavel ml.
 
 
Špaček Zbyněk
Půlpán David
 
 
-6645 3111
3.Dráždil RomanKrejcar Vilém38-910 3121
4.Pour Pavel ml.Ezr Václav9-8-53-32322
5.Chvátal MartinŠpaček Zbyněk-64-812-62323
6.Belopotočan RomanPůlpán David977  3033
7.Pour Pavel ml.Krejcar Vilém5-9412 3143
8.Chvátal MartinEzr Václav5-10-10-9 1344
9.Belopotočan RomanŠpaček Zbyněk714-123 3154
10.Dráždil RomanPůlpán David666  3064
11.Chvátal MartinKrejcar Vilém8-11-810-72365
12.Belopotočan RomanEzr Václav6710  3075
13.Dráždil RomanŠpaček Zbyněk392  3085
14.Pour Pavel ml.Půlpán David-9883 3195
15.Belopotočan RomanKrejcar Vilém522  30105
16.Dráždil RomanEzr Václav         
17.Pour Pavel ml.Špaček Zbyněk         
18.Chvátal MartinPůlpán David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dráždil Roman30Krejcar Vilém13
Pour Pavel ml.21Ezr Václav21
Chvátal Martin03Špaček Zbyněk12
Belopotočan Roman40Půlpán David03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST ChebVrchní
rozhodčí:
Haluška Pavel
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DRozhodčí:Gavlas Anton st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 39/1, 351 01 Františkovy Lázně, Sportovní hala při základní školeRozhodčí:Průcha Petr
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:07Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:8430:305SKST Cheb

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hobl Lukáš
Žák Jan
 
 
Šálený David
Půlpán David
 
 
10-105-8103210
2.Polák Michal
Žaloudík Jan
 
 
Ezr Václav
Stach Matěj
 
 
596  3020
3.Žaloudík JanStach Matěj8610  3030
4.Žák JanŠálený David711-9-10-122331
5.Polák MichalEzr Václav688  3041
6.Hobl LukášPůlpán David316  3051
7.Žák JanStach Matěj4105  3061
8.Polák MichalŠálený David9-995 3171
9.Hobl LukášEzr Václav4-984 3181
10.Žaloudík JanPůlpán David557  3091
11.Polák MichalStach Matěj10-453 31101
12.Hobl Lukᚊálený David4-10   11  
13.Žaloudík JanEzr Václav         
14.Žák JanPůlpán David         
15.Hobl LukášStach Matěj         
16.Žaloudík JanŠálený David         
17.Žák JanEzr Václav         
18.Polák MichalPůlpán David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žaloudík Jan20Stach Matěj03
Žák Jan11Šálený David11
Polák Michal30Ezr Václav02
Hobl Lukáš20Půlpán David02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemRozhodčí:Kaucký Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Vyvadilová Jitka
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:32651:652SF SKK EL Niňo Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špaček Zbyněk
Cholínský Jan
 
 
Kaňka Luděk st.
Zajíček Pavel
 
 
-67-9-7 1301
2.Ezr Václav
Šablatura Michal
 
 
Balog Roland
Postelt Tomáš
 
 
9-3-77-52302
3.Šablatura MichalBalog Roland-83-51083212
4.Špaček ZbyněkPostelt Tomáš9-4-12283222
5.Cholínský JanZajíček Pavel99-412 3132
6.Ezr VáclavKaňka Luděk st.745  3042
7.Špaček ZbyněkBalog Roland11-11-7-3 1343
8.Cholínský JanPostelt Tomáš-9-587123253
9.Ezr VáclavZajíček Pavel-8-999-52354
10.Šablatura MichalLapka Miroslav56-91 3164
11.Cholínský JanBalog Roland-9-5-3  0365
12.Ezr VáclavPostelt Tomáš98-8-6133275
13.Šablatura MichalZajíček Pavel-810-9-4 1376
14.Špaček ZbyněkLapka Miroslav-98511 3186
15.Ezr VáclavBalog Roland-6910-863296
16.Šablatura MichalPostelt Tomáš-1311104 31106
17.Špaček ZbyněkZajíček Pavel-5    01  
18.Cholínský JanLapka Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šablatura Michal31Balog Roland22
Špaček Zbyněk21Postelt Tomáš04
Cholínský Jan21Zajíček Pavel21
Ezr Václav31Kaňka Luděk st.01
   Lapka Miroslav02
Bělá předložila nedokonale vytisklou soupisku. Detaily a správnost byly prověřeny přes internet.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC LitoměřiceRozhodčí:Vyvadilová Jitka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Šrytr Petr
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:33475:548TTC Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šablatura Michal
Cholínský Jan
 
 
Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
-4-89-4 1301
2.Ezr Václav
Vítovec Martin
 
 
Bartošek Vít
Hervert Josef
 
 
-14-5-10  0302
3.Vítovec MartinPinka Jan-8-4-4  0303
4.Cholínský JanTschakert Tomáš-512-8-7 1304
5.Šablatura MichalBartošek Vít-97-81073214
6.Ezr VáclavHervert Josef573  3024
7.Cholínský JanPinka Jan-1-3-10  0325
8.Šablatura MichalTschakert Tomáš9-5-8-8 1326
9.Ezr VáclavBartošek Vít611-106 3136
10.Vítovec MartinHervert Josef378  3046
11.Šablatura MichalPinka Jan912-3-7-82347
12.Ezr VáclavTschakert Tomáš9-5-47-92348
13.Vítovec MartinBartošek Vít-5-4-6  0349
14.Cholínský JanHervert Josef6411  3059
15.Ezr VáclavPinka Jan-49-8-5 13510
16.Vítovec MartinTschakert Tomáš-5-4   02  
17.Cholínský JanBartošek Vít         
18.Šablatura MichalHervert Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vítovec Martin12Pinka Jan40
Cholínský Jan12Tschakert Tomáš30
Šablatura Michal12Bartošek Vít12
Ezr Václav22Hervert Josef03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tatran KRPA HostinnéVrchní
rozhodčí:
Plecháč Jiří
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DRozhodčí:Frynta Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 Hostinné, Městská sportovní halaRozhodčí:Antoš Michal
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:13457:349Tatran KRPA Hostinné

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voňka Jakub
Rýgl Vojtěch
 
 
Ezr Václav
Půlpán David
 
 
9-8-9-9 1301
2.Šváb Richard
Kalenský Jaroslav
 
 
Šálený David
Šablatura Michal
 
 
9-9-97103211
3.Voňka JakubŠálený David-119-7993221
4.Rýgl VojtěchŠablatura Michal-11749 3131
5.Kalenský JaroslavEzr Václav-12856 3141
6.Šváb RichardPůlpán David844  3051
7.Rýgl VojtěchŠálený David-99-6573261
8.Kalenský JaroslavŠablatura Michal489  3071
9.Šváb RichardEzr Václav544  3081
10.Voňka JakubPůlpán David9-773 3191
11.Kalenský JaroslavŠálený David23-83 31101
12.Šváb RichardŠablatura Michal         
13.Voňka JakubEzr Václav         
14.Rýgl VojtěchPůlpán David         
15.Šváb RichardŠálený David         
16.Voňka JakubŠablatura Michal         
17.Rýgl VojtěchEzr Václav         
18.Kalenský JaroslavPůlpán David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Voňka Jakub20Šálený David03
Rýgl Vojtěch20Šablatura Michal02
Kalenský Jaroslav30Ezr Václav02
Šváb Richard20Půlpán David02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec CVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DRozhodčí:Kaněra Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Huk Martin
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:58Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:26596:546SKST Liberec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kodým Jiří
Pařízek Martin
 
 
Kubát Petr
Půlpán David
 
 
-109104 3110
2.Gireth Pavel
Reliszka Jakub
 
 
Ezr Václav
Šablatura Michal
 
 
-116-10473220
3.Kodým JiříEzr Václav-4-11-3  0321
4.Gireth PavelŠablatura Michal776  3031
5.Reliszka JakubPůlpán David-8-8118-82332
6.Pařízek MartinKubát Petr475  3042
7.Gireth PavelEzr Václav84-7-9-42343
8.Reliszka JakubŠablatura Michal77-37 3153
9.Pařízek MartinPůlpán David-96-81023263
10.Kodým JiříKubát Petr68-86 3173
11.Reliszka JakubEzr Václav-9-5-8  0374
12.Pařízek MartinŠablatura Michal11-799 3184
13.Kodým JiříPůlpán David-11-894-62385
14.Gireth PavelKubát Petr8-111-563295
15.Pařízek MartinEzr Václav-3999 31105
16.Kodým JiříŠablatura Michal9-9   11  
17.Gireth PavelPůlpán David         
18.Reliszka JakubKubát Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kodým Jiří12Ezr Václav31
Gireth Pavel21Šablatura Michal03
Reliszka Jakub12Půlpán David21
Pařízek Martin40Kubát Petr03
Delegovaný vrchní rozhodčí a náhradník omluveni.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČBRozhodčí:Šálený David
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Ezr Petr
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8398:313SF SKK EL Niňo Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cholínský Jan
Šablatura Michal
 
 
Kortus Pavel
Fausek Matěj
 
 
-9-586103210
2.Ezr Václav
Stach Matěj
 
 
Kortus Pavel ml.
Kortus Filip
 
 
974  3020
3.Šablatura MichalKortus Pavel ml.9-889 3130
4.Cholínský JanFausek Matěj-7539 3140
5.Stach MatějKortus Filip58-106 3150
6.Ezr VáclavKortus Pavel6104  3060
7.Cholínský JanKortus Pavel ml.67-610 3170
8.Stach MatějFausek Matěj779  3080
9.Ezr VáclavKortus Filip-79138 3190
10.Šablatura MichalKortus Pavel7-978 31100
11.Stach MatějKortus Pavel ml.         
12.Ezr VáclavFausek Matěj         
13.Šablatura MichalKortus Filip         
14.Cholínský JanKortus Pavel         
15.Ezr VáclavKortus Pavel ml.         
16.Šablatura MichalFausek Matěj         
17.Cholínský JanKortus Filip         
18.Stach MatějKortus Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šablatura Michal20Kortus Pavel ml.02
Cholínský Jan20Fausek Matěj02
Stach Matěj20Kortus Filip02
Ezr Václav20Kortus Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyRozhodčí:Šalený David
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Ezr Petr
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:41702:736TJ Tatran Sedlčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cholínský Jan
Šablatura Michal
 
 
Pejša Karel ml.
Drechsler Dušan
 
 
10-89-10123210
2.Ezr Václav
Stach Matěj
 
 
Faktor Radovan
Kocura Jiří
 
 
-6835 3120
3.Stach MatějPejša Karel ml.-10-31010-62321
4.Cholínský JanFaktor Radovan-6-12-7  0322
5.Šablatura MichalDrechsler Dušan14-5811 3132
6.Ezr VáclavKocura Jiří84-106 3142
7.Cholínský JanPejša Karel ml.7-14-610-52343
8.Šablatura MichalFaktor Radovan-94-10883253
9.Ezr VáclavDrechsler Dušan-9-89-9 1354
10.Stach MatějKocura Jiří3-11113 3164
11.Šablatura MichalPejša Karel ml.-410-6-4 1365
12.Ezr VáclavFaktor Radovan11-9-107-62366
13.Stach MatějDrechsler Dušan-7-8-11  0367
14.Cholínský JanKocura Jiří-2-3-9  0368
15.Ezr VáclavPejša Karel ml.-74-7533278
16.Stach MatějFaktor Radovan-9-7-6  0379
17.Cholínský JanDrechsler Dušan-510913 3189
18.Šablatura MichalKocura Jiří-1010-7-13 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stach Matěj13Pejša Karel ml.31
Cholínský Jan13Faktor Radovan31
Šablatura Michal22Drechsler Dušan22
Ezr Václav22Kocura Jiří22
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceRozhodčí:Petr Ezr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Plachý Ladislav
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:31693:648SF SKK EL Niňo Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plachý Ladislav
Šablatura Michal
 
 
Kolář Vlastimil
Kuba Josef
 
 
-3-7-9  0301
2.Ezr Václav
Stach Matěj
 
 
Pospíšil Milan
Krameš Jan ml.
 
 
11-996 3111
3.Cholínský JanKolář Vlastimil-10-18-11 1312
4.Šablatura MichalKrameš Jan ml.-9-61311-82313
5.Stach MatějKuba Josef696  3023
6.Ezr VáclavPospíšil Milan57-102 3133
7.Šablatura MichalKolář Vlastimil8-92-10-102334
8.Stach MatějKrameš Jan ml.12-9-11-4 1335
9.Ezr VáclavKuba Josef10911  3045
10.Cholínský JanJuklík Tomáš-8-6-11  0346
11.Stach MatějKolář Vlastimil99-139 3156
12.Ezr VáclavKrameš Jan ml.6-9-66103266
13.Plachý LadislavKuba Josef9-985 3176
14.Šablatura MichalJuklík Tomáš-96-8573286
15.Ezr VáclavKolář Vlastimil6-11-9583296
16.Plachý LadislavKrameš Jan ml.-6-9910-92397
17.Šablatura MichalKuba Josef676  30107
18.Stach MatějJuklík Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cholínský Jan02Kolář Vlastimil22
Šablatura Michal22Krameš Jan ml.31
Stach Matěj21Kuba Josef04
Ezr Václav40Pospíšil Milan01
Plachý Ladislav11Juklík Tomáš11
Střídání Vršovice zápas č. 10 Juklík Tomáš za Pospíšila Milana žlutá karta Kuba Josef - zápas č.9 ( vzteklé napálení míčku po skončení setu) Střídání El Ňiňo zápas č. 13 Plachý Ladislav za Cholínského Jana



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínVrchní
rozhodčí:
Jirásek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DRozhodčí:Novák Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:Záboj Martin
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:10Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3349:133ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borůvka Jakub
Vaculovič Libor
 
 
Kubát Petr
Počta Tomáš
 
 
639  3010
2.Pěnkava Luboš
Záboj Matěj
 
 

 
 
WO    3020
3.Borůvka JakubWO    3030
4.Záboj MatějPočta Tomáš5-7-3843240
5.Pěnkava LubošKubát Petr854  3050
6.Vaculovič LiborVrňák Tomáš-9384 3160
7.Záboj MatějWO    3070
8.Pěnkava LubošPočta Tomáš567  3080
9.Vaculovič LiborKubát Petr555  3090
10.Borůvka JakubVrňák TomášWO    30100
11.Pěnkava Luboš         
12.Vaculovič LiborPočta Tomáš         
13.Borůvka JakubKubát Petr         
14.Záboj MatějVrňák Tomáš         
15.Vaculovič Libor         
16.Borůvka JakubPočta Tomáš         
17.Záboj MatějKubát Petr         
18.Pěnkava LubošVrňák Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Záboj Matěj10Počta Tomáš02
Pěnkava Luboš20Kubát Petr02
Vaculovič Libor20Vrňák Tomáš01
WO40WO04
Hosté nastoupili bez platné soupisky. Totožnost zkontrolována dle řidičského průkazu.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaVrchní
rozhodčí:
Menger Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DRozhodčí:Haralík Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:Ambrož Adam
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:28601:562TJ Sokol Michle Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nejedlý Petr
Bucifal Aleš
 
 
Špaček Zbyněk
Stach Matěj
 
 
-9645 3110
2.Šimeček Jan
Hořejší Radim
 
 
Ezr Václav
Šálený David
 
 
-86-5483220
3.Hořejší RadimŠálený David-10-28-10 1321
4.Bucifal AlešStach Matěj10-9-4-8 1322
5.Šimeček JanEzr Václav-16-8-8  0323
6.Nejedlý PetrŠpaček Zbyněk8106  3033
7.Bucifal AlešŠálený David9-5-74-122334
8.Šimeček JanStach Matěj10-7-5-5 1335
9.Nejedlý PetrEzr Václav767  3045
10.Hořejší RadimŠpaček Zbyněk255  3055
11.Šimeček JanŠálený David10-9910 3165
12.Nejedlý PetrStach Matěj-7-9-7  0366
13.Hořejší RadimEzr Václav67-66 3176
14.Bucifal AlešŠpaček Zbyněk89-3-663286
15.Nejedlý PetrŠálený David5-75-1073296
16.Hořejší RadimStach Matěj8-978 31106
17.Bucifal AlešEzr Václav         
18.Šimeček JanŠpaček Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hořejší Radim31Šálený David22
Bucifal Aleš12Stach Matěj31
Šimeček Jan12Ezr Václav12
Nejedlý Petr31Špaček Zbyněk03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor EissmannRozhodčí:Ezr Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Šrytr Petr
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:33609:613nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cholínský Jan
Šálený David
 
 
Pour Pavel ml.
Belopotočan Roman
 
 
4-7-11-8 1301
2.Ezr Václav
Stach Matěj
 
 
Dráždil Roman
Chvátal Martin
 
 
4413  3011
3.Ezr VáclavBelopotočan Roman96-6-6-62312
4.Stach MatějDráždil Roman-511-6-4 1313
5.Šálený DavidPour Pavel ml.-105-7753223
6.Cholínský JanChvátal Martin-10-27443233
7.Stach MatějBelopotočan Roman-2-3-8  0334
8.Šálený DavidDráždil Roman9-5-6-7 1335
9.Cholínský JanPour Pavel ml.-10-57-5 1336
10.Ezr VáclavChvátal Martin596  3046
11.Šálený DavidBelopotočan Roman-38-9-7 1347
12.Cholínský JanDráždil Roman-103-9-6 1348
13.Ezr VáclavPour Pavel ml.55-4-13113258
14.Stach MatějChvátal Martin5513  3068
15.Cholínský JanBelopotočan Roman-8-1-0  0369
16.Ezr VáclavDráždil Roman695  3079
17.Stach MatějPour Pavel ml.9411  3089
18.Šálený DavidChvátal Martin1048  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ezr Václav31Belopotočan Roman40
Stach Matěj22Dráždil Roman31
Šálený David22Pour Pavel ml.13
Cholínský Jan13Chvátal Martin04
ŽK Belopotočan - odpálení míčku



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SKST ChebRozhodčí:Kaucký Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Kaucká Olga
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:32329:454SKST Cheb

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stach Matěj
Kaucký Jakub
 
 
Polák Michal
Žák Jan
 
 
7-6-7-10 1301
2.Přída Kryštof
Kubát Petr
 
 
Hobl Lukáš
Gavlas Petr
 
 
-79-10-5 1302
3.Kubát PetrPolák Michal-2-8-5  0303
4.Přída KryštofGavlas Petr-7-18-2 1304
5.Stach MatějHobl Lukáš-3-5-10  0305
6.Kaucký JakubŽák Jan7-7-101493215
7.Přída KryštofPolák Michal12-6-3-5 1316
8.Stach MatějGavlas Petr-9-57-9 1317
9.Kaucký JakubHobl Lukáš-312-5-10 1318
10.Kubát PetrŽák Jan12-9-5-8 1319
11.Stach MatějPolák Michal-9-9-5  03110
12.Kaucký JakubGavlas Petr         
13.Kubát PetrHobl Lukáš         
14.Přída KryštofŽák Jan         
15.Kaucký JakubPolák Michal         
16.Kubát PetrGavlas Petr         
17.Přída KryštofHobl Lukáš         
18.Stach MatějŽák Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kubát Petr02Polák Michal30
Přída Kryštof02Gavlas Petr20
Stach Matěj03Hobl Lukáš20
Kaucký Jakub11Žák Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemVrchní
rozhodčí:
Zvěřina Jiří
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DRozhodčí:Postelt Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:Dufek Martin
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:29617:604TTC Bělá pod Bezdězem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček Pavel
Kaňka Luděk st.
 
 
Špaček Zbyněk
Šálený David
 
 
8-4-7-2 1301
2.Postelt Tomáš
Balog Roland
 
 
Ezr Václav
Stach Matěj
 
 
-89-75-62302
3.Zajíček PavelStach Matěj8109  3012
4.Postelt TomášEzr Václav-6-9-5  0313
5.Kaňka Luděk st.Šálený David2-8-10-8 1314
6.Balog RolandŠpaček Zbyněk66-8-763224
7.Postelt TomášStach Matěj-6-58-4 1325
8.Kaňka Luděk st.Ezr Václav958  3035
9.Balog RolandŠálený David96-29 3145
10.Zajíček PavelŠpaček Zbyněk7811  3055
11.Kaňka Luděk st.Stach Matěj-6-6-12  0356
12.Balog RolandEzr Václav912-96 3166
13.Zajíček PavelŠálený David5-1082 3176
14.Lapka MiroslavŠpaček Zbyněk-98-76-32377
15.Balog RolandStach Matěj77-99 3187
16.Zajíček PavelEzr Václav6712  3097
17.Lapka MiroslavŠálený David7-910-71032107
18.Kaňka Luděk st.Špaček Zbyněk91111  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zajíček Pavel40Stach Matěj22
Postelt Tomáš02Ezr Václav13
Kaňka Luděk st.12Šálený David13
Balog Roland40Špaček Zbyněk12
Lapka Miroslav11   
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Zajíček Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DRozhodčí:Sekyra Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Valášek Valerián
Datum dle rozpisu22. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:18496:429TTC Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
Šálený David
Přída Kryštof
 
 
52-66 3110
2.Bartošek Vít
Hervert Josef
 
 
Ezr Václav
Stach Matěj
 
 
-6-67-1 1311
3.Tschakert TomášStach Matěj-59109 3121
4.Bartošek VítEzr Václav-8129-1063231
5.Hervert JosefŠálený David8169  3041
6.Pinka JanPřída Kryštof539  3051
7.Bartošek VítStach Matěj-13-76-9 1352
8.Hervert JosefEzr Václav-13-214953262
9.Pinka JanŠálený David6-483 3172
10.Tschakert TomášPřída Kryštof686  3082
11.Hervert JosefStach Matěj-6-6-9  0383
12.Pinka JanEzr Václav-7426 3193
13.Tschakert Tomᚊálený David-81103 31103
14.Bartošek VítPřída Kryštof89-7  21  
15.Pinka JanStach Matěj         
16.Tschakert TomášEzr Václav         
17.Bartošek VítŠálený David         
18.Hervert JosefPřída Kryštof         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tschakert Tomáš30Stach Matěj21
Bartošek Vít11Ezr Václav03
Hervert Josef21Šálený David03
Pinka Jan30Přída Kryštof02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
Menger Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Tatran KRPA HostinnéRozhodčí:Šrytr Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Špaček Zbyněk
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:17479:407SF SKK EL Niňo Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ezr Václav
Stach Matěj
 
 
Bartoš Petr st.
Voňka Jakub
 
 
1068  3010
2.Šálený David
Cholínský Jan
 
 
Valeš Jakub
Kalenský Jaroslav
 
 
-5-5-8  0311
3.Ezr VáclavVoňka Jakub7-9-9-9 1312
4.Stach MatějKalenský Jaroslav78-6-5103222
5.Šálený DavidValeš Jakub1069  3032
6.Cholínský JanBartoš Petr st.754  3042
7.Stach MatějVoňka Jakub7-872 3152
8.Šálený DavidKalenský Jaroslav-8-97-5 1353
9.Cholínský JanValeš Jakub588  3063
10.Ezr VáclavBartoš Petr st.9811  3073
11.Šálený DavidVoňka Jakub69-57 3183
12.Plachý LadislavKalenský Jaroslav-11-8-7  0384
13.Ezr VáclavValeš Jakub-5329 3194
14.Stach MatějBartoš Petr st.148  30104
15.Plachý LadislavVoňka Jakub         
16.Ezr VáclavKalenský Jaroslav         
17.Stach MatějValeš Jakub         
18.Šálený DavidBartoš Petr st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ezr Václav21Voňka Jakub12
Stach Matěj30Kalenský Jaroslav21
Šálený David21Valeš Jakub03
Cholínský Jan20Bartoš Petr st.03
Plachý Ladislav01   
Střídání: Ladislav Plachý za Cholínský Jan



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
Menger Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:33605:588nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ezr Václav
Stach Matěj
 
 
Medek Josef
Pařízek Martin
 
 
983  3010
2.Cholínský Jan
Šálený David
 
 
Kodým Jiří
Gireth Pavel
 
 
-7651 3120
3.Cholínský JanMedek Josef-6-9-7  0321
4.Šálený DavidPařízek Martin-9-108-8 1322
5.Stach MatějGireth Pavel4-858 3132
6.Ezr VáclavKodým Jiří675  3042
7.Šálený DavidMedek Josef-37-7-10 1343
8.Stach MatějPařízek Martin10-93-8-102344
9.Ezr VáclavGireth Pavel5810  3054
10.Cholínský JanKodým Jiří-810-8-6 1355
11.Stach MatějMedek Josef-9-8-7  0356
12.Ezr VáclavPařízek Martin894  3066
13.Cholínský JanGireth PavelWO    0367
14.Šálený DavidKodým Jiří-5474 3177
15.Ezr VáclavMedek Josef8-5-9-9 1378
16.Kubát PetrPařízek Martin-6-9-7  0379
17.Šálený DavidGireth Pavel-127912 3189
18.Stach MatějKodým Jiří88-9-833299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cholínský Jan02Medek Josef40
Šálený David22Pařízek Martin31
Stach Matěj22Gireth Pavel03
Ezr Václav31Kodým Jiří13
Kubát Petr01   
WO01WO10
Střídaní: Petr Kubát za Jan Cholínkský



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČBVrchní
rozhodčí:
Tenglová Jaroslava
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DRozhodčí:Duspiva Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:Lojka Ladislav
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:23544:531SK Pedagog ČB

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kortus Pavel ml.
Kortus Filip
 
 
Plachý Ladislav
Šálený David
 
 
279  3010
2.Legát Petr
Slapnička Jakub
 
 
Stach Matěj
Ezr Václav
 
 
-3-5-9  0311
3.Kortus Pavel ml.Ezr Václav778  3021
4.Kortus FilipŠálený David-9-99883231
5.Legát PetrStach Matěj979  3041
6.Slapnička JakubPlachý Ladislav-610-9493251
7.Kortus FilipEzr Václav-6-9109-62352
8.Legát PetrŠálený David7-2-3-3 1353
9.Slapnička JakubStach Matěj-58-2-8 1354
10.Kortus Pavel ml.Plachý Ladislav97-4-1193264
11.Legát PetrEzr Václav7-166 3174
12.Slapnička JakubŠálený David10129  3084
13.Kortus Pavel ml.Stach Matěj44-6-11-92385
14.Kortus FilipPlachý Ladislav1089  3095
15.Slapnička JakubEzr Václav56-56 31105
16.Kortus Pavel ml.Šálený David55-9  21  
17.Kortus FilipStach Matěj         
18.Legát PetrPlachý Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kortus Pavel ml.21Ezr Václav13
Kortus Filip21Šálený David12
Legát Petr21Stach Matěj21
Slapnička Jakub31Plachý Ladislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DRozhodčí:Šíp Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala gymnázia, Nádražní 90, Sedlčany, gymnastická tělocvična haly gymnázia, vchod zezadu od parkovištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:34604:590SF SKK EL Niňo Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pejša Karel ml.
Kocura Jiří
 
 
Ezr Václav
Stach Matěj
 
 
-9666 3110
2.Faktor Radovan
Kaucký Roman
 
 
Šálený David
Plachý Ladislav
 
 
7-7-5-7 1311
3.Faktor RadovanStach Matěj10-6-4-7 1312
4.Kocura JiříŠálený David-10-1051483222
5.Kaucký RomanEzr Václav-3-493-92323
6.Pejša Karel ml.Plachý Ladislav5-9-8-9 1324
7.Kocura JiříStach Matěj-10-6-4  0325
8.Kaucký RomanŠálený David-7-8-4  0326
9.Pejša Karel ml.Ezr Václav342  3036
10.Faktor RadovanPlachý Ladislav651  3046
11.Kaucký RomanStach Matěj6-7-8-4 1347
12.Pejša Karel ml.Šálený David498  3057
13.Faktor RadovanEzr Václav713-107 3167
14.Kocura JiříPlachý Ladislav-5-6-2  0368
15.Pejša Karel ml.Stach Matěj953  3078
16.Faktor RadovanŠálený David975  3088
17.Kocura JiříEzr Václav-14-9-8  0389
18.Kaucký RomanPlachý Ladislav6-89-6-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Faktor Radovan31Stach Matěj31
Kocura Jiří13Šálený David13
Kaucký Roman04Ezr Václav22
Pejša Karel ml.31Plachý Ladislav31
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o 2LM 2018/19 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:KST BlanskoRozhodčí:Kaucký Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Ezr Petr
Datum dle rozpisu28. 04. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:24702:557SF SKK EL Niňo Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stach Matěj
Ezr Václav
 
 
Přikryl Aleš
Zukal Adam
 
 
-9739 3110
2.Kaucký Jakub
Šálený David
 
 
Veselý Lukáš
Svoboda Lukáš
 
 
-96-8673220
3.Stach MatějVeselý Lukáš5-9-89-132321
4.Plachý LadislavZukal Adam-94-95-82322
5.Šálený DavidPřikryl Aleš1046  3032
6.Ezr VáclavSvoboda Lukáš5-76-793242
7.Plachý LadislavVeselý Lukáš753  3052
8.Šálený DavidZukal Adam363  3062
9.Ezr VáclavPřikryl Aleš-5-97763272
10.Stach MatějSvoboda Lukáš675  3082
11.Šálený DavidVeselý Lukáš-4-109-9 1383
12.Ezr VáclavZukal Adam5-7-8673293
13.Stach MatějPřikryl Aleš3119  30103
14.Plachý LadislavSvoboda Lukáš-7-9-6  03104
15.Ezr VáclavVeselý Lukáš-8-448-823105
16.Stach MatějZukal Adam685  30115
17.Přída KryštofPřikryl Aleš362  30125
18.Šálený DavidSvoboda Lukáš11910  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stach Matěj31Veselý Lukáš31
Plachý Ladislav12Zukal Adam13
Šálený David31Přikryl Aleš04
Ezr Václav31Svoboda Lukáš13
Přída Kryštof10   
Přikryl Aleš (ŽK) úmyslné rozbití míčku



Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o 2LM 2018/19 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST BlanskoVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DRozhodčí:Harna Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:Konečná Tereza
Datum dle rozpisu12. 05. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:44631:729SF SKK EL Niňo Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přikryl Aleš
Zukal Adam
 
 
Ezr Václav
Přída Kryštof
 
 
8-8-59113210
2.Veselý Lukáš
Svoboda Lukáš
 
 
Šálený David
Kaucký Jakub
 
 
-69-9-10 1311
3.Svoboda Lukᚊálený David12-7-6-6 1312
4.Zukal AdamEzr Václav7-56-1193222
5.Přikryl AlešKaucký Jakub8106  3032
6.Veselý LukášPřída Kryštof810-9-9-42333
7.Zukal AdamŠálený David-1-5-5  0334
8.Přikryl AlešEzr Václav-663-963244
9.Veselý LukášKaucký Jakub998  3054
10.Svoboda LukášPřída Kryštof-7-10-8  0355
11.Přikryl AlešŠálený David-10-99-7 1356
12.Veselý LukášEzr Václav-4-31583266
13.Svoboda LukášKaucký Jakub7-8-511-122367
14.Zukal AdamPřída Kryštof10-2-7-8 1368
15.Petr MichalPlachý Ladislav-9-6-2  0369
16.Svoboda LukášEzr Václav-99-128-1123610
17.Zukal AdamKaucký Jakub-68-1-4 13611
18.Přikryl AlešPřída Kryštof-4-6-11  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Lukáš04Šálený David30
Zukal Adam13Ezr Václav13
Přikryl Aleš22Kaucký Jakub22
Veselý Lukáš21Přída Kryštof40
Petr Michal01Plachý Ladislav10

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline