Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov CVrchní
rozhodčí:
Buřil Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1025:31521:545TJ Jiskra Strážnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vašík Michal
Petrželka Tomáš
 
 
Kamenský Petr
Žajdlík Ludvík
 
 
7-11-8-8 1301
2.Koutný František
Boruta Vladislav
 
 
Lanová Renata
Černý Zdeněk
 
 
9109  3011
3.Boruta VladislavKamenský Petr37-9-6-72312
4.Petrželka Tomᚎajdlík Ludvík-9-10-8  0313
5.Vašík MichalLanová Renata-126-94-72314
6.Koutný FrantišekČerný Zdeněk6-3-67-92315
7.Petrželka TomášKamenský Petr7-6-4-12 1316
8.Vašík MichalŽajdlík Ludvík6-10-106-72317
9.Koutný FrantišekLanová Renata788  3027
10.Boruta VladislavČerný Zdeněk-6-689-12328
11.Vašík MichalKamenský Petr12-4-1010-92329
12.Koutný FrantišekŽajdlík Ludvík813-44 3139
13.Boruta VladislavLanová Renata77-11-4-1123310
14.Petrželka TomášČerný Zdeněk-5-67-4 13  
15.Koutný FrantišekKamenský Petr         
16.Boruta VladislavŽajdlík Ludvík         
17.Petrželka TomášLanová Renata         
18.Vašík MichalČerný Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Boruta Vladislav03Kamenský Petr30
Petrželka Tomáš02Žajdlík Ludvík21
Vašík Michal03Lanová Renata21
Koutný František21Černý Zdeněk20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec AVrchní
rozhodčí:
Příkaský Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:23575:536SKST Rohatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příkaský Zbyněk
Kolář David
 
 
Frolek Radek
Kamenský Petr
 
 
7-9-101193210
2.Chvátal Tomáš
Chvátal Antonín
 
 
Černý Zdeněk
Lanová Renata
 
 
-910-6-13 1311
3.Kolář DavidKamenský Petr-88-86-52312
4.Chvátal AntonínČerný Zdeněk89-7-1243222
5.Chvátal TomášLanová Renata-53-89113232
6.Příkaský ZbyněkFrolek Radek84-94 3142
7.Chvátal AntonínKamenský Petr98-57 3152
8.Chvátal TomášČerný Zdeněk11-98-863262
9.Příkaský ZbyněkLanová Renata10613  3072
10.Kolář DavidFrolek Radek-11-7-10  0373
11.Chvátal TomášKamenský Petr97-9-793283
12.Příkaský ZbyněkČerný Zdeněk6-6514 3193
13.Kolář DavidLanová Renata8-71312 31103
14.Chvátal AntonínFrolek Radek-98-9  12  
15.Příkaský ZbyněkKamenský Petr         
16.Kolář DavidČerný Zdeněk         
17.Chvátal AntonínLanová Renata         
18.Chvátal TomášFrolek Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolář David12Kamenský Petr12
Chvátal Antonín20Černý Zdeněk03
Chvátal Tomáš30Lanová Renata03
Příkaský Zbyněk30Frolek Radek11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Frolek Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:11440:362T.J. Sokol Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakubčík Roman
Kalivoda Martin
 
 
Kamenský Petr
Frolek Radek
 
 
6-797 3110
2.Rybár Dušan ml.
Rybár Dušan st.
 
 
Látal Roman
Černý Zdeněk
 
 
996  3020
3.Kalivoda MartinKamenský Petr5-12-10-8 1321
4.Rybár Dušan st.Černý Zdeněk10-5125 3131
5.Rybár Dušan ml.Frolek Radek748  3041
6.Jakubčík RomanLátal Roman8810  3051
7.Rybár Dušan st.Kamenský Petr-6103-1083261
8.Rybár Dušan ml.Černý Zdeněk736  3071
9.Jakubčík RomanFrolek Radek7-108-893281
10.Kalivoda MartinLátal Roman79-6-993291
11.Rybár Dušan ml.Kamenský Petr7811  30101
12.Jakubčík RomanČerný Zdeněk         
13.Kalivoda MartinFrolek Radek         
14.Rybár Dušan st.Látal Roman         
15.Jakubčík RomanKamenský Petr         
16.Kalivoda MartinČerný Zdeněk         
17.Rybár Dušan st.Frolek Radek         
18.Rybár Dušan ml.Látal Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kalivoda Martin11Kamenský Petr12
Rybár Dušan st.20Černý Zdeněk02
Rybár Dušan ml.30Frolek Radek02
Jakubčík Roman20Látal Roman02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BVrchní
rozhodčí:
Charvát Vavřinec
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kraj - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:23538:495TJ Sokol Kobylí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukal Jiří st.
Charvát Vavřinec
 
 
Kamenský Petr
Žajdlík Ludvík
 
 
-11-7-3  0301
2.Šťavík Ondřej
Hřebačka Tomáš
 
 
Černý Zdeněk
Lanová Renata
 
 
-7-9101073211
3.Soukal Jiří st.Kamenský Petr-9-6-10  0312
4.Charvát VavřinecŽajdlík Ludvík89-85 3122
5.Hřebačka TomášČerný Zdeněk-69-10683232
6.Šťavík OndřejLanová Renata556  3042
7.Charvát VavřinecKamenský Petr-8-9710-62343
8.Hřebačka Tomᚎajdlík Ludvík-9576 3153
9.Šťavík OndřejČerný Zdeněk-938-9103263
10.Soukal Jiří st.Lanová Renata8-879 3173
11.Hřebačka TomášKamenský Petr879  3083
12.Šťavík OndřejŽajdlík Ludvík-9868 3193
13.Soukal Jiří st.Černý Zdeněk-6-8-8  0394
14.Charvát VavřinecLanová Renata8-797 31104
15.Šťavík OndřejKamenský Petr547  30  
16.Soukal Jiří st.Žajdlík Ludvík         
17.Charvát VavřinecČerný Zdeněk         
18.Hřebačka TomášLanová Renata         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soukal Jiří st.12Kamenský Petr21
Charvát Vavřinec21Žajdlík Ludvík03
Hřebačka Tomáš30Černý Zdeněk12
Šťavík Ondřej30Lanová Renata03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice AVrchní
rozhodčí:
Suský Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CRozhodčí:Valoušek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:Vala Vítězslav
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35634:644nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanák Jiří
Suský Stanislav
 
 
Kamenský Petr
Žajdlík Ludvík
 
 
6-888 3110
2.Vala Vítězslav
Valoušek František
 
 
Lanová Renata
Černý Zdeněk
 
 
458  3020
3.Vala VítězslavKamenský Petr8-11-3-32321
4.Suský StanislavŽajdlík Ludvík-8-8-7  0322
5.Valoušek FrantišekČerný Zdeněk-8-59-7 1323
6.Hanák JiříLanová Renata-9-77-4 1324
7.Suský StanislavKamenský Petr-49-8-7 1325
8.Valoušek FrantišekŽajdlík Ludvík-5107-793235
9.Hanák JiříČerný Zdeněk8510  3045
10.Vala VítězslavLanová Renata3-1098 3155
11.Valoušek FrantišekKamenský Petr7-8-8-5 1356
12.Hanák JiříŽajdlík Ludvík74-910 3166
13.Vala VítězslavČerný Zdeněk7-108-7103276
14.Suský StanislavLanová Renata-118-10-8 1377
15.Hanák JiříKamenský Petr-8387 3187
16.Vala VítězslavŽajdlík Ludvík488  3097
17.Suský StanislavČerný Zdeněk-211-3-11 1398
18.Valoušek FrantišekLanová Renata-8-8-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vala Vítězslav31Kamenský Petr31
Suský Stanislav04Žajdlík Ludvík13
Valoušek František13Černý Zdeněk22
Hanák Jiří31Lanová Renata31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CVrchní
rozhodčí:
Frolek Radek
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:36504:567SKST Mart Hodonín Stavoimpex F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kamenský Petr
Žajdlík Ludvík
 
 
Mikulecký Marek
Veselý Jan
 
 
8-8-5-9 1301
2.Vaverka Lubomír
Frolek Radek
 
 
Lorenc David
Šebesta Štefan
 
 
4-114-473211
3.Žajdlík LudvíkLorenc David-8-6-5  0312
4.Černý ZdeněkVeselý Jan-8-97-8 1313
5.Vaverka LubomírMikulecký Marek-10-76783223
6.Kamenský PetrŠebesta Štefan-9989 3133
7.Černý ZdeněkLorenc David-5-8-10  0334
8.Vaverka LubomírVeselý Jan-2815-8-152335
9.Kamenský PetrMikulecký Marek104-9-10-82336
10.Žajdlík LudvíkŠebesta Štefan-9-4-9  0337
11.Vaverka LubomírLorenc David-912-9-5 1338
12.Kamenský PetrVeselý Jan-3-4-8  0339
13.Frolek RadekMikulecký Marek8-989 3149
14.Černý ZdeněkŠebesta Štefan-69-8-9 13410
15.Kamenský PetrLorenc David         
16.Frolek RadekVeselý Jan         
17.Černý ZdeněkMikulecký Marek         
18.Vaverka LubomírŠebesta Štefan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žajdlík Ludvík02Lorenc David30
Černý Zdeněk03Veselý Jan30
Vaverka Lubomír12Mikulecký Marek12
Kamenský Petr12Šebesta Štefan21
Frolek Radek10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:35450:534TJ Agrotec Hustopeče C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žajdlík Ludvík
Pukl Ondřej
 
 
Šlancar Jiří
Kuchař Pavel
 
 
9-8-29-62301
2.Lanová Renata
Černý Zdeněk
 
 
Hladký Rostislav
Hušek Jindřich
 
 
7-5-99-92302
3.Pukl OndřejHladký Rostislav-4-6-6  0303
4.Černý ZdeněkHušek Jindřich-717-8953213
5.Lanová RenataŠlancar Jiří-5885 3123
6.Žajdlík LudvíkKuchař Pavel-7-96-9 1324
7.Černý ZdeněkHladký Rostislav-5-6-1  0325
8.Lanová RenataHušek Jindřich5-7-7263235
9.Žajdlík LudvíkŠlancar Jiří-7-8-14  0336
10.Pukl OndřejKuchař Pavel-9-9-4  0337
11.Lanová RenataHladký Rostislav11-9-5-5 1338
12.Žajdlík LudvíkHušek Jindřich-88-11-8 1339
13.Pukl OndřejŠlancar Jiří9-59-6-823310
14.Černý ZdeněkKuchař Pavel-5    01  
15.Žajdlík LudvíkHladký Rostislav         
16.Pukl OndřejHušek Jindřich         
17.Černý ZdeněkŠlancar Jiří         
18.Lanová RenataKuchař Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pukl Ondřej03Hladký Rostislav30
Černý Zdeněk11Hušek Jindřich12
Lanová Renata21Šlancar Jiří21
Žajdlík Ludvík03Kuchař Pavel20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice AVrchní
rozhodčí:
Charvát Vít st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37668:704nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Radek
Hrbáček Milan
 
 
Černý Zdeněk
Žajdlík Ludvík
 
 
869  3010
2.Kuchařič Jiří st.
Charvát Vít ml.
 
 
Frolek Radek
Vaverka Lubomír
 
 
-106108 3120
3.Novák RadekVaverka Lubomír-4-5-7  0321
4.Charvát Vít ml.Černý Zdeněk89-10-10-82322
5.Hrbáček MilanFrolek Radek-14105-8103232
6.Kuchařič Jiří st.Žajdlík Ludvík11-7-2783242
7.Charvát Vít ml.Vaverka Lubomír4-8-3-4 1343
8.Hrbáček MilanČerný Zdeněk-11-49-10 1344
9.Kuchařič Jiří st.Frolek Radek979  3054
10.Novák RadekŽajdlík Ludvík9-9-89-72355
11.Hrbáček MilanVaverka Lubomír-5-6-6  0356
12.Kuchařič Jiří st.Černý Zdeněk-6-78-10 1357
13.Novák RadekFrolek Radek-89-9-6 1358
14.Charvát Vít ml.Žajdlík Ludvík8-998 3168
15.Kuchařič Jiří st.Vaverka Lubomír-8-7-8  0369
16.Novák RadekČerný Zdeněk-87-9773279
17.Charvát Vít ml.Frolek Radek9-798 3189
18.Hrbáček MilanŽajdlík Ludvík-99610 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Radek13Vaverka Lubomír40
Charvát Vít ml.22Černý Zdeněk31
Hrbáček Milan22Frolek Radek13
Kuchařič Jiří st.22Žajdlík Ludvík13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Salajka Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:13468:359TJ Slovan Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Salajka Milan
Bohunský Rostislav
 
 
Frolek Radek
Vaverka Lubomír
 
 
-4768 3110
2.Drábek Ivo
Čechovský Martin
 
 
Černý Zdeněk
Lanová Renata
 
 
688  3020
3.Drábek IvoVaverka Lubomír448  3030
4.Bohunský RostislavČerný Zdeněk949  3040
5.Salajka MilanFrolek Radek-9696 3150
6.Čechovský MartinLanová Renata8-113-9-62351
7.Bohunský RostislavVaverka Lubomír8-9-6-13 1352
8.Salajka MilanČerný Zdeněk56-106 3162
9.Čechovský MartinFrolek Radek782  3072
10.Drábek IvoLanová Renata7-8-4863282
11.Salajka MilanVaverka Lubomír47-7-953292
12.Čechovský MartinČerný Zdeněk485  30102
13.Drábek IvoFrolek Radek4    10  
14.Bohunský RostislavLanová Renata         
15.Čechovský MartinVaverka Lubomír         
16.Drábek IvoČerný Zdeněk         
17.Bohunský RostislavFrolek Radek         
18.Salajka MilanLanová Renata         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Drábek Ivo20Vaverka Lubomír12
Bohunský Rostislav11Černý Zdeněk03
Salajka Milan30Frolek Radek02
Čechovský Martin21Lanová Renata11
Nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CVrchní
rozhodčí:
Frolek Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:6406:258TJ Jiskra Strážnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kamenský Petr
Černý Zdeněk
 
 
Švejda Alois
Dobiáš Rudolf
 
 
594  3010
2.Frolek Radek
Lanová Renata
 
 
Hanák Zdeněk
Vutov Ivan
 
 
8-911-6-62311
3.Lanová RenataŠvejda Alois11-9-12773221
4.Frolek RadekHanák Zdeněk246  3031
5.Černý ZdeněkVutov Ivan96-710 3141
6.Kamenský PetrDobiáš Rudolf731  3051
7.Frolek RadekŠvejda Alois256  3061
8.Černý ZdeněkHanák Zdeněk877  3071
9.Kamenský PetrVutov Ivan664  3081
10.Lanová RenataDobiáš Rudolf346  3091
11.Černý ZdeněkŠvejda Alois555  30101
12.Kamenský PetrHanák Zdeněk-11    01  
13.Lanová RenataVutov Ivan         
14.Frolek RadekDobiáš Rudolf         
15.Kamenský PetrŠvejda Alois         
16.Lanová RenataHanák Zdeněk         
17.Frolek RadekVutov Ivan         
18.Černý ZdeněkDobiáš Rudolf         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lanová Renata20Švejda Alois03
Frolek Radek20Hanák Zdeněk02
Černý Zdeněk30Vutov Ivan02
Kamenský Petr20Dobiáš Rudolf02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CVrchní
rozhodčí:
Frolek Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:630:29542:530TJ Jiskra Strážnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaverka Lubomír
Lanová Renata
 
 
Volek Pavel ml.
Kratochvíl Jaroslav
 
 
-9-7-8  0301
2.Černý Zdeněk
Kamenský Petr
 
 
Zástěra Libor
Šubík Jiří
 
 
657  3011
3.Lanová RenataVolek Pavel ml.-6-9-8  0312
4.Černý ZdeněkZástěra Libor-3-9-8  0313
5.Vaverka LubomírKratochvíl Jaroslav9-989 3123
6.Kamenský PetrŠubík Jiří-9-1012643233
7.Černý ZdeněkVolek Pavel ml.-1-9-8  0334
8.Vaverka LubomírZástěra Libor8-89-253244
9.Kamenský PetrKratochvíl Jaroslav327  3054
10.Lanová RenataŠubík Jiří-9-9-7  0355
11.Vaverka LubomírVolek Pavel ml.-4-9-1  0356
12.Kamenský PetrZástěra Libor-5-36873266
13.Lanová RenataKratochvíl Jaroslav-98-101113276
14.Černý ZdeněkŠubík Jiří597  3086
15.Kamenský PetrVolek Pavel ml.-76-8393296
16.Lanová RenataZástěra Libor9812  30106
17.Černý ZdeněkKratochvíl Jaroslav         
18.Vaverka LubomírŠubík Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lanová Renata22Volek Pavel ml.31
Černý Zdeněk12Zástěra Libor13
Vaverka Lubomír21Kratochvíl Jaroslav03
Kamenský Petr40Šubík Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:18527:455TJ Jiskra Strážnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Zdeněk
Kamenský Petr
 
 
Koutný František
Boruta Vladislav
 
 
6-12811 3110
2.Vaverka Lubomír
Lanová Renata
 
 
Petrželka Tomáš
Vašík Michal
 
 
918-9-8-72311
3.Černý ZdeněkKoutný František15-6410 3121
4.Lanová RenataPetrželka Tomáš-9-4-5  0322
5.Vaverka LubomírVašík Michal-8-7-10  0323
6.Kamenský PetrBoruta Vladislav810-37 3133
7.Lanová RenataKoutný František-971010 3143
8.Vaverka LubomírPetrželka Tomáš5610  3053
9.Kamenský PetrVašík Michal867  3063
10.Černý ZdeněkBoruta Vladislav781  3073
11.Vaverka LubomírKoutný František4-9610 3183
12.Kamenský PetrPetrželka Tomáš-9655 3193
13.Černý ZdeněkVašík Michal-83-9-9 1394
14.Lanová RenataBoruta Vladislav869  30104
15.Kamenský PetrKoutný František         
16.Černý ZdeněkPetrželka Tomáš         
17.Lanová RenataVašík Michal         
18.Vaverka LubomírBoruta Vladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Zdeněk21Koutný František03
Lanová Renata21Petrželka Tomáš12
Vaverka Lubomír21Vašík Michal21
Kamenský Petr30Boruta Vladislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CVrchní
rozhodčí:
Frolek Radek
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:37552:614SKST Rohatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frolek Radek
Černý Zdeněk
 
 
Příkaský Zbyněk
Kotásková Petra
 
 
96-8-7103210
2.Látal Roman
Pukl Ondřej
 
 
Drábek Milan
Chvátal Tomáš
 
 
-7-1111-10 1311
3.Frolek RadekKotásková Petra-8898 3121
4.Černý ZdeněkPříkaský Zbyněk7-5-4-9 1322
5.Pukl OndřejDrábek Milan10-4-812-92323
6.Látal RomanChvátal Tomáš-9-78-11 1324
7.Černý ZdeněkKotásková Petra-8-4-6  0325
8.Pukl OndřejPříkaský Zbyněk-8-2-1  0326
9.Látal RomanDrábek Milan-11-97993236
10.Frolek RadekChvátal Tomáš-52-78-102337
11.Pukl OndřejKotásková Petra-89-5-5 1338
12.Látal RomanPříkaský Zbyněk-7-128-5 1339
13.Frolek RadekDrábek Milan3-956 3149
14.Černý ZdeněkChvátal Tomáš910-106 3159
15.Látal RomanKotásková Petra-9-46-7 13510
16.Frolek RadekPříkaský Zbyněk-5-2-6  03  
17.Černý ZdeněkDrábek Milan         
18.Pukl OndřejChvátal Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Frolek Radek21Kotásková Petra31
Černý Zdeněk12Příkaský Zbyněk30
Pukl Ondřej03Drábek Milan12
Látal Roman13Chvátal Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CVrchní
rozhodčí:
Frolek Radek
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:33415:495T.J. Sokol Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Zdeněk
Frolek Radek
 
 
Rybár Dušan ml.
Rybár Dušan st.
 
 
6-9-13-6 1301
2.Lanová Renata
Pukl Ondřej
 
 
Jakubčík Roman
Kalivoda Martin
 
 
-7-93-6 1302
3.Pukl OndřejRybár Dušan ml.-88-4-7 1303
4.Černý ZdeněkRybár Dušan st.-6-29-4 1304
5.Frolek RadekJakubčík Roman-88-8-10 1305
6.Lanová RenataKalivoda Martin8106  3015
7.Černý ZdeněkRybár Dušan ml.-7-7-3  0316
8.Frolek RadekRybár Dušan st.7-854 3126
9.Lanová RenataJakubčík Roman-6-9-5  0327
10.Pukl OndřejKalivoda Martin-116-6993237
11.Frolek RadekRybár Dušan ml.-4-6-4  0338
12.Lanová RenataRybár Dušan st.-2-694-82339
13.Pukl OndřejJakubčík Roman59-5-7-523310
14.Černý ZdeněkKalivoda Martin87   20  
15.Lanová RenataRybár Dušan ml.         
16.Pukl OndřejRybár Dušan st.         
17.Černý ZdeněkJakubčík Roman         
18.Frolek RadekKalivoda Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pukl Ondřej12Rybár Dušan ml.30
Černý Zdeněk02Rybár Dušan st.21
Frolek Radek12Jakubčík Roman30
Lanová Renata12Kalivoda Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CVrchní
rozhodčí:
Frolek Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:33413:474TJ Sokol Kobylí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kamenský Petr
Látal Roman
 
 
Vajbar Antonín
Soukal Jiří st.
 
 
-8-844-82301
2.Lanová Renata
Frolek Radek
 
 
Šťavík Ondřej
Hřebačka Tomáš
 
 
-6-8-7  0302
3.Látal RomanŠťavík Ondřej-4-4-7  0303
4.Frolek RadekSoukal Jiří st.-9-559113213
5.Kamenský PetrHřebačka Tomáš-7-5-4  0314
6.Lanová RenataVajbar Antonín36-79 3124
7.Frolek RadekŠťavík Ondřej9-6-8-4 1325
8.Kamenský PetrSoukal Jiří st.534  3035
9.Lanová RenataHřebačka Tomáš686  3045
10.Látal RomanVajbar Antonín-7-6-5  0346
11.Kamenský PetrŠťavík Ondřej-12-9-6  0347
12.Lanová RenataSoukal Jiří st.-7-9-5  0348
13.Látal RomanHřebačka Tomáš-8-6-7  0349
14.Frolek RadekVajbar Antonín97-9-9-423410
15.Lanová RenataŠťavík Ondřej-6-7-8  03  
16.Látal RomanSoukal Jiří st.         
17.Frolek RadekHřebačka Tomáš         
18.Kamenský PetrVajbar Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Látal Roman03Šťavík Ondřej30
Frolek Radek12Soukal Jiří st.12
Kamenský Petr12Hřebačka Tomáš21
Lanová Renata21Vajbar Antonín21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CVrchní
rozhodčí:
Frolek Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:28649:608TJ Jiskra Strážnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vránová Radana
Vaverka Lubomír
 
 
Hanák Jiří
Suský Stanislav
 
 
598  3010
2.Kamenský Petr
Černý Zdeněk
 
 
Vala Vítězslav
Valoušek František
 
 
106-9-8-72311
3.Černý ZdeněkHanák Jiří-9-7-3  0312
4.Vránová RadanaVala Vítězslav5109  3022
5.Vaverka LubomírSuský Stanislav979  3032
6.Frolek RadekValoušek František26-8-873242
7.Vránová RadanaHanák Jiří-76-8-9 1343
8.Vaverka LubomírVala Vítězslav425  3053
9.Frolek RadekSuský Stanislav-51210-5-82354
10.Černý ZdeněkValoušek František7-10-9-6 1355
11.Vaverka LubomírHanák Jiří6-49-4-122356
12.Frolek RadekVala Vítězslav1078  3066
13.Černý ZdeněkSuský Stanislav-4-87-9 1367
14.Vránová RadanaValoušek František966  3077
15.Frolek RadekHanák Jiří-10-2-8  0378
16.Černý ZdeněkVala Vítězslav9-9-84123288
17.Vránová RadanaSuský Stanislav8915  3098
18.Vaverka LubomírValoušek František778  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Zdeněk13Hanák Jiří40
Vránová Radana31Vala Vítězslav04
Vaverka Lubomír31Suský Stanislav22
Frolek Radek22Valoušek František13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex FVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:14457:316SKST Mart Hodonín Stavoimpex F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulecký Marek
Kosík Tomáš
 
 
Lanová Renata
Žajdlík Ludvík
 
 
4-1073 3110
2.Malík Vladimír
Hlobil Albert
 
 

 
 
WO    3020
3.Mikulecký MarekLanová Renata-99912 3130
4.Malík VladimírLátal Roman-5547 3140
5.Hlobil AlbertŽajdlík Ludvík-7-915-9 1341
6.Kosík TomášWO    3051
7.Malík VladimírLanová Renata-9-39-6 1352
8.Hlobil AlbertLátal Roman-4985 3162
9.Kosík Tomᚎajdlík Ludvík953  3072
10.Mikulecký MarekWO    3082
11.Hlobil AlbertLanová Renata-7-2-6  0383
12.Kosík TomášLátal Roman438  3093
13.Mikulecký MarekŽajdlík Ludvík-10985 31103
14.Malík Vladimír         
15.Kosík TomášLanová Renata         
16.Mikulecký MarekLátal Roman         
17.Malík VladimírŽajdlík Ludvík         
18.Hlobil Albert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mikulecký Marek20Lanová Renata21
Malík Vladimír11Látal Roman03
Hlobil Albert12Žajdlík Ludvík12
Kosík Tomáš20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CVrchní
rozhodčí:
Šlancar Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:31663:609TJ Agrotec Hustopeče C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlancar Jiří
Kuchař Pavel
 
 
Žajdlík Ludvík
Lanová Renata
 
 
-77610 3110
2.Melichar Libor
Šafařík Jan
 
 
Frolek Radek
Vaverka Lubomír
 
 
-677-4-102311
3.Šlancar JiříVaverka Lubomír-5-5-8  0312
4.Kuchař PavelFrolek Radek-1057-3-62313
5.Šafařík JanŽajdlík Ludvík444  3023
6.Melichar LiborLanová Renata-11861 3133
7.Kuchař PavelVaverka Lubomír-5-9-8  0334
8.Šafařík JanFrolek Radek-468-773244
9.Melichar LiborŽajdlík Ludvík6115  3054
10.Šlancar JiříLanová Renata4-10-86-42355
11.Šafařík JanVaverka Lubomír-67-10753265
12.Melichar LiborFrolek Radek6157  3075
13.Šlancar JiříŽajdlík Ludvík-8-7-8  0376
14.Kuchař PavelLanová Renata-9-89-7 1377
15.Melichar LiborVaverka Lubomír653  3087
16.Šlancar JiříFrolek Radek-6-710-10 1388
17.Kuchař PavelŽajdlík Ludvík5-151210 3198
18.Šafařík JanLanová Renata559  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šlancar Jiří04Vaverka Lubomír22
Kuchař Pavel13Frolek Radek22
Šafařík Jan40Žajdlík Ludvík13
Melichar Libor40Lanová Renata22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CVrchní
rozhodčí:
Frolek Radek
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:37667:668nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frolek Radek
Vaverka Lubomír
 
 
Kuchařič Jiří st.
Bábíček Josef
 
 
-789-473210
2.Černý Zdeněk
Lanová Renata
 
 
Hrbáček Milan
Novák Radek
 
 
-9-5-6  0311
3.Frolek RadekKuchařič Jiří st.-7-76-9 1312
4.Černý ZdeněkBábíček Josef-9-9-11  0313
5.Vaverka LubomírNovák Radek-5898 3123
6.Lanová RenataHrbáček Milan6-3113 3133
7.Černý ZdeněkKuchařič Jiří st.-9-12-7  0334
8.Vaverka LubomírBábíček Josef6-9104 3144
9.Lanová RenataNovák Radek-57-10583254
10.Frolek RadekHrbáček Milan68-9-10-62355
11.Vaverka LubomírKuchařič Jiří st.9-4711 3165
12.Lanová RenataBábíček Josef94-45 3175
13.Frolek RadekNovák Radek511-12-12-82376
14.Černý ZdeněkHrbáček Milan-10-9-8  0377
15.Lanová RenataKuchařič Jiří st.-7-8410-32378
16.Frolek RadekBábíček Josef-11993 3188
17.Černý ZdeněkNovák Radek-9-5-5  0389
18.Vaverka LubomírHrbáček Milan794  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Frolek Radek13Kuchařič Jiří st.31
Černý Zdeněk04Bábíček Josef13
Vaverka Lubomír40Novák Radek22
Lanová Renata31Hrbáček Milan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:33417:485TJ Slovan Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lanová Renata
Martinek Tomáš
 
 
Salajka Milan
Drábek Ivo
 
 
-8237 3110
2.Kamenský Petr
Žajdlík Ludvík
 
 
Čechovský Martin
Bohunský Rostislav
 
 
-4-7-6  0311
3.Žajdlík LudvíkČechovský Martin-6-4-9  0312
4.Martinek TomášBohunský Rostislav-6-9-10  0313
5.Kamenský PetrDrábek Ivo1346  3023
6.Lanová RenataSalajka Milan-9-106873233
7.Martinek TomášČechovský Martin15-9-5-6 1334
8.Kamenský PetrBohunský Rostislav-97-5-9 1335
9.Lanová RenataDrábek Ivo-910-3-7 1336
10.Žajdlík LudvíkSalajka Milan-4-6-2  0337
11.Kamenský PetrČechovský Martin2-9-9-7 1338
12.Lanová RenataBohunský Rostislav895  3048
13.Žajdlík LudvíkDrábek Ivo8-9-2-8 1349
14.Martinek TomášSalajka Milan-5-2-6  03410
15.Lanová RenataČechovský Martin         
16.Žajdlík LudvíkBohunský Rostislav         
17.Martinek TomášDrábek Ivo         
18.Kamenský PetrSalajka Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žajdlík Ludvík03Čechovský Martin30
Martinek Tomáš03Bohunský Rostislav21
Kamenský Petr12Drábek Ivo21
Lanová Renata21Salajka Milan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BVrchní
rozhodčí:
Mrenica Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 12:30 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:105:32251:391TJ Jiskra Strážnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švejda Alois
Hanák Zdeněk
 
 
Frolek Radek
Černý Zdeněk
 
 
-98-2973210
2.Čepera Roman
Dobiáš Rudolf
 
 
Vránová Radana
Vaverka Lubomír
 
 
8-8-6-8 1311
3.Dobiáš RudolfFrolek Radek-4-3-1  0312
4.Čepera RomanČerný Zdeněk-9-4-8  0313
5.Hanák ZdeněkVaverka Lubomír-5-3-6  0314
6.Švejda AloisVránová Radana-3-7-9  0315
7.Čepera RomanFrolek Radek-7-7-4  0316
8.Hanák ZdeněkČerný Zdeněk-8-66-9 1317
9.Švejda AloisVaverka Lubomír-8-5-10  0318
10.Dobiáš RudolfVránová Radana-7-5-5  0319
11.Hanák ZdeněkFrolek Radek-6-5-9  03110
12.Švejda AloisČerný Zdeněk         
13.Dobiáš RudolfVaverka Lubomír         
14.Čepera RomanVránová Radana         
15.Švejda AloisFrolek Radek         
16.Dobiáš RudolfČerný Zdeněk         
17.Čepera RomanVaverka Lubomír         
18.Hanák ZdeněkVránová Radana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dobiáš Rudolf02Frolek Radek30
Čepera Roman02Černý Zdeněk20
Hanák Zdeněk03Vaverka Lubomír20
Švejda Alois02Vránová Radana20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:24574:514TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Zdeněk
Zástěra Libor
 
 
Vaverka Lubomír
Frolek Radek
 
 
-669-883210
2.Kratochvíl Jaroslav
Volek Pavel ml.
 
 
Kamenský Petr
Černý Zdeněk
 
 
499  3020
3.Sedláček ZdeněkFrolek Radek-9-41110-62321
4.Zástěra LiborKamenský Petr9-411-11-72322
5.Kratochvíl JaroslavVaverka Lubomír-668-773232
6.Volek Pavel ml.Černý Zdeněk1045  3042
7.Zástěra LiborFrolek Radek10-8-9783252
8.Kratochvíl JaroslavKamenský Petr66-04 3162
9.Volek Pavel ml.Vaverka Lubomír-973-673272
10.Sedláček ZdeněkČerný Zdeněk782  3082
11.Kratochvíl JaroslavFrolek Radek8-9-71-82383
12.Volek Pavel ml.Kamenský Petr4-36-1043293
13.Sedláček ZdeněkVaverka Lubomír-8-10-8  0394
14.Zástěra LiborČerný Zdeněk3-7910 31104
15.Volek Pavel ml.Frolek Radek-129   11  
16.Sedláček ZdeněkKamenský Petr         
17.Zástěra LiborVaverka Lubomír         
18.Kratochvíl JaroslavČerný Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sedláček Zdeněk12Frolek Radek21
Zástěra Libor21Kamenský Petr12
Kratochvíl Jaroslav21Vaverka Lubomír12
Volek Pavel ml.30Černý Zdeněk03

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline