Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST BVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko OrlováRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Mazur Jan
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:6402:230TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Liška Libor
Klos Patrik
 
 
Wawrosz Pavel
Pisarczyk Tomek
 
 
6149  3010
2.Onderka František
Martinko Tomáš
 
 
Sionkala Eduard
Musil Milan
 
 
1048  3020
3.Martinko TomášWawrosz Pavel-9-106-8 1321
4.Klos PatrikPisarczyk Tomek457  3031
5.Liška LiborSionkala Eduard538  3041
6.Onderka FrantišekMusil Milan3412  3051
7.Klos PatrikWawrosz PavelWO    3061
8.Liška LiborPisarczyk Tomek-667-1073271
9.Onderka FrantišekSionkala Eduard56-95 3181
10.Martinko TomášMusil Milan837  3091
11.Liška LiborWawrosz PavelWO    30101
12.Onderka FrantišekPisarczyk Tomek         
13.Martinko TomášSionkala Eduard         
14.Klos PatrikMusil Milan         
15.Onderka FrantišekWawrosz Pavel         
16.Martinko TomášPisarczyk Tomek         
17.Klos PatrikSionkala Eduard         
18.Liška LiborMusil Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Martinko Tomáš11Wawrosz Pavel10
Klos Patrik10Pisarczyk Tomek02
Liška Libor20Sionkala Eduard02
Onderka František20Musil Milan02
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:Jaglář Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Sikora Robert
Datum dle rozpisu17. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1019:36458:547SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wawrosz Pavel
Pisarczyk Tomek
 
 
Gorecki Jan
Lokaj Roman
 
 
8-99-7-112301
2.Sikora Filip
Sikora Radek
 
 
Mikolašík Michal
Špánik Tibor
 
 
8-4-47103211
3.Pisarczyk TomekŠpánik Tibor-8-6-7  0312
4.Sikora FilipLokaj Roman-7-2-3  0313
5.Sikora RadekMikolašík Michal-5-77983223
6.Wawrosz PavelGorecki Jan-5-7-5  0324
7.Sikora FilipŠpánik Tibor-9-8-8  0325
8.Sikora RadekLokaj Roman-8-11-8  0326
9.Wawrosz PavelMikolašík Michal8-8814 3136
10.Pisarczyk TomekGorecki Jan810-710 3146
11.Sikora RadekŠpánik Tibor-62-9-8 1347
12.Wawrosz PavelLokaj Roman158  3057
13.Pisarczyk TomekMikolašík Michal7-4-9-5 1358
14.Sikora FilipGorecki Jan-1-8-8  0359
15.Wawrosz PavelŠpánik Tibor-8-6-5  03510
16.Pisarczyk TomekLokaj Roman         
17.Sikora FilipMikolašík Michal         
18.Sikora RadekGorecki Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pisarczyk Tomek12Špánik Tibor40
Sikora Filip03Lokaj Roman21
Sikora Radek12Mikolašík Michal12
Wawrosz Pavel22Gorecki Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Valenta Miloslav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta PrahaRozhodčí:Schenk Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Valenta Milan
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:26571:536TTC Siko Orlová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gomez Gustavo
Koldas Tomáš
 
 
Zlámal Jaromír
Jadrný Šimon
 
 
8-757 3110
2.Wawrosz Pavel
Pisarczyk Tomek
 
 
Strejc Filip
Černota Filip
 
 
7-479 3120
3.Wawrosz PavelZlámal Jaromír-9-5-11  0321
4.Koldas TomášČernota Filip8-6-9-9 1322
5.Pisarczyk TomekStrejc Filip9-51411 3132
6.Gomez GustavoJadrný Šimon3105  3042
7.Koldas TomášZlámal Jaromír-66-8-8 1343
8.Pisarczyk TomekČernota Filip-8-9-8  0344
9.Gomez GustavoStrejc Filip-513-4753254
10.Wawrosz PavelJadrný Šimon-8264 3164
11.Pisarczyk TomekZlámal Jaromír-1-66-6 1365
12.Gomez GustavoČernota Filip55-85 3175
13.Wawrosz PavelStrejc Filip7-8-6-9 1376
14.Koldas TomášJadrný Šimon897  3086
15.Gomez GustavoZlámal Jaromír-111099 3196
16.Wawrosz PavelČernota Filip668  30106
17.Koldas TomášStrejc Filip89   20  
18.Pisarczyk TomekJadrný Šimon         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Wawrosz Pavel22Zlámal Jaromír31
Koldas Tomáš12Černota Filip22
Pisarczyk Tomek12Strejc Filip12
Gomez Gustavo40Jadrný Šimon03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Valenta Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CRozhodčí:Valenta Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Schenk Miroslav
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
15:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:24560:504TTC Siko Orlová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gomez Gustavo
Koldas Tomáš
 
 
Šálený David
Stach Matěj
 
 
963  3010
2.Wawrosz Pavel
Pisarczyk Tomek
 
 
Obešlo Marek
Rozínek Vojtěch
 
 
-10-8-5  0311
3.Wawrosz PavelObešlo Marek8-7-10-8 1312
4.Koldas TomášStach Matěj5-97-1443222
5.Pisarczyk TomekRozínek Vojtěch-9-8-7  0323
6.Gomez GustavoŠálený David10-3611 3133
7.Koldas TomášObešlo Marek-79-9473243
8.Pisarczyk TomekStach Matěj811-99 3153
9.Gomez GustavoRozínek Vojtěch1-676 3163
10.Wawrosz PavelŠálený David9-8-10653273
11.Pisarczyk TomekObešlo Marek9-69-2-72374
12.Gomez GustavoStach Matěj566  3084
13.Wawrosz PavelRozínek Vojtěch-10-9-10  0385
14.Koldas Tomᚊálený David5106  3095
15.Gomez GustavoObešlo Marek959  30105
16.Wawrosz PavelStach Matěj         
17.Koldas TomášRozínek Vojtěch         
18.Pisarczyk TomekŠálený David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Wawrosz Pavel12Obešlo Marek22
Koldas Tomáš30Stach Matěj03
Pisarczyk Tomek12Rozínek Vojtěch21
Gomez Gustavo40Šálený David03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexRozhodčí:Blucha Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Schenk Miroslav
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1025:35477:571SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wawrosz Pavel
Pisarczyk Tomek
 
 
Hasil Tomáš
Tymofieiev Oleksandr
 
 
-7-9-7  0301
2.Gomez Gustavo
Koldas Tomáš
 
 
Lapčík Ondřej
Broiakovskyi Vsevolod
 
 
4814  3011
3.Wawrosz PavelBroiakovskyi Vsevolod-4-783-42312
4.Koldas TomášTymofieiev Oleksandr-10-7-5  0313
5.Pisarczyk TomekHasil Tomáš-9-3-10  0314
6.Gomez GustavoLapčík Ondřej-4375 3124
7.Koldas TomášBroiakovskyi Vsevolod8-8WO  1325
8.Pisarczyk TomekTymofieiev Oleksandr-1-88-10 1326
9.Gomez GustavoHasil Tomáš-5885 3136
10.Wawrosz PavelLapčík Ondřej-8867 3146
11.Pisarczyk TomekBroiakovskyi Vsevolod-9-3-10  0347
12.Gomez GustavoTymofieiev Oleksandr9-749 3157
13.Wawrosz PavelHasil Tomáš47-149 3167
14.Koldas TomášLapčík OndřejWO    0368
15.Gomez GustavoBroiakovskyi Vsevolod985  3078
16.Wawrosz PavelTymofieiev Oleksandr-10-7-11  0379
17.Koldas TomášHasil TomášWO    03710
18.Pisarczyk TomekLapčík Ondřej98   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Wawrosz Pavel22Broiakovskyi Vsevolod31
Koldas Tomáš02Tymofieiev Oleksandr31
Pisarczyk Tomek03Hasil Tomáš12
Gomez Gustavo40Lapčík Ondřej02
WO02WO20
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeRozhodčí:Valenta Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Jaglář Zdeněk
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:25597:534TTC Siko Orlová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gomez Gustavo
Koldas Tomáš
 
 
Mesaroš Jakub
Pavlovský Lukáš
 
 
9-826 3110
2.Wawrosz Pavel
Pisarczyk Tomek
 
 
Schwarzer Antonín
Janoušek Přemek
 
 
-9-1011863220
3.Wawrosz PavelSchwarzer Antonín8511  3030
4.Gomez GustavoMesaroš Jakub-87134 3140
5.Pisarczyk TomekJanoušek Přemek5-9-48-92341
6.Koldas TomášPavlovský Lukáš854  3051
7.Gomez GustavoSchwarzer AntonínWO    3061
8.Pisarczyk TomekMesaroš Jakub4-4-97-12362
9.Koldas TomášJanoušek Přemek-99-3-13 1363
10.Wawrosz PavelPavlovský Lukáš-3-9-4  0364
11.Pisarczyk TomekSchwarzer Antonín9-6-2-11 1365
12.Koldas TomášMesaroš Jakub-25-6-7 1366
13.Wawrosz PavelJanoušek Přemek67-817 3176
14.Gomez GustavoPavlovský Lukáš107-113 3186
15.Koldas TomášSchwarzer Antonín6-888 3196
16.Wawrosz PavelMesaroš Jakub879  30106
17.Gomez GustavoJanoušek Přemek         
18.Pisarczyk TomekPavlovský Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Wawrosz Pavel31Schwarzer Antonín12
Gomez Gustavo20Mesaroš Jakub22
Pisarczyk Tomek03Janoušek Přemek21
Koldas Tomáš22Pavlovský Lukáš12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sVrchní
rozhodčí:
Schejbal Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko OrlováRozhodčí:Absolon Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, Choceň, malý sálek ve II. patřeRozhodčí:Příhoda Tomáš
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:34629:571nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přistál Tomáš
Bělohlávek Dominik
 
 
Wawrosz Pavel
Gomez Gustavo
 
 
-10-10-8  0301
2.Štrof Vojtěch
Čopián Ondřej
 
 
Koldas Tomáš
Pisarczyk Tomek
 
 
5-87-1143211
3.Štrof VojtěchGomez Gustavo98-8-8-112312
4.Bělohlávek DominikWawrosz Pavel7-83-783222
5.Čopián OndřejKoldas Tomáš-5-6-9  0323
6.Přistál TomášPisarczyk Tomek869  3033
7.Bělohlávek DominikGomez Gustavo10-9-9-6 1334
8.Čopián OndřejWawrosz Pavel68-9-983244
9.Přistál TomášKoldas Tomáš3116  3054
10.Štrof VojtěchPisarczyk Tomek439  3064
11.Čopián OndřejGomez Gustavo10-6-8-2 1365
12.Přistál TomášWawrosz PavelWO    3075
13.Štrof VojtěchKoldas Tomáš-8-286-42376
14.Bělohlávek DominikPisarczyk Tomek-7-8-9  0377
15.Přistál TomášGomez Gustavo-5-8-6  0378
16.Štrof VojtěchWawrosz PavelWO    3088
17.Bělohlávek DominikKoldas Tomáš-32-10-6 1389
18.Čopián OndřejPisarczyk Tomek68-88 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štrof Vojtěch12Gomez Gustavo40
Bělohlávek Dominik13Wawrosz Pavel02
Čopián Ondřej22Koldas Tomáš31
Přistál Tomáš21Pisarczyk Tomek13
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko OrlováRozhodčí:Blatná Alena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Honek František
Datum dle rozpisu27. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:32577:559TTC Siko Orlová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smýkal Tomáš
Šenkapoul Petr
 
 
Gomez Gustavo
Koldas Tomáš
 
 
-5-9-7  0301
2.Handl Petr
Šmerda Marek
 
 
Wawrosz Pavel
Pisarczyk Tomek
 
 
899  3011
3.Smýkal TomášGomez Gustavo-97-9-3 1312
4.Šenkapoul PetrWawrosz Pavel-10-828-92313
5.Šmerda MarekKoldas Tomáš-81168 3123
6.Handl PetrPisarczyk Tomek927  3033
7.Šenkapoul PetrGomez Gustavo-7-5-9  0334
8.Šmerda MarekWawrosz Pavel578  3044
9.Handl PetrKoldas Tomáš-934-4-122345
10.Smýkal TomášPisarczyk Tomek343  3055
11.Šmerda MarekGomez Gustavo-5-6-8  0356
12.Handl PetrWawrosz Pavel-981011 3166
13.Smýkal TomášKoldas Tomáš1173  3076
14.Šenkapoul PetrPisarczyk Tomek7-52-7-52377
15.Handl PetrGomez Gustavo-5-9-5  0378
16.Smýkal TomášWawrosz Pavel8-12-88-82379
17.Šenkapoul PetrKoldas Tomáš-8-6-11  03710
18.Šmerda MarekPisarczyk Tomek78   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smýkal Tomáš22Gomez Gustavo40
Šenkapoul Petr04Wawrosz Pavel22
Šmerda Marek21Koldas Tomáš22
Handl Petr22Pisarczyk Tomek12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDARozhodčí:Valenta Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Schenk Miroslav
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:37554:629TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wawrosz Pavel
Pisarczyk Tomek
 
 
Buben Vlastimil
Hort Tomáš
 
 
-7-1-8  0301
2.Sikora Filip
Novotný Jiří
 
 
Brát Karel ml.
Mokrejš Jan
 
 
6-115-1083211
3.Pisarczyk TomekBuben Vlastimil-5-4-5  0312
4.Sikora FilipHort Tomáš-5-4-2  0313
5.Novotný JiříBrát Karel ml.8108  3023
6.Wawrosz PavelMokrejš Jan61010  3033
7.Sikora FilipBuben Vlastimil-4-7-6  0334
8.Novotný JiříHort Tomáš-211-98-32335
9.Wawrosz PavelBrát Karel ml.812-94 3145
10.Pisarczyk TomekMokrejš Jan-14-6-7  0346
11.Novotný JiříBuben Vlastimil-4-8-5  0347
12.Wawrosz PavelHort Tomáš9610  3057
13.Pisarczyk TomekBrát Karel ml.86-8-883267
14.Sikora FilipMokrejš Jan178  3077
15.Wawrosz PavelBuben Vlastimil-7-7-11  0378
16.Pisarczyk TomekHort Tomáš-7-128-7 1379
17.Sikora FilipBrát Karel ml.7-99-583289
18.Novotný JiříMokrejš Jan-8-6-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pisarczyk Tomek13Buben Vlastimil40
Sikora Filip22Hort Tomáš31
Novotný Jiří13Brát Karel ml.04
Wawrosz Pavel31Mokrejš Jan22
žk PISARCZYK



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BRozhodčí:Valenta Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Sionkala Eduard
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:33383:544DTJ Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koldas Tomáš
Pisarczyk Tomek
 
 
Foff Lukáš
Ševec Jakub
 
 
56-69 3110
2.Wawrosz Pavel
 
 
Bittner Michal
Šlapák Miloš
 
 
WO    0311
3.Koldas Tomᚊlapák Miloš1094  3021
4.Pisarczyk TomekFoff Lukáš-6-8-8  0322
5.Ševec JakubWO    0323
6.Wawrosz PavelBittner Michal10-17-109-82324
7.Pisarczyk TomekŠlapák Miloš9-5-4-5 1325
8.Foff LukášWO    0326
9.Wawrosz PavelŠevec Jakub1094  3036
10.Koldas TomášBittner Michal-510105 3146
11.Šlapák MilošWO    0347
12.Wawrosz PavelFoff Lukáš6-4-9-9 1348
13.Koldas Tomᚊevec Jakub127-210 3158
14.Pisarczyk TomekBittner Michal99-9-6-32359
15.Wawrosz PavelŠlapák Miloš-3-9-7  03510
16.Koldas TomášFoff Lukáš         
17.Pisarczyk TomekŠevec Jakub         
18.Bittner Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Koldas Tomáš30Šlapák Miloš21
Pisarczyk Tomek03Foff Lukáš20
Wawrosz Pavel13Ševec Jakub02
   Bittner Michal21
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BVrchní
rozhodčí:
Vrabec Jakub
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko OrlováRozhodčí:Kaněra Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Brožík Karel
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:9430:281SKST Warmnis Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borůvka Lukáš
Chiba Yuhei
 
 
Koldas Tomáš
Pisarczyk Tomek
 
 
65-46 3110
2.Medek Josef
Šilhán Petr
 
 

 
 
WO    3020
3.Chiba YuheiWawrosz Pavel499  3030
4.Borůvka LukášKoldas Tomáš7-8-97-72331
5.Medek JosefPisarczyk Tomek67-98 3141
6.Šilhán PetrWO    3051
7.Borůvka LukášWawrosz Pavel977  3061
8.Medek JosefKoldas Tomáš5-4-8-8 1362
9.Šilhán PetrPisarczyk Tomek8610  3072
10.Chiba YuheiWO    3082
11.Medek JosefWawrosz Pavel1199  3092
12.Šilhán PetrKoldas Tomáš-49126 31102
13.Chiba YuheiPisarczyk Tomek197  30  
14.Borůvka Lukáš         
15.Šilhán PetrWawrosz Pavel         
16.Chiba YuheiKoldas Tomáš         
17.Borůvka LukášPisarczyk Tomek         
18.Medek Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chiba Yuhei10Wawrosz Pavel03
Borůvka Lukáš11Koldas Tomáš21
Medek Josef21Pisarczyk Tomek02
Šilhán Petr20   
WO30WO03
ŽK - KOLDAS Tomáš - nesportovní chování (vulgární vyjadřování) ŽK - WAWROSZ Pavel - nesportovní chování (hození pálky na stůl)



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko OrlováRozhodčí:Běhal Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Šedivý Stanislav
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:16526:337TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Laboutka Luděk
Hrnčiřík Jan
 
 
Koldas Tomáš
Pisarczyk Tomek
 
 
410-1010 3110
2.Thang Do Trong
Průša David
 
 

 
 
WO    3020
3.Thang Do TrongWawrosz Pavel-584-11-42321
4.Hrnčiřík JanKoldas Tomáš742  3031
5.Průša DavidPisarczyk Tomek5-7-5-9 1332
6.Laboutka LuděkWO    3042
7.Hrnčiřík JanWawrosz Pavel7-146-1083252
8.Průša DavidKoldas Tomáš-10-7-9  0353
9.Laboutka LuděkPisarczyk Tomek-65104 3163
10.Thang Do TrongWO    3073
11.Průša DavidWawrosz Pavel8-12-54-102374
12.Laboutka LuděkKoldas Tomáš346  3084
13.Thang Do TrongPisarczyk Tomek61111  3094
14.Hrnčiřík JanWO    30104
15.Laboutka LuděkWawrosz Pavel         
16.Thang Do TrongKoldas Tomáš         
17.Hrnčiřík JanPisarczyk Tomek         
18.Průša David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Thang Do Trong11Wawrosz Pavel21
Hrnčiřík Jan20Koldas Tomáš12
Průša David03Pisarczyk Tomek12
Laboutka Luděk20   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST BRozhodčí:Sikora Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Valenta Milan
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:30248:406TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koldas Tomáš
Pisarczyk Tomek
 
 
Klos Patrik
Onderka František
 
 
-369-6-112301
2.
 
 
Martinko Tomáš
Plachta Jakub
 
 
WO    0302
3.Koldas TomášKlos Patrik-8-3-9  0303
4.Wawrosz PavelMartinko Tomáš-1012-5-3 1304
5.Pisarczyk TomekOnderka František75-8-5-72305
6.Plachta JakubWO    0306
7.Wawrosz PavelKlos Patrik-6-37-9 1307
8.Pisarczyk TomekMartinko Tomáš-7-10-9  0308
9.Onderka FrantišekWO    0309
10.Koldas TomášPlachta Jakub8513  3019
11.Pisarczyk TomekKlos Patrik-4-8-8  03110
12.Martinko Tomáš         
13.Koldas TomášOnderka František         
14.Wawrosz PavelPlachta Jakub         
15.Klos Patrik         
16.Koldas TomášMartinko Tomáš         
17.Wawrosz PavelOnderka František         
18.Pisarczyk TomekPlachta Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Koldas Tomáš11Klos Patrik30
Wawrosz Pavel02Martinko Tomáš20
Pisarczyk Tomek03Onderka František10
   Plachta Jakub01
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko OrlováRozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:57Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:30653:608SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karabec Ivan
Mikolašík Michal
 
 
Koldas Tomáš
Pisarczyk Tomek
 
 
-86-3-8 1301
2.Gorecki Jan
Bako Radim
 
 
Wawrosz Pavel
Bělík Šimon
 
 
9-6-66-82302
3.Gorecki JanWawrosz Pavel-71064 3112
4.Mikolašík MichalKoldas Tomáš1084  3022
5.Bako RadimBělík Šimon-69-9-9 1323
6.Karabec IvanPisarczyk Tomek48-65 3133
7.Mikolašík MichalWawrosz Pavel-5616-553243
8.Bako RadimKoldas Tomáš-7-66-8 1344
9.Karabec IvanBělík Šimon6-878 3154
10.Gorecki JanPisarczyk Tomek-8-610-7 1355
11.Bako RadimWawrosz Pavel6-11-98-62356
12.Karabec IvanKoldas Tomáš775  3066
13.Gorecki JanBělík Šimon89-75 3176
14.Mikolašík MichalPisarczyk Tomek758  3086
15.Karabec IvanWawrosz Pavel7-9-10793296
16.Gorecki JanKoldas Tomáš-8-6-12  0397
17.Mikolašík MichalBělík Šimon711-93 31107
18.Bako RadimPisarczyk Tomek98   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gorecki Jan22Wawrosz Pavel13
Mikolašík Michal40Koldas Tomáš22
Bako Radim03Bělík Šimon13
Karabec Ivan40Pisarczyk Tomek12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta PrahaVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko OrlováRozhodčí:Kroupa Rudolf
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:Skopec Daniel
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:21545:368AC Sparta Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strejc Filip
Černota Filip
 
 

 
 
WO    3010
2.Zlámal Jaromír
Kubát Jan ml.
 
 
Wawrosz Pavel
Bělík Šimon
 
 
-97-57-92311
3.Kubát Jan ml.Wawrosz Pavel-9-5-9  0312
4.Strejc FilipBělík Šimon-5-7-8  0313
5.Černota FilipPisarczyk Tomek623  3023
6.Zlámal JaromírWO    3033
7.Strejc FilipWawrosz Pavel-4-1067-82334
8.Černota FilipBělík Šimon7-3-6-9 1335
9.Zlámal JaromírPisarczyk Tomek628  3045
10.Kubát Jan ml.WO    3055
11.Černota FilipWawrosz Pavel58-77 3165
12.Zlámal JaromírBělík Šimon398  3075
13.Kubát Jan ml.Pisarczyk Tomek-89-5-8 1376
14.Strejc FilipWO    3086
15.Zlámal JaromírWawrosz Pavel314  3096
16.Kubát Jan ml.Bělík Šimon4-5-941032106
17.Strejc FilipPisarczyk Tomek-7-676-823  
18.Černota Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kubát Jan ml.12Wawrosz Pavel22
Strejc Filip02Bělík Šimon22
Černota Filip21Pisarczyk Tomek12
Zlámal Jaromír30   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko OrlováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:6414:225SF SKK EL Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínek Vojtěch
Šálený David
 
 

 
 
WO    3010
2.Obešlo Marek
Valenta Jan
 
 
Wawrosz Pavel
Bělík Šimon
 
 
184  3020
3.Rozínek VojtěchPisarczyk Tomek-7910-993230
4.Valenta JanBělík Šimon597  3040
5.Obešlo MarekWawrosz Pavel1265  3050
6.Šálený DavidWO    3060
7.Valenta JanPisarczyk Tomek5510  3070
8.Obešlo MarekBělík Šimon7-1291 3180
9.Šálený DavidWawrosz Pavel14-107-8-62381
10.Rozínek VojtěchWO    3091
11.Obešlo MarekPisarczyk Tomek237  30101
12.Šálený DavidBělík Šimon         
13.Rozínek VojtěchWawrosz Pavel         
14.Valenta Jan         
15.Šálený DavidPisarczyk Tomek         
16.Rozínek VojtěchBělík Šimon         
17.Valenta JanWawrosz Pavel         
18.Obešlo Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rozínek Vojtěch10Pisarczyk Tomek03
Valenta Jan20Bělík Šimon02
Obešlo Marek30Wawrosz Pavel11
Šálený David01   
WO30WO03
TTC Siko Orlová - tým nedohrál v jednotných dresech



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko OrlováRozhodčí:Mikulecký František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Vladimír
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6369:190SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlček Michal
Tymofieiev Oleksandr
 
 
Wawrosz Pavel
Pisarczyk Tomek
 
 
910-48 3110
2.Broiakovskyi Vsevolod
Lapčík Ondřej
 
 

 
 
WO    3020
3.Broiakovskyi VsevolodPisarczyk Tomek64-6-653230
4.Tymofieiev OleksandrSionkala Eduard785  3040
5.Lapčík OndřejWawrosz Pavel-7-67593250
6.Kadlček MichalWO    3060
7.Tymofieiev OleksandrPisarczyk Tomek851  3070
8.Lapčík OndřejSionkala Eduard345  3080
9.Kadlček MichalWawrosz Pavel47-94 3190
10.Broiakovskyi VsevolodWO    30100
11.Lapčík OndřejPisarczyk Tomek         
12.Kadlček MichalSionkala Eduard         
13.Broiakovskyi VsevolodWawrosz Pavel         
14.Tymofieiev Oleksandr         
15.Kadlček MichalPisarczyk Tomek         
16.Broiakovskyi VsevolodSionkala Eduard         
17.Tymofieiev OleksandrWawrosz Pavel         
18.Lapčík Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Broiakovskyi Vsevolod10Pisarczyk Tomek02
Tymofieiev Oleksandr20Sionkala Eduard02
Lapčík Ondřej20Wawrosz Pavel02
Kadlček Michal10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeVrchní
rozhodčí:
Halas Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko OrlováRozhodčí:Matlach Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:Šafařík Jan
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
14:55Konec
utkání
16:31Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6381:204TJ Agrotec Hustopeče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoferik Petr
Pavlovský Lukáš
 
 
Wawrosz Pavel
Pisarczyk Tomek
 
 
9-51-583210
2.Schwarzer Antonín
Mesaroš Jakub
 
 

 
 
WO    3020
3.Mesaroš JakubPisarczyk Tomek656  3030
4.Pavlovský LukášSionkala Eduard217  3040
5.Hoferik PetrWawrosz Pavel94-37 3150
6.Schwarzer AntonínWO    3060
7.Pavlovský LukášPisarczyk Tomek8-1213-883270
8.Hoferik PetrSionkala Eduard587  3080
9.Schwarzer AntonínWawrosz Pavel-113412 3190
10.Mesaroš JakubWO    30100
11.Hoferik PetrPisarczyk Tomek9104  30  
12.Schwarzer AntonínSionkala Eduard         
13.Mesaroš JakubWawrosz Pavel         
14.Pavlovský Lukáš         
15.Schwarzer AntonínPisarczyk Tomek         
16.Mesaroš JakubSionkala Eduard         
17.Pavlovský LukášWawrosz Pavel         
18.Hoferik Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mesaroš Jakub10Pisarczyk Tomek02
Pavlovský Lukáš20Sionkala Eduard02
Hoferik Petr20Wawrosz Pavel02
Schwarzer Antonín10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Valenta Miloslav
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sRozhodčí:Valenta Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Schenk Miroslav
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1013:31364:448KST SK US Steinerová Choceň z.s

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wawrosz Pavel
Pisarczyk Tomek
 
 
Přistál Tomáš
Bělohlávek Dominik
 
 
-9-89-5 1301
2.Koldas Tomáš
Gomez Gustavo
 
 
Čopián Ondřej
Štrof Vojtěch
 
 
-11-1010-8 1302
3.Wawrosz PavelŠtrof Vojtěch-8-10-8  0303
4.Koldas TomášBělohlávek Dominik-6-878-62304
5.Pisarczyk TomekPřistál Tomáš9-9-4-7 1305
6.Gomez GustavoČopián Ondřej6-1195 3115
7.Koldas Tomᚊtrof Vojtěch-11WO   0316
8.Pisarczyk TomekBělohlávek Dominik6-76-4-92317
9.Gomez GustavoPřistál Tomáš-4-99-8 1318
10.Wawrosz PavelČopián Ondřej9-4-96-62319
11.Pisarczyk TomekŠtrof Vojtěch-8-7-6  03110
12.Gomez GustavoBělohlávek Dominik         
13.Wawrosz PavelPřistál Tomáš         
14.Koldas TomášČopián Ondřej         
15.Gomez GustavoŠtrof Vojtěch         
16.Wawrosz PavelBělohlávek Dominik         
17.Koldas TomášPřistál Tomáš         
18.Pisarczyk TomekČopián Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Wawrosz Pavel02Štrof Vojtěch30
Koldas Tomáš02Bělohlávek Dominik20
Pisarczyk Tomek03Přistál Tomáš20
Gomez Gustavo11Čopián Ondřej11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Valenta Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Schenk Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Valenta Milan
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:36576:642TTC Siko Orlová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gomez Gustavo
Koldas Tomáš
 
 
Skála Radek
Svoboda Libor
 
 
-45-7893210
2.Wawrosz Pavel
Pisarczyk Tomek
 
 
Handl Petr
Šmerda Marek
 
 
-4-49-9 1311
3.Wawrosz PavelHandl Petr9-9-4-9 1312
4.Koldas TomášSkála Radek-9-2-7  0313
5.Pisarczyk TomekŠmerda Marek-10-6-10  0314
6.Gomez GustavoSvoboda Libor9510  3024
7.Koldas TomášHandl PetrWO    0325
8.Pisarczyk TomekSkála Radek9-8-75-112326
9.Gomez GustavoŠmerda Marek85-41 3136
10.Wawrosz PavelSvoboda Libor524  3046
11.Pisarczyk TomekHandl Petr-446-743256
12.Gomez GustavoSkála Radek58-8-693266
13.Wawrosz PavelŠmerda Marek96-611 3176
14.Koldas TomášSvoboda Libor-109-101083286
15.Gomez GustavoHandl Petr-995-383296
16.Wawrosz PavelSkála Radek-4-3-2  0397
17.Koldas Tomᚊmerda MarekWO    0398
18.Pisarczyk TomekSvoboda Libor8117  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Wawrosz Pavel22Handl Petr12
Koldas Tomáš11Skála Radek31
Pisarczyk Tomek22Šmerda Marek12
Gomez Gustavo40Svoboda Libor04
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDAVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko OrlováRozhodčí:Pauliš František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, Velký sál sokolovnyRozhodčí:Jirásek Martin ml.
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:17487:342TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hort Tomáš
Buben Vlastimil
 
 
Pisarczyk Tomek
Koldas Tomáš
 
 
5109  3010
2.Mokrejš Jan
Koubek Vojtěch
 
 

 
 
WO    3020
3.Mokrejš JanWawrosz Pavel5-576 3130
4.Koubek VojtěchKoldas Tomáš-7-26-8 1331
5.Buben VlastimilPisarczyk Tomek5-1031 3141
6.Hort TomášWO    3051
7.Koubek VojtěchWawrosz Pavel7-4-11763261
8.Buben VlastimilKoldas Tomáš-6-107-8 1362
9.Hort TomášPisarczyk Tomek8-6-7-6 1363
10.Mokrejš JanWO    3073
11.Buben VlastimilWawrosz Pavel9-666 3183
12.Hort TomášKoldas Tomáš-8777 3193
13.Mokrejš JanPisarczyk Tomek-973-10632103
14.Koubek Vojtěch         
15.Hort TomášWawrosz Pavel         
16.Mokrejš JanKoldas Tomáš         
17.Koubek VojtěchPisarczyk Tomek         
18.Buben Vlastimil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mokrejš Jan20Wawrosz Pavel03
Koubek Vojtěch11Koldas Tomáš21
Buben Vlastimil21Pisarczyk Tomek12
Hort Tomáš11   
WO30WO03
ŽK - Wawrosz - hození raketou ŽK - Koldas - vzteklý úder pálkou na zem



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko OrlováRozhodčí:Pauliš František
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:Zahálka Pavel
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:15472:315DTJ Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Foff Lukáš
Ševec Jakub
 
 
Wawrosz Pavel
Koldas Tomáš
 
 
1084  3010
2.Šlapák Miloš
Bittner Michal
 
 

 
 
WO    3020
3.Foff LukášWawrosz Pavel-96147 3130
4.Ševec JakubKoldas Tomáš-9-9-8  0331
5.Šlapák MilošPisarczyk Tomek4-764 3141
6.Bittner MichalWO    3051
7.Ševec JakubWawrosz Pavel1-694 3161
8.Šlapák MilošKoldas Tomáš6-88-983271
9.Bittner MichalPisarczyk Tomek-9-859-52372
10.Foff LukášWO    3082
11.Šlapák MilošWawrosz Pavel677  3092
12.Bittner MichalKoldas Tomáš-9-3-8  0393
13.Foff LukášPisarczyk Tomek4-776 31103
14.Ševec Jakub         
15.Bittner MichalWawrosz Pavel         
16.Foff LukášKoldas Tomáš         
17.Ševec JakubPisarczyk Tomek         
18.Šlapák Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Foff Lukáš20Wawrosz Pavel03
Ševec Jakub11Koldas Tomáš21
Šlapák Miloš30Pisarczyk Tomek12
Bittner Michal02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Petr Radim
HOSTUJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BRozhodčí:Valenta Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Schenk Miroslav
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:25572:529TTC Siko Orlová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koldas Tomáš
Gomez Gustavo
 
 
Borůvka Lukáš
Blinka Michal
 
 
-5756 3110
2.Wawrosz Pavel
Pisarczyk Tomek
 
 
Medek Josef
Šilhán Petr
 
 
4-9-7-9 1311
3.Wawrosz PavelBorůvka Lukáš-5-7-8  0312
4.Koldas TomášBlinka Michal87-4-16-112313
5.Pisarczyk TomekMedek Josef-5-10-13  0314
6.Gomez GustavoŠilhán Petr99-3-663224
7.Koldas TomášBorůvka Lukáš8-11-12693234
8.Pisarczyk TomekBlinka Michal-8-8-8  0335
9.Gomez GustavoMedek Josef49-66 3145
10.Wawrosz PavelŠilhán Petr11-7911 3155
11.Pisarczyk TomekBorůvka Lukáš769  3065
12.Gomez GustavoBlinka Michal863  3075
13.Wawrosz PavelMedek Josef-711910 3185
14.Koldas Tomᚊilhán Petr5-8-9653295
15.Gomez GustavoBorůvka Lukáš934  30105
16.Wawrosz PavelBlinka Michal         
17.Koldas TomášMedek Josef         
18.Pisarczyk TomekŠilhán Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Wawrosz Pavel21Borůvka Lukáš13
Koldas Tomáš21Blinka Michal21
Pisarczyk Tomek12Medek Josef12
Gomez Gustavo40Šilhán Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Petr Radim
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:Valenta Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Schenk Miroslav
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:14455:410TTC Siko Orlová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koldas Tomáš
Gomez Gustavo
 
 
Šedivý Zdeněk
Hlaváček Tomáš
 
 
26-313 3110
2.Wawrosz Pavel
Pisarczyk Tomek
 
 
Čamr František
Průša David
 
 
1178  3020
3.Wawrosz PavelPrůša David-5-8-6  0321
4.Koldas TomášČamr František8313  3031
5.Pisarczyk TomekŠedivý Zdeněk-37-108103241
6.Gomez GustavoHlaváček Tomáš-8899 3151
7.Koldas TomášPrůša David6-6-59103261
8.Pisarczyk TomekČamr František7911  3071
9.Gomez GustavoŠedivý Zdeněk10106  3081
10.Wawrosz PavelHlaváček Tomáš10-6-7-8 1382
11.Pisarczyk TomekPrůša David9-1110-1033292
12.Gomez GustavoČamr František776  30102
13.Wawrosz PavelŠedivý Zdeněk         
14.Koldas TomášHlaváček Tomáš         
15.Gomez GustavoPrůša David         
16.Wawrosz PavelČamr František         
17.Koldas Tomᚊedivý Zdeněk         
18.Pisarczyk TomekHlaváček Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Wawrosz Pavel02Průša David12
Koldas Tomáš20Čamr František03
Pisarczyk Tomek30Šedivý Zdeněk02
Gomez Gustavo30Hlaváček Tomáš11

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS